|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo septembra!
4.8.2007 22:34:46   
Temari
Moja M se je po dvotedenskem dopustu (toliko mi je namreč zamujala) le vrnila, tako da smo spet v novem krogu. Zdaj pa je res ne pričakujem 4. 9..


_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M ne pričakujemo septembra!
5.8.2007 8:08:23   
sonček33
Galadriel - žal mi je. Sem pa sama najbolj jezna, kadar se ji ne ljubi priti pravočasno, ampak z zamudo potem vse pokvari.

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M ne pričakujemo septembra!
5.8.2007 14:21:03   
Erin


...Septembra user posted image ne pričakujemo:...  
 
xx.09. - zarjica
xx.09. - anonimna
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - anonimna
xx.09. - rouzi
01.09. - ANIME
04.09. - Galadriel
04.09 -  Naty

14.09. - trma79
17.09. - teodoral


In zveste navijačice :
- Kodrana
- neja24062007
- teejaa



user posted image

..sem se vam pridružila med navijačicami...držim pesti za septemberke!! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M ne pričakujemo septembra!
5.8.2007 17:23:49   
sonček33
teejaa daj še mene med navijačice

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M ne pričakujemo septembra!
6.8.2007 5:11:18   
Temari
sonček33, saj v temu je štos. Ko ne veš ali je ali ni. Saj sem naredila test, a rezultatu nisem verjela oz. nisem hotela verjeti. Potem pa se user posted image frdaman ni in ni hotel prikazati. Samo bilo je pa smešno - s prijateljico sva šle v šoping in na kavico, pa sva se sproti ustavile v DM-u. In sem bila v dilemi: na isti polici imajo na levi vložke, na desni nosečniške teste. Nos mi je rekel, kupi vložke in sem jih. Hvala bogu še pravočasno, ker se mi je ulilo kot iz škafa. In to dobesedno. Ne folgam "vampirjev" menjavat user posted image . Ampak kar naj teče, ker je potem vsaj 9 mesecev ne bo.

Sva se pa z mojim zmenila, da če še ta mesec slučajno izvisiva, greva oba na pregled. Preden bova prišla na vrsto, bo tako ali tako že eno leto "dela" mimo. Upam, da nama ne bo treba.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M ne pričakujemo septembra!
6.8.2007 7:39:53   
sonček33
Galadriel - no tudi jaz upam, da bo uspelo brez pomoči zdravnikv. čeprav, ko ne gre in ne gre, si prav vesel, da ti lahko kdo pomaga in se veseliš vsakega najmanjšega testa, posega, nasveta, zdravil...da bi le ratalo.

Ja, imaš prav, če je že mogla pridt ta tečka, pol naj se zdej zlije ven, ker kmalu ne bo imela več šans za to :)

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M ne pričakujemo septembra!
6.8.2007 10:13:12   
Naty*
teejaa lepo, da si se dodala med navijačice, rabmo vsako spodbudo, ki jo dobimo user posted image .

Sicer je pa moja 3. M po abraziji v soboto pršla in je zadnja, katere se še veselim. Naslednje se definitivno ne bom (ampak itak upam da je niti ne bo).

Soborke, veliko uspehov!!!!


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: M ne pričakujemo septembra!
6.8.2007 11:36:43   
Naty*

...Septembra  ne pričakujemo:...  
 
xx.09. - zarjica
xx.09. - anonimna
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - anonimna
xx.09. - rouzi
01.09. - ANIME
03.09 -  Naty
04.09. - Galadriel
14.09. - trma79
17.09. - teodoral


In zveste navijačice :
- Kodrana
- neja24062007
- teejaa



user posted image

Evo je reku Menkol, da bo naslednja 3. 9., ampak js upam, da je ne bo!!!! user posted image

Veliko sreče vsem!



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: M ne pričakujemo septembra!
6.8.2007 16:36:06   
Anonimen
Evo, moja user posted image  se je prkazala danes. Mal prehitro kot ponavadi.user posted image user posted image user posted image

Drug mesec pa res upam, da je ne bo.user posted image Ker je ne želim več te packe smotane.user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: M ne pričakujemo septembra!
6.8.2007 18:31:03   
K_a_t_j_a
Punce a se vam lahk pridružim med navijačicami?

Sma že mislila, da sma z mojim naredila user posted image  na morju sam sem jo ta rdečo dobila šele 36. dan. To je moja prva menstruacija, ko sem nehala jest tabletke in sem mislila kak bo močna, ampak je bla kar zmerna. Zaenkrat bom med navijačicami, če pa kaj rata vam pa sporočim. Na polno začnemo pa delat na user posted image  v oktobru. Sej vam že moj podpis verjetno marsikaj pove user posted image .

Želim vam čimveč user posted image  user posted image !!! Dajmo!!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 8:53:39   
sanja5
Evo preselila sem se med septembrke, da naši punčki s tatijem podariva malo družbe:)) Ne pričakujem 2.9.  pozdravčke

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 9:11:32   
talika81
pozdravljene!

da se še jaz pridružim na seznam.

ne pričakujem je 24. 9. Ta mesec še namreč počakava, pol pa veselo user posted image , da bo čimprej ratalo.

lp vsem in da čim prej zagledate user posted image  user posted image .

(odgovor članu sanja5)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 13:51:54   
~Biba~
Evo je prišla tetka s krvavega dopusta nazaj..zato je bil prejšnji mesec le vaja, da nama ta mesec resnično rata...
...m ne pričakujem 4.9.

..hja sem čudna danes komaj dobia m, pa že mislim na naseldnji mesecuser posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 13:55:42   
mukla
Hojla!

Midva sva se tudi odločila, da ta mesec še počakava, naslednji mesec pa v akcijo. Ne pričakujem je 24.9. Prosim, dajte me na seznam.

Veliko sreče vsem, pa da bi nas blo naslednji mesec veliko user posted image !

Lp 

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 14:59:37   
Temari
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

..hja sem čudna danes komaj dobia m, pa že mislim na naseldnji mesecuser posted image


Ne se sekirat. Jaz imam že za tri mesece vnaprej naštudiran ciklus. Pa ne samo to - delam si tabelce, merim BT, opazujem sluz... vse, da ujameva "tisti" trenutek. Pa sem še ne tako dolgo nazaj na drugi temi svetovala, da se otrok naj ne jemlje kot projekt. Look at me now...

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 15:01:23   
Anonimen
No, jest je ne čakam 3.9.. Sm pozabila gor napisat.user posted image

(odgovor članu Temari)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 15:58:55   
Naty*
...Septembra  ne pričakujemo:...  
 
xx.09. - zarjica
xx.09. - anonimna
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - anonimna
xx.09. - rouzi
01.09. - ANIME
02.09. - sanja5
03.09 -  Naty
03.09. - nati

04.09. - Galadriel
04.09. - kleja
14.09. - trma79
17.09. - teodoral
24.09. - talika81
24.09. - mukla



In zveste navijačice :
- Kodrana
- neja24062007
- teejaa
- K_a_t_j_a



user posted image

nati očitno obe "ne pričakujeva" 3. user posted image , a ne bi blo luštkan, da bi je obe "ne dočakale" user posted image user posted image


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 16:01:42   
Anonimen
user posted image user posted image  to bi bilo seveda supeeeeeeeeer.user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 19:06:53   
valentina2006
user posted image user posted image  user posted image user posted image  upam, da tudi pri nas user posted image user posted image  user posted image user posted image  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: M ne pričakujemo septembra!
7.8.2007 23:00:23   
*ajla*
Pozdravljene puce. Spadam še med avgustovke, ampak bi prosila ce bi me lahko dali na seznam med navijačice. Namreč upam, da nama bo ta mesec ratalo in bom zagledala ta magični user posted image  ter z vami upala in držala pesti, da boste tudi ve čim prej zagledale user posted image
Temo ste odprle glede službe in podaljševanja pogodbe. Danes je res zelo velik problem ta služba, a moram vam to povedati, res sem zelo pozitivno presenečena in si nisem nikoli mislila, da se bo kaj takega meni zgodilo. Midva sva se namreč prav tako zmenila dokler ne dobiva za nedoločen čas ne bova delala na user posted image . No in ker sem jaz dobila za nedoločen čas pred možem, sem seveda začela navijat, kaj pa če bi vseeno poskusila in pač če rata mam vsaj jaz zagotovljeno službo....in mož se je takoj strinjal, ampak sva rekla, da nebova čisto takoj prvi mesec, da nebi rekli, da sem glih to čakala. No ampak še preden sem pa dobila za nedoločen čas, ene par mesecev pred temu me je šef prašal, kdaj planiram na porodniško. Odgovoru sem se sevada izmikala, ker sem se bala da mi nebo podalšal pogodbe in bi mu s tem naredila samo uslugo, no ko pa sem dobila pogodbo za nedoločen čas, neboste verjele, ene 14 dni po temu me je poklical v svojo pisarno in reku kdaj planiram it na porodniško. No jaz sem se malo upirala, nisem upala povedat da delava na user posted image  in ne boste verjele kaj mi je reku, to je pomoje res 1% od 10000000. Da kar se službe tiče, da naj se nesikiram, da sem že dovolj stara, da sem sposobna opravljati svoje delo in mi je reku da naj začneva razmišljat v to smer, naj nikar ne gledam na službo, ker me bo moje delovno mesto čakalo in da je čas, da začnem gledat tud malo nase in na svojo družino. Mene je skor kap, ker sem skoz mislila, da s tem nekaj naklepa in bi se me pač lažje rešil, ko pa me je tko zelo presenetil sem ostala brez besed in zdaj brez skrbi delava na user posted image . Upam, da se bo tudi vam tako pozitivno izšlo kot je meni, in da ne boste imele v službi težav v kolikor bi user posted image ... res vam želim imeti takega šefa kot je moj, ker takih skor ni. Najboljši je res.

Drgač pa držim pesti in navijam za vas, da boste čim prej srečke user posted image .

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: M ne pričakujemo septembra!
8.8.2007 7:03:36   
Temari
Uau *ajla*... super!!! Malo je takšnih šefov. Moj je že tak - no, glede na to, da mi je obenem tudi v.d. tast, ima razlog, da navija za naju.

Držim pesti za user posted image oz. user posted image .

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu *ajla*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: M ne pričakujemo septembra!
8.8.2007 8:13:35   
Anonimen
Pozdravljene puce. Spadam še med avgustovke, ampak bi prosila ce bi me lahko dali na seznam med navijačice. Namreč upam, da nama bo ta mesec ratalo in bom zagledala ta magični user posted image  ter z vami upala in držala pesti, da boste tudi ve čim prej zagledale user posted image
Temo ste odprle glede službe in podaljševanja pogodbe. Danes je res zelo velik problem ta služba, a moram vam to povedati, res sem zelo pozitivno presenečena in si nisem nikoli mislila, da se bo kaj takega meni zgodilo. Midva sva se namreč prav tako zmenila dokler ne dobiva za nedoločen čas ne bova delala na user posted image . No in ker sem jaz dobila za nedoločen čas pred možem, sem seveda začela navijat, kaj pa če bi vseeno poskusila in pač če rata mam vsaj jaz zagotovljeno službo....in mož se je takoj strinjal, ampak sva rekla, da nebova čisto takoj prvi mesec, da nebi rekli, da sem glih to čakala. No ampak še preden sem pa dobila za nedoločen čas, ene par mesecev pred temu me je šef prašal, kdaj planiram na porodniško. Odgovoru sem se sevada izmikala, ker sem se bala da mi nebo podalšal pogodbe in bi mu s tem naredila samo uslugo, no ko pa sem dobila pogodbo za nedoločen čas, neboste verjele, ene 14 dni po temu me je poklical v svojo pisarno in reku kdaj planiram it na porodniško. No jaz sem se malo upirala, nisem upala povedat da delava na user posted image  in ne boste verjele kaj mi je reku, to je pomoje res 1% od 10000000. Da kar se službe tiče, da naj se nesikiram, da sem že dovolj stara, da sem sposobna opravljati svoje delo in mi je reku da naj začneva razmišljat v to smer, naj nikar ne gledam na službo, ker me bo moje delovno mesto čakalo in da je čas, da začnem gledat tud malo nase in na svojo družino. Mene je skor kap, ker sem skoz mislila, da s tem nekaj naklepa in bi se me pač lažje rešil, ko pa me je tko zelo presenetil sem ostala brez besed in zdaj brez skrbi delava na user posted image . Upam, da se bo tudi vam tako pozitivno izšlo kot je meni, in da ne boste imele v službi težav v kolikor bi user posted image ... res vam želim imeti takega šefa kot je moj, ker takih skor ni. Najboljši je res.

Drgač pa držim pesti in navijam za vas, da boste čim prej srečke user posted image .

Uf, takih je pa res malo. Zdej pa hitro user posted image user posted image user posted image  delat.

(odgovor članu *ajla*)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: M ne pričakujemo septembra!
8.8.2007 8:19:52   
Pat74
Ajla ti maš pa res super šefa - ko bi le bilo več takšnih! Sama imam na žalost ravno nasprotne izkušnje, pa ne bom več razlagala, zdej sem se že sprijaznila s situacijo - očitno že mora biti tako, imam vsaj več časa za moji punci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: M ne pričakujemo septembra!
8.8.2007 9:52:10   
CIPRESA
No tudi mi gremo v nove boje. Včeraj zjutraj se mi je ulilauser posted image tako da z avgustom nebo ničuser posted image .

Zato pa  smo spet optimisti in jo ne pričakujemo 7.9., TAKRAT PA BOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Navijam za vse vas in držim pestke  da nam tokrat rata.

Pa ne pozabite - velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in možgančke na offuser posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: M ne pričakujemo septembra!
8.8.2007 11:45:15   
rendi
Evo mene...se selim k vam....user posted image  ne pričakujem 2.9.
držim pesti za vse nas.....

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?