|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Družinski avto
17.9.2007 15:21:02   
palomina
Mi imamo tudi hondo jazz in ti ga zelooo priporočam. Bolj funkcionalnega avta še nisem videla. Največjo prednost vidim v tem, da se zadnji sedeži dvignejo (1/3 ali 2/3) in spraviš tja noter ogromno stvari (nam prtljažnik zasede pes); voziček, sedež za otroka, vso prtljago...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Družinski avto
17.9.2007 15:52:54   
scubadiver
Midva sva se odločala med Fordom S MAX in med Land rover - Freelanderjem 2. Zmagal je Freelander iz varnostnih razlogov, kljub temu da ima malo manjši prtlažnjik. Ampak za enega otročička in naju bo popolnoma dovolj velik prepričana pa sem, da bo dovolj prostora tudi ko bo še en otročiček čez nekaj let. Je pa terenc, super se obnese na cesti, ultra varen, visok, mene ne bo strah vozit v snegu, skratka mislim, da sva se odlično odločila.
Veliko sreče pri izbiri user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu palomina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Družinski avto
18.9.2007 11:16:12   
maska
Lunca1 dej mi povej kakšen voziček imaš in katero micro (stari ali novi model)? namreč mi tudi pričakujemo pa imamo micro pa nism niti pomislila, da voziček ne bi šel notri.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Družinski avto
18.9.2007 11:22:25   
kasija78
Hvala vsem za odgovore. Samo da veste, da jih še spremljam, če bo še kdo odgovoril. Upam, da pride tema prav še kateri. lp

(odgovor članu maska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Družinski avto
18.9.2007 12:23:43   
felicia
No če katera potrebuje avto (družinski) mi prodajamo renault laguno karavnko rdeče barve. Čist tako mimogrede.user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Družinski avto
19.9.2007 22:16:10   
mayci
Midva bova verjetno prihodnje leto vzela Dacio Logan MCV s sedmimi sedeži. Se mi zdi zelo uporaben avto..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Družinski avto
20.9.2007 11:03:40   
_janja_
mi ko smo zvedli da nas bo več user posted image  smo nabavili toyoto avensis. Velik, prostoren, udoben, varen...vse kar rabiš user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Družinski avto
21.9.2007 21:39:10   
dolenjka
Tudi midva sva se odločila za večji avto, ker sva imela do sedaj limuzino, ki je super, vendar nima 5ih vrat. Sva v pričakovanju Hyundai Santa fe in komaj čakava! user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu _janja_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Družinski avto
21.9.2007 22:12:00   
felicia
Imamo na prodaj Renault Scenica s sedmimi sedeži če katero zanima naj piše na ZS!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Družinski avto
21.9.2007 22:25:25   
Gina
Dokler imaš enega otroka, gre skoraj vse res v vsak avto. Mi smo imeli takrat cliota, pa je šlo vse not, še celo, ko smo šli na morje. Ni mi sicer jasno kako, ampak je šlo.
Ko imaš dva otroka, rata avto malce majhen. Takrat sem imela zafiro, in ker mi je bil avto res všeč, sem ga s strašnim veseljem vozila.
Ko smo dobili tretjega otroka, je postalo resnično vprašanje, kam se bomo stlačili. Kako en avtostol + 2 jahača spraviti not, ne da bi bili otroci sardine. Niti ene bunde jim nisem smela pustiti zadaj, čist so bili stlačeni. Vse sem imela spredaj ali v prtljažniku. In da si ne bi mislile, z večino osebnih avtov je tako.
Zdaj imam jaz megana karavana, pa tudi tu so otroci malo stlačeni. Sicer je pa to večji avto po cm prostora notri, kot zafira ali xsara picasso ali senic - so mi pa omenjeni trije tudi luštni, vendar ne za familije s tremi otroki. Megan predvsem malo žre. Zelo zelo malo- skoraj pol toliko kot zafira. Zato ga ta hip ne bi menjala niti slučajno.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Družinski avto
21.9.2007 23:28:27   
saving
user posted image Gina user posted image !
Tudi meni se je tako zdelo... Prvi otrok - Seat Ibiza. Super avto, s klimo, udoben in hiter. Drugi otrok - Seat Cordoba karavan. Je bilo treba povečat prtljažnik! Pri tretjem se pa zadeve zapletejo, ker avto ni več dovolj širok za 3 stolčke. Takrat sem si vzel čas in premeril in pregledal avte. Na koncu sem se odločil za Forda Galaxy (enaki so WV Sharan ali Seat Alhambra). Majhni enoprostorci "just don't cut it", ker nimajo treh normalnih sedišč v drugi vrsti. Recimo Mazda 5, ki je res lušen avto - ampak ne za 3 otroke.
Torej... za prvega otroka se ne pretirano skeširat za veeeelik avto. Vsak s prtljažnikom bo OK (čeprav ima prijatelj twingota in 2 otroka, pa je čisto zadovoljen).  Pri drugem bosta tako ali tako že kupovala drug avto. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Družinski avto
21.9.2007 23:56:01   
* Mateja *
Moji starši rečejo tako, da smo včasih hodili na morje s kalimerotom in še kampirali smo. ne vem sicer kje smo imeli vse zloženo, ampak morja in šotora se pa spomnim!user posted image
Midva sva mela ob rojstvu sina najprej golfa 4, pol smo kupili večjega peugeota 407, pa pom smo meli en čas samo mojega Peugeota 207, by the way sem letos šla z njim tudi na morje. V kofano je šel vozičk, hrana in prtljaga in neki smo dali še na spredji stol. Tako da če se hoče se gre tudi z majhnim avtom povsod. Nato je moj kupil Nissan Murano in smo šli spet na morje, tokrat smo napolnili 4 krat večjo kofano kot jo ma moj pežo, tako da več prostora ko je več neseš s sabo. naši kolegi nosijo s sabo še na strehi trugo, kovček in ga še tam nabašejo, pa astro karavana imajo, pa še pol stvari doma pustijo.user posted image

Prostor in avto je relativna stvar. Rajš dejta gledat, da je avto ene srednje velikosti, da je varen, finančno ustreza in da vama je tudi všeč. jaz z enim otrokom nebi preveč komplicirala, ker za kratke fure velik avto ni primeren, same težave dela po mestu in na parkingih.


Pa še mal za šalo.....Sicer pa so zdej in razni pregrešno dragi terenci, če vama finance omogočajo je super avto BMW X5, ful placa, gotovo bi z njim uživali, al pa kakšen BMW-jeva limuzina, jaz se nebi branla, ....pa kakšen merčo,... Sej sanjam lahko ane?!

(odgovor članu saving)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Družinski avto
22.9.2007 0:47:58   
maja979
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Mi imamo Xsaro Picasso in smo ful zadovoljni. Prtljažnik je res velik, prostora kolikor hočeš, pa še udoben je.


mi ga imamo tudi. pa smo zelo zadovoljniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Družinski avto
22.9.2007 15:41:48   
mojsoncek
Midva z mozekom sva se pa zagledala v Citroen C4 Picasso Grand. Malo bomo se zdrzali s Xsaro, ker smo samo trije, ko se pa nasa druzinica poveca se za kaksnega clana, bomo pa definitivno sli v nakup vecjega avtomobila.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Družinski avto
6.10.2007 19:58:15   
Nea_teja_
mi mamo sharana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mi je pa všeč  captiva (mogoče bo čez kako leto najina)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Družinski avto
7.10.2007 21:21:11   
Anonimen
Midva bova verjetno prihodnje leto vzela Dacio Logan MCV s sedmimi sedeži. Se mi zdi zelo uporaben avto..user posted image


Res je user posted image .

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?