|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Potrebujem pomoc!
10.8.2007 21:08:39   
mami 26
ja vseno hvala ampak sem to že vse dala enkrat skozi
zdaj grem drugič na IVF
to je bilo namenje "nanaa"
vem kako boli HSG ne hvala nebi več



lp

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Potrebujem pomoc!
16.8.2007 10:04:57   
nanaa
Živjo,

ja tole je bilo verejtno za mene. Ne vem kaj mi bodo delali, ker sedaj kot sem jaz razumela svojega G. mi bodo pregledali najprej ali ima pregrado ali ne?
Skoz mislim, da mi bodo pod narkozo to naredili user posted image  hm.  In če jo imam naj bi jedla en mesec tablete in potem naj bi mi jo odstranili. A je šla katera v Trbovlje?

Sedaj sem dala kri, da so jo pregledali in v ponedeljek grem.

(odgovor članu mami 26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Potrebujem pomoc!
16.8.2007 12:09:34   
nana35
Ja,meni so pregrado odstranili pod narkozo,prej pa sem jedla tablete kakšen mesec dni.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Potrebujem pomoc!
16.8.2007 14:44:21   
Anonimen
Katere tablete pa je treba jesti in zakaj?


Hvala in lp.user posted image

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Potrebujem pomoc!
16.8.2007 14:54:25   
nana35
Dobila sem kontracepcijske tabl.pred odstranitvijo pregrade,baje tako pripravimo sluznico na poseg.Sem pa na forumu že brala,da nekatere niso imele KT pred posegom.No jaz sem jih jemala potem pa šla na operacijo.Upam,da sem ti dobro razložila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Potrebujem pomoc!
16.8.2007 14:59:38   
nanaa
Ja tudi meni je tako povedal moj G. Ali po operaciji kaj krvaviš, te je kaj bolelo, kdaj sta lahko zopet začela delati na dojnečku?

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Potrebujem pomoc!
16.8.2007 18:23:25   
nana35
Ja potem sem imela nekaj dni malo rjavega izcedka in bolečin,ampak so hitro prenehale.Je pa normalno,saj je to vseeno poseg v telo,da te tudi boli.Saj ti telo samo pove kdaj je vse ok,da lahko delaš na otročku,menim pa da lahko po nslednji menstruaciji,sem prebrala nekje.Ne spomnim kdaj sva midva začela delati na otročku,saj se itak ni takoj prijelo,ko pa se je pa je bila IMN.Ampak je trajalo kake 4 mesece da se je prijelo.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Potrebujem pomoc!
16.8.2007 23:42:12   
Anonimen
Nana35, hvala za odgovor.

Srečno.

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Potrebujem pomoc!
17.8.2007 8:12:57   
emaa
Nanaa jaz sem šla v Trbovlje, prvič, imela sem laparo in histero in nisem jemala KT. Ker pa j ostalo še nekaj pregrade (prvič odstranili 1,5cm, drugič isto), sem imela še eno histero. Tokrat sem jemala KT, da se sluznica res popolnoma stanjša, da lahko vidijo točno do kje je pregrada in kje je maternica. Kakih hudih bolečin nisem imela ne prvič, ne drugič. je pa res, da mi je prvič zaspal mehur (se baje dogaja po narkozi) in so mi s katetrom pomagali, ker se mi mišice mehurja niso hotele sprostit, da bi šla na WC. Pa slabo mi je bilo, da sem ene trikrat bruhala, drugič pa nič, je bila pa tudi drugič znatno krajša operacija. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Potrebujem pomoc!
17.8.2007 9:15:41   
nanaa
Enamair hvala ti za te informacije, kdo te je pa operiral?
Kaj pa je to laporoskopija?

In koliko časa si bila v bolnici?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Potrebujem pomoc!
17.8.2007 10:09:43   
Anonimen
Laparoskopija je diagnostična preiskava, pri kateri s pomočjo posebne sonde, ki jo uvedejo skozi popek v trebuh s kamero pogledajo trebušne organe in ugotavljajo možne vzroke za neplodnost.

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Potrebujem pomoc!
17.8.2007 10:48:47   
emaa
Laparoskopija je to kar je napisala urskaj, meni so odkrili zarastline, pa še kaj. Operirala me mislim, da je Lomškova, fejst zdravnica. V bolnici sem bila 6 dni, ampak zato ker so operacijo prestavili za dva dni, ker je bilo na prvi termin preveč pacientk, pol je bil pa praznik. Če bi šlo po planu, bi bila notri 4 dni, najprej dan pred operacijo, potem operacija, in dva dni za okrevanje (drugi dan po operaciji greš domov). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Potrebujem pomoc!
17.8.2007 20:13:42   
nanaa
Hvala vam punce. Sem že kar malo živčna. Emamair jaz upam, da me bo pregledal dr.Mlinarič, ki je tudi drugače moj G. in se mi zdi fajn, da te eden G. spremlja.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Potrebujem pomoc!
23.8.2007 11:18:57   
nanaa
Živjo

sem že iz bolnišnice, počutim se kar ok. Pozabila sem ga vpašat kdaj imam lahko spet spolne odnose?

Vglavenem naredili so mi histeroskopijo in potrdili, da imam 5 milimetrov pregrade, tako, da bom morala še enkrat, sedaj bom moral jesti kontracepsjiske tablete en mesec in potem še enkat v bolnico.

Se mi je pa zdelo čudno, moj g. je rekel, da bomo sedaj samo poregledali, drugi g. (ta ki me je sprejel) pa je rekel, da zakaj mi ne bi že ka sedaj odsranili, če se bo dobro videlo, najprej pa me je  nakregal zakaj nisem jedla tablet. Pa sem rekla naj se kar z mojim g. zmenta kako in kaj. Potem je obveljela od mojega g., ki me je tudi naredil histeroskopijo. Sam so me pa čisto zbegali. Je imela še katera takšen primer?

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Potrebujem pomoc!
23.8.2007 21:17:36   
Anonimen
Nana, kdo je tvoj g, če lahko poveš? Je iz celjske porod.?

Jaz tudi čakam na odstranitev.

Lp.

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Potrebujem pomoc!
23.8.2007 21:29:04   
Lamelca
Dekleta pozdravljene,

pa sem tudi jaz zbrala pogumuser posted image in se koncno narocila na pregled zaradi pregrade pri dr. Tomazic in na vrsto pridem v drugi polovici septembrauser posted image . Malce me je sicer strahuser posted image , ne ce ze ve govorite po resnici moram tudi jazuser posted image , torej ZELO me ne strah in se mi ze zdej sibijo kolena od samega strahu. Ampak pomirja me misel, da potem pa bomo konco, vsaj upam, da hmalu tudi mi ugledali tisti carobniuser posted image . No ja pa sej mi misli preganja tudi skrb za gradnjo nasega ljubezenskega gnezdeca tako da se pocasi prebijamo skozi vse to cakanje!

Dekleta za vse ki ste na istem ali se slabsem kot jaz pa neskoncno mocno drzim pesti, da bi vsem nam uspelo!user posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Potrebujem pomoc!
24.8.2007 14:20:16   
nanaa
Urskaj moj g. je dr. Mlinarič, ki pomaga tudi v bolnišnici Trbovlje. Zaenkrat mu čisto zaupam in tudi on mi je opravil pregled histeroskopijo. Sedaj bom mogla jesti kont. tablete in potem še enkrat, takrat mi bodo odstranili.

Rekli so, da lahko, da je ta pregrada kriva za splav lahko pa da ne. (v 9 tednu odmrtje ploda :(.

Lemelca a tebi bodo sedaj naredili tudi samo pregled ali ti bodo odstanili pregrado?

(odgovor članu Lamelca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Potrebujem pomoc!
28.8.2007 16:29:49   
Lamelca
nana,
sedaj imam samo pregled potem pa baje zares naprej! Sicer me je nalo strah vendar bo ze mimo tudi to!

Drzim pesti za vse vas!!

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Potrebujem pomoc!
28.8.2007 22:06:16   
nanaa
Lemlca kje pa imaš pregled. Sem mislila, da sem edina, ki je imela samo pregled (histerskopijo). Jaz moram sedaj počakati en mesec potem jesti tablete in potem grem odstranit.
Sem kr malo živčna ker ne vem nobnih datumov, saj se oktobra poročim venda bova z medenimi tedni počakal, da pridem iz bolnice.

(odgovor članu Lamelca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Potrebujem pomoc!
29.8.2007 9:34:42   
Anonimen
Nanaa, hvala za odgovor. Sem mislila, da imaš G iz celjske porodnišnice.

Lp in srečno!user posted image

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Potrebujem pomoc!
31.8.2007 7:35:31   
nanaa
Ne, moj g. pomaga v trboveljski bolnici in sem tudi tako gledela na datum, da sem vedela , da bo on opravil preiskavo.  Urskaj k komu boš šla pa ti?

Emamir, in kdaj po histero...sta lahko imela spolne odnose in začela delati na dojenčku?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Potrebujem pomoc!
31.8.2007 8:07:17   
emaa
V trbovljah so rekli, da lahko začneva s spolnimi odnosi, ko mi bo pasalo, v LJ pa so rekli počakat 14 dni. Po prvi operaciji sva takoj naslednji ciklus začela delati na user posted image , po drugi pa sva 1 ciklus počakala (kot so naročili) in potem štartala, uspešno, imava zdaj dva 9 mesečna fanta doma. 

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Potrebujem pomoc!
4.9.2007 7:56:27   
nanaa
Emamair ooo kako lepo user posted image in sedaj imaš kar dvojčka, super.

A ti si imela dve operacije in obe so ti opravili v Trbovljah?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Potrebujem pomoc!
4.9.2007 9:26:56   
emaa
Ne prvo sem imela v trbovljah, drugo pa v Lj, ker so me prednostno vzeli naprej, saj sem čakala  na IVF, ki sem ga prehitela. 

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Potrebujem pomoc!
19.9.2007 23:21:34   
lindy
V nedeljo grem na odstranitev pregrade v Trbovlje, zanima pa me če se lahko sama pobrijem in, če se lahko še katera oglasi, ki je bla tam in kako poteka, sej vem da je že velik napisanga, sam bi mi blo lažje, če še kera kaj pove!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?