|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali ga buditi?
4.8.2007 19:37:33   
lunca2
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

ne ga budit, ko bo lačen se bo že zbudil.


Se podpišem pod tole!user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali ga buditi?
4.8.2007 19:43:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Pa pozabila sem napisati, da sem v tem času rože tudi zalila user posted image user posted image


Čist preveč si pridna user posted image .

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali ga buditi?
4.8.2007 19:49:50   
dory
s tem ko otroka zbujas ga sam znerfas..kako ti bo pol otrok jedel in bil dobre volje? govorim pa iz lastnih izkusenj,ker sem imela nedonosencka,ki naj bi ga morala zarad prenizke teze zbujat....to sem nardila le parkrat....pa nikol vec,ker mi je bil absurd zbujat zato,da bo jedel..

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali ga buditi?
4.8.2007 21:05:30   
arielca
Ampak tele finte z zbujanjem mi grejo pa res mal na živce user posted image . Vse patronažne svetujejo zbujanje na cca 3 ure ne glede na to, ali otrok normalno pridobiva na teži ali ne. Mislim, da otrok, ki se normalno razvija, normalno je in pridobiva na teži res ne potrebuje nobenih motenj spanca. Če mu paše, naj spi. Ko bo lačen, se bo zbudil. In pika.



_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali ga buditi?
6.8.2007 18:41:37   
aezzy
ti pa si pridna, ni kaj:))))
pusti ga spat!!!!!!!

moja je spala ze kot novorojencek v porodnisnici po 5 ali 6 ur in so mi rekle ta brihtne sestre na 3 ure jest in previt, zbudit. nisem nobene poslusala in ko sva prisli domov mi je spala po 6 ur skupaj. ko bo lacna se bo zbudila, brez skrbi!

bodi vesela, malce mira tudi pase kdaj pa kdaj. zmerej ne bo tko lepo spala, izkoristi!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (24%)

princi in princeze (8%)

poletne žabice (33%)

morski ježki in zvezdice (35%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!