|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročno potovanje
2.10.2007 15:53:38   
Raho
4 tedne Kanade in ZDA s poudarkom na Orlandu in Disneylandu.
Sva pa šla eno leto po poroki, ker sem jaz 7 dni po poroki imela zagovor diplomske naloge. Takoj po poroki pa vikend paket v Parizu

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poročno potovanje
4.10.2007 18:45:53   
Anonimen
Midva sva se tudi poročila na Mauritiusu, nato pa se ustavila še za nekaj dni v Dubaju. Sanjsko! Je mož obljubil, da me za 10. obletnico spet pelje. No, bomo videli!

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poročno potovanje
6.10.2007 19:54:03   
scubadiver
Midva si pa vsako leto privoščiva kakšno fajn ala poročno potovanje  - Egipt, Kuba, sicilija... sam poročit me pa noče user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poročno potovanje
6.10.2007 21:00:13   
Tanayya29
Midva sva šla pa kar v Čatežke toplice,in je blo fulll fajnuser posted image .Aha,pa potem še za en dan v Benetke.


< Sporočilo je popravil nayya28 -- 6.10.2007 21:04:21 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poročno potovanje
7.10.2007 8:34:58   
Dejča
Midva sva šla pa dva dni po poroki na Kubo za 14 dni. Prve 3 dni sva bila čisto izgubljena, ker ni bilo interneta v hotelu user posted image , potem pa sva začela resnično nepopisno uživati in sva imela res totalno "easy" poročno potovanje, čeprav sva hodila tudi na izlete. Ponovila pa ne bova več, vsaj na isto lokacijo ne, ker greva za tak denar raje kam drugam. user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Poročno potovanje
7.8.2008 9:34:37   
carmen27
Mene zanima koliko pride poroka na Mauriciusu,ker nimam ravno veliko denarja,želim pa si poroko na otočku( zasledila sem različne cene različnih agencij).A mi lahko katera pomaga na kaj moram paziti in kateri čas je najbolj ugoden in primeren?Hvala

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poročno potovanje
7.8.2008 11:49:27   
Arwenko
Če nimaš veliko denarja - potem sploh težko razmišljaš o tem, po moje. Pride te 14 doli s poroko praktično enako, kot če kar pošteno poroko pri nas nardiš - no vsaj pri naju bi bila cena praktično enaka, ker sva imela to možnost zelo dobro naštudirano. Cena same poroke dol je pa odvisna od hotela v katerem si, in se je gibala takrat ko sva midva preverjala med 700 in 1000 evri - je pa to vključevalo vso urejanje papirjev, vso organizacijo, neke osnovne rože (šopek in dekoracijo tistega oltarčka mislim), penino, takšno malo poročno tortico, slavnostno večerjo ob svečah za 2, poročne priče (osebje iz hotela pač) in nekaj fotografij. ČE bi hotel še kaj ekstra bi pa moral doplačat.

Pol pač moraš računat, da te samo potovanje stane najmanj 2000 po osebi ali še bolje 2500 za 14 dni. Pa vsaj prstane si moraš sama kupit doma, pa tudi obleke - cetudi bolj casual varianto, pac vseeno nekaj stane. Tak da edina prednost te poroke je okolje in intimnost, če si pač ne želiš met okrog vse žlahte in kolegov.

(odgovor članu carmen27)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poročno potovanje
7.8.2008 12:16:05   
fragola
Midva sva bla pa v Mehiki in bilo je sanjsko!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poročno potovanje
7.8.2008 15:42:21   
*tajda*
Carmen s poroko na mauritiusu je tako da sama poroka ne pride veliko(od 150 do 200evrov) draga je karta in pa bivanje,spet je odvisno za koliko dni greš in pa v kakšen hotel.Midva sva šla za 14 dni  v hotel 5* stem da vsa se nazaj grede še ustavila v dubaju,prišlo naju je  približno okrog dva miljona bivših sit.Z obleko in prstanoma približno 10.000 eur.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Poročno potovanje
8.8.2008 8:28:13   
N.SI
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Teden dni Dubrovnika; ravno bo osem let tega. Fino, ležerno, mož je na plaži pospešeno študiral, ker je imel en dan po prihodu domov dva izpita (oba skinil z 10, itak). Skoraj sva zamudila na letalo za domov, ker so blesavi penzoti prišli veliko prehitro na zbirno mesto za bus in se niso prešteli, temveč samo na hitro presodili, da menda so vsi in so pičili na letališčeuser posted image . Tako da je morala po naju vodička z avtom, čeprav sva bila tudi midva pet minut prehitro na zbirnem mestu. Ampak so bili penzoti še hitrejšiuser posted image , majke jim...


hahahahahahahaha, mislim za tele penzote user posted image
sicer pa hudo, da je tvojmu ratal študirat - priden in discipliniranuser posted image  

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Poročno potovanje
8.8.2008 8:37:27   
N.SI
Mi2 pa sva jo mahnila v Indonezijo in se 18 dni potepala po Baliju, Lomboku in Glili-Trawanganu... Bilo je super! (Bova ponovila, samo druga otočja si bova uzbrala user posted image )

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Poročno potovanje
12.2.2009 12:08:49   
carmen27
Odločila sva se, da se poročima v Sloveniji, saj naju ne pride nič ceneje poleg tega pa si to tudi družina želi, ker sva mal namigovala za tujino.Žal pa nama ne ostane veliko denarja za poročno potovanje,saj bo za poroko šlo kar dosti.Za oba skupaj si lahko privoščima samo 1000 evrov,bi pa šla nekam v tople kraje po 15.maju.Kaj predlagate in kakšne so vaše izkušnje z all inc. variantami?

(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Poročno potovanje
12.2.2009 18:00:27   
soraia
Za to ceno dobiš lahko 14 dni tunizije AI.

(odgovor članu carmen27)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Poročno potovanje
12.2.2009 20:17:48   
carmen27
Res:)) sam preko katere agencije in  v kateri hotel pa priporočaš, ker sem že slišala kakšne kritike in ne bi rada doživela razočaranje.

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Poročno potovanje
12.2.2009 20:20:49   
soraia
Ma najboljše, da si malo pogledaš kataloge, recimo oasistours, gulet.

Mi gremo v El mouradi club selima (preko Guleta) od 9-23. junij, in bomo dali 1100€ za 14 dni AI. Hotel ima 3 zvezdice, vendar je zelo dobro ocenjen (NA holidaycheck.de), pa tudi na več forumov sem poslavila vprašanje, in tistio ki so bili tam so zelo zadovoljni. BAje iam 3 zvezdice, ker so sobe skromne, in ker so sobe v paviljončkih.

(odgovor članu carmen27)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Poročno potovanje
13.2.2009 10:27:49   
carmen27
Midva bi šla okrog 15. maja.A je to prehitro glede na to, da še ne bo tko vroče morje?Drgač pa cene so različne od agencij in izbire hotelov, pa na kateri strani si..se je kar težko odločiti.Mi pa pravijo, da naj ne hodim v hotel pod 4 zvezdice,ker je to v primerjavi z nami ena manj.Rada bi,da bi hotel imel bazen z senčniki,ker sem bolj blede polti:) pa da plaža  ni predaleč, ker se mi ne da po soncu hodit daleč,pa seveda brez športnih aktivnosti ne gre:)
Kaj pomeni to skromne sobe,ker vsak si lahko to po svoje razlaga in eno neumno vprašanje, kaj so to paviljoni oz. vem kaj je to, a si ne predstavljam kaj naj bi to pomenilo za sobo?

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Poročno potovanje
13.2.2009 11:03:44   
soraia
ojla, tukaj si lahko pogledaš ocene, pa slike,...

http://www.holidaycheck.com/hotel-reviews_Hotel+El+Mouradi+Selima-ch_hb-hid_29431.html

vidiš pa tudi druge hotele, samo v iskalnik vpiši ime hotela.

tako, sobe so v tem hotelu v več manjših zgradbah (mislim, da jih je 54), medtem ko je rsetavracija v glavni zgradbi.

sobe imajo manj pohištva, pa bolj starejše pohištvo je.

Maja še nisem bila v tuniziji, tisti, ki so bili tam, pa pravijo, da je že ok. Poskusi malo po entu pobrskat, o Tuniziji se dobi kar veliko.

(odgovor članu carmen27)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Poročno potovanje
13.2.2009 18:29:01   
FLASK_A
14 dni Karibov- Grenada, St. vincent, Barbados...

Čudovito in res nepozabno!!!!

Aja- noseča sem bila 4mesece.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 68
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?