|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:17:41   
cmokec
Redkokdaj gre na pijačo po službi, zvečer sam skoraj nikoli. Eni trije pikniki čez poletje so višek njegovih izhodov. Jaz grem sama ven večkrat, pa še jaz ne velikokrat. Ima pa nogomet in dosti kolesari, kar pa ne štejem. Sem kar vesela, da ni človek šanka. Ker, ko malo pogledam okoli, je kar nekaj takih, ki so kar cele dneve v lokalih. Tega nebi tolerirala.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:21:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Interes "početi nekaj" ali "biti v zanimivi družbi" je nekaj popolnoma drugega kot ineters "iti dihat drugam, ker v tvoji družbi ne morem".


Ne, ne, ne da ne morem, bolj v tem smislu, kot saj lahko tudi s teboj, ampak ti kar čakaj doma, saj s teboj lahko vedno, kadar hočem.

V glavnem, moti me, če se pokaže, da je interes nekoga biti drugje večji od interesa biti doma. Pa iz kateregakoli vzroka že. To potem ni v redu.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:31:34   
Anonimen
V glavnem, moti me, če se pokaže, da je interes nekoga biti drugje večji od interesa biti doma. Pa iz kateregakoli vzroka že. To potem ni v redu.


Ja, se strinjam.

Samo doma bi zamenjala z biti skupaj. 

Čeprav je praksa drugačna. Ineteres je biti doma, pa sem devet ur v službi....več kot doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:32:46   
cmokec
Poznam osebo, katere partner je skoz po lokalih in menda tudi veliko pije. Sama je zelo prijetna oseba, ki ima za moje pojme veliko razčiščenega. In zakaj tolerira, sem se že vprašala. V takih primerih človek verjetno kar otrpne in se okoli sebe naredi zaščitni zid. Na partnerja pa ne računaš več, čeprav ga v bistvu imaš, si obenem sam. To mora bit pa res hudo.

Zato je meja tlerance verjetno zdrava. Da partner ve, da si mu pomemben, da želiš biti z njim in da želiš, da je tudi on rad s teboj.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:33:47   
Marogica
Mogoče se tukaj na nekaj pozablja. Namreč na otroke. GOvorimo samo o partnerjih, koliko bi naj kdo preživel časa doma, ne pa, koliko bi ga naj preživel z otroci. Nekdo, ki je pogosto na pijačah zunaj, poleg službe in še kakšne športne dejavnosti resnično ne more biti še kaj dosti z otroki.

In pri nas je to tako, da glede na to, koliko ljudi moj mož pozna in oni njega, bi lahko sedel na pijačah od jutra do večera. Vendar je to, da gre moj mož redko oz. skoraj nikoli ven tudi ta, da se je zavestno odločil, da mu je družina prva.

Midva o tem nisva nikoli diskutirala, kaj je komu všeč in kako naj kdo hodi ven. Tako je enostavno naneslo.

Moj mož  je partner in oče in to ne samo na papirju, ali za uro na dan. temveč toliko, kolikor ga potrebujemo. In imam očutek, da ga kar dosti.user posted image

Se pa mi zdi, da sem tudi jaz, tako kot pravi Splišni, enostavno pač "Konzerva"user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:40:27   
caillou
Nikoli ne težim, ker gre le na vsake svete čase kam. Jaz pa tudi. Sva oba bolj domačice.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:43:40   
Anonimen
Jao, jao - zdaj sem pa sodeč po Marogičinem pisanju ugotovila, da sem še "konzerva" user posted image user posted image user posted image .

Mislim, da sem prišla do kar nekaj novih spoznanj včeraj in danes (ne spoštujem svojega maternega jezika, imam nenavadno (beri: čudno ime)...). To je tu mač zame.user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:45:58   
Marogica
TOrej smo počasi kar KK ali KSK?
KK=Klub konzerv     KSK= Klub Starih Konzervuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:47:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

TOrej smo počasi kar KK ali KSK?
KK=Klub konzerv     KSK= Klub Starih Konzervuser posted image


Če gledam naše EMŠOje smo bolj pri tastarihuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:48:13   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

[
V glavnem, moti me, če se pokaže, da je interes nekoga biti drugje večji od interesa biti doma. Pa iz kateregakoli vzroka že. To potem ni v redu.





Tako mislim tudi jaz. Pri nas noben nikjer ne pohajkuje, služba in ostalo nam pobere veliko preveč časa, tako da vsak zase komaj čeka, da pripeketa domov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:49:08   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

TOrej smo počasi kar KK ali KSK?
KK=Klub konzerv     KSK= Klub Starih Konzervuser posted image


Če gledam naše EMŠOje smo bolj pri tastarihuser posted image


Ti mogoče že.....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:49:16   
mamči
Zgleda, da sem jaz KPK - klub prastarih konzerv user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:50:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

TOrej smo počasi kar KK ali KSK?
KK=Klub konzerv     KSK= Klub Starih Konzervuser posted image


Če gledam naše EMŠOje smo bolj pri tastarihuser posted image


Ti mogoče že.....user posted image


Ša tudi KK - košarkarski klubuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:53:18   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: raho


Ša tudi KK - košarkarski klubuser posted image


Kje pa, šport zame ne pride v poštev, samo Eurošport-torej televizijauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 22:57:13   
muki1
Pri nas je tako:
Jaz sem na kavi skoraj vsak dan v dopoldanskem času, ko vozičkamo in gremo še na kavo.
On med službo gre s kakšno stranko, ali pa se zmeni s kom za malico.
Po službi šibava vedno domov, nikoli na pijačo, morda v petih letih enkrat user posted image
Edino, če se dobimo in gremo kam skupaj.

V soboto in nedeljo dopoldan družinsko kofetkamo, z kolegi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kaj tolerirate?
6.8.2007 23:57:41   
Tonchka
Pri nas ni kaj tolerirati. Moj je bolj "zapečkarski" tip tipa. Ko sva bila še brez otrok, mi je je šel prav na živce, ker še takrat ko sem jaz šla npr. enkrat na mesec zvečer ven, je on raje ostal doma. No, danes ko imava 2 otroka, pa sem fulllll vesela, da je tak, da pride po službi domov in da ne bluzi po lokalih. Imava pa navado že vsa leta iti enkrat na mesec ven, v kino ali kam na večerjo, otroka merkata  babici in ti večeri so nama poseben užitek in si jih ne dava vzeti. To nama je kar dovolj. Prijatelje imava itak večkotne skupne. Če bi pa hotel iti občasno s kakšnim kolegom na eno pivo, najbrž ne bi imela nič proti, dokler ne bi hodil domov opit ali pijan. 

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 6:35:57   
Temari
Midva sva oba velika zapečkarja, tako da skoraj nikoli ne greva ven. Ponavadi pridejo ljudje kar k nama - kavarna Pr' Tinci je odprta vsak vikend od desete ure dalje - in obema tako paše. Drugače sem jaz večji žurer in grem celo enkrat na mesec kam na pivo ali dva (ali tri), moj pa gre včasih z enim kolegom na biljard. Samo ker sem jaz s tem kolegom trenutno na bojni nogi (on mene obtožuje, da sem mojega spremenila v copato, jaz mislim, da je tipo loj na kubik), na biljard že lep čas ni šel.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 6:37:10   
*lea*
Pri nas je pa tako, da gremo skoraj vsak petek po službi na pijačo ( da se punce sčvekamo ), moj user posted image  gre pa vsaj 2x na teden s svojimi kolegi " se družit "...( seveda, ko ima pa varuško doma user posted image  ).

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 7:24:09   
tulip
Jaz pa sem vesela, da imava prijatelje, skupne in kakšnega 'svojega', da se z njimi družimo, če nas je volja, če ne, pa pač ne. Tako mi je čisto nekaj normalnega, da gre on ven, ali pa jaz, pa naj bo to za pol ure ali pa do treh zjutraj. Ne postavljava si omejitev, je pa res, da nama ni do tega, da bi to počela vsak teden.
Tako da glede tolerance....če nekaj toleriraš, pomeni, da te moti.
Mene nič ne moti, kvečjemu pozdravljam to, da se v partnerskem odnosu pusti drugemu dihat.
To želim zase in to privoščim tistemu ki ga imam rada.
user posted image

(odgovor članu *lea*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 7:50:34   
tanikaa
Po službi jaz nikoli ne grem na kavo, ampak direkt domov. On gre na kavo po službi mogoče 1x ali 2x na leto. Zvečer pa noben od naju ne gre sam ven. Ali greva oba, ali pa nobeden. Sicer pa med tednom itak ne hodimo okrog, čez vikende pa se dobimo s kolegi, ki pa majo tudi otroke, da da ma vsak svojo družbo.

Torej pridružujem se KSK. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 7:55:31   
Anonimen
pri nama pa noben ne hodi na kavice in pijačke po službi. noben nima službenih prijateljev. obema se po službi mudi domov k najinima otročkoma. izjememo se ostane če ima kdo roj dan, samo to je tako redko da ni omembe vredno pa še to greva ponavad taprva domov, nikol nisva do večera al pa tko.
zvečer pa moj enostavno en hodi ven pijačkat ampak gre 5x na teden za 1 uro tečt, s tem da da najprej tamalao spat js dam pa pol tavelko. sem pa ke se dobi s tekaškimi kolegi na pijački ampak je po max 1 uri doma ker pravi da mu grejo na jetra k sam od teka razlagajo. jaz grem vsake kvatre s kolegicam ven ampak je to tko redko da bi šle lohk večkrat :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 8:04:25   
Anonimen
Podobno kot muki. Jaz skoraj vsak dan, ko vozičkam, pogosto je user posted image  zraven, on gre sam občasno na pijačo po službi (1x na teden ali na dva tedna), drugače pa imava itak skupne prijatelje sedaj po 9ih letih zveze. Dokler sva bila še sama, sva občasno še šla kam na pijačo ven s kolegi, sicer zelo redko, sedaj pa ne več. Pač pridejo k nam domov ali mi k njim.
Razen čez dan, če je res lepo vreme, se pa raje v kakem kafiču zmenimo, samo da je user posted image  na zraku, ne pa doma v zaprtem prostoru.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 9:02:06   
Pajaca
Po službi greva načeloma domov. Redko se s kom zmeniva za kakšno pijačo. Raje se zmeniva zvečer ko otroci spijo.

Mene ne moti če gre zvečer ven s prijatelji, pa na hokej pa kaj vem kaj vse. Enkrat mi je celo rekel, da pride po hokejski tekmi takoj dam, sem ga tko čudno gledala da kakšen hokej je to, brez pira po tekmi.

Tko da nisem konzerva. Tko kot men paše kdaj družba koga drugega tud njemu in to men ni nič slabega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 9:39:37   
NevenkaP
Po službi greva ponavadi oba domov, izjemoma gre kdo po svoje, pa še to ponavadi jaz. meni bi prav pasalo, da bi šel večkrat kam ven, pa se non stop drži doma. Tako, da nimam kaj tolerirat. On pa mene tolerirauser posted image ja. Tiste parkrat na leto, ko se kam spravim. Saj bi se večkrat, pa se bolj težko uskladimo s časom.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kaj tolerirate?
7.8.2007 9:57:57   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

. meni bi prav pasalo, da bi šel večkrat kam ven, pa se non stop drži doma.



Ja meni bi tudi pasalo. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?