|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice tretješolčkov
3.10.2007 21:30:38   
Laubica
Pozdravljene mamice tudi mi imamo 3. šolčka in tudi ne rad bere(jaz pa zelooooo)(je po atijuuser posted image )
Ta teden ko je teden otroka nimajo kaj dosti pouka ,danes so bili na kmetiji ,jutri pa tudi k njim pridejo gasilci,marca pa tudi naši gredo z šolo v naravi v Čatež za 1 teden,sploh ne vem kako bo ker naš še nikjer ni prespal -ker ne upauser posted image ,ja v petek pa imajo kostanjev piknik,drugač pa imamo ogromno naloge vsak dan,kar ni nek problem je pa problem ga zraven spravit mu moraš za ritjo stat da je pri stvari

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mamice tretješolčkov
4.10.2007 17:26:40   
žigolino
Zdravo,smo meli računalnik na čiščenju me ni bilo.Kaj je novega?Včeraj je bila govorilna,same pohvale razen, da se pri telovadbi trudi pa da še naj doma veliko telovadi.
Naša večinoma časa poseda evantualno se vozi s kolesom,pa smo vsi veliko zunaj,na sporehodu,rolerjih in kolesu.Ampak ona sploh noče nič migat.Sem že čisto obupalauser posted image .Gre sicer ven pol si pa zraven nese beležko in kaj riše al piše al pa bere,kje pod drevesom.

Ta mesec imajo zobarja in sistematski pregled.A katera ve če dobijo kakšno cepivo?

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mamice tretješolčkov
4.10.2007 17:44:39   
al1*
Žigolino - to pa je kot da jaz berem o svoji - vse, samo da ji ni treba migat. Tudi mi, kadar smo skupaj zunaj rolamo, kolesarimo, gremo na izlet...


_____________________________

lp


(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mamice tretješolčkov
4.10.2007 19:43:27   
Laubica
Moj pa ravno obratno -sploh ne zna bit na miru.Skozi nekaj skače ,dirka in nori-pač fantuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mamice tretješolčkov
4.10.2007 21:08:00   
ona
Ojla,pa sem nazajuser posted image
se opravičujem,a zadnje čase nimam dosti časa za net...
ŽE 35,naš je bil med 10 in 14 .9 v Čateških in da te ne bom strašila,sedaj ravno gledam dvd,ker so ga danes dobili in gor so vsi razposajeni,dogaja se jim ful,tako,da dolgčas jim ni bilo,edino moj je imel tako domotožje,da je jojuser posted image
Sem pa jaz malo falila,ker sem mu dala telefon s sabo in me je prvo noč poklical in sem ga 20 minut tolažila...no potem me ni več klical,ker so ostali povedali učiteljici in mu je rekla,da naj ga izklopiuser posted image
Če bi vedela,da bo tak jok,mu ne bi dala telefona,še zdaj obžalujem...
No,naš ko je prišel domov so bile prve besede,da ne gre nikoli več nikamor...
Je pač tak tip otroka,ki je večinoma doma in ni nek družabnež,tako,da je logično,da mu ni bilo ok...
No,je šlo mimo,kaj pa morajo vseeno provat,tako,da ti ga kar daj v Čatež,se bodo imeli fajn,ne skrbi....
Drugače smo tudi mi pridni v šoli in brez problemovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mamice tretješolčkov
5.10.2007 9:05:34   
Laubica
Ona-to si tak mislim da bo domotožje in imamo eno mamico ko je letos poleti dala svoji dvojčici na morje z kolonijo in je isto naredila kot ti-in nam je že ona svetovala -da gsm ne smemo dat zraven in tudi da cel teden sploh ne smemo klicat dol in jim bo tako lažje.Mamo pa eno samohranilko,ki je rekla da ona bo pa dala ker ona ne bo zdržala cel teden brez user posted image in če bo želel bo prišla po njega,tak da veš da bo še to prava štala ker bol bodo še drugi želeli it domovuser posted image .No upajmo na najlepšeuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mamice tretješolčkov
8.10.2007 21:27:02   
ada2
nuša je letosmed počitnicami šla v tabor za 5 dni. niso imeli nobenih stikov s starši, telefoni so bili strogo prepovedani, vsak večer so voditelji dali na internet slike kaj se je čez dan dogajalo in tako smo videli, da so se vedno fajn imeli. pa je mala vseeno, ko sem prišla po njo rekla, da ne gre več, ko pa sva se domov peljali pa je vsa navdušena pripovedovala kako je bilo fajn, na koncu je pa rekla, da mogoče bi pa še šla, če bo kaka njena prijateljica drugo leto spet za.

tako, da mislim, da ni panike, saj jim je hudo ko grejo (tudi meni je bilo, ko sem jo tam pustila), ampak itak, da se imajo fajn, pa da jim nič ne faliuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mamice tretješolčkov
9.10.2007 15:33:09   
silvya
Naš fant pa gre v šolo v naravi nekje konec marca. Mislim, da ne bo nobenega problema bit tam brez domačih. Grejo pa na Koroško.

Praznovanje 8. rojstnega dne je za nami. Sedaj pa vsak dan obveznosti (šola, glasbena). Dnevi kar tečejo in se mi zdi, da bodo zdaj zdaj počitnice.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mamice tretješolčkov
9.10.2007 16:29:19   
žigolino
Moram vam povedat ,da so naši tretješolčki včeraj prvič imeli nalogo.Iz berila so morali prepisat s pisanimi črkami tri stavke.In danes nabrat 10 listov od različnih dreves za likovno.No mogoče bojo pa le začeli migatuser posted image .

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mamice tretješolčkov
10.10.2007 9:34:39   
ajrin
Jaz sem bila pa včeraj na govorilnih za našega tretješolca. Glede učne snovi nima težav, ima pa kakšen dan napad hude trme (predpubertetniške).
Drugače pa bi vse naredil za prosto pot do računalnika, ha ha

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mamice tretješolčkov
10.10.2007 19:52:22   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: žigolino

Moram vam povedat ,da so naši tretješolčki včeraj prvič imeli nalogo.Iz berila so morali prepisat s pisanimi črkami tri stavke.In danes nabrat 10 listov od različnih dreves za likovno.No mogoče bojo pa le začeli migatuser posted image .



Sploh ne morem verjet ,da so imeli prvo nalogo,naši so že drugi šolski dan imeli to kar vaši komaj zdaj-danes pa kontrolko iz matematike,prejšni teden narek.Ufff naša pa fulll hiti(učiteljica)Oni kar jemljejo snov in jemljejo nič drugi dan ne utrdijouser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mamice tretješolčkov
11.10.2007 9:39:53   
žigolino
KOLker sem vidla na govorilni so že imeli enih trikrat preverjanje znanja pri matematiki,narek pa dvakrat.Saj delajo ful,samo za doma pa jim nikoli  ta učiteljica iz podaljšanega nič ne pusti.Narek in kontrolne pa jim nikoli ne najavi,za naprej.Ja od šole do šole so ful razlike!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mamice tretješolčkov
11.10.2007 11:33:50   
purple
Pri nas tudi na polno delamo naloge. Danes so pisali test iz matematike. Upam, da mu je šlo.
Sem pa ful slabe volje. Ko čakajo na avtobus, se ga vsak dan loti eno leto starejši fant- ga zmerja, tepe... Ostali pa rajši stopijo na njegovo stran, saj se ga tudi sami bojijo, tako da dobi žaljivke tudi od njih. Bila na šoli, povedala učiteljici, ki jih je poklicala na zagovor, pa so se ga včeraj še bolj lotili. Nevem, ali delam jaz napako v vzgoji, ker jih učim da morajo biti do vseh prijazni in da se ne smejo tepst, al kaj. Andrejček je čisto preveč občutljiv in nežen fant.
Danes grem na govorilno uro in se bom spet pogovorila z učiteljico.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mamice tretješolčkov
11.10.2007 21:20:31   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: purple

Pri nas tudi na polno delamo naloge. Danes so pisali test iz matematike. Upam, da mu je šlo.
Sem pa ful slabe volje. Ko čakajo na avtobus, se ga vsak dan loti eno leto starejši fant- ga zmerja, tepe... Ostali pa rajši stopijo na njegovo stran, saj se ga tudi sami bojijo, tako da dobi žaljivke tudi od njih. Bila na šoli, povedala učiteljici, ki jih je poklicala na zagovor, pa so se ga včeraj še bolj lotili. Nevem, ali delam jaz napako v vzgoji, ker jih učim da morajo biti do vseh prijazni in da se ne smejo tepst, al kaj. Andrejček je čisto preveč občutljiv in nežen fant.
Danes grem na govorilno uro in se bom spet pogovorila z učiteljico.


OJEJ so mi kar lasje šli pokonci ko sem to prebrala -jaz ne vem če nebi šla tudi na avtobus in tistemu malo ušesa navila ali ga za sladke pocukala-hudoba malauser posted image user posted image ,joj ko gre za take stvari znorim,sem že kot šolarka vedno branla šibkejše in se na fante spravilauser posted image sem v 2. razredu sošolcu lesen trikotnik od tovarišice(tisti velik)mu na glavi razbila ker je sošolko ki je bila taka revna skozi nekaj mučil -pa je potem on moral k ravnateljuuser posted image ,tako da veš da bi jaz z hudobo malo kar sama razčistla ker mislim da drugač ne bo nič zaleglo.
Mojga je v vrtcu en maliuser posted image skozi grizu iz hudobije ,pa smo meli razgovore in pogovore pa se je še vedno to dogajalo,pol sem ga pa samo eno jutro za roko prijela -ga ZELOOOOgrdo pogledala in mu rekla -če še enkrat user posted image vgrizneš bom jaz tebe tako nazaj da si boš zapomnil-in je čudežno bil mir

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mamice tretješolčkov
12.10.2007 13:48:56   
purple
Včeraj sem dobila enega od teh fantov, ki je zmerjal mojga sina. Sem mu zagrozila, da bom šla do njegovih staršev, danes pa je bil mir.user posted image  Pravi celo, da so se normalno igrali z njim.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mamice tretješolčkov
12.10.2007 19:27:14   
silvya
Sem prebrala kaj se je dogajalo s tvojim sinom. Hudo. Smo tudi pri nas imeli lani tak problem. Sem povedala učiteljici, in ji naročila naj malo bolj poleda kaj se dogaja, konec koncev bi lahko tudi mojadva izzivala, nisem hotela kar obtoževat, pa so žal naredili tak cirkus, da bi v prihodnje v takem primeru ukrepala na enak način kot si ti, purple. Fajn, da si zadevo uspela urediti, ker to res ni prijetno.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mamice tretješolčkov
12.10.2007 19:39:03   
ada2
purple in Andrej user posted image

naši imajo tudi kar dosti naloge, če je pa že nimajo pa ji jaz dam kak račun za rešit. glede pisanja in branja pa itak skoz nekaj piše in bere, tako da me ni strah.



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mamice tretješolčkov
12.10.2007 19:55:19   
Barbara111
Naši so bili danes cepljeni proti tetanusu na sistemackem pregledu.Kar se pa tiče nalog imajo kar dosti .To pa zato ,ker jih pripravlja na 4.razred ,ki je še težji.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mamice tretješolčkov
12.10.2007 20:57:38   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: purple

Včeraj sem dobila enega od teh fantov, ki je zmerjal mojga sina. Sem mu zagrozila, da bom šla do njegovih staršev, danes pa je bil mir.user posted image  Pravi celo, da so se normalno igrali z njim.user posted image


Super da si uredilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mamice tretješolčkov
14.10.2007 21:07:31   
purple
Hvala vsem.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mamice tretješolčkov
18.10.2007 20:49:35   
ada2
pozdrav!

pri nas je v tem tednu razsajala neka trebušna viroza, je kar pol razreda bruhalo ali pa imelo drisko. začelo se je že v petek prejšnji teden. Nuša se je začela slabo počutit v nedeljo in potem v ponedeljek ni šla v šolo. potem je bilo pa že dobro, je pa bolje prenesla kot jaz, ki sem se tudi nalezla. jaz sem še vročino staknilauser posted image  ampak zdaj smo ok, no razen Adama, ki pa je s svojim kašljem prišel tako daleč, da je zakuhal in bova mogla jutri k P. še dobro, da imam jutri dopust.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mamice tretješolčkov
22.10.2007 8:18:46   
ajrin
Še ena zgodba o branju:
Naš tretješolec je do sedaj kar pošteno nasprotoval branju in ga ni nismo mogli pripravit, da bi se vsedel za knjigo. Sedaj pa je čez vikend na mah prebral Harrya Pottra, tok da mu sedaj ne bom več težila in upam, da se mu je pri branju "odprlo".
Lep predpočitniški začetek tedna vsem skupaj!
irena

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mamice tretješolčkov
22.10.2007 8:57:12   
Laubica
Pozdravljene-jaz pa potrebujem nasvet-moj sin je namreč zeloooo nesamostojn,kako ga naj navadim neke odgovornosti.V petek nisem mogla z njim v šolo in sem mu naročila da si mora pogledat če ima vse v torbi da ne bo kaj pozabil,pa je rekel da ima vse in sem rekla da ni res ker sem videla na mizi še zvezke.In kaj pol -pride iz šole in pravi da je peresnico doma pozabiluser posted image user posted image user posted image user posted image tako sem bila jezna,jojoooooojuser posted image Nakar mi da za podpisat v beležki da nima v šoli kolaž papirja-pa pravim kako ga nimaš če sva prvi šolski dan vse nesla.Danes seveda grem z njim v razred in zahtevam da pogleda v torbo za likovni in-tam je kolažuser posted image user posted image user posted image pa pojedla bi ga od jeze pubeca
neodgovornegauser posted image user posted image user posted image .Se opravičujem če sem preveč jezna ampak sem že tako nase jezna ko sem kot balon(tik pred porodom)pa še sin mi nič ne olajša zadeve da se moram jezit.Povejte mi kako so kaj vaši otroci glede tega,no še to danes bi moral prinest v šolo začimbe -pa jaz nične vem o temuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mamice tretješolčkov
22.10.2007 21:25:45   
silvya
user posted image Nič se ne jezi, nisi edina. Taki so pač naši fantje. Jaz mojega parkrat opozorim, pol pa ga pustim. Ker je vedno jezen, ko ga opozarjam. Ima zelo fajn učiteljico, ki mi je pri teh zadevah v veliko pomoč user posted image . Ko pride brez česa v šolo ga okara, to ga tako prizadene, da tisti dan vse že takoj spravi v torbo kar rabi. Takoj vidim, da je v šoli bilo nekaj narobe, ker pride domov malo siten in gre hitro v sobo, da si poštima zadeve user posted image . Včasih je bolje pustiti, da grejo brez stvari v šolo, jim je potem nerodno, ko so zaradi tega opomnjeni pred celim razredom in je nekaj časa mir. 

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mamice tretješolčkov
22.10.2007 22:38:28   
purple
Tudi pri nas standardno pozablja stvari, pa pozabi, kaj je imel za domačo nalogo.... Enkrat jih bo že srečala pamet, upam.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?