|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice tretješolčkov
5.2.2008 15:02:49   
žigolino
Naši so tud že črke vse spoznali decembra.Domače branje nimajo sam v knjižnicisi morajo sposojat z določenih polic in ko knjigo vrnejo pač nekaj na kratko povejo.
Glasba-pri nam sploh zvezka nimajo za glasbo,niti kakšnega učbenika v glavnem nič,bom pa vprašala zakaj takouser posted image Danes so šli v kino (sam da se ne rabijo šemit,pametne(lene)učiteljice)Majo pa že poln zvezek pri matematiki in slovenščini(50 listni).
A pri vas imate kakšno predstavo za dan mamic?
Ker na naši šoli že pet let nič ni (spet lenoba učiteljic),samo v vrtcu vsak mesec neki dogaja. 

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: mamice tretješolčkov
18.2.2008 19:30:12   
ada2
user posted image  počitnice!!!

dobili smo ocene oz. obvestila o ocenah in pri telovadbi ne dosega ene stvari - ne prepleza 2 metrov (karkoli že to pomeni). meni je hecno, ker sem bila jaz tudi anti za telovadbo, Nuša je pa vsa iz sebe in zdaj "vadi" plezanjeuser posted image user posted image user posted image
drugače je pri vsem "ocena" dosega. me pa jezi, ko ne vem a dosega za 5 ali dosega za 2.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: mamice tretješolčkov
19.2.2008 7:35:32   
ajrin
Tudi mi drug teden na počitnice!
Obvestilo o uspehu: Povsod razen pri telovadbi dosega cilje. Tudi naš ne bo telovadec, se pa trudi in to mu je šteto v velik +
Ada2 mi dobimo vse teste na vpogled in tam vidim kaj pomeni, da dosega cilje. Če ima npr. pri matematiki vse prav, je to gotovo za pet. Ima pa učiteljica pri ocenjevanju 3 variante: a (dosega cilje), B (delno dosega- pri nareku je to že ena napakica), C (še ni dosegel).
Uživajte v zasluženih počitnicah, pa se še kaj beremo!
LP, Irena

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: mamice tretješolčkov
7.3.2008 8:40:28   
ada2
no, počitnice so že zdavnaj za nami, pridno se učimo napre, nekih bistvenih sprememb ni, mogoče se malo pozna, da imao novo učiteljico, ki je bolj stroga.

me pa nekaj zanima: a vaši se zjutraj sami spravljajo v šolo? mislim, če se sami zbudijo, porihtajo in sami gredo v šolo?

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: mamice tretješolčkov
9.3.2008 17:59:08   
žigolino
Naši so pa imel prejšnji teden plavalnega in vsi splavaliuser posted image So pa imeli prvo zjutraj pouk in ob 12ih plavalnega,je rekla učiteljica,da niso čisto nič sodelovali in same napake so se pojavljale,saj so bli čist na trnih zarad plavalnega.Včeraj smo pa imel predstavo za dan žena.So bli luštni,pa punce so ful večje od fantovuser posted image Imajo že vse 145 cm,sam pr teži se razlikujejo.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: mamice tretješolčkov
11.3.2008 13:52:32   
ajrin
Oj, torej je naš v primerjavi z vašimi deklicami z 130 cm in 23 kg pravi pišek, čeprav v razredu ni najmanjši, le najbolj suhcan, ha ha.
Drugače ga dajejo že predpubertetniške težave v stilu ugovarjanja, odgovarjanja, ipd.
Se bo treba počasi pripravit na novo desetletje, pri nas bo kar trajalo, ko bo en malo ven iz pubertetniških muh, bo že na vrsti naslednji...
Še druge kej napište!
Irena

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: mamice tretješolčkov
14.3.2008 13:03:34   
Ulaa
ada2: glede ocene. Da otrok dosega, to pomeni, da stvari zna, in ce jih ne zna ne more dosegati. Torej ce zna je za 5 ce ne zna je 1, potem imas pa se kaj vmes user posted image . Sicer je pa tako, ce ti ni jasno kaj res zna in cesa ne, potem prosi uciteljico naj ti poleg opisne ocene, da tudi opisane cilje, in ce jih beres natancno tocno vidis cesa ne zna.
Npr. pri matematiki:
- opic cilja: zna opisati in naristi: stozec, kocko, kvader.
- opisna ocena:zna opisati: stozec, kocko, kvader, zna narisati: kocko, kvader
Iz tega ti je jasno, da stozca ne zna narisati. Ko beres moras biti pozoren cesa ni napisanega, ker da nekaj ne zna se ne napise.
Pa se nekaj. Verjetno imamo vsi izkusnjo, da tudi pri stevilcni oceni ni bila vsaka 5 tudi dejansko 5. Mislim na to, da je npr. ena pridkana pupika, katere mama je prijateljica od uciteljice vedno dobila 5 pa ce je samo usta odprla, ena deklica iz sosednje vasi pa je morala pol knjige povedat za 5.


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: mamice tretješolčkov
2.4.2008 14:31:11   
Laubica
Oj kako da vas jaz ne najdemuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: mamice tretješolčkov
2.4.2008 14:37:52   
Laubica
Zakaj smo pa tukaj gor-sploh nikoli vas nebi našla user posted image
No kako ste kaj?Moj junak mora na slikanja pet-ker ga že lep čas bolijo-zato ima tudi opravičilo za tel.-in je včeraj kar jokal-da mora on igrat nogomet ker imajo tekmo-kaj si mi mislimo-no pa smo mu popustili-kaj pa naj?Sem se pa odločla da sem mu napisala pravila ki se jih mora držat-so 4 in je kar dosleden-bravo sineuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: mamice tretješolčkov
3.4.2008 21:25:23   
ada2
ko smo že pri merah, Nuša je velika nekje 135cm in težka 25 kg, za natančneše podatke bi jo pa morala zmeritiuser posted image

naši so imeli plavalnega že v februarju, so pa že lani vsi splavali, letos so le še utrdiliuser posted image

imajo pa vedno več domače naloge, najbolj hecno pa mi je, ko morajo doma naredit kak poiskus in se Nuša zadeve loti smrtno resno, pa čeprav že v naprej včasih ve kaj se bo zgodilouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: mamice tretješolčkov
4.4.2008 8:28:09   
ajrin
Na delovno soboto je imela cela šola očiščevalno akcijo in so bili otroci tako navdušeni nad isakanjem smeti po bližnji okolici šole, da učiteljica kar verjet ni mogla. So pa dobili zraven še majico z napisom "Kranj ni več usran" To je bilo pa sploh najboljše...
Drugače redno pišejo teste in se počasi pripravljajo na četrti razred, ko bo "vse drugače".
Pozdrav, Irena

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: mamice tretješolčkov
4.4.2008 12:58:27   
Laubica
Naši imajo tudi jutri delovno soboto in čiščenje okolice šole.Naši so tudi letos imeli še plavalnega in pred 3t so bili za 5d v šoli v naravi -v Čatežu,dom Čebelica

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: mamice tretješolčkov
8.4.2008 20:39:58   
Laubica
Kaj zdaj -ko sem vas končno našla -pa ni nobene nikoliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: mamice tretješolčkov
8.4.2008 20:54:25   
al1*
Evo mene in moje tretješolke. V šoli pridno delajo - trenutno merijo čas, danes so pisali narek.
Uči se moja kaj dosti ne - edino nemščino za zečaj mora kdaj pa kdaj malo pogledat.

V domu Čebelica je bila naša lani med počitnicami v koloniji, letos pa se je odločila za likovno kolonijo v domu Lipa v Črmošnjicah. Naša je ena taka prava Maruška Potepuška.


_____________________________

lp


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: mamice tretješolčkov
10.4.2008 19:16:35   
Laubica
Vauuu pa kaj gre z kakšno prijateljico -ker naš bi šel če bi koga poznal -tak pa noče ituser posted image
Naši pa so spoznali števila do 1000


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: mamice tretješolčkov
10.4.2008 19:39:42   
al1*
Ja, vedno gre s kakšno prijateljico. Prvič je šla že v vrtcu z vzgojiteljico in od takrat gre vsako leto.

Naši pa sedaj merijo čas in rišejo like. Ta teden so pisali narek, drugi teden pišejo matematiko.


_____________________________

lp


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: mamice tretješolčkov
5.5.2008 17:56:08   
žigolino
Še enih počitnic je konec in naši kar lepo po starem delajo naloge v šoli in kr neki se učijo na novo.Trenutno imajo pri matematiki besedilne naloge pa dele celote (sedmina,petina....),drugače pa intenzivno se pripravljamo na obhajilo!!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: mamice tretješolčkov
11.5.2008 14:33:02   
ada2
drugače pa intenzivno se pripravljamo na obhajilo!!


ja, mi tudi. Kdaj pa ga imate? Mi 25. maja, na dan mladostiuser posted image



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: mamice tretješolčkov
14.5.2008 20:48:59   
Laubica
Naš je pa danes imel končni izlet -Kekčevo deželo v Krajnski gori-in je prišel maximalno navdušenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kje so pa vaši bili na končnem?????????

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: mamice tretješolčkov
14.5.2008 20:50:55   
al1*
Naši imajo sedaj tečaj plavanja in zelo uživajo, na končni izlet grejo enkrat junija in sicer z vlakom v Celje v Hermanov brlog.




_____________________________

lp


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: mamice tretješolčkov
15.5.2008 19:58:16   
Laubica
Naši sov 1. razredu to bili ko so neko nagrado dobili -vožnjo z vlakom in ogled tega Hermanovega brloga
Vi imate fajn zdaj plavalnega ko je toplo naši pa so imeli oktobra in pol pol razreda bolanega


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: mamice tretješolčkov
2.6.2008 8:08:59   
ajrin
Naši tretješolci pa gredo danes na plavalni tečaj v Cerkno. Upam, da se vsi naučijo plavati in da jim bo vreme služilo. Drugače pa potem ostaneta samo še dva tedna in nato hura počitnice. V razmislek naj napišem izjavo učiteljice o tem kako bo drugo leto: 4. razred in s tem druga triada ni nadaljevanje tretjega razreda ampak spet nov začetek na drugi ravni. No bomo videli, kako se bodo držali naslednje leto.
LP, Irena

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: mamice tretješolčkov
2.6.2008 17:42:08   
ada2
lep pozdrav!

naši gredo na izlet naslednji ponedeljek in sicer v Rogatec, plavalnega pa so imeli pozimi, mislim da v februarju.

imamo pa seznam učbenikov za 4. razred:

  • M. Berdajs: slovenščina 4
  • M. Cotič: svet matematičnih čudes 4
  • E. Hriberšek Balkovec: družba 4
  • D. Krnel: od mravlje do sonca 1 (narava)
  • A. Pesek: glasba 4
  • M. Novak, J. Nuč: reach for the stars (angleščina)
  • s kolesom v šolo (to iskreno povedano nimam pojma kaj in zakaj jeuser posted image )

kakšne imate ostali?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: mamice tretješolčkov
2.6.2008 19:58:19   
Laubica
Hojla-jaz sem ravnokar iz RS-pri nas se drugo leto razredi delijo ker pride še en razred iz Brezja in so jih pomešali tak dabo iz njegovega razreda 5 učencev in to samo njegov najboljši sošolec drugo samo deklice ,jih bo pa 19 zdaj jih je bilo pa 16
UČBENIKI-B. Hanuš  :POZDRAVLJEN SVET,berilo 4,3 zvezki
D.Skiribe Dimec-RAZISKUJEMO,GRADIMO 4,učbenik
E.Hriberšek Balkovec-DRUŽBA 4
M Umek-DRUŽBA IN JAZ,Atlas
T.Tacol:LIKOVNO IZRAŽANJE
J.Skela:MY SAILS 1 učbenik za ANG

Imajo pa ful različne  učbenikeuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: mamice tretješolčkov
17.6.2008 8:56:18   
ada2
Pa res imajo ful različne učbenike, no, saj to smo že lani ugotavljale, ne?

Sicer pa, glavno, da se bodo kaj naučiliuser posted image

Kakšne pa so si kaj dejavnosti izbrali vaši otroci? Nuša je ostala zvesta gledališkemu in pevskemu krožku, pa baletu, ki ga obiskue izven šole, presenetila pa je z gimnastikouser posted image . Do sedaj sploh ni bila navdušena nad športom, pa resnici na ljubo je bolj nerodna in počasna (malo po mami, malo pa zaradi nevrofizioloških motenj v dobi dojenčka). Sem ji rekla, naj sproba, če želi, saj škoditi ji ne more, kvečjemu lahko kaj pridobiuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?