|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:01:28   
Taula
zvestobo, ce pa se sam ne verjames v to?

Jaz poroko sploh ne razumem tako. Jaz tisto obljubo razumem kot..da obljubiš da se boš trudila....


Ja valda

Naš župnik bi te po riti

Trudila ja ,.....obljubljam večno zvestobo, v dobrem in slabem....bla bla bla
Jst še nikjer nism slišala: obljubljam da se bom trudila da bom zvesta...bla bla bla...


Pa nisem rekla da bi to rekla župniku madona. Jaz sama tako razumem obljubo. In moj dragi isto.user posted image Rekla bi pač kar se uradno reče..ampak z lubim oba veva kaj misliva s tem.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:04:33   
Anonimen
Taula v peku boš šla, k maš namen lagat pred oltarjemuser posted image

Mogoč bove pa tam mele čas eno kavico v miru spituser posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:08:35   
nuala
Ja, če bi koj našla enga ful dobrga, morda bi blo to to.
Ampak jaz spadam med tiste, ki niso imeli te sreče; pa tudi takrat, pred skoraj 15 leti mi je bilo to normalno, mislim imet več tipov, pa sprobavat zadeve ( ajaj kar malo zardevam ). Je tudi trajalo kar nekaj let, preden sem jaz ugotovila, kaj hočem od tipov.
Zdaj pa ne, zdaj sem poročena in dokler bom poročena bom jedla kar naprej isto juho. Definitivno.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:09:56   
Anonimen
Ej, sefica... nekaj imas na TRR... user posted image

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:10:51   
Polona31
Meni se pa zdi noro skorajda bolano , da imajo nekater punce tako oprane možgane, da verjamejo da morajo biti device ko e poročijo pa tudi če prihajo že v kristusova leta. In potem ko končno najde tipa ga muči leto in še več da jo lahko samo gleda, da bi jo malo bolj konkretno pobožal, bog ne daj da bi user posted image . Mislim halo....in ko bo končno dovolila da ji razširi kolena bo znjim pa tudi če crjne z njim.
Pa naj bo tako če hoče., samo naj ne pričakujejo da bomo tudi druge tašne in solijo pamet 100 na ura, kako je to prav in kako je greh če pred porokouser posted image  in bla, bla....zauser posted image user posted image  Da bi pa še  preizkušala....da bi lahko primerjala....ste nori....greš takoj še topel v peklo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:13:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Meni se pa zdi noro skorajda bolano , da imajo nekater punce tako oprane možgane, da verjamejo da morajo biti device ko e poročijo pa tudi če prihajo že v kristusova leta. In potem ko končno najde tipa ga muči leto in še več da jo lahko samo gleda, da bi jo malo bolj konkretno pobožal, bog ne daj da bi user posted image . Mislim halo....in ko bo končno dovolila da ji razširi kolena bo znjim pa tudi če crjne z njim.
Pa naj bo tako če hoče., samo naj ne pričakujejo da bomo tudi druge tašne in solijo pamet 100 na ura, kako je to prav in kako je greh če pred porokouser posted image  in bla, bla....zauser posted image user posted image  Da bi pa še  preizkušala....da bi lahko primerjala....ste nori....greš takoj še topel v peklo.


A še obstajajo takeuser posted image

Al je to name letelouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:14:15   
Anonimen
Ma ce je seksat pred poroko greh, potem pa jaz z veseljem priznam, da sem gresnica. user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:17:07   
Anonimen
Ja sam resno.....a še obstajajo take ženskeuser posted image al pa tipiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:18:11   
Anonimen
Ja, se. Imam kolegico, ki bo vsaj cas stara 30 let, pa tudi poljubila se ni nikogar, razen starsev. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:19:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ja, se. Imam kolegico, ki bo vsaj cas stara 30 let, pa tudi poljubila se ni nikogar, razen starsev. user posted image


user posted image

Razlog za to pa je...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:20:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ja, se. Imam kolegico, ki bo vsaj cas stara 30 let, pa tudi poljubila se ni nikogar, razen starsev. user posted image


user posted image

Razlog za to pa je...user posted image


mene bi kar kap zadela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:20:46   
Anonimen
Kure...boste pustile še kakšni na besedo??????????



































user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:23:00   
Anonimen
Kaj pa jaz vem, kaj je razlog za to... krscanska vzgoja, verjetno... s starsema gre vsak dan k masi... seks pred poroko - a daj no mir, no!... se med poroko samo takrat, ko se otroka dela... zdolgocasena piflarka... vecna studentka... glavo v knjigah in pred mehiskimi limonadami... v zivljenju se ni videla diskoteke... s kolegicami iz cerkve se pogovarja o kvackanju in molitvah... skratka - se ne srecujeva vec. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:27:10   
Anonimen
Jaz sem se pa zresnila.



Resnim ljudem ne gredo take packarije po glavi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:27:47   
Anonimen
Revauser posted image

So ji čist mozak spraliuser posted image

Jst sm tud krščansko vzojena ma....ne vem no odkar vem zase  s svojo glavo razmišljam. Pa moja mami tud k spovedi hod zarad mene kaouser posted image ...ma kaj nej jst zdej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:29:29   
Anonimen
Pa moja mami tud k spovedi hod zarad mene kao ...ma kaj nej jst zdej.



Ja, poboljšat se bo treba. A ni logično?
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:30:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

....Pa moja mami tud k spovedi hod zarad mene kaouser posted image ...ma kaj nej jst zdej.


sej to vse počnejouser posted image  

user posted image user posted image user posted image moja mami bi pa najraje zraven naju stala ko seksava, ker ji še ni jasno, zakaj nima vnučkovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:33:04   
Anonimen

moja mami bi pa najraje zraven naju stala ko seksava, ker ji še ni jasno, da nima vnučkov



O maj gad.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:34:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati


moja mami bi pa najraje zraven naju stala ko seksava, ker ji še ni jasno, da nima vnučkov



O maj gad.user posted image user posted image user posted image


ja pa sej ne spet dobesedno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:34:21   
Anonimen
Poglejte... Gospe Mame so ze "odseksale" svoje... Zdaj smo me na vrsti... In problem je zdaj v tem, kako povedat Gospem Tascam, da je njihov sin sicer cisto OK, ampak da pa ni edini na tem svetu, s katerim bi. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:34:43   
Anonimen
Veš, men ni treba dvakrat rečt.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:34:57   
Anonimen

moja mami bi pa najraje zraven naju stala ko seksava, ker ji še ni jasno, da nima vnučkov


Joj moja še nima takih napadov....zaenkratuser posted image

Mi je pa en kolega enkrat moril zakaj ni mulčkov še....pa sm mu rekla da najbul da pride pokazat kako se jih dela k očitno midva ne veva....revčk sramežljiv se me še zdej ne upa v oči pogledatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:35:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Poglejte... Gospe Mame so ze "odseksale" svoje... Zdaj smo me na vrsti... In problem je zdaj v tem, kako povedat Gospem Tascam, da je njihov sin sicer cisto OK, ampak da pa ni edini na tem svetu, s katerim bi. user posted image


A ti bi šla to še tašči razlagat al kaj?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:50:14   
Polona31
Ja čisto zares še obstajajo takšne. Jaz poznam in kar groza me je ko pridemo skupaj, ker jaz namreč nisem takšna kot oni dve. Da nre bi seksala pre dporoko, da bi mogla biti s tistim tipom ki je bil prvi pa če crknem z njim...no jaz nisem takšna, pa če si onidve jezike zbrusita. Sem pa zvesta. Neumno se mi zdi, pa še utrujajoče je verjetno imeti več tipov naenkratuser posted image .

Zakaj pride do tega....ti dve punci hodita vsak dan v cerkev, molijo....vse kar počnejo, kar govorijo je povezano z vero. Vv glavnem za vero bi verjetno tudi umrli.

No ena je sicer že poročena in ker vera kontracepcije ne odobrava si lahko mislite kakšen je rezulatat po 8 letih zakona. 4 otroci  Pa pravita da jih bosta imela 7, pametno ne??? Ona in njen soprog pa na sončni upravi. No saj imamo Karitas da skrbi za ljudi ki ......skrbijo za dvig natalitete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Samo eden?
8.8.2007 15:54:05   
Anonimen
Ja fanatiki kaj čšuser posted image

Zame osebno ljudje brez hrbtenice in brez možgan.

Takih na sončni pa z celim vrtcem doma je pa tud v naših koncih ogromno. Celo v famili jih imam. Ma glavno da se majo radiuser posted image , pa nima veze če tamali hodjo v premajhnih čevljih, pa ne morjo it v lj. v šolo k ni denarja, pa morja še niso vidl....user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?