|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako pa to dobro dene:-)
3.9.2007 7:23:58   
Anonimen
Mi je mož svetoval, da naj najprej malo shujšam, preden grem tečt, da ne bom preobremenila sklepov in bom najprej en čas kolesarila.


Ja, to ima pa prav. Pa tudi ko boš začela, raje teci po travniku ali gozdu, če imaš priliko, asfalt tudi ni dober za sklepe. Pa začni s hitro hojo, pa potem počasi nadgrajuj v tek. Tako sem tudi jaz. Enih 14 dni je trajalo, da sem tu, kjer sem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako pa to dobro dene:-)
3.9.2007 7:29:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Evo, ljupke moje drage, danes 7 km v 40 minutah brez hoje. Čisti tek. Božansko.


A ti na olimpijado ciljaš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako pa to dobro dene:-)
3.9.2007 11:05:08   
*sanela*
Al bina ti si pa srečnica. Jaz se nemorem ukvarjat z nobenim športom, ker ful čuvam kile. Žal se nemorem zredit. Pa tako bi rada tekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako pa to dobro dene:-)
3.9.2007 11:24:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *sanela*

Al bina ti si pa srečnica. Jaz se nemorem ukvarjat z nobenim športom, ker ful čuvam kile. Žal se nemorem zredit. Pa tako bi rada tekla.


Mišice so težje od špeha. Sicer sem dojela, da slednjega nimaš, ampak sem hotla povedat, da boš tako kilažo kot izgled telesa ravno s športanjem popravila.

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako pa to dobro dene:-)
3.9.2007 12:17:41   
*sanela*
Sm že vse probala pa ni šlo!
Na fitnes sm hodila da bi pridobila več mišične mase pa sm še to malo kar mam špeha skurla!
Mam 43 kile

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako pa to dobro dene:-)
3.9.2007 12:44:46   
Anonimen
Oh, s kakšnim veseljem bi ti svojih nekaj konkretno preveč kil dala.user posted image
A s kakšnimi proteini si probala (v kombinaciji s športom seveda)? Za večanje mišične mase.

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako pa to dobro dene:-)
3.9.2007 13:55:14   
*sanela*
Nisem jih še probala, so mi jih v lekarni ponudli ampak prej naj bi se pogovorila z zdravnico. Sm pa tudi ena od tistih ki je nagnjena bolj zdravi hrani, ne zaupam tem "zvarkom".
Morda bo kej boljše ko bom začela piti dostinex tabletke in ko se mi ti hormončki uredijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?