|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 33 [34]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška
7.11.2008 13:44:24   
zoja10
user posted image user posted image več nas je...lepše je....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Goriška
7.11.2008 15:08:02   
Pupka
In kmalu čez celo slovenijo v vaše kraje skočim še jaz... Štajerka, na primorskem našla tisto kar nekateri iščejo vse  življenje in ne najdejo.... Zdaj smo v veselem pričakovanju... PAR MESECEV PO PORODU PA ZAPUŠČAM SVOJ KONEC SLOVENIJE. Rok imam Februarja

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Goriška
9.11.2008 13:31:06   
zoja10
kako ste kej babe? A ste ble kje za martinovo?....jst bla...pila jabolčnik, bljak :D no ja....heh....tko je:D
Nedelja...men se nič ne da....najbrž bom šla kar mal peš....sej niti ni tok slabo vreme....
LP

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Goriška
9.11.2008 21:55:39   
Nasy
hehe, ma kašno martinovo dej..aja, martina, vse najboljše za goduser posted image jst sem s pivom nazdravla..se vid, da nisem glih kak pivecuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Goriška
10.11.2008 14:08:44   
furlica
Mi smo tudi martinovali, v kleti, s prijatelji... bilo je superca. Jadli smo, pa drugi so kušali vino. Jaz sem se samo frucala... vsi so me debelo gledali, dokler niso pogruntali da sem user posted image .

Jaz sem pa julijka... skori nas je za vsak mesec. Tudi jaz pravim, da kje je še to poletje... a sej res bo, tudi naše user posted image morajo zrasti.

Lepo se imejte.

furlica

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Goriška
10.11.2008 14:54:54   
anchika
Mi smo martinovo soboto preživeli pri noni od mojega ker je mela roj.dan. V nedeljo sva s sinom šla na izlet do obale- metat kamenje v morje- žur za našega sinkota. Celi dan bi bil tam.

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Goriška 2008
2.6.2022 19:31:11   
anne14
Spletna ponudba kredita.
Eledgefinance, dinamična ekipa, daje motiviranim in poštenim posameznikom ali podjetnikom na voljo posojilo za financiranje v razponu od 15.000 € do 15.000.000 € po stopnji 2 % na leto, odvisno od trajanja, ki ga želite.
Hitro kontaktirajte: Eledgefinance@gmail.com
Dajemo posojila:
-finančna,
-nepremično,
- Osebje in še veliko več.
Na voljo smo vam, da vas zadovoljimo.
Za več informacij nam pišite: Eledgefinance@gmail.com
Vljudno .

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 832
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 32 33 [34]
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 33 [34]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?