|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Herbalife
28.2.2009 8:02:22   
Marsy
Pa ste kdaj pomislile, kaj dejansko dobijo otroci od tistih kašic, ki jih (nekatere) mamice kupujejo?
Pa je mogoče čokolešnik boljši kot napitek od HerbaLife?

Jaz se glih zdaj ubadam, kaj naj. Lubi je vplačal 2-tedenski dopust v Egipt čez 3 mesece, ko bo najina punčka stara 8 mesecev. Pravijo, naj gremo (pediater, patronažna...) Ampak tista hrana tam in mnoge infekcijeuser posted image  Kao da naj vzamem s sabo kašice, men se pa to zdi bolj kot ne packarija. Ne bom zdej napadala teh izdelkov, saj sem se premalo pozanimala, kaj je notri, se pa še bom.


< Sporočilo je popravil Marsy -- 28.2.2009 8:06:44 >


_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Herbalife
28.2.2009 8:08:16   
kepa*
Mene bolj kot to moti, da gre kao za piramidni sistem, kjer vsi služijo na tvoj račun.

Veš, kaj pa mene zanima. V čem je herbalife boljši od beljakovinskih nadomestkov, ki jih lahko kupiš prosto v športnih trgovinah in so veliko veliko cenejši, saj za njimi ne stoji cela veriga ljudi? To me res iskreno zanima!


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Herbalife
28.2.2009 8:15:45   
Marsy
Mislim, da gre za mrežni marketing. Nisem ekonomistka, tko da ne bi upala o tem razpredat in bom pustila ob strani.
Herbalife napitek ni proteinski napitek. In ga ne moreš glih primerjat s šejki na fitnesih, ki so namenjeni povečanemu vnosu beljakovin, predvsem za to, da po treningu mišicam daš pravo hrano. Takrat rabijo beljakovine in je boljš, če ti popiješ proteine, kot pa če se npr. naješ mastnega sira.
Pomembno pa je, katere beljakovine so notri in koliko je še raznih E-jev, barvil in podobnega. Mnogi 'fitneserji' zaradi prevelike količine nekvalitetnih beljakovin postanejo mozoljasti, švic jim smrdi kot 'sto mater'... Ker telo s presnovo teh beljakovin proizvede ogromno strupenih odpadnih snovi.


_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Herbalife
28.2.2009 8:20:34   
kepa*
Za te zadeve ti pa res ni potrebno biti ekonomistka. Če bi tem HL-jevcem bilo toliko do zdravja ljudi, bi se na njihovih srečanjih posvečali temu, ne pa da se drug pred drugim hvalijo, koliko jim je HL pomagal obogateti, da si lahko privoščijo drage avtomobile, eksotična potovanja itd. To sicer ne vem iz prve roke, mi je pa povedala prijateljica, ki se je tega sranja enkrat udeležija in skoraj pobegnila ven.
No, jaz sem debato zaključila. Me ne zanima nič več.

< Sporočilo je popravil kepa* -- 28.2.2009 8:23:26 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Herbalife
28.2.2009 8:20:40   
Marsy
Če so pa beljakovine kvalitetne - pravijo, da je najbolj kvalitetna kombinacija sojinih in beljakovin iz sirotke, pa telo tako zelo obremenjeno z njihovo presnovo. 
Pa pomembno je, kakšna koncentracija beljakovin je res v napitku. Eni napitki jih imajo npr. samo 60%, ostalo so pa dodatki za boljši okus, lepšo barvo, za daljši rok trajanja ipd.
Kolikor vem, pa Herbalife ne ponuja beljakovinskega napitka v tem smislu, ampak ima še druga hranila zraven, tako da ni ravno mišljen za te namene. Proteine menda ponujajo posebej, če želiš prav proteinski napitek.

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Herbalife
28.2.2009 8:21:10   
Marsy
Evo, pa sem tudi jaz zaključila user posted image .

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Herbalife
28.2.2009 9:17:34   
Anonimen
Marsy.....soja je zelo hud alergen. Tako da ni glih primerno to za otroke.
Sploh pa ne kot izključno prehranjevanje s tem, halo.....
Nekaj je jemat dodatke prehrani, nekaj pa živet od praškov.

Če se prehranjuješ z bio izdeljki, ki so najbližji približek naravnemu, ne daš nič več denarja kot za praške. Pa ješ k človek. Ne pa k ..... saj ne vem s čem naj primerjam hranjenje z praškiuser posted image

(odgovor članu Marsy)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Herbalife
28.2.2009 13:21:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marsy

Pa ste kdaj pomislile, kaj dejansko dobijo otroci od tistih kašic, ki jih (nekatere) mamice kupujejo?
Pa je mogoče čokolešnik boljši kot napitek od HerbaLife?



Samo, HL je prvenstveno namenjen hujšanju. Torej ne glede kaj ješ in to piješ zraven hujšaš. Zdaj pa to prenesi na prehrano otroka. Torej mu daješ normalno hrano+HL. In otrok ti bo kaj? Hujšal?user posted image

(odgovor članu Marsy)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Herbalife
28.2.2009 13:43:30   
suncicica
natasa77 tukaj pa je prislo do majhne pomote. pa to ni napad.
hl je prvenstveno namenjen zdravemu prehranjevanju. obstaja pa tudi kombinacija za hujsanje. ce jes normalno hrano + hl, pomeni da uzivas kombinacijo za pridobivanje telesne teze.
jaz jem to hrano ze celo nosecnost in jo bom dajala tudi user posted image user posted image . rajsi to kot pa kake vitalinejine jogurte ki vsebujejo skoraj smrtonosno sladilo- so pa brez mascobuser posted image .


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Herbalife
28.2.2009 18:39:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

natasa77 tukaj pa je prislo do majhne pomote. pa to ni napad.
hl je prvenstveno namenjen zdravemu prehranjevanju. obstaja pa tudi kombinacija za hujsanje. ce jes normalno hrano + hl, pomeni da uzivas kombinacijo za pridobivanje telesne teze.
jaz jem to hrano ze celo nosecnost in jo bom dajala tudi user posted image user posted image . rajsi to kot pa kake vitalinejine jogurte ki vsebujejo skoraj smrtonosno sladilo- so pa brez mascobuser posted image .



Za korenje, bučke, jabolka, hruške, riž, .....si že slišalauser posted image

(odgovor članu suncicica)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Herbalife
28.2.2009 18:49:42   
suncicica
ne skrbi...pridobila sem si mnenja dveh otroskih zdravnikov, da jima hl nebo skodila,ce jo bosta konzumirala v njima primernih kolicinah.
zaenkrat se nisem tako neumna da bi jim kar nekaj dala za jest.
vseeno pa se zahvaljujem za skrb.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Herbalife
28.2.2009 20:51:31   
hipohipo
Joj, pa se moram spet oglasiti...sploh ne vem zakaj obstajajo raznorazna živila, od zelenjave, žit, sadja in mesnin, ko pa lahko kupimo praške in ustekleničeno vodo?
Pa btw, le zakaj bi otroku dajala Vitalinea jogurte brez maščob? Saj otroci, kot tudi odrasli, potrebujejo maščobe. Pa vzemite na primer jogurte od LM ali Celeie, še bolje pa da vzamete skutke. Moja dva otroka jesta brez problema te jogurte in tudi skute, pa ni nobeden predebel, prej bi tekla, da presuh. Je pa še nekaj, v vseh teh preparatih je kalcij v taki obliki, da ga telo ne more izkoristit, kot pa verjetno veste, otroci nujno potrebujejo ta mineral, ki ga pa v pretežni meri dobijo z mlečnimi izdelki. Ja, je tudi v ribah, vendar ne v tolikšni količini.

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Herbalife
28.2.2009 21:38:46   
Marsy
brisačkarca, enkrat smo debatirali o teh in onih beljakovinah, ker je tud mene zanimal, zakaj je neki tolk drago, drugo tolk poceni - sem delala na recepciji wellness centra, pa sem hotla znat strankam vse razložit.
Ne me zdej napasti, ker ne morem rečt, da to 100% drži in da si ni kdo izmislil. Vsekakor zna soja nekaterim povzročati težave, drugi jo pa prenašajo, ko so na vse ostalo alergični. Bistvenega pomena menda pri sojinih beljakovinah je, da gre za izolat sojinih beljakovin. Torej po domače povedano, je iz soje pridobijo beljakovine, ki so najbolj čiste kar se tiče presnove - imajo najmanj odpadkov pri presnavljanju. Ker sicer beljakovine kar precej obremenijo organizem s presnovo, sploh če so zraven maščobe.

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu hipohipo)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Herbalife
28.2.2009 21:45:21   
Marsy
Ma tko bi rekla - vse je treba jesti po pameti oz. če živiš dovolj zdravo, ti telo samo lahko sporoči, kaj potrebuje. Nekateri pač tega ne (z)morejo in si pomagajo s prehranskimi dopolnili, s čimer se mi zdi, da ni nič narobe v primeru, da gre za začasno pomoč, da si izboljšamo zdravstveno stanje.
Ampak če človek ne bo spremenil prehranjevalnih navad in življenjskega stila, se bo vrnil v stanje kot prej.
Bi se pa vsekakor natančno pozanimala, kaj je v teh izdelkih, kako in kje je pridelano ipd. Ker roko na srce - da neko stvar spraviš v prašek, mora biti zraven neka obdelava.
Recimo, mi imamo vrt, se trudimo brez umetnih gnojil, brez škropiv (jemo češnje s črvički user posted image ) - v glavnem, res se trudimo živeti zdravo. Pol pa objavijo v časopisu raziskavo, koliko naš kraj onesnažujejo letala, ki letajo nad nami (smo blizu Brnika). Misliš, da ješ bio solato, je pa onesnažena in to ne tako nedolžno... Tko da kakorkoli obračaš... sej veste, kaj mislim...

Aja, pa kolikor je meni znano, Herbalife ni namenjen hujšanju. Če nadomestiš svoj obrok z napitkom, je kao bolj optimalen in zato ne dobiš odvečnih kalorij in ravno to se pozna pri tistih, ki imajo česa preveč. Drugač pa mislim, da ne vsebuje ničesar takšnega, ki bi samo po sebi 'povzročalo' hujšanje. Poznam inštruktorje, ki si pripravljajo napitke, pa nimajo namena hujšat, sam časa nimajo, da bi med svojimi urami kaj drugega pojedli.

< Sporočilo je popravil Marsy -- 28.2.2009 21:53:15 >


_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

(odgovor članu Marsy)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Herbalife
7.4.2009 23:52:48   
Tjaashaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anch

Jaz Herbalife ne bom jedla kot nadomestke, ampak kot dodatke. In zato, da si uredim prehranjevanje, kar pri meni pomeni, da dobim ritem, če veš kaj mislim. Še vedno bom jedla 5 obrokov hrane (ne Herbalife). Čeprav sama nimam nič proti nadomestkom. Ravno tako je to hrana. Enako kot mleko v prahu, ki ga veliko mamic daje dojenčkom. Potem je to tudi kemija.
Všeč mi je to, ker se za vsakega naredi individualen program (česar ni treba plačat, plačaš pač hrano, ki se mi glede na kakovost niti približno ne zdi draga) in se konzumenta spremlja. Svetovalec te pokliče, kako napreduješ, lahko ga sam pokličeš, če imaš vprašanja. Podobno kot osebni trener recimo na fitnesih. In verjemi, fitnes trener tudi ni poceni.
Nekateri pač potrebujemo motivacijo in to, da jih nekdo brca v rit, da se premaknejo.

se popolnoma strinjam s tabo. že če te nekdo motivira je veliko!vse tiste stvari k bi jih prej pojedel jih zdaj ne..ker se najprej malo zamislis..in prihranis veliko denarja na ta račun..herbalife je zakon:)

(odgovor članu Anch)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Herbalife
8.4.2009 0:08:25   
Tjaashaa
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Mene bolj kot to moti, da gre kao za piramidni sistem, kjer vsi služijo na tvoj račun.

Veš, kaj pa mene zanima. V čem je herbalife boljši od beljakovinskih nadomestkov, ki jih lahko kupiš prosto v športnih trgovinah in so veliko veliko cenejši, saj za njimi ne stoji cela veriga ljudi? To me res iskreno zanima!

ena pripomba na piramidni sistem, ki gre toliko ljudem v nos - se opravičujem če bom koga užalila.
Torej, kaj pa je narobe s piramido - kaj pa razne svetovne verige H&m, Mcdonalds, Mercator, no pa katerokoli podjetje, kaj tam pa ni piramidnega sistema, so vsi enaki, imajo vsi enako plačo??lahko napredujejo kadarkoli??si sami razporejajo svoj delovni čas??ne sluzi nekdo na njihov racun??saj tudi z vsako stvarjo, ki jo kupimo v trgovini nekdo zasluži, logično ne?sicer blajaničarka veliko man kot pa direktor, ampak vseeno..Ljudje smo ze na splosno negativno nastrojeni proti vsem novostim..če bo nekdo s herbalifom zasluzil nekaj evrov od tega kar jaz od njega kupim, jaz pa zdravje in nov načim življenja in prehranjevanja,prihranek v trgovini z nakupom nepotrebnih živil, ki se jim prej recimo nisem mogla upreti, kdo je na boljsem?zagotova oba!super:) pa gre se tuda za osebni nakup prodaje, veš kaj kupiš če imaš kakšna vprašanja, ti je vedno nekdo na voljo..česar pomoje primanjkuje v športnih trgovinah in podobno..utrujeni prodajalci, ki sploh ne vejo kaj prodajajo..
pa brez zamere, ne poznam vseh prodajalcev, da ne bom koga užalila..:)

Lp

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Herbalife
9.4.2009 20:30:24   
Barbara_L
Tjashaa, nikogar nisi užalila,le piramidnega sistema ne ločiš od navadnega d.o.o.
No, ja, ni to namen te debate.

(odgovor članu Tjaashaa)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Herbalife
10.4.2009 8:04:50   
Pmaxi
he, he, kako ste smešni s temi piramidami in piramidnimi sistemi.

Mrežni marketing ni piramidni sistem!!!, temveč sistem plačevanja distributerjev oz . trgovcev po prometu.
Klasična podjetja pa so organizirana po piramidnem sistemu - še nisem videla nobenega delavca za trakom (pa lahko gara 12 ur na dan) da bi konec meseca dobil za svoje delo več denarja kot ga direktor - no to se v mrežnem marketingu dogaja zelo pogosto.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Herbalife
14.4.2009 21:27:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pmaxi

he, he, kako ste smešni s temi piramidami in piramidnimi sistemi.

Mrežni marketing ni piramidni sistem!!!, temveč sistem plačevanja distributerjev oz . trgovcev po prometu.
Klasična podjetja pa so organizirana po piramidnem sistemu - še nisem videla nobenega delavca za trakom (pa lahko gara 12 ur na dan) da bi konec meseca dobil za svoje delo več denarja kot ga direktor - no to se v mrežnem marketingu dogaja zelo pogosto.


itak - me zanima

in še nekaj me zanima - a res verjamete, da so te stvari naravne - pa da rasejo te zadeve na plantažah v ameriki - mislim, a jih je že katera vidla? - me zanima, katera kapsula, kater tablet je naraven

men gre na bruhanje, ko vidim kako folk naseda temu - ste ko čreda ovac, ki sledi vodji - pa brez zamere

aja, pa da ne boste mislile, da ne poznam zadeve - bla na enem srečanju, se fino nasmejala in šla domov zadovoljna sama s sabo, ker nisem podlegla

(odgovor članu Pmaxi)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Herbalife
14.4.2009 21:45:39   
Anonimen
ja, pa še to sm hotla rečt - sem se zadnjič nasmejala eni izjavi - ki je pa kr resnična: Herbalife - jejte to, pa ne bo nobene posode za pomivatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Herbalife
17.12.2009 0:14:22   
enapač
Živjo! da se še jaz priljučim tej debati :) nekolko sem nova na ringaraji, pa vseeno. imam izkušnje s hl. Jem hl in jaz sem zelo zadovoljna. to ni kar en prašek ampak stvar resnično deluje. Končno imam dovolj energije za učenje (sem študentka), za delo in goro ostalih obveznosti, ki jih moram na dan opraviti. Leta in leta sem imela težave s salbokrvnostjo, neprestano zaspanostjo (čeprav sem spala dovolj ponoči), nekoncentracijo. Od kar jem Hl, se situacija bliskovito izbolšuje, nisem več zaspana, za lahkoto sem aktivna in produktivna od jutra do večera. Pa še to. znebila sem se neprestanih glavobolov.

In stvar je taka. živim na vasi, v hiši z vrtom, in že od malega jem vso zelenjavo in sadje z vrta oz. bolje rečeno se prehranjujem zdravo in z večinoma domačo hrano. Vso to hrano še zmeraj jem (in to z veseljem), le da sem dodala za dop. in pop. malico šejk od hl, namesto čokolade ali mastnega sendviča (ker sem v tem času večinoma na faksu), ter skupaj s kosmiči za zajtrk. in s tem sem odrpavila kruljenje v želodcu med predavanji, saj popijem šejk in sem sita 3 ure. :)

In za mamice: poznam 3 mamice, ki so jedle hl med in po nosečnosti, ter dajejo tudi svojim otrokom. Otroci so nevrjetno zdravi, super razviti, mamino mleko je ful pogatejše. :)

definitvno pa ne smeš živeti samo od hl, ker so to samo dodatki za uravnoteženje prehrane.

toliko o + izkušnjah v hl- upam da nisem bila predolga :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Herbalife
9.7.2010 21:57:56   
prehranazdravje_si
Le čevlje sodi naj Kopitar.

(odgovor članu enapač)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Herbalife
12.5.2011 17:29:11   
janimuro
Eni res veliko govorijo ampak rezultati govorijo sami zase. Tudi pri meni (13kg v 6 mesecih), v tem času niti enkrat nisem bil lačen.

Če koga zanima kšn info mi lohk piše na herba.svetovanje@gmail.com , drgač pa čimbolj zdravo življenje ...


(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Herbalife
12.5.2011 17:37:16   
Naja31
Problem med proteini v HL in proteini nekaterih drugih proizvajalcev je, da so proetini v HL zelo nekakovostni, vsebujejo pa tudi zelo visok delež sladkorja.
Če primerjamo ceno HL je pa ta odločno previsoka.

Poznam HL, bila sem redna uporabnica, na začetku sem bila navdušena, počutje je bil oodlično, shujšala sem 10 kg, ki sem jih, potem ko se nisem več striktno držala HL režima, tudi večino nazaj dobila.
Po pogovoru z osebo, ki se spozna na prehranske dodatke športnikov, sem se odločila, da preneham s HL ravno zaradi nekakovostnih proteinov.

Poznam mamice, ki so HL jedle v nosečnosti in ki dajejo otrokom, ampak jaz moram reči, da tega (ali katerih drugih prehranskih dodatkov) otrokom ne bi dajala.

(odgovor članu janimuro)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Herbalife
14.6.2011 11:26:04   
Nusika35
Herbalife je brezveze, totalno zafurana stvar!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?