|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 11:39:14   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

Tanikaa zdej si jo pa dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem napisala za Zorgo. user posted image  Če pa je napisala, da ji ni nerodno, če jo zraven gledajo user posted image



Sej mi ni,pa to ne skrivam,tko da ne,nisem anonimna.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 11:41:27   
Mešamdrek
Sam čakte mal bejbe,ne seksava kar vsepovsod in vsepočez... Mora bit pravi trenutek,pravi filingi,pravi prostor...Ne uležem se sred ceste in hopacupa...user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 11:47:04   
gregstr
Se podpišem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 11:47:52   
muška
Nič drugačnega kot doma, no letos na tem prvem dopustu sploh nisva, ker ni bilo možnosti.

Drugače kaj se pa sexa z gledalci tiče,... z mojim bivšim sex tipom , njegovim kolegom in punco od kolega, smo enih 2x sexali v isti sobi, 1x celo v isti postelji (ampak strogo vsak zase), no bilo je noro in priznam, da če bi takrat kdor koli dal povod da usekamo še kaj grupnega, me ne bi čisto nič motilo. Sem sicer proti temu, ampak takrat mi je bilo vseeno in na trenutke mi je celo žal, da do tega ni prišlo takrat. Ampak takrat sem bila mlada, tip mi je bil samo za sex, mojga možeka pa zdaj niti pomotoma ne bi z nobeno-nobenim user posted image  delila.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 11:48:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zorgo

Sam čakte mal bejbe,ne seksava kar vsepovsod in vsepočez... Mora bit pravi trenutek,pravi filingi,pravi prostor...Ne uležem se sred ceste in hopacupa...user posted image



Ti to resno? Jaz sem pa mislila da se zafrkavašuser posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 11:48:58   
Fiona23
Ja Zorgo to maš pa prou. In tko sm se nasmejala k si tko "resno" napisala, da ne kr na cesti hopacupauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu gregstr)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:03:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Nič drugačnega kot doma, no letos na tem prvem dopustu sploh nisva, ker ni bilo možnosti.

Drugače kaj se pa sexa z gledalci tiče,... z mojim bivšim sex tipom , njegovim kolegom in punco od kolega, smo enih 2x sexali v isti sobi, 1x celo v isti postelji (ampak strogo vsak zase), no bilo je noro in priznam, da če bi takrat kdor koli dal povod da usekamo še kaj grupnega, me ne bi čisto nič motilo. Sem sicer proti temu, ampak takrat mi je bilo vseeno in na trenutke mi je celo žal, da do tega ni prišlo takrat. Ampak takrat sem bila mlada, tip mi je bil samo za sex, mojga možeka pa zdaj niti pomotoma ne bi z nobeno-nobenim user posted image  delila.


Opaaa bato...ti pa nis kr tko...madoniš....eni si pa prvošte...lahko sam rečem vaaauu
Ja škoda da niste šli grupnga, bi mogoče lahko kaj več tu napisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:05:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Opaaa bato...ti pa nis kr tko...madoniš....eni si pa prvošte...lahko sam rečem vaaauu
Ja škoda da niste šli grupnga, bi mogoče lahko kaj več tu napisala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz pa pojma nimam, kak bi sploh reagirala, če bi mi kdo iz družbe to predlagal. user posted image  Sva enkrat od enega para, ki sva ga poznala samo 3 dni dobila ponudbo, pa me je tak šokiralo, da eno uro nisem mogla ust odpretuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:07:10   
Mešamdrek
odpret


Odpret al zapret?user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:15:35   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zorgo

odpret


Odpret al zapret?user posted image user posted image



Še sama ne vemuser posted image  Ker sem bila res čist out. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:24:52   
snake
Sva enkrat od enega para, ki sva ga poznala samo 3 dni dobila ponudbo, pa me je tak šokiralo, da eno uro nisem mogla ust odpret


ja važno da nisi kaj drugega odprlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:25:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: snake

Sva enkrat od enega para, ki sva ga poznala samo 3 dni dobila ponudbo, pa me je tak šokiralo, da eno uro nisem mogla ust odpret


ja važno da nisi kaj drugega odprlauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image In če sem? user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:27:12   
Fiona23
Zorgo ZS?dobila?

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:28:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

Zorgo ZS?dobila?


user posted image  Jo že sprašuješ, kje se da seksat javno?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:29:08   
Mešamdrek
Fiona,dobila.Ne.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:30:43   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

Zorgo ZS?dobila?


user posted image  Jo že sprašuješ, kje se da seksat javno?user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:32:50   
snake
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: snake

Sva enkrat od enega para, ki sva ga poznala samo 3 dni dobila ponudbo, pa me je tak šokiralo, da eno uro nisem mogla ust odpret


ja važno da nisi kaj drugega odprlauser posted image user posted image user posted image



ja sem vesela zate, ne vem kako je če se ti trije posvetijo, meni se meša ko se mi eden, kaj šele mora bit če imaš tri ljude okoli sebe oz. v tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image In če sem? user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:34:25   
snake

ja sem vesela zate, ne vem kako je če se ti trije posvetijo, meni se meša ko se mi eden, kaj šele mora bit če imaš tri ljude okoli sebe oz. v tebi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: snake

Sva enkrat od enega para, ki sva ga poznala samo 3 dni dobila ponudbo, pa me je tak šokiralo, da eno uro nisem mogla ust odpret


ja važno da nisi kaj drugega odprlauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image In če sem? user posted image user posted image



ja sem vesela zate, ne vem kako je če se ti trije posvetijo, meni se meša ko se mi eden, kaj šele mora bit če imaš tri ljude okoli sebe oz. v tebi


tsko sem misla nareit, pa sem vse zamešala, samo govorimo o seksu, pa se že neki zatipkam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:36:00   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image  Ne vem odgovoriti na tvoje vprašanje, ker nisem nič drugega odprla. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:41:56   
Fiona23
Ne tanika, vprašala sm jo za grupno varianto po zsuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:45:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

Ne tanika, vprašala sm jo za grupno varianto po zsuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Daj jo drugič kaj takega vprašat na forumu, da bomo še mi meli kaj s tega. user posted image  Da malo razširimo obzorje in mogoče celo...user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:47:40   
Mešamdrek
mogoče celo...


Kaj slišimuser posted image user posted image user posted image user posted image  Mogoče celo..user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:48:51   
Fiona23
No pa dejmo si razširjat obzorja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj že morm vprašat tanikaa? Kako gre ta grupna varianta?user posted image

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:52:22   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

No pa dejmo si razširjat obzorja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj že morm vprašat tanikaa? Kako gre ta grupna varianta?user posted image



A to je tko,da jih naložijo kot za kres,pol pa tist spodi mal podkuri in se vatra širi?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: seks na počitnicah
26.7.2007 12:52:33   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Fiona23

No pa dejmo si razširjat obzorja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj že morm vprašat tanikaa? Kako gre ta grupna varianta?user posted image



user posted image user posted image user posted image  Nič nisem napisala, kaj moraš vprašat. Samo sem te prosila, da ne prek zs. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?