|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice tretješolčkov
29.11.2007 20:33:24   
ada2
aja, pa Nuša komaj komaj komaj čaka na sneguser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: mamice tretješolčkov
30.11.2007 20:50:04   
Laubica

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

aja, pa Nuša komaj komaj komaj čaka na sneguser posted image

Ja naš tudi že sprašuje kdaj gremo na Pohorje se sankat,drsat se pa hodi vsak dan pred Merkator,smučamo pa ne -mu ni ležalo,pa branje mu tudi glih ni neka vrlina-računa pa raduser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: mamice tretješolčkov
1.12.2007 10:02:33   
ona
Po doooolgem času se tudi jaz javljam!
Sem vas na hitro prečekirala in najprej,da čestitam ŽE 35 za rojstvouser posted image user posted image user posted image
Purple,tebi pa želim,da bi sin prebrodil tele težave z vrstniki in,da ga bodo pustili na miru!
Saj naš je tudi tak kot vaš,nežna dušica in vedno mu kdo kaj nagaja,zaenkrat le sošolci,ker ga jaz peljem in pripelejm iz šole!
Ni kaj,zgleda,da jih moramo drugače začet vzgajat,kot pa,da jim tupimo,da morajo bit pridniuser posted image
Naš je v šoli prav priden,teste že pišejo na veliko,učiteljica pa zraven ko ocenjuje napiše kateri cilj je dosegel in kakšno oceno bi dobil.To mi je prav všeč,da otroci dobijo predstavo koliko so pisali test.Naš je zaenkrat na 4,vse teste piše 4 in je prav zadovoljne,dobro,samo,da nimam problemov.
So pri nas uvedli tudi bralni list,tako,da morajo brat vsak dan 15 minut in potem starši podpišemouser posted image
Se mi zdi fajn ideja!
Kar se tiče igranja se tudi naš še vedno igra in prav pade v svoj svet z robotiuser posted image
Saj po eni strani nam delujejo odrasli,po drugi so pa še vedno otročjiuser posted image
Se še kaj tipkamouser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: mamice tretješolčkov
1.12.2007 11:06:53   
al1*
Hej!

Naša tretješolka se snega kaj prida ne veseli, rada pa drsa - skoraj vsak vikend gremo na drsališče. Že 35 - a ste iz Maribora? Kako je na tistem drsališču pri Merkatorju?

V šoli pridno pišejo teste, prejšnji teden so pisali spo, ta teden pišejo matematiko - poštevanko.
Naša je v šoli zaenkrat zelo pridna, doma ne delamo praktično nič, edino za domače branje je pisala učne liste, pa še te je naredila čisto sama, samo na koncu je prinesla pokazat, kaj je naredila.


_____________________________

lp


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: mamice tretješolčkov
3.12.2007 9:44:53   
Laubica

Aja Ja mi smo iz MB-ja nam se drsališče ful dopade,še mene je enkrat nasral da sem se z njim drsala,pol pa se smejal da držim roke kot avion in da sem kot robotuser posted image user posted image user posted image user posted image -se nisem drsala od osnovne šoleuser posted image user posted image user posted image
Si pa lahko zelo vesela da imaš tako pridno punco-mi moramo non-stop z našim delat ker samo hiti in je šlampastuser posted image
ONA-hvala


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: mamice tretješolčkov
8.12.2007 21:58:08   
ada2
lep pozdrav po dolgem času!

v šoli ni kakih bistvenih sprememb, učimo se poštevanko, pisane črke, pri spo pa vse mogoče. zadnjič je pred tablo odgovarjala spo za oceno, ampak nimam pojma koliko bi naj ta ocena bilauser posted image , v zvezku samo piše "dobro si se naučila"user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: mamice tretješolčkov
14.12.2007 19:44:21   
Laubica
Pozdravček-zunaj takoooo lepo snežiiiiii
Pri nas pa še nikoli niso pred tablo bili vprašani-samo pesmice so tako odgovarjali


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: mamice tretješolčkov
21.12.2007 21:19:53   
ada2
počitnice user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: mamice tretješolčkov
22.12.2007 20:14:30   
Laubica
user posted image Ja počitniceeeeeeeeuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: mamice tretješolčkov
22.12.2007 23:31:28   
ona
Hura počitnice!!!

Po dolgem času tudi jaz nazajuser posted image
Sem prav pozabila na vas tukaj,sorry!!!!
Naš je še kar uredu v šoli in se ful trudi in preveč sekira!
So pa zdaj pisali kar nekaj testov in učiteljica jim napiše kakšen cilj je dosežen in kar se mi zdi najbolj fajn,da zraven dopiše kakšno oceno bi dobil,da otrok dobi nekako občutek za ocene,kar se meni zdi prav res fajn!
Zaenkrat je naš na 3 ali 4,če dobi 3 se ful sekira,da ni 4 in,če je 4 si sam sebi reče,da drugič bo pa pet!user posted image

Kako je pa po drugih šolah,tudi napišejo kakšno oceno bi dobil,me prav res zanima?

Potem so dobili "bralni list"kjer moram vsak dan podpisat,da je 15 minut bral in,če ni list podpisan z datumom,jih sliši v šoli,tako,da sedaj ne more goljufat,da se mu ne da,itd...
Jaz mu pa ne podpišem dokler kaj ne prebereuser posted image Saj to je samo njemu dobro!
Ala,se tipkamo

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: mamice tretješolčkov
25.12.2007 19:51:23   
Laubica
Zdravo-da povem da mi je pri vas zelo všeč ko vam dajejo zraven ocene tega pri nas ni -samo piše,dosega,delno dosega,tak da ne vem koliko bi dobil kot oceno,se pa naš za čisto nič ne sekira ,je že 2x pozabil nalogo in sem globoko dihala ko sem podpisovala obvestilo-on pa reče -sem pač pozabiluser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: mamice tretješolčkov
26.12.2007 14:34:24   
Svet
Pozdravljene mamice!
Tudi jaz sem mama tretješolca in še učiteljica povrh vsega...zdi se mi, da imam z mojim sinom več težav kot s celim razredom v šoli...
Trenutno sem na bolniški pred porodniško, marca bomo zibali, zato imam zdaj čas le zase in za mojega velikega princa!
Branje, poštevanka, računanje, obnove pravljic, lepopis...
Ne obremenjujte se z ocenami, predvsem pa z njimi ne obremenjujte svojih otrok. Verjeti ne morete, kako se z ocenami obremenjujejo ČISTO samii!!! Bodite jim podpora, spodbuda in rama!!!

Se beremo!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: mamice tretješolčkov
27.12.2007 12:59:48   
Laubica
Svet-prosim za nasvetuser posted image (se rima)kako ga naj navadim delovnih navad in brzine(pri pisanju in drugem delu)user posted image
Tebi pa vse lepo v nosečnosti-če sem prav razumela bo to tvoj 3?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: mamice tretješolčkov
28.12.2007 18:34:16   
ona
Svet,pozdravljena in čestitke,da boste zibali!
Glede ocen imaš prav,da se sami preveč obremenjujejo.Naš je zadnjič nekaj dobil 2 in sem rabila cel teden,da sem ga potolažila,ker se je ful sekiral,saj ponavadi oz. zmeraj dobi za vse 4,tako,da je bil normalno razočaran!
Se je treba tudi navadit na slabše ocene,saj smo mi bli tudi tako,ni vedno vse naj,najuser posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: mamice tretješolčkov
4.1.2008 21:29:47   
žigolino
Počitnic je konec,pri nas še kar nimajo nič naloge za domov.Ocenjujejo jih tudi ne,niti z ocenami niti z uspešno dosegljivo neuspešno.Vglavnem kot da ne hodi v šolo.V četrtem pa bo po moje cela polomija,ker niso navajeni na ocenjevanje,še manj pa na učenje doma.Osmega imamo roditeljski in bomo dali starši pobudo da jim daje nalogo za domov,ker se vsi starši strinjajo da bi lahko kaj malega tudi doma imeli obveznosti.Ker če jim damo sami to ni isto kot če da učiteljica.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: mamice tretješolčkov
4.1.2008 21:38:42   
ada2
ja, počitnic je konec, Nuša se je kar veselila šole....no, bolj tega, da se bo videla s sošolciuser posted image
do zdaj so vzeli vse male pisane črke, tako da zdaj na veliko vadijo pisavo. bere pa itak ko velka, je v počitnicah kar veliko prebrala, pa še božičku je za knjige pisala.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: mamice tretješolčkov
8.1.2008 8:19:19   
ajrin
Jaz grem pa danes na govorilne. Bog ve, kaj bom spet novega izvedela!?
Saj glede učenja ni težav, toda ponavadi je kakšno presenečenje. Poročam!
Lepo jutro vsem, Irena

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: mamice tretješolčkov
26.1.2008 8:52:18   
ona
Zdej sem tole debato iskala celo večnostuser posted image
Upam,da je še katera tukaj,da kaj poklepetamo,sicer sem tudi jaz bolj med lenimi za tole debatouser posted image user posted image
Kako kaj naši 3-šolci?
Našemu gre kar uredu zaenkrat in brez težav!
Kaj pa vaši,kaj novega počnejo?Pri nas smo skoraj na koncu poštevanke.

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: mamice tretješolčkov
29.1.2008 17:48:33   
žigolino
Ja naši že tudi poštevanko pilijo,še sam dve števili pa bo konecSicer so trenutno vsi v razredu bolani,no jutri bodo že dve prišle nazaj.Komaj pa čakajo marec da gredo na plavanje za en teden(vozili se bodo)pa za pusta gredo v kino Frančeka gledat.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: mamice tretješolčkov
29.1.2008 17:57:46   
ada2
Naši so imeli prejšni teden plavanjeuser posted image . S poštevanko pa so tudi že skoraj pri koncu, še št. 9, pa bouser posted image

Pri glasbi so spoznali godalni orkester, pri spoznavanu okolja pa govorijo o prostem časuuser posted image .
Aja, pri slovenščini pa se zdaj učijo velike pisane črke. Male so vse že spoznali in jih pridno uporabljajo, velike pa nadomeščajo z velikimi tiskanimi in potem prav hecno zgleda. Ja, pa Nuša je komentirala, da njena mama pa vedno tako pišeuser posted image user posted image user posted image , da za velike uporablja tiskane, potem pa dalje z malimi pisanimi, ampak, da ona to težko bereuser posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: mamice tretješolčkov
29.1.2008 18:09:22   
ada2
Aja, pa spet imajo novo učiteljicouser posted image user posted image user posted image

Njihova je noseča in je na bolniški. Prej jih je imel en učitelj, ki je tudi mene učil v OŠ, zdaj pa imajo eno novo učiteljico. Ampak je še nisem videla user posted image user posted image user posted image , ker sem prešnji roditeljski sestanek prešpricala. No, popoldne sem delala, pa ni bilo izvedljivo.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: mamice tretješolčkov
29.1.2008 18:10:57   
ada2
ajrin - kako je bilo na roditeljskem? A si bila tako presenečena, da si pozabila napisatuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: mamice tretješolčkov
29.1.2008 20:38:39   
al1*
Ugotavljam, da so velike razlike, kako jemljejo snov!
Naši so pisane črke jemali sočasno - vewlike in male, zaključili so tam nekje decembra. Pri nečaku pa so male pisane spoznali že v 2., velike pa v tretjem.

Tudi poštevanko so naši že zaključili, drugi teden jih čaka test, sedaj pa delajo seštevanje dvomestnih števil.

Pri slo pa se mora do petka naučiti en govorni nastop.

Povejte še, kakšen pa imajo pri vaših sistem za domače branje? In kaj so morali prebrati?


_____________________________

lp


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: mamice tretješolčkov
30.1.2008 9:44:42   
ajrin
Pozdrav vsem!
Ada2 na govorilnih ni bilo nič omembe vrednega, Luka je v šoli res izjemno priden in vesten, toda v petek je domov prinesel obvestilo, da se neprimerno vede, pači, ipd. no in v soboto je zbolel. Zgleda da ga je že kakšen dan prej nekaj matralo. Sedaj pa se doma cajta pri mami, jaz pa od danes (sreda) spet v službi. V ponedeljek gredo na sistematski pregled, na pustni torek imajo najprej zabavo v šoli, nato še pustni sprevod po naselju, v četrtek pred praznikom pa  nastopajo na prireditvi v kulturnem domu. Torej bo naslednji teden kar pester z zelo malo pouka.
Pri poštevanki jim je ostala še sedmica, z učenjem črk pa so opravili že kar nekaj časa nazaj, sedaj spoznavajo neumetnostna besedila: oglase, recepte, časopisne članke, ipd.
Še kaj napišite, res vas je fino brat!

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: mamice tretješolčkov
30.1.2008 20:13:54   
ada2
Povejte še, kakšen pa imajo pri vaših sistem za domače branje? In kaj so morali prebrati?


pri nas morajo prebrati 5 knjig in eno pesniško zbirko. potem pa morajo o vsaki knjigi napisati obnovo, narisat najljubši odlomek, izpisat glavne like....iz pesniške zbirke pa se eno pesmico na pamet naučit. potem pa pred razredom eno knjigo predstavit - Nuša je naredila plakat in potem ob tem še govorila. jji je pa že v prvem razredu učiteljica rekla, da naj bolj na kratko pove, ker to naše dete se res v vsako podrobnost spustiuser posted image user posted image

kaj so pa morali prebrat????
hmm, na pamet ne vem, oz. dobili so en seznam enih 20 knjig, potem pa po lastni izbiri. lahko pa čisto po svoje.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Rok
пеперутка16

Ste rodili pravočasno, pred rokom ali po roku?

Pravočasno. (0%)

Pred rokom. (60%)

Po roku. (40%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!