|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
3.10.2007 23:30:37   
naty2007
Hej, danes sem zasledila vas forum pa imam vprašanje in sicer me zanima, če morda katera ve, kje je možno dobiti na izposojo kakšne poročne obleke večjih velikosti, ker sem bolj močnejše postave (50-52) pa tudi nimam majhnih prsi ampak imam kosarico D. Morda katera ve, kje je to mogoče kaj dobiti?

lp

Naty

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.10.2007 13:02:59   
NATAŠI
jaz imam čez 3 tedne probo v domžalah- moda art

(odgovor članu naty2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.10.2007 15:55:38   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: naty2007

Hej, danes sem zasledila vas forum pa imam vprašanje in sicer me zanima, če morda katera ve, kje je možno dobiti na izposojo kakšne poročne obleke večjih velikosti, ker sem bolj močnejše postave (50-52) pa tudi nimam majhnih prsi ampak imam kosarico D. Morda katera ve, kje je to mogoče kaj dobiti?

lp

Naty


Pojdi pogledat v salon Grazia, tam majo vse živo, če ne si jo daj pa delat!

(odgovor članu naty2007)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
4.10.2007 22:44:06   
mayci
Jaz sem pred poroko šla v precej salonov, najbolj pa mi je bilo všeč v Mod' Artu v Domžalah, kjer sem si obleko tudi
sposodila.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
6.10.2007 18:00:34   
julija24
Jaz se poročim čez 14 dni in sem si obleko sposodila v Kamniku-naj nevesta. Zanjo bom dala 320 e.
Sm si pa ogledala v večih salonih pa nisem bla nikjer preveč zadovoljna.
Pa še zaposlene tm so punce na mestu,ti svetujejo,kombinirajo z nakitom skratka kar se ti zahoče.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
8.10.2007 22:55:53   
Anonimen
Poročni kotiček v Ljubljani na dolenjki

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
8.10.2007 23:39:37   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: julija24

Jaz se poročim čez 14 dni in sem si obleko sposodila v Kamniku-naj nevesta. Zanjo bom dala 320 e.
Sm si pa ogledala v večih salonih pa nisem bla nikjer preveč zadovoljna.
Pa še zaposlene tm so punce na mestu,ti svetujejo,kombinirajo z nakitom skratka kar se ti zahoče.


Ja tud jest sem si tam sposodla obleko in res punce tam so super!user posted image

(odgovor članu julija24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
9.10.2007 8:35:15   
mojsoncek
Jaz sem si jo izposodila v Krinolini v Ljubljani. Sem bila zadovoljna tako z izbiro, kot "prodajalkami" in ceno.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
9.10.2007 13:53:03   
cukr07
Obleko sem si sposodila v Graziji in sem bila zelo zadovoljna. user posted image

Na probi sem bila pa tudi v Poročnem kotičku in Krinolini in moram rečt, da so se pri obeh zelo potrudili s svetovanjem, sam svojo sanjske obleke pa žal nisem našla pri njih.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
26.2.2008 22:44:35   
Pomladna Luna
Najcenejšo izposojo poročnih oblek dobite v Ljubljani-šiviljstvo Klara za 180 evr.Obleke so unikatne in zelo,zelo lepe.Če pa ne najdete svojo vam jo naredijo po meri plačate samo izposojo potem pa obleko vrnete.Ugodno!!!

Siviljstvo-klara.si
                                                   user posted image user posted image user posted image
031-398-588

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
27.2.2008 9:48:52   
fragola
Jaz si  jo bom izposodla v modartu v Domžalah, zeenkrat sem full zadovoljna z njimi in obleka  je super in upam, da bo tako tudi ostalo!

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
29.2.2008 20:45:35   
mišk
Jst sem svojo sanjsko našla v Poročnem kotičku. Z vsem sem bila ful zadovoljna, razen s ceno! 560EVROV!!! Ampak sem jo vzela, ker vem, da je to obleka zame. Ker so mi bele obleke redkokatere lepe sem se odločila za neki ekstravagantnega:
user posted image
Res je čisto meni pisana na kožo! Ne vem kak se bom poslovila od nje.user posted image
Baje imajo v Poročnem kotičku obleke do številke 54. Ampak ne se ustrašit zaradi cene, ki sem jo napisala. Ta je daleč najdražja. Večina so okol 300 evrov.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
14.3.2008 18:48:38   
taši84
salon princeska-okolica grosuplja (vrbičje). cene: od 150-250€

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
17.3.2008 8:56:01   
NATAŠI
poročni kotiček user posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
17.3.2008 11:42:04   
pikovit
Poročni kotičekuser posted image Daleč najbolj prijazna dekleta na svetuuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
18.3.2008 14:40:50   
Pomladna Luna
Šiviljstvo-Klara v Ljubljani izposoja od 180 evr naprej.Obleke so unikatne in zelo lepe.Ustrežejo še tako zahtevnim željam.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
19.3.2008 16:09:35   
Skratek46
Jst ti svetujem salon Bella v Novi gorici-res je majhen-sam je pa zelo veliko lepih oblek, pa še gospe, ki notri delajo so super prijazne. To iz lastnih izkušenj...ni pa nujno da je edini dober...user posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
19.2.2020 9:32:43   
mpritr1
Cene za poročne obleke se sicer gibljejo med 150-1500 €, glede na tole analizo cen: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/porocne-obleke/porocne-obleke-cena-sanjska-obleka-za-poroko/

(odgovor članu TinTinT)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kje izposoditi poročno obleko?
25.2.2020 10:00:33   
Lelly28 RR
poročno kotiček v LJ je katastrofalen- mene nihče v prazni trgovini tudi pogledal ni, da o tem da mi pri pomirjanju oblek ni gospa pomagala ampak je visela na osebnem telefonu ne govorim. razočaranje!!

Zelo zadovoljna sem bila pa z Poročnim salonom White Couture ,kjer sem si obleko tudi izposodila. Zelo prijazni, posvetijo se samo tebi, ti obleko res prikorijo po meri. Jaz sem se počutila kot princeska že na pomerjanju. TOP SO !! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mpritr1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?