|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jovo na novo
28.8.2007 23:12:24   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Preskočile ga najbrž ne bomo, le da bo pač vsaka delala po njenih najboljših močeh.


Ja en user posted image  je ta vodni dan, sem že večkrat bila trdno odločena, da ga bom preživela, pa priznam mi še ni uspelo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 7:16:28   
Anonimen
Dobro jutro!user posted image

Dieto bomo začele z beljakovinskom dnevom.Takrat jemo; skuto, sir, meso, ribe,vse pripravljeno na čimmanj maščobe + solato
Nadaljujemo z škrobnim dnevom.Sem spadajo:fižol(pasulj), grag, leča, riž, krompir, kruh +solata
Sledijo ogljikovi hidrati; pizza z zelenjavo ali kečapom, testenine z zelenjavno omako ali paradižnikovo, večerja nekaj sladkega in obvezno rebro jedilne čokolade.
Potem je na vrsti sadno zelenjavni dan; sadje, nesladkani kompoti, namesto sadja lahko zelenjavo (zelenjavne juhe)
 
Vsako jutro jemo sadje. Popijemo veliko vode, kava dovoljena brez sladkorja.
Vsak dan si bomo dajale ideje kaj jesti, da bo čimbolj pester jedilnik.
                                                            Lep dan!user posted image

(odgovor članu LIDJOČKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 7:28:55   
njelci
a se vam lahko tudi jst pridružim?
jst bi tudi morala shujšati še enih 20kg, moj cilj v tej rudndi pa je -10 kg, če mi bo to uspelo bom zelo zadovoljna...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 9:02:00   
lokvanj
Ojla punce, no še malo pa boste štartale user posted image . Upam da ste se vse psihično pripravile na 1. september. jaz preživljam danes sadni dan, se pravi da imam 1.9. pico oziroma dan OH. Vodim vas za 2 dneva, po vodnem dnevu (3.9.) pa bom samo en dan pred vami.
Gremo torej v akcijo in skurimo kile!!!!
user posted image

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 14:34:45   
ajja
IZVIRNO SPOROČILO: lokvanj
Upam da ste se vse psihično pripravile na 1. september. 

Jaz se še nisem, ampak sem v fazi psihičnega pripravljanja, ki zgleda tako: tule na mizi zraven mene je odprta vrečka čokoladnih napolitank in jo mrtvo hladno ignoriram.user posted image

Sem bolj začetnik za diete in nimam pojma, o kakem vodnem dnevu govorite. Predvidevam, da cel dan piješ vodo. Na koliko časa pa je ta vodni dan? Tole z recepti je fina ideja, da ne bo hrana preveč enolična.

Lokvanj, koliko kg pa si že skurila?


(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 18:03:34   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: ajja
Sem bolj začetnik za diete in nimam pojma, o kakem vodnem dnevu govorite. Predvidevam, da cel dan piješ vodo. Na koliko časa pa je ta vodni dan?


Ja res cel dan piješ vodo in ta vodni dan je vsakih 29 dni, torej 3x, če bomo šle vseh 90dni!

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 19:14:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LIDJOČKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 19:23:46   
BLAŽIKA
Jaz sem prvič zdržala vse tri vodne dneve. Čez dan še je šlo, kriza pa je bila proti večeruuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sadni pa sploh ni težaven.

 Kaj pa mislite o grozdju, je dobro da se je na sadni dan ali mislite, da pri tej dieti odpade, ker ima zelo dosti sladkorja?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
29.8.2007 19:44:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 20:05:27   
dalin
Živuser posted image

Mene pa zanima koliko obrokov naj bi imele dnevno!?3 ali 5user posted image .Saj mogoče da je katera že napisala,pa nisem zasledilauser posted image .Pa po 18.uri zvečer se tudi naj ne bi nič jedlo,ali pačuser posted image .

Tole z jedilniki bo pa superuser posted image .Upam da bomo zdržale,jaz se težko uprem,ko moram za ostale kuhat,ampak bo treba.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 20:45:15   
flecker1
Dalin, jedlo naj bi se 3 obroke- zajtrk, kosilo in večerja. za zajtrk imaš sadni, lahko kar 2x eno zgodaj eno pa poldne in to eno vrsto sadja pri enem obroku.
Večerja je do 20.ure, fajn a ne, da ne boš potem zvečer jamrala kolk si lačna zato kar pojej pred osmo uro in kile ti bodo šle dol. Preverjeno pri meni, izgubila sem 13 kg pri tej dieti pred 3 leti user posted image user posted image . no bo pa težka sedaj, ker ne vem kak bom zdržala 90 dni

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 20:53:11   
ms15
Pozdravljene,
jaz sem imela 5 obrokov - sem si dodala 2. Večerjo pa nekje do 18.30, najkasneje do 19.00. Verdar si to vsaka sama določi, kot ji paše.
Ko sem hujšala prvo rundo sem dobila s tega foruma ful receptov za vsak dan posebej. Mi je zelo olajšalo stvar.
Jih mogoče ima katera? Če ne, bom poskušala malo pobrskati da jih najdem,...
lp

(odgovor članu flecker1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 21:00:29   
flecker1
Jaz imam, pošljem lahko po emailu

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 21:03:37   
Anonimen
Pozdravljene bodoče šlankarice user posted image user posted image
Jaz imam probleme s sadjem, ker mi odpira apetit, zato si na sadni dan skuham brokolijevo ali cvetačno juho, jo spasiram in to toplo pijem namesto obroka s sadjem.Pa še dobro je.
Na mestni dan je največ izbire, pa še najboljši jeuser posted image lahko ješ različno vrsto mesa, pa ribe, sir.Če se mudi pa samo trdo kuhana jajca v solati.
Kadar so testenine lahko pripravimo različne zelenjavne omake, pa tudi zdaj se dobijo zelenjavne testenine, ki so še boljše in bolj zdrave.
Saj bo šlo boste videle user posted image user posted image

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 21:28:44   
ms15
Seveda bo, najlepše pa bo takrat, ko bo tehnica kazala manj in manj,... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 21:30:01   
ms15
flecher1, hvala pravkar našla,....

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Jovo na novo
29.8.2007 22:52:54   
trixi
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Drage dame  pozdravljene! user posted image

Kaj bomo jedle in koliko bomo grešile začnemo zapisovati v soboto 1.9., ko se 90. dnevna dieta uradno začne.Do takrat si lahko damo še malo duška. user posted image user posted image


Jaa, in meni že zdaj lahko popravite, da rabim shujšat 5 kil ne več samo 4, upam, da do 1. 9. ne bo treba popravljat še na 6 al pa bohnedaj še večuser posted image

Zjutraj zaenkrat popijem velik kozarec vode in eno kapsulo jabolčnega kisa, pole kafe, po sadju na tešče me boli želodec. Zato tudi ne prenesem naravnega kisa z vodo, če ne bi ga rajši kot tele kapsule. Pol se martvam na steperju, še prej malo kemije- sem si kupla kapsule L- karnitin, kao da bolj kuriš maščobe. Kosilo še gre, potem pa se začne "veselica", cukr, cukr, cukr. Jaz ne vem, ampak bi si tole dieto malo priredila po svoje. Mislite, da bi šlo, če bi imela tako zaporedje: B, Š, B, V, B, OH, B, V itd. U bistvu, da bi jedla več beljakovin in manj Ohjev in škroba. Sem pojedla tega cukra v mojem življenju do groba dovolj.

Ma ja, me boste pa malo bolj pokregale, ne pa kot moj možiček, ki mi je glih včeraj rekel, da ne bom nikoli več shujšala in, da se samo slepim. Dobra vzpodbuda, a neuser posted image

Nočko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 5:32:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Jovo na novo
30.8.2007 6:00:01   
Anonimen
Sodelujoče; user posted image  željena izguba kilogramov:
   
     Muki 1         -6
 
     Morrak        - 7
 
     Blažika       - 27
 
     Splišni        - 8
 
     Kind lady    - 11
 
     Dalin           - 7
 
     Nataša77   - 15
 
     Jasnika       - 8
 
     Paris           - 6
 
     Cmokec      - 6
 
     Lidjočka     - 8
 
     Hothien      - 20
 
     Ajja           - 8
 
     Ms15        - 10
 
     Lokvanj    - 8
 
     Trixi         - 5
 
     Flecker1   - 11
 
     Katis          -?
 
     Njelci      - 10
 
Tako drage moje. Do danes nas je 19.Če se je katera premislila, naj pove. Trixi, ne se sekirat, boš videla kako bodo kilce šle dol in to zato, ker se bomo vzpodbujale.
Kar se tiče vodnega dne sem prebrala, da tisti, ki ne zdrži lahko je tisti dan sadje, potem pa normalno nadaljuje naprej. Vrstni red dnevov se naj ne bi spreminjal, saj je poanta diete prav v tem vrstnem redu.
Kakorkoli, skupaj bomo v dobrem in slabem, s tem mislim tudi takrat, ko bo padel kakšen greh.
Upajmo, da jih bo čimmanj.
                                                Lep dan user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 6:58:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 7:01:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Jovo na novo
30.8.2007 7:37:19   
jasnika
Dobro jutro!

Ja jaz sem malo premišljevala ali bi šla po Montignacu  ali po 90d in sem se odločila da ostjam z vami, saj je Montignac zaenkrat prezahteven zame, tako da vaša sem do koncauser posted image user posted image .
Jaz bom v petek imela post bom pila samo vodo, tako imam zobozdravnika in ne bom mogla pol jest, tako da,..Vsoboto pa meseka, jaz sem ko sem že hujšala po tej dieti jedla na ta dan tudi zelenjavne ribe  v konzervi pa je bilo tudi ok, na sadni dan pa sem jedla tudi zelenjavo, aja kavo bom omejila samo na tisti dan ko lahko sladko za večerjo pa kakšen keks zraven in bo to to, pa dooooooooostiiiiiiiiiiiiii  vode, vode in vode.Telovadila pa ne bom ker sem prelene sorte za to, sicer pa se tako dosti podim za otrokoma pa z vozičkom naokoli, tako da bo zaenkrat to moja rekreacijauser posted image .
Drugače pa se ne bom glih ful dosti javljala tu gor ker pač nimam dosti časa, mamo doma dojenčka in po novem šolarko, bom pa se javila vsak dan to pa obljubimuser posted image user posted image .
Lepo se imejte in dosti jejte do soboteuser posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Jovo na novo
30.8.2007 8:22:57   
malecka_mateja
ojla!
jaz tud jaz tud!
me z nekaj članicami smo že tekle drugi krog!ampak smo šle na morje in vse malo popustile!tako da spet začnem z vami če lahko????

minus 15 kg me čaka!

no morem pa povedat da meni je dieta ena a ker sploh nisi lačen ko se navadiš tam pri sadnem dnevu govorim in je res fahn!
amapk edino men se je po skoraj 6 dneh zagablo sadje!upam da bom zdaj začela ponovno ga jest!

no še dva dni in začnemo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Jovo na novo
30.8.2007 8:29:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sodelujoče; user posted image  željena izguba kilogramov:
   

    Muki 1         -6
 
     Morrak        - 7
 
     Blažika       - 27
 
     Splišni        - 8
 
     Kind lady    - 11
 
     Dalin           - 7
 
     Nataša77   - 15
 
     Jasnika       - 8
 
     Paris           - 6
 
     Cmokec      - 6
 
     Lidjočka     - 8
 
     Hothien      - 20
 
     Ajja           - 8
 
     Ms15        - 10
 
     Lokvanj    - 8
 
     Trixi         - 5
 
     Flecker1   - 11
 
     Katis          -?
 
     Njelci      - 10
    
  malecka_mateja  - 15

Tako drage moje. Do danes nas je 20.Če si je katera premislila, naj pove. Trixi, ne se sekirat, boš videla kako bodo kilce šle dol in to zato, ker se bomo vzpodbujale.
Kar se tiče vodnega dne sem prebrala, da tisti, ki ne zdrži lahko je tisti dan sadje, potem pa normalno nadaljuje naprej. Vrstni red dnevov se naj ne bi spreminjal, saj je poanta diete prav v tem vrstnem redu.
Kakorkoli, skupaj bomo v dobrem in slabem, s tem mislim tudi takrat, ko bo padel kakšen greh.
Upajmo, da jih bo čimmanj.
                                                Lep dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Jovo na novo
30.8.2007 8:52:21   
lokvanj
Ojla!
ja pri meni je tako, ponavadi imam 3 obroke, razen včasih na sadni dan, ko jih imam 5. jaz vedno jem za kosilo enako kot za večerjo, imam sicer knjigico ampak si največkrat sama izmislim kaj bom jedla 8se pač odločim glede na čas priprave in glede na to kaj se mi (oziroma nama) zlušta jesti. Po pravici povedano razen sadnega dneva sploh ne pogrešam ničesar, ker si kljub dieti privoščim veliko (seveda v okviru posameznega dneva). Sem si pač rekla da bi blo fajn če to postane način življenja in tega ne jemljem kot eno strogo dieto. pa ne me narobe razumet. recimo; danes je mesni dan, za kosilo greva z možem ven jest (mogoče na meso in solato, lahko pa da si bom privoščila ocvrt sir, pa si rečem sir je itak dovoljen, drobtine so pa namesto kruhauser posted image , zraven seveda ogromno solate in to je to. Zvečer bom pa jedla verjetno kislo mleko in eno malo žemljico, če bom pa za kosilo jedla meso bo pa za večerjo ena žemljica in kak košček salame - se mi je že mal lušta user posted image ).Hočem vam povedat da se prilagajam. In če obožujem ocvrti sir ga bom jedla kdaj pa kdaj še naprej (ga še nisem v času diete, itak si ga privoščim ene 2x na leto). Kavo tudi pijem vsak da in to črno in seveda s sladkorjem, ker drugačne ne maram, samo mleku sem se odpovedalauser posted image . Je pa res da sem si rekla, da če se želim na ta način prehranjevat potem se rabim dobro počutit in če si bom vseh 90 dopovedovala česa vse ne smem pol ne bo nič! Slej ko prej se bom prekršila in bo katastrofa. Je pa pol že bolš da gre bolj počasi dol ane?!user posted image
Ojoj kolk sem se razpisala user posted image
No v glavnem poskušajte si naredit dneve take, da ne boste ves čas mislile kaj vse zamujate s hrano. meni uspeva in sem zadovoljne.

Ajja danes mi je tehtnica pokazala 4,8 kg minusa je pa 25 dan. V ponedeljek je prvi vodni dan in če bo vse po sreči bi v torek lahko bilo okoli 5,5 kg -!
In če vam povem po pravici niti nimam občutka da sem na dieti user posted image .
Upam da sem vas še malo bolj motivirala in zapomnite si nekaj (no ja tiste ki ste SUPER karakterji ne se jezit name) - privoščite si vsega po malo (seveda v okviru dneva ki ga imate, mogoče bo šlo 30 dag manj dol, ampak nikoli ne boste obupale!!!
DRŽIM PESTI, zase in za vas user posted image .
lep dan

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?