|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 07
14.8.2007 21:44:02   
tonja
Živijo!

Naš Lovro pa je danes star 1 teden. Sva z možem obujala spomine, kaj je bilo ob katerem času.

Mene pa zanima glede presredka. A so vas tudi prerezali? Koliko časa se je zdravilo?
Mene namreč peče ko user posted image , pa se stuširam skoraj vsakič ko grem iz wc-ja in dobro osušim (celo s fenom, s hladnim zrakom) pa še kar ni čist ok.

No zaenkrat samo toliko, ker poleg računalnika stojim, najbolj mi paše ležanje in prepuščanje razvajanju (razvajajo me novopečeni: očka, stara mama in prababica - kar veliko ljudi skače okrog najuuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Avgustovke 07
14.8.2007 22:40:54   
ger06
Mala Pika , tvoj Roman je pa res ful priden, user posted image   6 ur spanja v kosuuser posted image .
Nam je patronažna rekla da gremo takoj lahko ven, takrat je bila sicer huda vročina ampak zvečer ko se je ohladilo smo že bili zunaj. Sploh pa se priporoča da si čimveč zunaj z user posted image .
Naša patronažna pa tehtnice  nikoli ni prinesla, je rekla če user posted image normalno lula in kaka potem je vse ok. še dobro da imamo naslednji teden kontrolo teže pri pediatru.

Tonja tudi jaz sem bila prerezana, ene 10 dni sploh nisem sedela (samo na šlaufu), šivi pa so me najbolj boleli drugi dan, pa sem si jih mal z ledom hladila. Po 10 dneh sem normalno sedela, šivi pa so počasi odpadli. Upam da boš tudi ti kmalu brez bolečin.

Zanima me če že katera daje user posted image  AD3 kaplice in če imate kakšne probleme z njimi, predvsem s krči?

Jaz imam pa ta in naslednji teden še pomoč mojega user posted image , potem pa bom mogla sama tovorit voziček po stopnicahuser posted image . Dobro da bom že 6 tednov po porodu.

Birdy, tudi jaz upam da boste čimprej pozdravili rokico. user posted image ,

lp

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Avgustovke 07
15.8.2007 8:23:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

Živijo!


Mene pa zanima glede presredka. A so vas tudi prerezali? Koliko časa se je zdravilo?
Mene namreč peče ko user posted image , pa se stuširam skoraj vsakič ko grem iz wc-ja in dobro osušim (celo s fenom, s hladnim zrakom) pa še kar ni čist ok.



živjo tonjauser posted image  in čestitke za en tedenuser posted image .

jst imam 3 notraje šive, ker sem se malo pretrgala, rezali me niso in morm rečt, da me je bolelo samo 2 , 3 dni po porodu ampak sem lahko komot sedela, hvala bogu, danes dobra dva tedna po porodu pa sploh ne vem, da sem šivana, razen občasnega občutka "zategovanjauser posted image ", tko nekako je čutiti. Sem pa patronažno vprašala koliko časa traja karkoli povezano s šivi in je rekla, da čisto odvisno od telesa kako hitro se celi in pa rane in tako dalje.
Upam, da bodo tvoje bolečine hitro minileuser posted image user posted image

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Avgustovke 07
15.8.2007 8:26:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ger06


Zanima me če že katera daje user posted image  AD3 kaplice in če imate kakšne probleme z njimi, predvsem s krči?

lp


joj, mene te kapljice ful skrbijouser posted image ....mi je pa moja prijateljica rekla, da ona daje svoji tamali Plivit kapljice, ki naj bi bile iste kot AD3 samo, da imajo en vitamin manj in da po njih čisto nič ne zvija.
Upam, da mojo revico ne bo še zaradi tega zvijalo, že tako ne moer kakat potem pa še tole, se mi kar zmeša.

(odgovor članu ger06)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Avgustovke 07
15.8.2007 10:25:41   
Anonimen
AD3 kapljicecse dajejo po 1 mesecu. predpiše ti pediatrter koliko.

poopsi, če imajo en vitamin potem so to D3 user posted image . ker AD3 pomeni vit. A in vit D. A je za vid, D3 za kosti. in mojega Maxa po AD3 kapljicah ni prav nič šraufalo.

tonja, šivov imam koliko hošeš. Lahko ti še kakšnega posodim user posted image .Danes sem 13. dan po porodu in še vedno niso odpadli. boli več ne, me pa srbi, ker očitno celi rana.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Avgustovke 07
15.8.2007 13:25:00   
MalaPika07
IZVIRNO SPOROČILO: tonja


No zaenkrat samo toliko, ker poleg računalnika stojim, najbolj mi paše ležanje in prepuščanje razvajanju (razvajajo me novopečeni: očka, stara mama in prababica - kar veliko ljudi skače okrog najuuser posted image ).


Ufff, potem pa je gužva. user posted image  Meni pa sploh ne paše, da kdo okol nas skače. Nam je zaenkrat bolj všeč, da smo sami. user posted image

Sicer pa je za nami še ena mirna noč. user posted image  Hranjenje ob dveh in šestih zjutraj to je pa tudi vse.





_____________________________

Zaspanček Roman... 6.8.2007

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Avgustovke 07
15.8.2007 13:42:35   
Anonimen
Ufff, potem pa je gužva. Meni pa sploh ne paše, da kdo okol nas skače. Nam je zaenkrat bolj všeč, da smo sami.


enako je pri nas user posted image

Maša je pa včeraj šla spat ob sedmih in se hranila ob treh zjutraj in potem ob pol sedmih. user posted image

(odgovor članu MalaPika07)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Avgustovke 07
15.8.2007 15:16:38   
birdy
Hoj Tonja!! Čestitke še na tem forumu za Lovrotauser posted image  Škoda, ker se nisva srečali, samo jaz sem potem naslednji dan že šla. Šivi pa mene skoraj ne bolijo več, pa sem bila ful šivana. Sem pa med pogovorom moje "šivilje" in porodničarja slišala, da sem bila rezana (vakum) en centimeter premalo (ker imajo slabe škarjeuser posted image  - res, to je rekel porodničar, ker je pomoje mislil, da ne poslušam) in da sem se zato še strgala. To ti pa je strokovnost, a ne? Aja, glede šivov, jaz sem že naslednji dan začela delat Keglove vaje in možno da se tudi zato tako lepše celi.
Ger, mislim, da je babca v materinski rekla, da nekatere otroke precej zvija po teh kapljicah in da jih zato večinoma ne dajejo če ni res potrebno. Ampak nisem ziher, tako da me ne za besedo prijet.
Spanje moje miške je pa čist odvisno od noči in dneva. Ampak hranjenje še nikoli ni bilo na več kot 3 ure. Je prava požrešnicauser posted image  Sej pravm, da jo imam skoz na joški. Danes sva pa celo večino noči z mojim sama spala v postelji.
Aja, kolko časa cerka pa traja da šivi odpadejo??
Letim, moja joka.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 9:35:49   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Sem pa med pogovorom moje "šivilje" in porodničarja slišala, da sem bila rezana (vakum) en centimeter premalo (ker imajo slabe škarjeuser posted image  - res, to je rekel porodničar, ker je pomoje mislil, da ne poslušam) in da sem se zato še strgala. 


user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim, svašta!

Šivi - nimam pojma, ker jih nimam. Sem pa imela pri prvem enega kozmetičnega, pa cel kup notranjih (11komadov), ker sem imela ruptiro vagine. Zunanji je odpadel po enem tednu, tednu in pol. Tako nekako. Notranji pa ne vem. Nisem šlatala. user posted image user posted image user posted image

AD3 - naš pubec jih je že dobil, a jih še nisem šla iskat. Moja praksa je taka, da jih pričnem dajati šele, ko ta hudi krči že minejo, pri dveh ali treh mesecih. Začnem pa vedno z eno kapljico, pa par dni tako in če je ok nato 2,... Je prvo pupo tko zvijalo po njih, da sem jih začela dajati šele ko je bila stara več ko 3 mesece.

Mihi ima pa zdej spet mirne dneve. Spet je bolj priden. Kar kolobari s svojim razpoloženjem. user posted image  Točno tako kot v trebuhu. user posted image  Je par dni brcal na ful, potem pa sem ga par dni komaj kaj čutila. 

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 9:53:04   
ger06
Pozdrav vsem mamicamuser posted image user posted image user posted image !

Se moram pohvalit, da že dva dni kar dobro spimo, spat gremo okoli polnoči potem vmes še eno hranjenje do jutra, pa nič napenjanja in malo jokauser posted image user posted image user posted image

Kapljice AD3 sicer že imamo doma, pa jih še nismo začeli uvajat, nas kar malo skrbiuser posted image

Pozvrav tudi vsem sončkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 13:45:37   
pajac
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu ger06)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 15:01:07   
Jumpy
Pajac - hvala za objemčke!!! Nam bodo vsem kar prav prišli, a ne, avgustovke? user posted image user posted image Saj se nam boš kmalu pridružila, a ne? user posted image user posted image user posted image

Se pa moram opravičit za tiskarsko napako. Nisem imela RUPTIRO VAGINE user posted image user posted image user posted image user posted image  ampak RUPTURO VAGINE. Ha, ha, ha....

Naš piki se je pa v dveh tednih kar za 650g zredil. user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 16:25:34   
Anonimen
Jaz sem pa danes Mašo merila. V 2 tednih je zrasla za 3 cm user posted image  - hudo

(odgovor članu Jumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 19:46:53   
ger06
danes Mašo merila. V 2 tednih je zrasla za 3 cm - hudo

_____________________________


Tudi Pia mene tolk sam v širino pa še trikrat tkouser posted image .... podbradki povsoduser posted image ...... na začetki je bila dolga ampak kar drobna, sedaj pa.......user posted image  jo pediatrinja skoraj ne spozna, je res vsakič tolk večja..... no dokler je ni panikeuser posted image !!!!

No zdaj že bivša naša patronažna itak ni nikoli vage s sabo nosila, ker baje doklerj jejo itak rastejo!user posted image

Pajac pozdrav tudi tebi in ostalim, pa da se hitro delite na dva delauser posted image ! Potem pa dokončna selitev na ta forum......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 20:05:53   
Anonimen
ger, ja naša ima tudi že lep podbradek, pa se naje (sprazni obe joški) in še kar usta odpira kot zlata ribicauser posted image .

Zdaj se je najedla že kar nekaj čas nazaj, potem se je še skopala, pa malo smo se cartali in zdaj je zaspala. Me prav zanima kkao dolgo bo vzdržala. Ker ponavadi je pred spanjem. Sicer pa ni panike, če se zbudi do desete ure. Upam, da ne ravno takrat,  ko zaspimuser posted image

(odgovor članu ger06)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Avgustovke 07
16.8.2007 20:39:02   
Anonimen
A se vam tudi dogaja, da bi najraje pojedli svoje sončke? user posted image

Joj, bi jo stisnila. Me kar zagrabi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Avgustovke 07
17.8.2007 14:26:56   
Jumpy
Hoj!

Men se tudi dogaja, da bi ga najraje pojedla. user posted image  Je tko lušten, da si ne morem pomagat. user posted image

A veste kaj se mi je zgodilo danes ponoči?. Ko sem okoli druge ure dojila našega prestolonaslednika, me je pičil komar. In to ne kar nekam, ampak direktno na dojko zraven kolobarja (areole). user posted image user posted image  Se je moral z Mihcom kar gužvati za mesto. user posted image  In sedaj me vsakič, ko dojim na tej strani neznansko srbi.user posted image user posted image

Pa malo več pišite, sem nas mogla že na drugi strani iskat! user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Avgustovke 07
17.8.2007 21:11:28   
Anonimen
DAnes je naša princeska stara 15 dni in se je začela jokat. <Ker do zdaj je ni bilo slišati user posted image

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Avgustovke 07
18.8.2007 11:10:54   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

DAnes je naša princeska stara 15 dni in se je začela jokat. <Ker do zdaj je ni bilo slišati user posted image


No, evo, pa se je začelo! user posted image  Veliko sreče v prihajajočih tednih in mesecih! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Avgustovke 07
18.8.2007 12:49:42   
Anonimen
Jumpy, očitno sva še samo midve tukaj user posted image .

A ste ostale tako zmatrane, da vas ni?

Takole smo že veliki

user posted image

tule me pa čuva bratec

user posted image

(odgovor članu Jumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Avgustovke 07
18.8.2007 12:58:26   
Caarmen
Da se vam pridružim.

Ravno patronažna sestra je odšla od nas in našo Nadjo namučila da spi ko angelček.

Ali ve po vsakem podoju previjete otročka? Kaj pa ponoči?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Avgustovke 07
18.8.2007 13:10:36   
Anonimen
Ali ve po vsakem podoju previjete otročka? Kaj pa ponoči?


Včasih pred, včasih po, večrat pa tudi med vedno, ko se pokaka. Zna se pa zgoditi, da pred med in po enem samem podoju user posted image . user posted image


(odgovor članu Caarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Avgustovke 07
18.8.2007 14:22:25   
Jumpy
Živjo, caarmen! jaz ga previjem med podojem, da ga zbudim, zaspanca. user posted image  Ponoči pa nikoli, razen, če bi bil pokakan.

Paštetka, kaka bubika je že Maša! Prava mišelinka!user posted image user posted image

jaz sem pa naložila nekaj slikic v album. bodo dva dni na voljo za ogled. user posted image


Ja, zgleda, da so ostale res zmatrane. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Avgustovke 07
18.8.2007 14:37:34   
ger06
Živjo,

tudi mi smo še tukaj, zadnje dni smo po cele dneve zunaj, tako da ni bilo časa.

Jaz ponavadi previjam pred hranjenjem, razen če je pokakana. ZAdnje dni jo moram previjati tudi ponoči, ker ful velik kaka (ravno takratuser posted image ).

Paštetka, lušne slikice, polna lička so prav simpatičnauser posted image

Jumpy, tvoj Miha je pa res ful Pii podoben,

Paštetka a mi lahko napišeš kako kopiraš sliko na forum,

lp 



(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Avgustovke 07
18.8.2007 14:58:59   
Anonimen
ger, ko odpreš sliko v albumo, se postaviš nanjo, daš ctrl+C, nato pa jo prilepiš v sporočilo z ctrl + V.


(odgovor članu ger06)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?