|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
17.8.2007 18:10:38   
P_Petra
A bi meni lahko ena nekaj prinesla iz IKeje???Potrebovala bi zavese 

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
18.8.2007 21:18:44   
rainbow
Čer!

NiLe in še ena, ki sta me prosili za katalog, jih sploh niso imeli za vzet. Me pošlje možek po kataloge, jih iščem in ne najdem; reče, eh, sigurno nisi dobro videla, gre še on, in pride nazaj in pravi, ja, pa res jih nimajouser posted image ; tak da se oproščamuser posted image

Sicer smo pa mi dobili katalog na dom, ko sem jaz preko neta naročila Ikea family kartico. Tak da morda poskusite takole.

da poročam na hitro naš današnji šoping:

100% pripravljena prideva tja in vse zabeleživa, razen, niso imeli razstavljene postelje, ki sv ajo hotela, v beli barvi, ampak samo v rjavi (ki mi je sicer bila bolj všeč, ampak 10e dražja); pa ok, si mislim, saj jo imajo v skladišču. Seveda vse vzameva v belem in potem nikjer bele postelje v skladišču in je bila razprodana in sva vzela potem svetlo rjavo (je že zmonitrana, ful dobra) in dve komodi iste serije Malm tudi rjavi. Eno sva že sestavila. Sta pa bili malo dražji, pa ok; sta zelo prostorni, tako da zaenkrat bosta namesto omare. Čez kak mesec pa greva še po tepihe, pa kako knižno omarco, če najdeva isti les.

zdaj pa sem totalno utrujenauser posted image

aja, ena je spraševala, če je v Ikei res vse tako poceni; nimam pojma, glede ostalih stvari, danes je bila ful gužva, če primerjaš s kakim Rutarjemuser posted image user posted image user posted image , verjetno je res bolj poceni; sicer pa imajo zelo dobro internetno stran, tam lahko vse cene vidiš.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu P_Petra)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj iz Ikee za malčke?
19.8.2007 11:49:59   
lea23
da še jst pristavim svoj piskrček user posted image
mi imamo:
- tak bel stopničast predalnik, ki ima 6 modrih plastičnih posod ( predalov ) in je ful super! ga imamo v dnevni sobi za shranjevanje igrač pa je bil ful poceni - okoli 70 evrov izgleda pa kot 200 evrov
- 3 majhne plastične posodice s pokrovčki ( rumena, prosojna, roza ) ki jih bomo nekoč potrebovali za shranjevanje barvic, flomastrov, voščenk. mi je ful žal ker nisem še ene 3 komplete teh posodic kupila ker bi jih uporabljala za šivalni pribor, za shranjevanje vizitk ki jih imamo že kar veliko, pa še za kakšne drobnarije ki jih je čedalje več! upam da jih bomjo imeli še naslednič ko bomo šli
- zelen gugalnik za guncanje ki ga bo tamala uporabljala ko bo stara kakšno leto
- modra ful velika plišasta hobotnica, velika skoraj 1 meter - 5 evrov!!!
- moder plastičen stolček ( za otroke do nekje 4 leta ) ki izgleda kot pol jajca, na stojalu, in ima tudi bel "baldahin ki si ga lahko raztegneš nad sabo". to zaenkrat še uporabljamo ko pridejo mali otroci na obisk in jim je fuuuul zanimivo! - 60 evrov
- rumena stropna luč v obliki sonca  
- plastiček kompletek za hranjenje, krožnik, skledica, kozarček,..
- komplet 7 slinčkov
- stolček antilop + mizica za ta stolček

no to mislim da je to vse kar imamo za tamalo. midva sva skoraj vse kar sva potrebovala za novorojenko ( od posteljice, previjalne komode, ležalnika, posteljnin, tistih prvih igrač ) kupila v toysrusu ker je bilo vse ceneje kot pri nas. bi šla že takrat kupovat v ikeo tudi stvari za "takrat bodočo novorojenko", pa mi pač niso ušeč njihove stvari za tako male ( posteljnine brez kakih srčkanih medvedkov, posteljice izgledajo kot kakšne kletke, "previjalne" komode imajo nek tak staromodni stil,.. ).
ma sej pri prvem otroku se vedno preveč komplicera, pol pri drugem in tretjem ti je pa že itak dobesedno čist vseeno a ima posteljnina namesto medvedkov pač črke in številke,......

no drugač pa imamo v stanovanju iz ikeje tudi kuhinjo, pa okroglo kuhinjsko mizo premera 110cm, za 5 stolov za kuhinjsko mizo, pa jedilni pribor, pa skledice za solato, pa omarico za čevlje v predsobi, pa skodelice za čaj oz. belo kavo, kozarce za vodo in sok, posteljnina za naju, 3 velike slike za dnevno sobo, najmanj 5 vaz za rože, svečnike za čajne svečke, pa sigurno bi se še kej našlo pa se zdj ne spomnim user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?