|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:44:41   
tosja
Če bo test ponovno pokazal user posted image  user posted image  pojdi takoj na ginekologijo, povej, da si  user posted image  (kolk časa) in povej da imaš izcedke.
Tako boš dobila odgovor!
Želim ti, da zveš, da pod user posted image  nosiš majhen čudež. user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 22:07:04   
lara larissa
_beky_..... nič še ni izgubljeno, čist možno je da si noseča..... Moja sestrična je mela  menstruacijo do tretjega meseca nosečnosti, tako da nosečnost pri tebi ni izključena lih..... Sma pa v nasprotni sitaciji... Meni pa zamuja menstruacija, ampak ker sem bila že 4 mesece zapored razočarana in je M vedno prišla če ne na točni datum pa z malo zamude, ravno zarad tega še nočem naredit testa bom se počakala kake tri dni da vidim če se pojavi- bom pa spet žalostna, ampak enkrat bo nama že uspelo z dragim . Moram pa povdarit da me  že več kot teden dni v jajčnikih vsak dan tako  špika na čase pa na čase rahlo boli  ne vem kako naj opišem to bolečino pa ne vem ali to kaj pomen da bom mogoče mami, ali pa sem se prehladila pa zato M zamuja. Skratka želim ti da se odvije v to kar si sama želiš, držim pesti.

< Sporočilo je popravil lara larissa -- 12.9.2007 22:11:38 >

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 23:25:09   
martin6
A veš kaj Beky, jaz bi šla takoj zdaj na urgenco, da te pregledajo,saj nimajo nobene gužve. Pa še dober UZ. imajo. pa srečnouser posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
13.9.2007 8:07:40   
Bety upa
Si naredila test? Upam, da si odvihrala takoj v bolnico in da ti bodo prisluhnili...user posted image user posted image user posted image

((Ko sem jaz tako naredila, so me grdo gledali....user posted image .G. mi je priporočal ležanje v bolnici, direktorica bolnice pa me je pošiljala domov.....In doma sem na vložku nekaj dobila in nesla nazaj v bolnico....Prelgedali so na UZ in tam je še vedno bil en plod.....Mimogrede so omenili, da to mogoče pomeni, da sta bila dva.....In me zopet poslali domov....In čez nekaj dni na čiščenjej, ker sem še vedno krvavela.....user posted image

Ne smem misliti, da so se mogoče zmotili in mi očistili zarodek, ki se je boril za življenje....user posted image

Vse tiste, ki se znate boriti za sebe, ste prave herojke.....user posted image

user posted image

(odgovor članu martin6)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
13.9.2007 8:14:40   
Anonimen
_beky_ kako je šlo?

upamo na najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep pozdravček! papa

(odgovor članu Bety upa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
13.9.2007 8:15:02   
orhideja75
mogoče pa ni nič narobe.
tudi meni je test pokazal, da sem noseča, čez par dni sem pa začela krvaveti. odšla sem k svoji G., ki je potrdila nosečnost  in predpisala mi je popolen počitek.
donosila sem zdravega fanta.
nekaterim se krvavitve pojavjajo čez celo nosečnost. meni so se sicer potem ustavile, ampak sem se vseeno sekirala kaj bo iz tega.
še enkrat naredi test in, če bo pozitiven pojdi takoj k svoji G.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zalostna!!!
13.9.2007 20:50:24   
girly
becky....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

držim pesti za vaju, da bosta čimprej user posted image

srečno!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
13.9.2007 21:52:19   
sonček33
_Beky_ tut me te mamo rade. In ti privoščimo najboljše. Vem, da je v tem trenutku razočaranje veliko, aboš videla, kmalu spet dobiš voljo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
14.9.2007 14:16:51   
šemalo
beky, stiskam pesti že cel dan....oglasi se user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

o, beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi...(SHAKESPEARE)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
14.9.2007 22:37:59   
_Beky_
Jahhhhh punce moram vas razocarati test je pokazal negativnouser posted image nikakor vam nisem mogla pisat ker sem bila tako zalostna da se racunalnika nisem pogledala tako je zivljenjePo moje,da nobeden ne sovrazi bolj teuser posted image .Ko bom sla pa na pregled k gin.bom vse povedala imam namrec pregled pri novem gin.in upam da bo zdaj ta gin.kaj boljsi od prejsnjega in da mi bo znal kaj koristnega povedat.Res sem potrta se trudim,da nebi mislila na to ampak mi nikakor ne gre iz glave da se je meni to zgodilo nikoli vec ne kupim tega testa,ker jim vec ne verjamem da so me lahko tako potegnili za nos res zalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image .Naj se povem da nisem bila pri ginekologu zdaj pa vas vprasam ali bi mogla it kaj vprasat glede teh testov ali neuser posted image Prosim za vas odgovor pa hvala vam v naprej RADA VAS IMAM!user posted image user posted image

(odgovor članu šemalo)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
14.9.2007 22:40:10   
marjana.r
_Beky_ verjami da nisi edina ki nima rada user posted image  

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
14.9.2007 22:41:21   
Anonimen
Ojoj....

Ginekologu le povej da si imela pozitiven test. In kaj se je potem dogajalo. Sicer ti ne bo mogel nič pomagat ampak vseeno.

Drži seuser posted image


(odgovor članu marjana.r)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
14.9.2007 22:43:01   
marjana.r
_Beky_ obvezno povej ginekologu, ker meni se je podobno zgodilo, zato pa mi je rekel, da ko bom naslednjič zagledala + naj takoj začnem z dabrostonom, da tisto malo pikico obdržimo not in da je ne ponovno izgubimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
14.9.2007 22:56:14   
_Beky_
Zdej pa mi prosim nekaj razlozite tudi jaz sem dobila prejsnji mesec dabroston ker mi je zamuja naj bi te tablete sprozileuser posted image in res so jo sprozile po 5 tableti sem jo dobila zamujala mi je pa okoli mesec  dni.Nisem spila cele skatlice mi je se ostalo ker men je ginekolog rekel da naj spijem tisto eno tablco tablet je rekel da bo dost.A bi mogla jest to spet pit zdej ko mi je zamujalauser posted image Ker mi jih je se ostalo prosim ce mi razlozite kako ste vi to pile zelo bi vam bila hvalezna za odgovoruser posted image

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
15.9.2007 8:51:32   
marjana.r
to bi se mogla posvetovat z ginekologom ali bi mogla pit naprej ali ne. meni je pač rekel, da ko bo spet user posted image bom mogla začet z dabrostonom. vse je odvisno od situacije, zato bi blo najboljše, da greš do g. in mu poveš od a do ž in tako ti bo tudi on znal prav svetovat.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?