|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali kupujete....
22.8.2007 1:13:35   
Marogica
Aja, pa nekih blaznih" firm" ne kupujemo za otroke, saj jih tudi za naju ne.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali kupujete....
24.8.2007 10:01:56   
tina104
Jaz sem mu tudi čevlje prvič kupila komaj pri enem letu. Prve sva kupila v Pami obutev oz. La scarpa in tudi zdaj spet ene. Take športne copate ima ene iz Deichmanna, copate pa prve od Katja in Alen, kupljene v Pikapolonici, zdaj pa od Cicibana. Meni se Ciciban ne zdi nič kaj ekstra, se mi zdi pa da naš zelo rad nosi te iz Pami. 

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali kupujete....
24.8.2007 11:31:30   
arielca
Prvi čevljčki moje gospodične so bili Superfit (še vedno nosi Superfit copatke). Imela je tudi Adidas in Nike superge, Merrel športne čevlje, ene luštne zaprte sandalčke iz Pami oz. La Scarpe, Teva sandalčke za v vodo, ... Pri čevljih pogledam na kvaliteto in udobje, pazim tudi, da ji model ustreza, ker ima precej visoko nart.
Kupujem pa v Massu, La scarpi, v Tomas sportu, Hervisu ...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali kupujete....
24.8.2007 21:09:07   
frutka_
Najraje in najbolj zdovoljna sem z GEOX-ovimi, Cicibankami, Super fit, Adidas, Nike...morda še kaj. Mali ima široko nogo in visok nart zato mu je veliko čevljen enostavno preozkih. Geox se mi zdijo izredno kvalitetni. Imajo fajn ceno, ampak so mehki, široki, uporabni, pralni,...
Vsak otrok ima drugačno nogico, zato boš sama najbolje ugotovila kaj mu najbolj utreza. Ko je možno pa naj bo bos. Na plaži, na morju, na vikendu,  v stanovanju, v parku, na travi, pesku, kamenčkih...Zunaj pa ene fajn čeveljce nabavi, ki ustrezajo kvaliteti, ceni in udobnosti.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali kupujete....
25.8.2007 23:09:29   
tana-2
Naša fizioterapevtka je najbolj hvalila Superfitove. Meni so pa tako grdi:)).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali kupujete....
25.8.2007 23:18:08   
tajtaja
Prve čeveljčke so imeli vsi Cicibanove, tako jih imata tudi Taja in Taj. Maj je nosil Cicibanove do 4 leta, tudi športne copate. Sem ga pa ravno včeraj opazovala, kako zelo izrazit platfus ima, kljub dobri obutvi. 

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali kupujete....
30.8.2007 10:27:33   
Boni3
Superfit ni za nikamor,sem mu letos kupila ene ful lušne športme sandale,so po mesecu od povsod visele nitke,guma se je odlepila itd...Cicibank ne nosi,ker imajo ortopedski podplat. Kupimo dober čevelj,usnjen mehak in udoben,ne glede kaj na njem piše.Fajn so se obnesli tudi italijanski pinoccio,kupljeni v Peku. Usnjeni,široki,skoraj nič ortopedakega podplata. Super

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali kupujete....
30.8.2007 11:48:54   
kaya2007
saj v deichmanu imajo veliko firm


kje pa sploh je ta trgovina?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali kupujete....
30.8.2007 23:51:36   
tinatona
Hej!

Zdaj po novem je tudi v Ljubljani - v Tuš centru - kjer je bil včasih Bauhaus (malo naprej od koloseja). Jaz sem bila ravno danes tam in sem bila full razočarana - niso imeli nič posebnega; tako da sem šla spet v Cicibana.

LP Tina

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali kupujete....
31.8.2007 10:11:24   
Šaki
kje pa lahko kupim te Superfit čeveljčke??????????????user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?