|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Herbalife
9.12.2008 0:36:19   
puso
Ja, tud pr nama je blo tko, ful hitr so se opazle razlike. Res je dobra stvar tale HL.

Uživaj user posted image

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Herbalife
31.12.2008 12:33:39   
Anja PiPi
na tujih straneh sem opazila, da lahko najprej kupiš poskusen paketek za tam okoli 10 funtov.. a se pri nas tudi lahko najprej poskusi?? ker da bi dala tolk denarja pa pol ne bi blo kul..

sicer pa me moti, da nekatere pišete tukaj pa šimfate.. joj, dejte mir.. če nimate kej lepega za povedat, bodite tiho.. mogoče same nimate toliko težav s kilogrami ali pa to rešujete drugače.. prav!! me ne briga, shujšati se da na milijon načinov in ne pašejo vsi vsakomur.. tud z bruhanjem se da pa je vse naravno, če ste že tko pametni.. se opravičujem za nesramnost, ampak sama imam s tem probleme že od otroštva in ne bi govorila kaj vse sem prestajala in še včasih prestajam.. da pa kg izgubim bi pa marsikaj poskusila.. če niste tega nikoli skos dajali, ne solit pameti ljudem.. pejte pogledat v hladilnik pa v shrambo sestavine izdelkov.. nič ni več naravno.. pa tudi zakaj bi moralo bit vse nekej naravno.. give me a break.. po mojem mnenju tu ne gre samo za kapitalizem, ampak za izkoriščanje znanja ljudi.. kaj vse vam je dala znanost pa se nič ne pritožujete.. konec koncev tudi ekran računalnika kvari vaše oči in mogoče boste imeli revmo, ker toliko tipkate.. so what??

pa lp vsem!!


_____________________________

...just another girl with a dream in her heart...

(odgovor članu puso)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Herbalife
2.1.2009 13:04:54   
Barbara_L
Sej se ne gre za to, da bi šimfale. Samo izmenjujemo mnenja. Pač enim se zdi HL ok, drugim ne in če si na tem, da bi ga jemala, boš verjetno prebrala obe plati, a ne?
Verjamem, da je lepše prebrat 23 strani oh in sploh pohval, vendar take stvari niso črno bele. Sicer pa-kot sem že velikokrat napisala-če ti ustreza,valda jemlji.
Vem,da ni lahko shujšati. Ampak se da. Je pa res, da je mnogokrat lažje spremeniti komplet prehranjevalne navade (ala HL) kot pa vnesti samo popravke pri obstoječi prehrani...

(odgovor članu Anja PiPi)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Herbalife
5.1.2009 0:12:55   
Anch
Če kdo želi slišat predavanje o uravnoteženi prehrani s strani Herbalife-a v sodelovanju s fakulteto za šport: bo v torek, 06.01.2009 ob 20.00 na gradu Kodeljevo, v lokalu Luna park (Koblarjeva 34, Lj.). Po predavanju (traja malo manj kot eno uro) sledi še degustacija uravnoteženega obroka. Prijavite se na zs.  Predavanje je brezplačno.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Herbalife
8.1.2009 8:53:12   
koki123
Za vse tiste, ki jih zanima kako in kaj v zvezi s Herbalife prehrano je tukaj link. http://www.mojaprehrana.com
Tam so rezultati s prehrano, pa še z osebami, katerih vam bo rezultat najbolj všeč boste lahko stopili v kontakt.
Za vse tiste: ki mislijo da vedo, so slišali, tašča, zet, in še in še, je Prešeren napisal:

LE ČEVLJE SODI NAJ KOPITAR


Lep pozdrav

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Herbalife
14.2.2009 21:38:54   
miska87
Herbalife je najbolša prehrana na svetu:).jem jo že dva meseca in izgubila sem 6kg,koža na obrazu je ful lepša in da o nohtih sploh ne govorim.zdravn sm pa dobla se zakon osebnega wellness svetovalca,ki se res trudi in me podpira.Svoje delo res dobro opravlja.Ja na policah dobis marsikaj ampak ne dobis wellness svetovalca zdravn k ti svetuje in podpira.sama sem ze svašta probala,bla na različnih dietah,sam se nič ne more primerjat s tem.hujšam in ne čutim lakote:).Kar se tiče pa cene:mal preracunajte kok zapravte za zajtrk in večerjo na mesec pa mislm da boste tm tm.hvala mojmu najboljšemu wellness svetovalcu na svetu:)

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Herbalife
15.2.2009 20:59:02   
jana81
vidim da so si nekateri distributerji ali njihovi prijatelji naredili zelo fajn reklamo..
mislim pa da namen te teme ni bil to...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu miska87)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Herbalife
15.2.2009 20:59:09   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: tihoupanje

Pozdravljeni!

Ali mi lahko nekdo napiše, koliko moraš plačati za eno škatlo te hrane v prahu?

Če je vse skupaj skrivnost, pa mi vsaj na ZS napišite kaj.

Hvala!


en osnovni paket (prašek F1, Beljakovine F3, vlaknine in vitamini ) stanejo malo manj kot 120 €

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Herbalife
15.2.2009 20:59:11   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: soncek&luna

men je rekla, da najprej kupis ta paket, kateri bi mene prisel skoraj 220 eur... potem pa ce hocem imet 25% popust za vekomaj pa moram dat se enih 160 eur kot nek klub al kaj.... torej pride skupaj skoraj 400 eur... takoj popusta pa ne dobim... pa moti me to, ker moras z gotovino placevat

v angliji so mi ponudili popust na VSE izdelke.... in ne ni v vseh drzavah enako



so te pa fajn nategnili

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Herbalife
15.2.2009 21:03:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

vidim da so si nekateri distributerji ali njihovi prijatelji naredili zelo fajn reklamo..
mislim pa da namen te teme ni bil to...


Bodo pa zgleda sami sebi prodajal, ker so edini na tej temi. user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Herbalife
18.2.2009 21:48:26   
Barbara_L
IZVIRNO SPOROČILO: miska87

Herbalife je najbolša prehrana na svetu:).jem jo že dva meseca in izgubila sem 6kg,koža na obrazu je ful lepša in da o nohtih sploh ne govorim.zdravn sm pa dobla se zakon osebnega wellness svetovalca,ki se res trudi in me podpira.Svoje delo res dobro opravlja.Ja na policah dobis marsikaj ampak ne dobis wellness svetovalca zdravn k ti svetuje in podpira.sama sem ze svašta probala,bla na različnih dietah,sam se nič ne more primerjat s tem.hujšam in ne čutim lakote:).Kar se tiče pa cene:mal preracunajte kok zapravte za zajtrk in večerjo na mesec pa mislm da boste tm tm.hvala mojmu najboljšemu wellness svetovalcu na svetu:)


Tale je pa zmagovalna. Draga miska, koliko pa potem ti zapraviš za zajtrke in večerje na mesec?  He he, neki se ne izide. Sicer pa je res, kar je napisano pred mano-herba-dilerčki kraljujejo na temi in sami sebi ploskajo. Če pa napišeš kaj proti te pa "skorajdiplomantka" kao zatre z vrhunskim znanjem. user posted image

(odgovor članu miska87)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Herbalife
19.2.2009 21:12:18   
Barbara_L
Če ne na forumu, te pa zveste uporabnice herbalifa še na zasebnem sporočilu vljudno prosijo da jih ne žališ. Če sem še katero užalila, naj mi kar sem gor napiše. Ni panike. 

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Herbalife
19.2.2009 21:18:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: miska87
zdravn sm pa dobla se zakon osebnega wellness svetovalca,ki se res trudi in me podpira.Svoje delo res dobro opravlja.Ja na policah dobis marsikaj ampak ne dobis wellness svetovalca zdravn k ti svetuje in podpira.


Kako pa kaj izgleda?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu miska87)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Herbalife
19.2.2009 21:20:35   
Mišni
Drugače ima pa moja sodelavka zdaj ta Herbalife in zadnje, kar sem slišala o tem, je bilo, kako je hvalila, da zdaj pa res ni nič več lačna, pa kako ni nič napeta, pa kako resnično lahko zvečer zaspi brez misli na hrano, pa kako ...., no, potem je pa un, ki mu je bilo to manenjno šel, je pa rekla, u, spet sem enega fajn nategnila, v resnici sem lačna kot ****.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Herbalife
19.2.2009 21:28:11   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Drugače ima pa moja sodelavka zdaj ta Herbalife in zadnje, kar sem slišala o tem, je bilo, kako je hvalila, da zdaj pa res ni nič več lačna, pa kako ni nič napeta, pa kako resnično lahko zvečer zaspi brez misli na hrano, pa kako ...., no, potem je pa un, ki mu je bilo to manenjno šel, je pa rekla, u, spet sem enega fajn nategnila, v resnici sem lačna kot ****.user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Herbalife
20.2.2009 14:53:28   
miska87
hm...barbara vsak pove svoje mnjenje.pac enim pomaga enim ne.ljudje smo razlicni in hvala bogu je tko.valda herbalife ne bo vsem vsec.men je.ker mi je pomagu shujsat.bl sm samozavesta,vec mam energije.pa ne delam nobene reklame se manj pa mojmu wellnes svetovalcu.ker ga nism niti poimenovala niti dala ksnga kontakta.se dobr da se je odprla ta tema da ma barbara kej za delat pa se zbavat ker modelka kr skor vsak odgovor kometira pa mori folku.

(odgovor članu puso)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Herbalife
20.2.2009 16:40:26   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: miska87
pa ne delam nobene reklame se manj pa mojmu wellnes svetovalcu.ker ga nism niti poimenovala niti dala ksnga kontakta


Ja no, saj to je največja škoda. Vsaj kakšno sliko bi lahko nalepila. V kopalkah, na primer.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu miska87)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Herbalife
20.2.2009 20:26:03   
Marsy
Ojla punce!
Ena od septembrk me je prosila, naj si mal to temo pogledam. Žal nimam časa, da bi vse šla brat, vidim pa, da je začetek teme že 'star', tako da ne vem, če tista, ki je postavila vprašanje, sploh še aktivna. user posted image

Pritrjujem reku Le čevlje sodi naj kopitar. Jaz nisem čevljarka in ne bom govorila o čevljih, sem pa inštruktorica aerobike, fitnesa, pilatesa in vadbe za nosečnice. In že nekaj let se precej izobražujem na področju zdravega načina življenja, kamor spada seveda tudi prehrana. Med drugim sem se zelo dobro seznanila s prehrano Herbalife. Stvar je kvalitetna, seveda pa ima svojo ceno, ki ni nizka. Ker pa sem bolj v šprtnih vodah in precej v kontaktu z osebnimi trenerji, lahko povem, da od osebnega trenerja za isti denar ne moreš dobiti hrane, načrta spremembe prehranjevalnih navad in še moralne podpore. Bo zaračunal mastno več.

Jaz bi pa poudarila samo tole: težave se je treba lotiti pri vzroku za njen nastanek, da jo lahko odpraviš. V primeru prekomerne telesne teže je treba ugotoviti, zaradi česa je prišlo do tega. Ja, itak da je ponavadi vzrok, da se preveč poje. Ampak od kje izhaja potreba po prekomernem hranjenju? To je to.
V zadnjem mesecu sem že na ogromno ogromno vprašanj v tem smislu odgovarjala in tudi ne vem, če katero to tukaj zanima.

Herbalife je ena od poti do zdravja. Vendar moraš naleteti na človeka, ki ima nekaj pojma o delovanju človeškega telesa. Marsikomu od njih gre pa žal le za zaslužek in ne opravljajo svoje naloge.



_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Herbalife
20.2.2009 21:04:49   
Barbara_L
IZVIRNO SPOROČILO: miska87

hm...barbara vsak pove svoje mnjenje.pac enim pomaga enim ne.ljudje smo razlicni in hvala bogu je tko.valda herbalife ne bo vsem vsec.men je.ker mi je pomagu shujsat.bl sm samozavesta,vec mam energije.pa ne delam nobene reklame se manj pa mojmu wellnes svetovalcu.ker ga nism niti poimenovala niti dala ksnga kontakta.se dobr da se je odprla ta tema da ma barbara kej za delat pa se zbavat ker modelka kr skor vsak odgovor kometira pa mori folku.

Točn tko! Morim in morim in morim. Sam ne vidm točno, kje. Enivej...user posted image

(odgovor članu miska87)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Herbalife
20.2.2009 21:28:24   
suncicica
jaz pa sem zacela jesti herbalife prehrano predvsem zaradi nosecnosti. in to zato ker mi je prijateljica ki dela v lekarni odsvetovala tifol ,eleovit in podobne reci -ces da so kemija. in itak nikoli nisem jedla nobenih zdravil.
ker pa je herbalife popolnoma naravna zadeva,pa sem poskusila s tem. in ni mi zal. ze vso nosecnost se pocutim odlicno,nikoli nimam tezav ker s tiscanjem ker bi se prevec najedla. in ker nosim dvojcke mi na vsakih 14-21 dni jemljejo kri in vodo,zdravnik se kar vsakic zacudi kako nimam kaksne sladkorne ali slabokrvnosti.
v bistvu sem s hrano tako zadovoljna da jo bom zacela dajat user posted image user posted image takoj ko bosta pripravljena na gh. za tiste ki pa menijo da je to kemija......mislim da je v trgovinah vse polno kemije. in kako lahko recimo na margarini ki je rastlinska pise BREZ HOLESTEROLA?




_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Herbalife
27.2.2009 12:45:26   
hipohipo
Glejte, nimam nobenih pripomb, da se poslužujete(mo) raznoraznih pripravkov, ki so tretirani kot prehransko dopolnili. Vendar se morate zavedati, da so to prehranska dopolnila, ne pa polnovredno hranilo, ki bi pokrivalo popolnoma vse potrebe po esencialnih snoveh (maščobnih kislinah, aminokislinah, vitaminih in mineralih), ki jih telo potrebuje. Za to potrebujemo tako hrano rastlinskega, kot živalskega izvora. Sploh se pa ne strinjam, da bi tako enosmerno hranili otroke.
Kar se pa tiče margarine, le-ta dejansko nima holesterola, saj ga na splošno vsa rastlinska maščoba (olja) nimajo. Je pač napis dobra reklamna poteza, ki pač vleče. V končni fazi holesterola tudi maslo nima prav veliko, saj se moramo zavedati, da ga na enkrat ne pojemo v kilogramih. Poleg tega pa holesterol telo potrebuje, če ga ne bo dobilo s hrano, ga bo pač samo pridelalo. Tu pa nastopi presnova...

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Herbalife
27.2.2009 12:51:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

jaz pa sem zacela jesti herbalife prehrano predvsem zaradi nosecnosti. in to zato ker mi je prijateljica ki dela v lekarni odsvetovala tifol ,eleovit in podobne reci -ces da so kemija. in itak nikoli nisem jedla nobenih zdravil.
ker pa je herbalife popolnoma naravna zadeva,pa sem poskusila s tem. in ni mi zal. ze vso nosecnost se pocutim odlicno,nikoli nimam tezav ker s tiscanjem ker bi se prevec najedla. in ker nosim dvojcke mi na vsakih 14-21 dni jemljejo kri in vodo,zdravnik se kar vsakic zacudi kako nimam kaksne sladkorne ali slabokrvnosti.
v bistvu sem s hrano tako zadovoljna da jo bom zacela dajat user posted image user posted image takoj ko bosta pripravljena na gh. za tiste ki pa menijo da je to kemija......mislim da je v trgovinah vse polno kemije. in kako lahko recimo na margarini ki je rastlinska pise BREZ HOLESTEROLA?





Beljakovinjske praške boš dajala otrokom oz. dojenčkuuser posted image

Najboljš da jih kar z infuzijo futraš. WTFuser posted image

(odgovor članu suncicica)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Herbalife
27.2.2009 20:33:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

jaz pa sem zacela jesti herbalife prehrano predvsem zaradi nosecnosti. in to zato ker mi je prijateljica ki dela v lekarni odsvetovala tifol ,eleovit in podobne reci -ces da so kemija. in itak nikoli nisem jedla nobenih zdravil.
ker pa je herbalife popolnoma naravna zadeva,pa sem poskusila s tem. in ni mi zal. ze vso nosecnost se pocutim odlicno,nikoli nimam tezav ker s tiscanjem ker bi se prevec najedla. in ker nosim dvojcke mi na vsakih 14-21 dni jemljejo kri in vodo,zdravnik se kar vsakic zacudi kako nimam kaksne sladkorne ali slabokrvnosti.
v bistvu sem s hrano tako zadovoljna da jo bom zacela dajat user posted image user posted image takoj ko bosta pripravljena na gh. za tiste ki pa menijo da je to kemija......mislim da je v trgovinah vse polno kemije. in kako lahko recimo na margarini ki je rastlinska pise BREZ HOLESTEROLA?





Beljakovinjske praške boš dajala otrokom oz. dojenčkuuser posted image

Najboljš da jih kar z infuzijo futraš. WTFuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  OMFG!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Herbalife
28.2.2009 7:47:38   
Marsy
Me kar ma, da se spet mal oglasim. To, da ljudje uživamo različna dopolnila k prehrani je dandanes zelo priporočljivo, saj to nam je nekako vsem znano. Vsaj tako nam vsi govorijo. Jaz sicer skušam živeti čim bolj z naravno hrano in še kar dobro shajam. Vem pa, da npr. solata sredi zime ne more imeti ne vem kaj koristnega v sebi ipd.
In dopolnilo je dopolnilo, kar pomeni, da dopolnjuje redno prehrano. A me boste linčale, če napišem, kaj mi je prišlo pod roke? user posted image

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Herbalife
28.2.2009 7:59:51   
kepa*
Ma dej, prosim te. Nehajte folk posiljevat s tem, pa bo. Najbolj bedno je, da distributerji ali kaj ste že vedno ful težite po forumih in se drug pred drugim hvalite z dosežki. Realno stanje je pa čisto drugače. Poznam kar nekaj uporabnikov HL, ki pa nimajo tako pozitivnih izkušenj. Edino, kar shujša v procesu jemanja tega sranja, je njihova denarnica.
Brez spremembe prehranjevalnega režima ne gre nič in za to ne potrebuješ tega dragega praška, saj na tvoj račun drugi mastno služijo.

< Sporočilo je popravil kepa* -- 28.2.2009 8:00:40 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?