|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 15:03:46   
kalbo
Parket in nič drugega.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 20:48:31   
eya
Parket, pa dober lak čez.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 21:49:52   
Naty*Taja
Parket, še enkrat, če bo kej prevagalo v razmerju. user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
25.7.2007 22:39:46   
bini
pišuka poldi kolk vas je za parket...user posted image
jest sem zdej na parketu, pa mi nikakor ne sede - mam iste pomisleke kot lara - vse se pozna (stoli, kavč,...) in me na sploh ne prepriča... da bi se ga spravla brusit mi je čist adijo, ker je vse zakajeno lep čas, pa tud ni pocen brušenje in lakiranje na novo...
za v novo hišo jaz zelo navijam za laminat, posebej ko sem en par strani na netu vidla in je res velik možnosti... moj dragi je pa tud za parket - ampak ni čist prepričan... tako da smo na istem kot pri vas..
odtehta pa pri meni laminat zaradi cene in ker se mi res ni zdi tako bistveno drugačen od parketa - kot da bomo boljš živeli na parketu al kako?? je pa res, da jest sem res čist flegma glede hudega izgleda stanovanja, ker itak bolj mal pospravljamo (ne sfolgamo) in sem pa tud mnenja, da človek se vsega navadi user posted image ... je pa res, da jest mam sigurno še leto al pa dve to finalne odločitve ....user posted image

torej - moj glas za laminat, ti pa sporoči kako so se iztekle volitve v vaši hišiš user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
26.7.2007 10:00:49   
kalbo
Ma ja, cena lamelni parket VS omembe vreden laminat je tam tam. Parket je treba polakirat s kvalitetnim lakom pa se ne bo nič poznalo. Na stole je treba dat drsnike, in to je to. Laminata nebi mel za nič na svetu, sploh pa ne v novogradnji. V novogradnji mu odpade še tistih par plusov, ki jih ma pri meni.

Ti kar moža poslušaj, bo bolje.

Mi ni jasno, od kje vam, da se na parketu pa kar vse pozna. Se, sam ne tko ekstremno, kot ve opisujete.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
26.7.2007 19:49:30   
Taula
Parket, četudi ni toliko financ, saj se lahko laminat kmalu uniči in ga moraš menjat ali pa brusit in ponovno lakirat, pa si potem na istem. Najprej nastanejo špranjice, ko pomivaš pa še ves nabrekne. prvič imela laminat, pa nikoli več. drugič sva bila bolj pametna in sva vzela parket. zadovoljna in vedno bo ostal parket. Imava tudi psa, ki pa ga ni uničil, pa smo imeli vsakodnevne dirke gor in dol.


LAMINATje boljši. Pri nas nikoli ni bilo teh težav. Nič bunkic, glekov, odtisov petek (smo tekle po njem z štikli), ničponovnega brusenja. Pa ga imamo že miljon let.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
27.7.2007 11:13:11   
kalbo
Pa ga imamo že miljon let.


U, pol maš pa še unga, k so dinozavri po njem hodiluser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
27.7.2007 16:48:36   
makica
Jaz sem definitivno za parket. laminat sem imela kot začasno rešitev 5 let in ga sedaj z veseljem odlagam na smetišče. Meni je za hojo preveč hladen in umeten. Če ti svetloba zelo nerodno pade nanj potem se vse gor pozna. Parket pa je meni super. Tudi če se poznajo praske je vsaj les in deluje naravno ter toplo. 

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
27.7.2007 23:06:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu makica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
27.7.2007 23:10:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

Parket, četudi ni toliko financ, saj se lahko laminat kmalu uniči in ga moraš menjat ali pa brusit in ponovno lakirat, pa si potem na istem.


Parket se brusi in lakira, laminat pa ne.

Jaz bom rekla samo to, parket je naraven material, laminat pa ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
29.7.2007 17:09:16   
gw
če želiš odličen in zelo poceni masivni parket priporočam BAUSEN  http://www.bausenhardwoodflooring.co.uk/ 
distribuira Bausen Koper 041-769-316 7 fax 05 657 2001

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
29.7.2007 17:14:18   
Anonimen
Jaz imam izkušnje samo s parketom user posted image .

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
30.7.2007 16:39:13   
Skaana
Mi bomo pa pri novogradnji imeli kar oboje user posted image , V dnevni parket, v sobah pa laminat (zarad financ user posted image ).

Imam pa nekaj vprašanj:
1. tisti, ki imate parket in talno gretje, kateri parket ste dali? Na kakšno lepilo in ali je prelakiran, povoskan ali pooljen?
2. tisti, ki imate laminat. Spet je med njimi baje ogromna razlika, torej točno katerega imate?
3. baje je pomembna tudi podlaga: tistim, ki laminat ne odmeva, kaj imate pod njim, peno, filc ali nič?

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
31.7.2007 12:29:29   
Kanny
Živjo, tudi midva sva pred slabim mesecem dala laminat v kuhinjo in predsobo. Dala sva št. 32...ne vem točno...baje da je ok. Dala sva hruško, ki blazno lepo pride. Meni se zdi, da ni nič problema z umivanjem. Z vlažno krpo sem lepo pobrisala. Pod laminatom pa je od prej ostal linolej. Če ti kaj škripa je čisto odvisno od tega koliko so ravna tla!!!! Drugače pa nič ne odmeva...

V dnevni pa imava parket, ki ga je parketar polakiral. Tudi doma imamo parket v dnevni in talno gretje...vem samo to da je polakiran.

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moj bi laminat, jaz parket...
31.7.2007 12:43:11   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Parket, pa dober lak čez.


In še dobrega parketarja, ki ga bo znal položit in polakirat.

Niso vsi za vse. Midva sva imela "strokovnjaka". Med drugim je delal tudi pri mojih starših in je lepo naredil, zato sva se zanj odločila.  Se ne obremenjujeva več. Vsaj otrok ne sekirava user posted image .

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?