|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jovo na novo
28.10.2007 19:51:06   
smrka
Punce HELP!
Sem se zelela danes stehtat pa mi vaga ko jo prizgem napise samo LO in se spet ugasne.. nevem zakva? Mogoce kera ve.. ce ma podobno vago na baterije?

Spet sem zgresila danes na polno.. jutri bom cel dan odsotna, tko da nevem kaj si bom se privoscla za kosilo.. nameravam met pa makarone.. marbit si jih skuham preden bom sla od doma.. bom pa prehodila 80 minut hitre hoje. Komaj cakam!

Lp

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Jovo na novo
29.10.2007 8:59:30   
smrka
Jutro!
Kaj zdaj to.. neki se slabo javljate, z mano vred?? Jest priznam, sem imela slabo vest in se nisem potem zelela javljat in se hvalit kako sem pridna, ker mi to ni ratal ta teden. Potem pa se vaga ne dela....
Upam da bom danes brez pregreh. Sem si ze skuhala makarone, prelila jih bom pa z omako v keri sem kuhala kuhane paprike.

Lep hujsarski dan!


smrka

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Jovo na novo
29.10.2007 9:58:47   
Anonimen
KU-KU.
A nobena več ne hujša???user posted image
A gremo JOVO NA NOVO?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Jovo na novo
29.10.2007 11:44:26   
Adelina
Ste se pa res vse poskrile, kaj je zdej to? Sem misla, kok bom mela za prebrat, k me čez vikend ni blo nč doma, pa se ni skor nobena javla.
Jst, glede na to, da me ni blo doma, niti nisem "preveč" grešila. Včeraj bi blo sicer lahko boljš, k sem na OH dan jedla prvo gobovo juho, pol pa še zelenjavno pico, pa tistih večernih sladkarij je blo absolutno preveč, tak da vaga ni pokazala minusa, sam na srečo tudi plusa ne oz. minimalno (sem se dvakrat tehtala). Danes pa mam sadni dan, jutri pa VODA!!! Upam da bo šlo, čeprav me je strah bolj naslednjega dne, ker sem bla po prvem vodnem dnevu zjutraj čist švoh.

Ja nč, javte se kej, da bo blo mal bol zanimiv tuki gor!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   [Brisano sporočilo]
30.10.2007 7:10:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 7:47:02   
KSIA
Pozdravljene! No, tudi jaz se vam priključujem, če lahko. Če cel teden vas berem in ta teden sem tudi začela z dieto. No, tudi jaz sem se v nosečnosti zredila,da me je kar sram. Nehala sem kaditi, no in posledično so kg kar rasli in rasli. Sedaj je tamali star 7 mesecev in jaz moram do vrnitve v službo spraviti nase stare hlače. In sedaj se je začelo. Naj povem, da sem v enem tednu izgubila -2 kg user posted image user posted image user posted image . No, naj še napišem svoje kg.

Pred nosečnostjo: 55 kg
Pred porodom: 78 kg (groza)
Po porodu: 71 kg
Pred enim tednom: 65 kg
Trenutna teža: 63 kg
Željena teža: 56 kg

No, danes bom jedla za zajtrk jabolka, za kosilo hrenovka, kruh in zelje, za večerjo pa pol manj. Hvala bogu, da lahko danes pijem kavo z mleko user posted image . Zanima pa me, ali vse spijete na dan 1,5 l vode. Meni kar ne gre ta voda. Lepo se mejte pa fajn hujšajte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 11:56:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KSIA
Če cel teden vas berem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Vic dneva.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako nas to bereš, če pa nobena nič ne napišeuser posted image
No, dobrodošla. Upam, da se bo še kakšna javila in kaj napisala. Zadnje čase smo kar izginile.
Baaaaaaaabbbbbbbbbbeeeeeeeee. JAVITE SE!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KSIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 12:00:50   
cmokec
user posted image   jaz tudi samo berem, ker ga sračkam in nimam več kake posebne volje. Le kako, če sem pa do 1.9 izgubila cela 2 kg. Tko, da hujšam ravno ne, ampak pazim, da ločujem, če se da. Posebej si pa ne kuham več. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 12:58:12   
KSIA
Ja, berem vaše stare poste, ko ste šele začele. Takrat ste bile zelooo aktivne. Vidim, da vam je sedaj volja malce padla. Zakaj pa? Ni tako kot ste pričakovale? No, ne biti takoooo zelo lene. Saj počasi bo šlo. Jaz sem čisto v zagonu, me pa zanimakako bo čez mesec dniuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 13:10:29   
Anonimen
Jaz sem večinoma pridna. Sicer se ne držim dnevov, ampak do kosila jem jabolka (po 1 ali 2), potem kosilo večinoma beljakovine, potem pa samo še kakšno malenkost, pazim, da do 18. ure. Ampak do takrat ponavadi še nisem lačna, tako da večinoma res poitem le kakšno malenkost. Včeraj sem npr. mandarino. Mi bo pa kmalu popustilo tole, že slutim. Mogoče jutri, ko gremo za cel dan od doma, vmes še celo v toplice.
Aja shujšala sem pa od zadnjič še za 20 dek. Vau!

(odgovor članu KSIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 22:22:47   
Anonimen
Nooooouser posted image
Še navijačica nam je pobegnila na dopust.user posted image
Moja teža stagnira. Še vedno bolje, kot da narašča. Vsa sem prehlajena, uho me boli, zob me boli, grlo me boli, .... JAO user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 22:38:51   
trixi
no, kje smo vse???????????

Bi bilo pošteno, da se vsaj javijo tiste, ki so še vedno zraven, ostale pa naj pošteno povejo, da se jim ne da več. Ali pa naj se vpišejo v klub navijačic, sam ne tako po francosko zbežatuser posted image

Jaz se še vedno držim (bolj ali manj) dnevov po mojem ritmu. Se pa vedno bolj nagibam k temu, da bi vago zaklatila v smeti- teža več ali manj enaka, ma hlače- tiste iz bolj suhih časov- grejo pa lepo gor in še zaprem jih brez problema. Mislim- klinc pa tale elektronika, meni kar neki po svoje dela. Smrka, a nisi tudi ti mela nekih težav z vago?
splišni a ti to resno, da popoldne praktično ne ješ več? Ma mene pobere takouser posted image
natasa 77 tebi pa user posted image  da se čimprej pozdraviš. Sam tole ma tudi neki pozitivnega veš- od čajčkov se težko zredišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 22:41:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trixi
od čajčkov se težko zredišuser posted image

Ja, vraga. Če je pa noter med, pa limonca, pa rumček, ....user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 22:41:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trixi
splišni a ti to resno, da popoldne praktično ne ješ več? Ma mene pobere takouser posted image


No, res drži rek: Ne hvali dneva pred nočjo, ker danes sem pa žrla. Ampak to je bilo izjemoma. Moram še shujšat.

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 22:48:04   
pravljica
no evo, tudi sama sem prekinila 14 dni prehitro...torej 2,5 meseca sem se pa lepo držala user posted image  dol je šlo 10 kg, 2 kg manj, kot je bil zastavljeno na začetku...bo še treba nekaj ukrenit do novega leta (do takrat sem zastavila cilj na začetku avgusta)...bo že user posted image  v glavnem, po 14. dnevih je teža ista user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Jovo na novo
30.10.2007 23:05:28   
dii
živjo!
no js sm zdle na ločevalni 1 tedn..in je že šlo dou 4 kilce user posted image
sam vseen nimam neke voljeuser posted image sm se dans pregrešilauser posted image sm popapcala celo čokoladouser posted image pa  mi je fuuul žauuser posted image
in spet je ju3 praznik in kao neko praznično kosilouser posted image
upam da bom zdržala.. :/
držte pestiuser posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Jovo na novo
31.10.2007 16:45:28   
Anonimen
Vidim, da se kreira nova skupina za hujšat. A me smo pa kar obupale, al kakouser posted image  A zdaj gremo lahko na kakšno kavo (in tortico)?
Jaz se diete držim v tem smislu, da dopoldne pijem kavo in mogoče kdaj sadje. Popoldne pa, če se le da ločujem. A ne več striktno. V ponedeljek sem recimo jedla zelenjavno lazanjo. Danes sem recimo jedla riž in solato. Ne držim se zaporedja dnevov in sadnega dneva tudi nimam več (razen, če pridem pozno iz službe, pa sem sita).
Postala sem odvisna od indijskih oreščkov (baje, da so ful koristni).user posted image

Punce, javite se. Pa določimo datum za kavo za naslednji teden. Jaz bi recimo v sredo?

(odgovor članu dii)
  Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Jovo na novo
31.10.2007 16:53:04   
cmokec
user posted image user posted image user posted image , si bom zapisala za sredo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Jovo na novo
31.10.2007 17:06:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

user posted image user posted image user posted image , si bom zapisala za sredo.

Odlično.user posted image  Ob 18-ih? Do katere ure je GibiGib odprt? Najbolje, da gremo tja, če katera kadi ali pa če nima varstva (jaz še ne vem glede varstva). A ve katera kakšno dugo lokacijo?

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Jovo na novo
31.10.2007 17:18:22   
Anonimen
Pofočkajte se za sredo 7.11.2007 ob 18-ih. Kje, se še zmenimo.

natasa77
cmokec
tjaga

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Jovo na novo
31.10.2007 17:55:34   
cmokec
Ob 18.00 je za Gibi pozno, ker je že noč. V bistvu gremo lahko kamorkoli, ker se nikjer notri ne kadi in so otroci lahko z nami. Jaz bom sama, ker bi res rada v miru spila kavo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Jovo na novo
1.11.2007 8:59:16   
Anonimen
No, jaz imam varstvo. Tko, da je meni vseeno, kje se dobimo. Javite se ostale.

Kaj pa danes jeste? Jaz sem kavo z mlekom, hrenovko in žemljico namazano s sirom. Kao, beljakovine, samo pomešane.
Danes bi pekla muffine.user posted image  Zadnjič so mi tako dobri ratali.user posted image  Zdaj bi jih pa šeeeeeee.user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Jovo na novo
1.11.2007 10:49:37   
smrka
Dan punce
Trixi mene vaga zajebava, prkaze se LO ko se hocem stehtat.. se nisem popravla, bom parkrat poskocila po vagi upam da se uredi.. ce ne bom pa novo kupila, ampak ne kaj kmalu.... ko neham z dieto ali pa pred bozicem, ker do takrat mam cilj. Jest tud zabusavam.... ful sem zacela premalo pit in premal sadja jest.. tako da se mi to pozna da negrem vsak dan na blato, kukr prej k sem hodila. '

Nisem se obupala, se hujsam!!! Gremo pujce, en dva tri....................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Jovo na novo
1.11.2007 12:12:45   
smrka
Zdajle sem se napokala fizola, tko da me ziher nebo vec danes na tej temi, ce ne jo bom vso zasmrdela!

en dva,...user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Jovo na novo
1.11.2007 16:46:27   
smrka
Pa to ni res! Kje ste vse, a zabusavate???? Nebomo vec hujsali??? Jest sem odprdela, zdej grickljam mal pistacije....

punceeeeeeeeeeeeeeeeeeee kje steeeeeeeeeeeeeeee!!!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?