
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: A poznate ta Romer sedež? 1.8.2007 12:11:19
|
|
|
|
Strawberrie Cherrie
|
Zgleda simpatično
|
|
|
|
|
RE: A poznate ta Romer sedež? 1.8.2007 12:13:04
|
|
|
|
klepetka
|
videti je vredu in še lep
_____________________________
|
|
|
|
|
RE: A poznate ta Romer sedež? 1.8.2007 12:22:45
|
|
|
|
pika30
|
Svetovni mi je ga moram še od blizu videt,naša 7 mes ima 7,5 kg in ga bo kmalu potrebovala.Verjetno se bom kar za tega odločila.
_____________________________
Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....
|
|
|
|
|
RE: A poznate ta Romer sedež? 1.8.2007 13:02:26
|
|
|
|
Antigona
|
Mi ga imamo v mojem (drugem) avtu, kjer se pač manj vozi. S sedežem sem zadovoljna, je pa res da imamo za prvi sedež Maxi cosi priori xp (9-18 kg), ker so pač sedeži z manjšim razponom varnejši... Za drug avto je pa super...
_____________________________
Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07) Žan in Luka gradita mesto: http://zan-luka.myminicity.com/
|
|
|
|
|
RE: A poznate ta Romer sedež? 1.8.2007 16:20:39
|
|
|
|
Geja
|
Ta pa ni ISO FIX model kajne Jaz čakam kdaj bo v akciji ISO FIX od Romerja, pa bolj slabo kaže čau,čau Geja
|
|
|
|
|
RE: A poznate ta Romer sedež? 1.8.2007 16:27:46
|
|
|
|
Lenny
|
Geja, za ISOFIX verzijo se pozanimaj pri prodajalcu tvojega tipa avtomobila. Roemer jih dela za večino tipov avtomobilov, ki ponujajo ta način pritrditve. Preverjeno cenejše.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiBosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Trmast otrok Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zadnje s foruma
Počitniško varstvoMichonne RRAli je bil vaš otrok vključen v kakšno počitniško varstvo med poletjem?Da (
39%)

Ne (
61%)
Število vseh glasov: 18Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!