|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:44:11   
lepa posadka
Pa še ena smešna pripetija...morda tako še hitreje dosežemo 200tko:

Včeraj sem šla zvečer na eno potopisno predavanje. Mož pa je sam z otroki ostal doma...pa sva se zmenila za romantični večer in je hotel naložiti na kamin še par polen, tako da je ob 10h šel ven iz hiše po polena in ni opazil, da sem jaz čez dan na vratih premaknila eno stikalce, kar pomeni da se vrata za teboj avtomatsko zaklenejo. No, ... hiša staršev je blizu in je šel tja po rezervne ključe, ko je opazil, da drugače ne bo šlo. Na rezervi žal ni več ključa od glavnih, samo od stranskih vrat. Žal pa je bil v stranskih vratih tudi ključ od znotranje strani, tako ključ ni bil rešitev. Potem se je seveda moj mož znašel in šel k sosedovim in pajsnil lojtre...pa hodil okoli hiše in rpeverjal, če je kje kakno okno opdrto... spet nič sreče. No, potem se je opogumil in šel zvonit na domofon, da bi se kateri odotrok zbudil in rpišel odpret...spet nič sreče. Pa je šel z lojtro do prve otroške sobe in tam trkal in upil... hvala Bogu so bili najbližji sosedi an smučanju, drugače bi verjetno mislil, da s emu je zmešalo. No, ta velik se je dvignil in padel nazaj...kot koma!!! Pa spet do naslednjega okna... No, po pol ure, mu je uspelo prebudit sredno hčerko, da je skočila pokonci in mu prišla odpret... Juhuhu. Jaz sem potem prišla domov, ko je bila situacija že mimo in sva se pošteno nasmejala...pa romantični večer je tudi sledil. Sem spala kot polhek potem :-)

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:44:36   
lepa posadka
No, pa nam je uspelo :-)

(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:56:37   
NaTaŠa*
Evo smo že na 200tki. user posted image user posted image user posted image Sam a se tema zaklene ko zaključimo 200to stran al kako?



_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu lepa posadka)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: aprilčice
7.2.2008 10:56:43   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: tosja


IZVIRNO SPOROČILO: lonib

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image boste pa zgleda podrle rekord aprilčice. lansko leto nas aprila ni bilo toliko.pridno ste delale poletiuser posted image user posted image .

lep in hiter porod vam želim!

p.s. jest kr še engauser posted image



user posted image user posted image user posted image hvala za vzpodbudo...ja res smo bili pridni... user posted image user posted image user posted image
Pa zgleda bo kr celo leto tak baby boom user posted image
Kako pa aprilčica Zala rojena marca? user posted image
Verjetno vredu, če ma mami skomine po šeeeeeeeeeee user posted image



Naša Zala bi mogla pridit 7. aprila (po NS pa 1.aprila), pa je malo pohitela. Sem kr ostala aprilčicam zvesta, ker sem tud jest aprilčicauser posted image user posted image .


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: aprilčice
7.2.2008 11:19:57   
Ketrin
Uaaaaau! Na 200 smo!!!! Končno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepa posadka, dobra štorija.... Si prav predstavljam, najbrž bi sosedi res rekli, da si ga ven vrgla....user posted image user posted image user posted image

Pa hvala za tolažbo za tele slabosti... saj danes je bolje, izgleda da se je končano user posted image upam.... Sem pa tudi sama nekje prebrala, da je to normalno, ampak zdaj ne najdem več kje sem to brala.... user posted image Mah bo že.... Mogoče je pa tudi vreme malo vplivalo... Zdaj pa upam, da tale zima izginja in bodo pomladni dnevi... Da se spet mal napolnem z energijo....

Punce, grem še mal diplomo pisat, pol pa v MŠ in na telovadbo....

papapa



(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: aprilčice
7.2.2008 11:58:06   
Roberta69
Je pa še pri nas tak lep sonček posijal, da bom tole zasedeno rito mal poslala na Šmarno user posted image .

MŠ LJ porodnišnica: kakšna je kaj zasedenost na popoldanskih oz. večernih skupinah? Na dopoldanski je bilo komaj dovolj stolov za vse user posted image . Jaz bom malo pokombinirala, ker če se že zjutraj ne vsedem za računalnik in kaj naredim, sem zvečer čist boga user posted image .

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: aprilčice
7.2.2008 13:26:31   
simvir
No pa smo jo dočakale.
200-to stran namreč user posted image user posted image user posted image .

Na sončku je pa res prijetno toplo, kot bi bila že prava pomlad, sam še rožice manjkajouser posted image .
Pa tudi te bodo kmalu zacevtele, če bo tako toplo. In še cel vikend je napovedano podobno vreme user posted image .

Je pa res,da se sedaj ko je sonce vidi vsa umazanija, tako da sem prejle že posesala celo hišo, zdaj se bom lotila pa še kopalnic, da bo čez vikend manj dela. Ko sije sonce imam kar neko dodatno energijo, me danes že cel dan nekaj razganjauser posted image .

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: aprilčice
7.2.2008 15:30:33   
kekec in mojca
Pa da ne bo Simvir zadnja, se še jaz tu oglasim. user posted image Zunaj pri nas res zgleda lepo, samo piha pa tak veter, da je kar groza.

Kljub temu bomo šli na sprehod, ki se ga že tako veselim. Upam, da mi bo potem kaj bolje.

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: aprilčice
7.2.2008 15:30:36   
kekec in mojca
Pa da ne bo Simvir zadnja, se še jaz tu oglasim. user posted image Zunaj pri nas res zgleda lepo, samo piha pa tak veter, da je kar groza.

Kljub temu bomo šli na sprehod, ki se ga že tako veselim. Upam, da mi bo potem kaj bolje.

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: aprilčice
7.2.2008 16:57:15   
zolika
oj!

Zanima me samo kdaj in kdo zaklene temo?

Lp

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: aprilčice
7.2.2008 17:18:10   
darja33
Halooooo!!???

A to še funkcionira?

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: aprilčice
7.2.2008 19:51:44   
scorpiogirl
user posted image a še kar čvekamo???? user posted image
drugače ni čist nujno, da se tema točno pri 200 zaklene ... sam zdej ne vem (mi je komaj uspelo prebrat vse tele čvekarije user posted image ), a se čvekanje tuki še zmer nadaljuje, al moram v dvojko user posted image

no, pa sem pozabila, kaj moram skomentirat user posted image

aja ... rožice ... jst imam pa šopek na mizi user posted image tak lep iz zvončkov user posted image je že čist pomlad, kar pomeni, da bo tudi april kmalu tukaj user posted image user posted image user posted image

našemu user posted image se tole lepo vreme tud pozna ... razgraja kot nor, kadar je fajn vreme pa sonček ... če je kislo vreme, je ful bolj miren user posted image

uživajte ... grem še dvojko brat user posted image

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: aprilčice
7.2.2008 19:57:08   
kekec in mojca
Ne, scorpio, pa ne boš... user posted image Jaz bom tukaj imela zadnjo besedo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: aprilčice
7.2.2008 20:35:34   
scorpiogirl
pajade user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: aprilčice
7.2.2008 20:44:17   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image A veš kaj? BOš vidla, da bom jaz zadnja. user posted image Grem zdaj Teni gnjavit. Mam veze pri njej! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: aprilčice
8.2.2008 10:17:49   
scorpiogirl
user posted image user posted image user posted image pa tele veze še ne delujejo očitno user posted image user posted image user posted image še ni zaklenjena tema, tko da lohk še mal strašim tukile user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: aprilčice
8.2.2008 12:10:50   
kekec in mojca
Saj veš, kaj smo se pogovarjali na oni drugi temi o spominu... Pozabla sem poslati ZS.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: aprilčice
8.2.2008 16:21:27   
scorpiogirl
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogoč jo bo pa zaklenila, k bova midve tolk naklofale tukiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: aprilčice
8.2.2008 18:17:22   
kekec in mojca
user posted image user posted image Kaj pa veš, mogoče res! Ribica, daj no, kaj je zdaj, se bo tema zaklenla? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: aprilčice
8.2.2008 18:29:04   
scorpiogirl
ne vem, ne vem user posted image user posted image user posted image februarčice majo že 219 strani, pa še nimajo zaklenjen ... user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: aprilčice
8.2.2008 23:16:07   
Srčekgirll
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: aprilčice
9.2.2008 10:24:23   
kekec in mojca
Kaj to ploskanje pomeni?user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: aprilčice
9.2.2008 12:18:43   
Srčekgirll
Selimo se v 2. del aprilčic, končno, hehehe user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: aprilčice
9.2.2008 17:31:54   
scorpiogirl
user posted image user posted image user posted image user posted image ene so se že preselile ... pa je še treba mal skakat tud tle not dokler ne zaklenijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: aprilčice
9.2.2008 21:44:49   
kekec in mojca
Moderatorka ne odgovori... user posted image mogoče ni vidla. 

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?