|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 10:37:26   
Taula
Pa naj mu kupi tisto za napihnit, da se reva ne bo matrala...


user posted image user posted image

Sploh ne vem kako da se mu je dvignil..sej to je isto kot bi seksal z hlodom...če ona mrtvo hladno bere.

Pol bo pa pisala čez eno leto..vara me.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 10:48:40   
Fiona23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tale je bla pa huda, Žabonka. Res ne razumem tega. A se ženske počutijo bolje, ko jim ustrežejo takole al kaj? Al res tipi ne razumejo, da če pač tisti dan ne paše, pač ne paše?? Al kako naj bi blo prov?user posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 10:56:20   
Taula
se ženske počutijo bolje, ko jim ustrežejo takole al kaj?
 
Predvidevam da to naredijo da imajo mir pred njim..v stilu dala sem mu, ne bo šel k drugi. Pojma nimam.user posted image Naj povedo predhodnice ki to delajo...''nastavijo''.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 10:57:06   
snake
meni pa je smešno........................................................user posted image user posted image user posted image meni tudi jo moj obdela, če ni za dvourno akcija...........zgodilo se je malo krat, se pa je.......jaz pa ko začnem njega obdelovat, ne morem ostat samo pri temuser posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 11:00:02   
tanikaa
Še dobro, da nisem poročena.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 11:00:55   
Anonimen
sem že js prej napisal da tiste k to počnejo so hlodiuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 11:03:42   
Taula
A pa bi lahko seksal z hlodom? Bi se ti dvignil?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 11:16:26   
Anonimen
mislim da ne.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 11:25:18   
ammra
Joj se pa prav nasmejiš ob branju tega.  Me pa najbolj "srbi" tista izjava ...."ko končaš me pokrij".... kaj pa tuš in te zadeve po sexu?!?!

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 11:27:43   
Taula
Sej ona bo itak mrtvo hladna ležala..in ne bo nič švicala. Tako da spodaj jo malo obriše..ali pa ima kar kondom..in to je to.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 11:29:58   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 12:19:55   
ulani
o mojbog.....ne mi rečt,no?

dobr,ajde...poznam primer,ko si je ženska  mazala nohte vmes,ko je un od zadaj porival....

js osebno ne morem...tud če se kdaj za foro nardim nezainteresirano.....ne zdržim dolg...morm sodelovat....

svašta ljudi.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 12:24:36   
snake
ulani a si nova???? dobrodošla........user posted image user posted image user posted image joj kako sem postala prijazna, nekaj ne štima user posted image

(odgovor članu ulani)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 12:28:33   
maruškaŠ
Verjetno to ni edinkrat, da je seksala z njim, da mu je 'ustregla'.   Ker če ji samo vsake toliko ne bi pasalo, bi ga brez dvoma zavrnila. Jaz mislim, da ona to počne konstantno.

In ja, naj ne bo presenečena, ko bo čez nekaj časa ugotovila, da jo vara. Tko to gre, če ni doma, je pa drugje (ne sam seksa, očitno tut ljubezni ne).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 12:35:17   
ulani
berem pa spremlam že ful časa, drgač pa nova,ja....

lep pozdrav vsem skupaj!

super ste!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 13:34:20   
barbas
user posted image        raje nebi kot pa da bi brala revijo!
se mi je pa tud že zgodil, da se mi ni dal pa me je tko hudo dobr zbudil, da sm ga mogla napastuser posted image

(odgovor članu ulani)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 14:42:13   
gregstr
Dejte ženske nas mal razumet ... user posted image

Po moje je pa to nek njegov fetiš, ne? Mislim, da ni to ič kaj prav groznega ... če seveda ni vsak dan user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu barbas)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 14:54:59   
Taula
Mislim, da ni to ič kaj prav groznega ... če seveda ni vsak dan


Ja pol se on dejansko izprazni..to lahko naredi tudi v lutko..je manj bedno in poniževalno.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 14:58:02   
gregstr
A sem pozabil oment, da naj to počne seveda, če to njej ni bedno,a? user posted image  Torej samo če je zabavno za oba, ok?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 14:59:24   
Taula
Torej samo če je zabavno za oba, ok?


A to je zabava...nastavim mu da je mir.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 15:02:34   
gregstr
nastavim mu da je mir.


Hmm ... ne. Pravzaprav nastaviš mu, ker te privlači ? user posted image  ... sej veš...

Pa pustmo zdej tisto z revijo in te podobne stvari.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 15:07:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gregstr

Dejte ženske nas mal razumet ... user posted image

Po moje je pa to nek njegov fetiš, ne? Mislim, da ni to ič kaj prav groznega ... če seveda ni vsak dan user posted image user posted image user posted image .


Kako se ti lahk sploh dvigne če veš da tvoji ni do tega in da pač da noge narazn sam zato da ti ne boš tečnuser posted image
Sm prou mojga klicala zdej pa vprašala kako je s tem pa je reku da ma za take primere rokouser posted image -a ti nimaš roke? Je bolj zabavno skakat po človeku ki šteje sekunde kdaj ti bo pršlouser posted image
To men nikol ni blo jasno. Pa k so ble punce pijane k klade da sploh niso vedle kaj delajo pa so se tipi hvalili kako so...ma...ogabno v glavnem.
Jaz osebno nebi mogla nikol spoštovat tacga tipa.
Eni pa pač uživajo ko si podredijo "žensko" in jo uporabljajo k predmet glih kdr se njim dvigne.user posted image

Ponavljam.....patetično.....z obeh strani.....

aja pa lutke so prou "priročne" za kej tacga, itak je edina razlika med lutko pa med žensko k leži k hlod v tem da lutka nima srca ki utripa, pa da lutki dol visi al pol ure skačeš po njej al pa par sekund. Evo, da bo lažja izbira: http://www.diskretno.com/

(odgovor članu gregstr)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 15:28:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ammra

Joj se pa prav nasmejiš ob branju tega.  Me pa najbolj "srbi" tista izjava ...."ko končaš me pokrij".... kaj pa tuš in te zadeve po sexu?!?!


Pred uporabo pretresi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ammra)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 15:55:55   
gregstr
Kako se ti lahk sploh dvigne če veš da tvoji ni do tega in da pač da noge narazn sam zato da ti ne boš tečn
Sm prou mojga klicala zdej pa vprašala kako je s tem pa je reku da ma za take primere roko -a ti nimaš roke? Je bolj zabavno skakat po človeku ki šteje sekunde kdaj ti bo pršlo
To men nikol ni blo jasno. Pa k so ble punce pijane k klade da sploh niso vedle kaj delajo pa so se tipi hvalili kako so...ma...ogabno v glavnem.
Jaz osebno nebi mogla nikol spoštovat tacga tipa.
Eni pa pač uživajo ko si podredijo "žensko" in jo uporabljajo k predmet glih kdr se njim dvigne.

Ponavljam.....patetično.....z obeh strani.....

aja pa lutke so prou "priročne" za kej tacga, itak je edina razlika med lutko pa med žensko k leži k hlod v tem da lutka nima srca ki utripa, pa da lutki dol visi al pol ure skačeš po njej al pa par sekund. Evo, da bo lažja izbira: http://www.diskretno.com/


Pa dejte brat no. Valjda se ti ne dvigne in ne težiš, če ji ni do tega ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: TA JE PA DOBRA
25.7.2007 17:43:52   
karmy
ženska nima ravno veliko spoštovanja do svojega telesa... in zgleda da ni tako dober v sexu če pusti da ženska lista revijo med sexom...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?