|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 14:12:39   
Skye
Oj Koala.......mal pozno pa vseen....iz srca čestitke za uspešno prestano borbo za user posted image
                                            user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja jaz pa pridno papam femoden in komaj čakam da se začne razpletat.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 14:35:58   
Špelka
Ojla!

Javlja se vaša zvesta navijačica, ki bo navijala in čarala tudi za vas, avgustovke in septemberke!  user posted image user posted image . Prav za vse in za vsako od vas si želim, da bi bila potem postopku srečka nosečka... berem pa, da se dogovarjate za srečanje. In povem vam, da taka srečanja lahko delajo čudeže... Pred 1,5 leti se nas je dobilo 5 punc s foruma - vse s težavami zanositve. Dve sta takrat že bili noseči in sta sedaj srečni mamici, ostale tri čakamo dojenčke... user posted image user posted image  Tako da je bil uspeh tistega srečanja vsaj zaenkrat 100-procenten. user posted image

Pol pa še neki... Ne vem, če je meni ravno to pomagalo k zanositvi, ampak škodit sigurno ne more. Pred psotopkom sem imela sadni teden, da sem se res dobro prečistila (pred injekcijami!). Pol sem pa pila tud razne čajčke, ki naj bi pomagali k zanositvi, in sicer do punkcije mešanico rmana, plahtice, krvomočnice, navadne koprive in šentjanževke. Čito tako - morda bo pri kateri pomagalo... Po punkciji pa nič več.

No, dosti nakladanja - punce, držte se in verjamite v uspeh! user posted image user posted image user posted image  Srečno!

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 14:41:33   
Špelka
Ojla, skye - tudi jaz se te spomnim iz MB in sem večkrat pomislila, kaj se dogaja s tabo, saj se kar nekaj ćasa nisi oglasila tukaj, a ne? Torej - LEP POZDRAVČEK!!! user posted image  Žalostna sem zate, da ti ni ratalo po naravni poti, ampak vesela, ker si prišla na vrsto za postopek! user posted image  In ma, da rata!!!! user posted image  Močno navijam zate, kot tudi za pikovit (mojo soborko izpred malo več kot enega leta) ter vse ostale punce! user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 14:57:47   
cati
No tako sedaj pa vem. Ko pride menstruacija (konc avgusta ker jo glihkar imam) začnem jest femoden inekcije diphereline konc septembra potem pa še gonal oktobra punkcija načrtovana po 17.10 tko da to je to mal še spadam tu mal bom pa potem k oktobru. Sam da se je začelo semuser posted image user posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 15:00:38   
Skye
Uh kako je to lepo videti....same vesele srečke nosečke....tudi tebi Špelka iz srca čestitam.
Ste živ dokaz da je treba vztrajat do konca user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja jaz sem poniknila kar za nekaj časa user posted image .........sem se morala mal odklopiti in sem user posted image  dala kar za nekaj časa na stranski tir.

Zdaj pa grem pogumno v nove boje.

Moj bojni plan;
- pitje piva ...baje prispeva k boljši rasti foliklovuser posted image
- refleksna masaža stopal, akupunktura
- minimiziranje stresa
in še kaj se bo našlo......






(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 15:05:13   
Skye
Cati user posted image user posted image
srečnica, da boš jedla femoden sam en mesec. Jaz jih papcam že 2. mesec...poln kufer jih že imam (kile gor, itd.).......zadnjo vzamem 19.08.07user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 15:11:32   
soncek.djukelica
ojla,

jaz sem tudi vaša navijačica! Go, Go vse proti user posted image !
Jaz pa pred postopkom jemala le Nutrilite Daily (vsebuje 11 vitaminov in 7 mineralov)! Tudi sedaj to jemljem!
Pa mal za vraževerje; na dan punkcije nisem imela oblečenega nič črnega,čeprav mi je ta barva ena najljubših! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 15:30:58   
GITA14
a mislte da vsaka refleksna masaža pomaga al se razlikujejo, ker jaz se tud odločam, da ko bom začela v septembru z postopkom, da bom hodla na refleksno masažo stopal.

Fejst hvaljo gospo iz Radomelj, sam men je to predaleč za furat bom probala kr nekje v svoji bližini najt.

lp

gita

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 15:39:33   
Anonimen
Gita pri meni to mož počne, pa je videt napredek. Vedeti moraš samo, katere točke masirat. Na googlo najdeš slike s refleksnimi točkami

(odgovor članu GITA14)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 15:59:59   
cati
Skye ja res je jedla jih bom res sam en mesec in to cel saj nebom imela premora vmestistih 5 dni  tko kot ti. je rekla danes zdravnica da glede na to da imam redno menstruacijo jih ne rabim že jest sedaj. Predvidevam da hodiš v MB v ambulanto tako kot jaz. Pri komu pa si????




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 16:05:30   
citrončica
Pikovit,še tu user posted image za pogum in novo temo,
pa Koaliuser posted image user posted image ,da se je spravla delat seznam,
jaz bom tud malo še navijačica,saj septembra kličem 1danuser posted image  za nov postopek,tako dam bom bolj v oktoberkah pristala,najbržuser posted image bom pa navijala in stiskala pesti tačas!!!

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 16:56:29   
GITA14
anonimna
kdaj te je pa masiral (vsak dan al večkrat na dan) samo med postopkom al tut po postopku???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 17:09:01   
Anonimen
Ti bo mjaz povedala, kako sem jaz počela. Takoj s prvim dnem menstruacije začneš, saj takrat začnejo folikli rasti, pa vse do punkcije. Mene je mož masiral vsak dan, vsako nogo po 15 min, več se mu pa ni dalouser posted image . Občasno sem si še jaz čez dan točko za jajčnike pritiskala. Masiraš pa tako, da gladiš in narahlo pritiskaš s prsti, lahko si pomagaš s kakimi masažnimi pripomočki. Pomembne so točke za jajčnike, maternico, glavo, hipofiza, ledvice in nadledvična žleza. Če te zanima kaj več, ti lahko na zs pošljem. 

(odgovor članu GITA14)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 17:38:01   
zalazoya
hoj sotrpinke

končno nova tema user posted image  in spet v nove boje. A ste pripravljene, mene ja malo strah po drugi strani komaj čakam, kar bo bo. Maj - junij je bil zelo uspešen zakaj ne bi bilo še sedaj.
Pri meni se vse skupaj začne 7.8, ko imam pri Rešu razgvr za 2. IVF postopek, mineva pa tudi že 4. leto od kar se z mojim dragim trudiva za user posted image , skrajni čas da prideva na vrsto user posted image . Ne vem ali bo postopek že avgusta, ker je baje Reš čist zaseden, sej kdaj pa ni user posted image . Drugače pa setembra.
Jaz sem tudi že vse živo pila: čaj krvomočnice, Elevit tablete, pivski kvas, razne pripravke bioenergetikov, bla, bla, ba... Delala pilates, tibetantske vaje, bla, bla, bla... Sodelavki, ki ima tudi težave je ravno ena ciganka neko čudežno vodo ponujala user posted image  vse jim prav pride. Ne vem no, tokrat bom po mojem jemala samo Elevit. Al bom pa še kakšen vaš recet uporabila.
V glavnem želim nam vsem borkam uspešen postopek, čim manj psiho-fizičnih bolečin in seveda user posted image  user posted image .

čau

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 17:41:16   
Skye
cati jaz sem pri dr. Gavrič, pa ti?



REFLEKSNA MASAŽA STOPAL IN DLANI  slike z refleksnimi točkami;
http://www.asana.si/reflex.html


oz. v slovenščini

http://med.over.net/notranja_lepota/masaza_stopal.php






< Sporočilo je popravil Skye -- 2.8.2007 17:42:40 >

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 17:41:17   
koala

AVGUST
BORKE ZA user posted image

  • anonimna(zamrznjenčki)
  • Skye (1.ICSI; MB)- papa Femodene?, štart z injekcijami 13.8, predvidena punkcja 5.9





SEPTEMBER
    BORKE ZAuser posted image
  • Goldy
  • Gita14 (2.IVF)
  • cati /začne papat Femoden konec avgusta, štart z Diherline septembra, punkcija predvidena po 17.10


user posted image Navijačice:
pikovit, sulfinija, koalauser posted image , *medica*, Špelka, soncek.djukelica, citrončica, Staša1




Punce dajte še napisat kateri zdravniki bo vodil postopek, kje opravljate postopek, pa terapije ne pozabit.
Ostale datume pa bom vpisovala ko jih bote sporočale.





_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 17:51:52   
soncek.djukelica
user posted image user posted image user posted image ...koala, a ti si edina nosečka?user posted image user posted image user posted image

Mišek, pozdravljena! Upam,da ti ni preveč vroče!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 18:48:45   
Staša1
Pa tudi jaz pašem med user posted image  navijačice!!!

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 19:03:05   
gold fish
.... evo še mene....

Avgusta grem po zamrznjenčka na GK.  Vse ostalo še javim.. Bi se pa naj začelo odvijati nekje po 15.

Pozdrav vsem .user posted image

Ribica

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 19:37:07   
gloria
Dlje časa že spremljam vaše zgodbe...V 11 tednu nosečnosti sem imela abrazijouser posted image ,zanosila sem v 1 postopku.Prejšnji teden sem se naročila za ponovni postopek IVF v LJ.Klicat morem po 14.11. ker naj bi minila vsaj 2-3 ciklusauser posted image .Za zdejle bom vaša navijačicauser posted image user posted image user posted image ...Velik sreće vsem...ter ćim većuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 23:15:52   
konina
Hojla. Ste se pa kar razpisale. Koala, jaz sodim za enkrat med navijačice, pozno jeseni se pa začne tudi meni drugi postopek. Bolj natančno izvem okrog 23. avgusta. Držim pesti za vse, ki že kmalu začnete, pa tudi za tiste, ki ste že srečke user posted image , da bo vse o.k.

LP, Nina

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: IVF-ICSI avgust,september
2.8.2007 23:34:52   
pikovit
O ste pa natipkale.Sem prav veselauser posted image Bravo punce še kar tako naprej.

Gloria-zelo mi je žal.Moji prijateljici se je to zgodilo včeraj in sva skupaj tako
user posted image ,kot da je bil najin.Držim pesti da ti bo sedaj ratalo. Vem,da ti bo!user posted image  
user posted image  Za Koalo ker je tako pridna in ne izpusti nobene.user posted image   
Oooooo Špelka dobrodošlauser posted image .Hvala za tvoje lepe želje. Vse,ki greste po zamrznjenčke držim pesti.
Zalazoya potrebno bo spitiuser posted image .Za živce in dobre folikle.Brez skrbi.Vse bo OK! Mišek KU KU.Kako si kaj?Nič se ne oglasiš Citrončica kako si pa ti kaj? Sonček kakšno je počutje         HVALA VSEM NOSEČKAM ,KI NAM VLIVATE NOVEGA UPANJA 
                                   Pupe za vse nas
                                      user posted image   

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.8.2007 0:14:12   
cati
A koalca pa v ICSI postopku sem v MB.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.8.2007 9:16:42   
Skye
Dobro jutro sotrpinke in navijačiceuser posted image

Zgleda da nas bo pa danes kar fajn namočilouser posted image

En dan manj na poti do cilja, pa še petek je...kako fajnuser posted image


(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: IVF-ICSI avgust,september
3.8.2007 9:21:59   
koala

IZVIRNO SPOROČILO: koala


AVGUST
BORKE ZA user posted image

  • anonimna(zamrznjenčki)
  • Skye (1.ICSI; MB; dr.Gavrič)- papa Femodene, štart z injekcijami 13.8, predvidena punkcja 5.9





SEPTEMBER
    BORKE ZAuser posted image
  • Goldy
  • Gita14 (2.IVF)
  • cati (ICSI;MB) začne papat Femoden konec avgusta, štart z Diherline septembra, punkcija predvidena po 17.10

  • zalazoya(2.IVF;PO, dr.Reš) razgovor 7.8
  • gold fish (LJ) zamrznjenčki


    user posted image Navijačice:
    pikovit, sulfinija, koalauser posted image , *medica*, Špelka, soncek.djukelicauser posted image , citrončica, Staša1user posted image gloria, konina




    Punce dajte še napisat kateri zdravniki bo vodil postopek, kje opravljate postopek, pa terapije ne pozabit.
    Ostale datume pa bom vpisovala ko jih bote sporočale.




    soncek,djukelica in Staša1 nisem vaju hotela užalostit, samo z temi nosečkami sem jaz raje previdna, pa ga raje ne prilepim kar zraven. user posted image user posted image user posted image za vaju. Med navijačicami je še kakšna nosečka in če želi bom zraven znakec prilepla.



    _____________________________

    Nisem vedela
    koliko ljubezni imam v srcu,
    dokler me ni nekdo poklical MAMA

    (odgovor članu koala)
  • Neposredna povezava do sporočila: 50
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
    Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
    8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
    Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




    Ime za punčko?
    SAFIRA



    Mia (41%)

    Mija (11%)

    Maša (43%)

    Mia Maša (3%)

    Mija Maša (2%)


    Število vseh glasov: 274

    Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!