|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 21:15:54   
Sončni žarek
Oj čvekice!
 
Za mano je dolg in naporen, a uspešen  dan user posted image  Me je moj nagnal na RR, da ima mir pred TV....upam,da bo tostoril še večkrat....
 
Grem za nazaj prebrat-imam kar dostiuser posted image
 
Pa da ne pozabim: ZOJAuser posted image user posted image user posted image  ZA TRI MESECE in TALIKA ZA ROJSTNI DANuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 21:48:33   
Sončni žarek
ANTIGONA- a mi lahko prosil na ZS pošlješ svoj meil user posted image  bi tudi jaz slikco za avatar-ker edina nimam Eve....pa me je kar sram user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 22:03:44   
mony5
Hvala vsem za čestitke od Zoje in mami

Zdej grem pa najprej prebrati kaj ste napisale

_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 22:11:48   
mony5
Zoja je zaspala, jaz pa hitro na RR!

Mi smo dobro preživeli dan, Zoja je več ali manj dobrovoljček in s tem tudi jaz! Jutri imamo pediatrinjo in cepljenje! No ne vem, če se bomo cepili saj Zoja malo kašlja in smrka!

_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 22:13:22   
mony5
Jst tudi komaj čakam "Grdo Račko in gospodinje" se malo sprostim ob gledanju!

_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 22:30:24   
saskija
Joj koliko napišete da ne zmorem brat!!

Talika19 vse najboljšeuser posted image in nisi najstarejša tu gori jaz sem že 33!! Seveda vse najboljše tudi Zoji in njeni mamiciuser posted image .

Naš Jaka je po cepljnju spet ok, Pajac v glavnini se strinjam s teboj glede cepljenja, je pa res da kadarkoli so moji otroci cepljeni si o tem vse preberem.

Janana cepljenje stane dve dozi 150 eur, ena doza 75 eur.

Z gosto hrano bomo začeli pri dopolnjenem 6 mesecu starosti nič prej- tako mi je svetoval tudi pediater predvsem zaradi astme v družini.

Antigona sem že naročila plenice kako dolgo pa realno traja da dospejo? Piše okoli 6 dni?

Takole naš fantič se že lepo obrača iz hrbta na trebušček in obratno in veselo pase kravice. se pa suče samo v eno stran tako, da občasno mu z vajami krepim še drugo stran. user posted image

Birdy ti si iz Smlednika? sama sem delala v VZ v Smledniku je bilo prav lušno res krasna vasica.

Res ste srečnice nekatere s to prehrano sama pa že dobre 3 mesece nisem poskusila čokolade, keksa- no upam, da mu bo vsaj kaj pomagalo, da se mu ne razvije astma.

Dajte napišite kakšne igračke kaj nabavljate za otročke se bliža čas božiča pa kar ne vem kaj bi kupili Jakcu, ve ste bolj na tekočem s temi igračkami pri nas še ene nismo kupili, vse je dobil ali pa podedovaluser posted image
 
LadyB tisto bo pa kar držalo, razen se strinjam z Jumpy o nosečniških oblačilih. Jumpy berem, da si pekla torto mi je izpadlo kdo ima pri vsa rojstni danuser posted image


(odgovor članu mony5)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 22:49:15   
Sončni žarek
Grem v mižale.....se vidi da nisem več v službeni formiuser posted image user posted image user posted image

Lahko noč in sladke sanje........

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 22:54:16   
Sisy
tut jst sem ravnokar pogledala račko in gospodinje user posted image ,Sarči pa oči pa že spita kakšni dve urici user posted image

Hotela sem vam samo zaželeti lahko nočko... zdej pa grem še jst  k njima user posted image
p.s. Mony-ful lep avatar user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 23:00:15   
birdy
Birdy ti si iz Smlednika? sama sem delala v VZ v Smledniku je bilo prav lušno res krasna vasica.


Še nisem pa bom. Moj je iz Smlednika. Ja sej je res luštna vasica ampak tale vasica me mal moti. Se mam za precej mestnega človeka in da si predstavljam, da bi bla kot taščauser posted image ... Mislm, vse se vrti sam okol tega kaj dela (sicer dela z užitkom) sam poslušat skoz da more it še vrt oplet, pa travo zalit, pa betonirat, pa šolat... Pač nisem tak človek.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 23:02:00   
birdy
Kaj mate ene srečo k vam otroc tok kmal zaspijo.user posted image  Neli je pa ravnokar šla v mižale, je kar trajal. Sej običajno gre ob devetih ali desetih, sam dons je pa res bla mal poznauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Avgustovke 07
19.11.2007 23:05:52   
birdy
Dajte napišite kakšne igračke kaj nabavljate za otročke se bliža čas božiča pa kar ne vem kaj bi kupili Jakcu, ve ste bolj na tekočem s temi igračkami pri nas še ene nismo kupili, vse je dobil ali pa podedoval


Jst sem ji glih nazadnje v Leclercu kupla tako igralno mizico ki poje. Mi je bla tok všeč. Moja mami bo verjetno kupla pojočo knjigo, sestra od mojga pametnega kužka,... Skratka, pri nas se bo okol božiča peluser posted image
Najboljše igrače ma pa naša fizioterapevtka v svoji "telovadnici". Kake igrače, se vid da so sam najboljše igrače, predvsem po uporabnosti in zanimivosti najboljše.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 7:07:35   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image !

Mi smo že od po, šestih pokoncuser posted image ...včeraj je bila Tjaša sitna za znort in to cel dan, že dolg časa ni bla tko in potem je ob 7 zvečer pojedla neki malga in zaspala do pol šestih, pa smo se napacal, mal pocartal, zdej bomo pa kmalu nazaj zadremali, tamalo že pobirauser posted image .

Mony, ti imaš pa znova in znova tok lepe avtarjeuser posted image user posted image .

Jst sem opazila, da Tjaša dostkrat gleda samo na eno stran in jo zlo težko prepričam, da gleda še v drugo tko, da moram omenit pediatrinji.

Drugače smo pa mi ok...včeraj sem zaspala že ob 21h, danes pa morm zdržat, ker dones je pa zame rezerviran tv, sexi dr. Houseuser posted image ( sej sem to sezono gledala že na HRT ampak mi je tolk dobr, da morm ponovno gledat)user posted image user posted image . Čez dan itak  nimam časa za TV, razen, ko papava gledam limonadeuser posted image user posted image , če pa ni nič drugega po televiziji pol pa spremljamuser posted image , pa nikol jih nisem prej gledalauser posted image .

Zdej greva še pa mal zadrematuser posted image .

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 7:13:36   
LadyB
Dobro jutro, danes sem pa jaz izjemoma prva!!

Mi smo mel noro noč user posted image . Tin se je zbujal na eno uro, al pa pol. Uglavnem jaz sem skor celo noč bila budna. Zdj nevem, nikol se nisem sekirala al mam mleko al ne, zdj me pa je začel skrbet, kaj če sem brez pa  je lačen, pa se je zarad tega zbujal, ker visel mi je skoz na joški. Druga možnost je da mu je blo vroče, ker sva nocoj centralno pustila pržgano, sam deloval mi ni. Joj res nevem kaj je blo nocoj, k to se nama je prvič zgodil. Zdj je pa itak že od šestih buden in je full dobrovoljček, pa mi ne zgleda da bi mu kej manjkal. Jaz sm pa čist zgonjena. Zdele si bom šla probat stisnt s črpalko da vidim če mam dost mleka.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 7:34:37   
LadyB
Aaaa poopsie, nism bla prva. Tko je zgledal ko sm gor prisla.

Prej sm si stisnila, pa je blo full mleka. Mah mogoče se mu pa sploh ni spal dons ponoč.


(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 7:46:39   
Sončni žarek
Dobor jutro tudi od meneuser posted image !
 
Eva je včeraj kar hitro zaspala, ob 1 ponoči se je zbudila-pa sem ji sam dudico 2x dala, pa je spet pančala.....tudi sedaj še spi...

Glede moje prehrane- počasi sem začela vse jest, ampak delam tako da isto hrano počasi uvajam-jem cca. 2 dni, pa potem spet nekaj novega. Veste kako prima je bilo jesti zeleno solato z bučnim oljemuser posted image ...Sedaj me še čaka samo preizkušnja z mlekom, pa upam da bo vredu.

Darila...igrače..... midva imava že vse kupljeno za MIKLAVŽA IN BOŽIČKAuser posted image . Pri nas imamo dogovor, da se med sabo ne obdarujemo, ampak samo otrokom. Imava pa za obdariti 5otrok (nečakinja 15let, nečakinja 12let, sestra 12let, nečak 1,5leta in seveda EVA). Miklavž nosi bolj simbolična darila (copate, sadje in čokolado, Eva pa dobi bolj igračke-trak za dudo in zapestnico ki ropota..), BOžiček pa je bil bolj priden-ta starejše dobijo Benettonove majčke, nečak -pametnega kužka (ga je videl pri Evi in mu je ful všeč), Eva pa pravljice in stajico, ker ima tok igrač.....Pa midva vsako leto že vse do novembra nakupiva, da pol ni "finančni stres"user posted image user posted image user posted image  Je mojmu ful všče, ker jaz vse preštudiram in določim, kaj bova kupila....

(odgovor članu LadyB)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 7:58:03   
Sončni žarek
Kaj še vse spiteuser posted image user posted image user posted image
 
Mene pa zanima, koliko ste kaj stare? Če ni skivnost sevedauser posted image  Jaz jih imam 18..... UPS, na 10 podlageuser posted image user posted image user posted image .....
 
A je še katera od avgustovk imela CR? ker mene zadnjih nekaj dni boli za "pouser posted image ....." očitno, ko se vreme meša....

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 7:58:54   
Sončni žarek
očitno imam monolog sama s sabouser posted image  Visim na RR, tam pa en kup papirjev.......

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:11:56   
pajac
Dobro jutro!!!
Vidim da potekajo borbe katera bo prva zjutraj na RR... zato zdaj malo počakam user posted image user posted image user posted image . Midva s Petrom sva velikokrat ob 5. že pokonci in lumpek ja zdaj 1. rundico že odkinkal in zdaj je...

Danes pa je 11. let, kar sva z Janijem skupaj user posted image user posted image user posted image

Sva pa Petra vprašala, kaj bo dal mami in atiju za obletnico...pa se je napel in prdnil user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saskija se strinjam s tabo. Jaz tudi preberem vse preden se kaj odločim pri otroku, samo včasih (no zelo pogosto) na forumih zaslediš mnenja ljudi, ki nimajo pojma o čem govorijo in to lahko naredi veliko škode. Po drugi strani pa se človek s tem izobražuje. Treba je delat po zdravi pameti. Jaz sem šla na dieto, ker si jo ti omenila in se mi zdi v redu odločitev. Sem pa, preden sem šla na dieto prebrala še vsega hudiča na moderiranih zdravstvenih forumih. user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:13:56   
pajac
sončni žarek... si pa mlada... brez podlage...user posted image user posted image user posted image user posted image .

Jaz nezadržno lezem proti dvem trojkam...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:24:30   
Sončni žarek
Spet jaz.....bi rada čimprej imela 3user posted image ....
 
Imam eno vprašanje-zanima me, kje ste kupile knjigo od E. PAntley-Z otrokom lahko sodelujete. Mislim, da je Antigona pisala, da jo je kupila- pri nas je ne poznajo niti v knjižnici niti v knjigarniuser posted image user posted image user posted image  Kje jaz živim...mi bo moj drago tole plačevaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:38:02   
Anonimen
joj, kaj je z našo lumpikouser posted image user posted image ....tolk utrujena, zdele pa že 2. dan noče in noče zadremat,pa tolk je zaspana da komaj gleda, pa smo se spet prestavl en mesec nazaj, ko čez dan ni nič spalauser posted image ...no sej glavno, da ponoči spi, res tolk je pridna, da ne morm verjetuser posted image user posted image

pajac, bravo za 11 letuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Upam, da se bosta danes imela lepo in da bosta vsaj malo praznovala, če bo Peter pustiluser posted image .

sončni žarek, jst sem bila 27...joj se mi zdi, da sem bila komaj včeraj 18user posted image . se imam pa zdej najlepše v življenju in nebi šla nazajuser posted image  je pa hecno, da ko sem bila 16.17 let stara se mi je zdeo, da bom pri 27 ali pa  30 že ful stara in taka prava mamkauser posted image , mi pa zdej bolj na otročje vleče kot pa prejuser posted image .

(odgovor članu Sončni žarek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:41:00   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Spet jaz.....bi rada čimprej imela 3user posted image ....
 
Imam eno vprašanje-zanima me, kje ste kupile knjigo od E. PAntley-Z otrokom lahko sodelujete. Mislim, da je Antigona pisala, da jo je kupila- pri nas je ne poznajo niti v knjižnici niti v knjigarniuser posted image user posted image user posted image  Kje jaz živim...mi bo moj drago tole plačevaluser posted image user posted image user posted image


Na tem linku jo lahko kupiš. Prej se registriraj:
http://www.cangura.com/knjigarna/druzina-in-otroci/vzgoja-starsevstvo/Z_otrokom_lahko_sodelujete.php?referer=author&referer_page=&title=0&sortby=position&sortorder=DESC


_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:43:55   
LANLAN
Sej običajno gre ob devetih ali desetih, sam dons je pa res bla mal pozna
PRI NAS JE TUD TAKO,SAM ŽE PREJ MALO DREMA PRI MEN,K JAZ TV BULIM,..
aja,dooobrooo juutrooouser posted image user posted image ,...mene tudi tale knjiga zanima od Pantleyeve,meni se dozdeva,da sem jo 1x videla v Babycentru.



SONČNI ŽAREK

Mene pa zanima, koliko ste kaj stare? Če ni skivnost seveda  Jaz jih imam 18..... UPS, na 10 podlage

1.1.bom imela 26 let..user posted image




(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:48:10   
LANLAN
user posted image me že nekaj dni tako noro glava boli,da mi jo bo razgnalo in ne vem,kako naj si še pomagam,..vzela sem Lekadol,kej drugega pa mislim,da ne smem-zaradi dojenja,a ni tako?
Pa občasne navale slabosti imam..ejej..menda je ruser posted image user posted image es krivo vreme

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 8:49:14   
Sončni žarek
Talika hvala ti! A ti imaš tudi to knjigo?

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?