|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomagajte!
7.9.2007 22:30:48   
Gina
user posted image user posted image  čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu taša33)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pomagajte!
8.9.2007 9:07:26   
Ariela26
Uspelo vama je, sedaj si srečka user posted image . Čestitke tebi in tvojemu. Pa zdravo in mirno user posted image in zdravega in nagajivega user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pomagajte!
8.9.2007 9:34:39   
torcica
Čestitke user posted image user posted image user posted image !


(odgovor članu Ariela26)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pomagajte!
8.9.2007 11:23:11   
ritka
Beky čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo, še ena upajoča manj........ čim več takšnih user posted image user posted image objavuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pomagajte!
8.9.2007 11:31:31   
_Beky_
Punce res vam hvala za vse vase cestitke ter vaso podporo,vendar mi se kar ni jasno zakaj je eden test pokazal pozitivno drugi spet ne tretji pa spetuser posted image .Po moje da bom se par dni pocakala pa naredila se kaksnega da bo za sigurno,ker to mi je vse nekam sumljivo.Naj se povem,da user posted image se nimam zato je upanje iz dneva vecje da pa sem user posted image .Ko bi bilo vse to res,samo upam lahko,da je vse ok.Po mojem mnenju nebi smeli prodajat takih testov da enkrat pokaze pozitivno drugic ne ampak sej zato pa pise,da so 99%,mene pa to cakanje ubija ko moram cakat se par dni da bom zopet trepetala ob tistem testu ce se bo ja ze pokazala tista druga crticauser posted image .Se enkrat vam hvala,ker ste ob meni ob takih trenutkih,pa za vse vas navijam, da bi cim prej zagledaleuser posted image ,ampak ne v taki situaciji kot pri meni,skratka zelim vam,da bi vam takoj pokazaluser posted image ,in da se nebi mucile tako kot jest.No pa sem se vam izpovedala,nemorem verjet kako to pomaga,ko nekom poves kaj drzis v sebi.Zelim vam lep dan pa sporocim cez par dni kako in kaj je z menoj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pomagajte!
8.9.2007 12:06:30   
kodrana
Beky user posted image . mislim, da kar si srečka user posted image . si delala test s clear blue? ta ti bo najbolj zanesljivo pokazal.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pomagajte!
8.9.2007 15:00:50   
_Beky_
Zivjo kodrana test sem delala z mini baby check tega sem zmeraj uporabljala tako,da sem ga tudi tokrat upam da se bojo tvoje besede uresnicile in bom sreckauser posted image ce ze nisemuser posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pomagajte!
8.9.2007 19:10:02   
HEL36
Beky, častitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lepo user posted image  in zdravo user posted image !!!!!!!

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?