|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Je vas tudi bolelo?
24.8.2007 22:09:53   
moci
moja najhujša bolečnina, ja. ko me je s prsti odpirala. groza. 

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Je vas tudi bolelo?
25.8.2007 14:31:30   
birdy
Mene je tud bolel k sam satan. pa tud jst sem se odpirala po šolsko kot je babca rekla: 1 ura 1 cm! sam me pa niso pregledoval med popadkom. edin pol k so ugotovil da se mala ne spušča so med popadkom pregled delal.
Tinča1, sam nej te ne bo strah, pa ne krč mišic tam spodi, pa bo vse o.k.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Je vas tudi bolelo?
25.8.2007 20:28:48   
baja*
Mene pa niti niti 1x vmes pogledala, ker sem se odprla v 3 urahuser posted image . Me je pa user posted image  bolel tisti prvi pregled, preden te dajo v porodno sobo.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Je vas tudi bolelo?
25.8.2007 20:37:01   
S@nta
Je full odvisno kdo te pregleda, eni pač znajo tudi nežno, samo srečo moraš imet kak naletiš.
Razen tistega, ko ti pomagajo pri odpiranju pa po moje ne gre bolj nežno naredit, tisto pa res boli, ko....

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Je vas tudi bolelo?
26.8.2007 14:42:16   
BLAŽIKA
Mene je tudi to bolelo kotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa še 12 dni sem bila čez rok in so mi že takrat na dva dni pregledovali, potem pa še v porodni, ko pa so mi predrli mehur, pa sem imela v trenutku rit na vzglavniku , kar vrglo me je nevede od bolečine.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Je vas tudi bolelo?
26.8.2007 21:07:04   
ElaM
Pregledovanje me je bolelo zmerno, ampak širjenje MV na silo, to pa boli za umret.

_____________________________

:)

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Je vas tudi bolelo?
27.8.2007 12:59:31   
ajja
IZVIRNO SPOROČILO: mala zelena
Mene je bolelo ful, ko me je v porodni najprej en dohtar pregledal - se mi je zdelo, da ima šape ko medved user posted image


Pri meni isto, še posebej pa me je bolelo, ko 300 user posted image , ko je rekel, da bom rodila kje jutri, jaz sem pa imela že skoraj čisto končne popadke. Potem me sploh niso imeli več časa pregledovati, ker sem rodila v 40 minutah (ne pa jutri user posted image ).

(odgovor članu mala zelena)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Je vas tudi bolelo?
28.8.2007 14:33:09   
Tinča1
Na ginekološkem pregledu tudi šarijo po tebi?user posted image  V katerem tednu pauser posted image

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Je vas tudi bolelo?
28.8.2007 14:49:17   
Ronči
Jaz sploh nisem čutila ne pregleda in ne širjenja materničnega vratu.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Je vas tudi bolelo?
28.8.2007 17:22:39   
Shana banana
Pa zakaj so nekateri tako grobi? Jaz nimam visokega bolečinskega praga (čeprav bi ga rada imela) in me boli že zdaj ko pomislim kako je vas bolelo. A nič ne pomislijo, da bi njih tudi bolelo če bi tako rovaril po njih? Nismo me krive, če imajo slab dan. Prav slabe volje sem zdaj. Že na NS me je bolel, ko mi je g. tolkla po trebuhu, da se je user posted image  premaknil, pa nič ne morem za to. Pomoje bom kar tult začela na njih, če ne bodo človeški. Saj vem, da bo bolelo, ampak, da bo še kdo grob z mano... Dobre ste tiste, ki ste stisnile zobeuser posted image

_____________________________

[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/84587/ticker7.png[/img]

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Je vas tudi bolelo?
28.8.2007 20:36:58   
felicia
Jaz se sploh ne spomnim pregledov oz. so me pregledovali sam se ne spomnim  te bolečine. Sicer sem imela kar zahteven porod ampak sem bila psihično ful pripravljena na hujšo bolečino tako da se mi porod niti ni zdel boleč- na mojo srečo!

(odgovor članu Shana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Je vas tudi bolelo?
30.8.2007 13:25:06   
siskamiska
Če se samo spomnim kako je bolelo " ročno" odpiranje na silo sem prepričana da ne grem več rodit.user posted image user posted image
Ampak srčno upam da bom še kdaj šla, ker se tega poroda ne spomnim, si pa želim vsaj enkrat vedeti kakšni so občutki ko rojevaš.user posted image user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Je vas tudi bolelo?
30.8.2007 14:05:32   
tadejat
Ja ta pregled, koliko sem odprta me je zelo bolel in sem zelo krčila mišice.Spraševala sem se kaj šele bo, če že zdaj tako boli.Pa sta me zelo čudno gledala babica in porodničar kva mi je in da so to hormoni-kr neki.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Je vas tudi bolelo?
1.9.2007 21:04:26   
* Mateja *
Bolelo??!!
Ne!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Mene je vse bolelo za pop*****!!!!!!!!!
Se ne smem niti spomnit, in Nejc je imel samo 1360g. Ne vem če bi rodila, če bi imel 3 kile, pomoje nebi prišel skozi mene!!

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Je vas tudi bolelo?
2.9.2007 0:24:43   
Anonimen
Prvič me je bolelo huje kot popadki, pa so bili tudi ti peklenski, samo kolikor vem, so me še odpirali zraven. Se spomnim, da sem jokala od bolečine zaradi tega. Drugič me ni tako zelo bolelo, čeprav me je še vseeno.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Je vas tudi bolelo?
2.9.2007 9:12:15   
mišk
Ojoj, kak mi je žal, da sem sploh šla brat to temo!!user posted image  Zdej me je šele strah poroda! Kdo bi si mislu, da že en sam pregled tko boli! Pa že takoj ko prideš v porodnišnico?!user posted image
No, po eni stran pa mrbit dobr da se pripravim na vse, bom mogoče potem "prijetno" presenečena?!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Je vas tudi bolelo?
2.9.2007 9:35:29   
Anonimen
mene pregledi niso bolel vmes, me je pa bolel tko da sem mislna da bom ušla z mize ko mi je na konc dohtar z rokami raztegnil maternični vrat, da je šla glava skozi. tolila sem ko žival se spomnim kot bi bilo pred pol ure. še nočne more sem mela ene 3 noči od tega

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Je vas tudi bolelo?
9.9.2007 16:41:21   
Naty*Taja
Mišk, nehi no! Sej ni vedno tako! Poglej kolk je odgovorov na tej temi in kolk je uporabnikov rr-a! Zanemarljivo razmerje!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Je vas tudi bolelo?
16.9.2007 15:17:06   
Skabi
Jaz pa zdaj prvič slišim, da te ročno odpirajo, pa mam dva poroda za sabo. A so vam povedal, da to delajo??

Ja, preverjanje med popadki je pa grozno.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Je vas tudi bolelo?
17.9.2007 17:34:45   
Anonimen
Jaz sem bila sedaj na treh pregledih preko pdp. Prvi ni bolel niti malo, drugi je bolel vendar se je dalo zdržat. Danes pa je tako zelo bolelo, da sedaj 8 ur kasneje še vedno komaj sedimuser posted image . Je pa bil vsakič drugi G, torej je odvisno veliko ravno od njega.

(odgovor članu Skabi)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Je vas tudi bolelo?
17.9.2007 22:06:50   
Nikki24
user posted image  Bolelo - bolj kot cel porod

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Je vas tudi bolelo?
20.9.2007 21:35:55   
Ajvy
Bolelo bolj kot porod, in je bilo skrajno neprijetno...

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Nikki24)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Je vas tudi bolelo?
20.9.2007 21:39:33   
lemavrica
Bolelo kot user posted image  in me je bilo strah vsakič ko so to počeli, edino ena babica je bila tako nežna da skoraj ni nič bolelo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Je vas tudi bolelo?
20.9.2007 21:54:59   
PBJ
Po pravici povedano - mene ni tako hudo bolelo. Sem bila že vajena bolečin in ko mi je med popadkom raztegovala maternični vrat ni bilo tako strašno. Nič ni bilo treba tuliti.user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Je vas tudi bolelo?
21.9.2007 8:13:21   
kekec in mojca
Nosečnice, nič bat, saj boste zmogle. Bolečina ni takšna, da je ne bi mogle zdržat. Res je, širjenje MV boli, ampak da pa ne bi mogle zdržat... To pa ne.

Sploh pa imejte pred očmi, da boste dobile nekaj najlepšega na svetu! Za tega svojega pikeca, ki zdaj skače po dnevni sobi in se igra z lego kockami, da je MOjster MIha, bi dala to še milijonkrat skozi. user posted image

Meni ni bilo NIČ HUJŠEGA kot to, da sem pričakovala tisto ta hudo bolečino, ki tako zelo zelo zelo boli... sem pa prej rodila!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?