|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 9:43:44   
Anonimen
ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Juhej!!! Tole nadaljevanje in tvoje sporočilo me je pa res zelo zelo razveselilo!!

Naj bo nosečnost lepa, zdrava in mirna... user posted image user posted image user posted image

Joj, pa imamo še eno nosečko fosečko. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 10:27:02   
Shani
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE - vse naj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 10:42:23   
biba77
Bravo, Anitka (seveda, tudi "Anitku" cestitke!!)!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede petka bom pa javila danes popoldan Koali na sms. Zdaj imam guzvo v sluzbi in odvisno je se od tega, kaj mi bo danes popoldan G odgovorila na "najin" zmenek.
Meni, ce bo le mozno, petek ustreza in sem ZA.

Se enkrat CESTITKE!!!!!!!!!


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 10:54:34   
soncek.djukelica
ojla,

Ko sem zagledala 300 nadaljevanje in tvoje ime,da si odprla novo temo sem se začela prav smejat in vriskat in usta so se razpotegnila v širok nasmeh! Pa to je fantastično! Najlepša novica danes! Privoščim ti od srca! To je najboljše nadaljevanje Za nas, odkar obstaja! Jaz kar jočem od sreče!user posted image

Želim ti,da vseh 9 mesecev mine krasno, danes te mora tvoj user posted image  peljati na večerjo, da proslavita! 
Punce, leto user posted image  deluje! Juhuhu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 11:13:47   
tinkamiška
Anitka draga, ne boš verjela, ampak včeraj, ko sem ti odpisala in se jezila na tvoj izcedek, se mi je prikradla misel, da ti zamuja in da tale izcedek ni tisti, ki naznanja Franco in zdej tukaj preberem, da si zagledalauser posted image !!! Tako zelo ti privščim to veselje!user posted image user posted image user posted image

Čestitke iz srca in lepo, lepo nosečnosti ti želim in potem veselje stvojo dišečo štručko!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tinkauser posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 19.9.2007 11:23:35 >


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 11:28:58   
LuNa73
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo ČESTITKE tud z moje strani!!!! JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

P.S: Na vseh forumih se ze o tem govori, da je Anitka srečka nosečka in vse se veselijo!user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 11:38:37   
Kinokija
ČESTITKE!

Nisem mogla verjet, da vidim številko 300.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 12:07:05   
ledenka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke! tole pa je res polepšalo dan!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 12:55:03   
spelka12
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitam pa mirnih user posted image  ti želim.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 13:29:19   
ElaM
Čestitke, Anitka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Smo že vse nestrpno pričakovale 300. nadaljevanje.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 14:14:19   
Skye
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

super ....iz srca ti privoščim......še ena fosilka manj....oh kako je september lep mesecuser posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 14:33:01   
lina10
Anitka ČEEEEESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zauser posted image  in ,da bo vse dobro potekalo in da se boš počutila v user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 14:57:22   
sayuri
Anitka, takoj ko sem zagledala 300 nadaljevanje, sem rekla: Anitka je nosečka.user posted image  In res je.... user posted image user posted image user posted image  Čestitke in vse lepo.user posted image

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
19.9.2007 15:03:26   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image ANITKA ČESTITKE OD NAŠE DRUŽINE!user posted image user posted image user posted image


Kot kaže bomo morali priti okrog, da vrnemo svoj dolg!user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 15:07:27   
Anitka
Hvala vam vsem skupaj za vse te lepe želje in misli. Z dragim še kar ne dojemava, da obstajajo čudeži tudi za naju. Ta mesec sem pa res najmanj pričakovala. Me pa malo skrbi, ker bi zaradi bolečega modrostnega zoba morala k zobozdravniku in se bojim zdravljenjauser posted image

Drugače pa kaj naj rečem - še včeraj sem se jezila na izcedek in majhno zamudo Francke, katere sem se tokrat upam, da res znebila za kakšno leto, potem bolečine v prsih kar niso prenehale, jutranje umivanje zob me spet sili na bruhanje. Skratka nič posebnega ni bilo. In sem danes zjutraj tako s fore pogledala v omaro, če imam kak testerček, da se 100 % prepričam, da grem lahko mirno k zbobozdravniku in glej ga zlomka - tam je bil še en Baby check mini. Pa ga lepo namočim in si še mislim, saj je itak brezveze - potem pa vidim user posted image sem kar debelo pogledala še enkrat in buljila vanj kakšno minuto. Toliko, da nisem padla v kopalnici. Še nikoli namreč nisem v živo videla pozitivnega rezultata. No in prej sem šla v lekarno še po Clearblue in je zelo zelo hitro pokazal lep plusek.

Za zdaj naj bo to vse in upam, da bo vse v najlepšem redu. 2.10. grem pa h G na UZ.

lP,

user posted image user posted image Anitka in user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 15:16:38   
Anonimen
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke še od mene.user posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 16:42:40   
mlinčka
user posted image  Draga Anitka, kej tazga!  Se nimam za pesimista, ampak prva stvar, k mi je padla na pamet, je bla:"Pa kaj se en spet gre?! Komu spet ni jasn, da ma tale 300tka en poseben pomen?! Mislm!" Ko sm pa odprla, sem pa kar rabla en cajt, da sem sprocesirala. In sem seveda absolutno navdušena. In vsekakor ponosna nate. Na oba, no, samo tvoje bitke segajo dlje nazaj. Res iskrene čestitke!!! Malo bolj emocionalna pri tej zadevi sem pa zato, ker spremljam tale nadaljevanja od prvega naprej in si ena izmed punc, s katerimi sem začela približno v istem času dajati skozi tele naše muke. Sem pa vsa ta leta samo brala in se zaklela, da premierno začnem pisat na RR, ko zanosim. Ker pa od tega še danes ni nič, sem se pustila izbezat iz ilegale in sem ter tja malo navijam na IVF-ICSI.  Skratka, Anitka, ni besed s katerimi bi ti znala opisat svoje občutke. Saj sem za vsako vesela, ampak tole pa res vse poseka! Ti pa zdej samo uživaj in še enkrat uživaj, ostale pa pridemo enkrat za tabo. Zdej bo tvoj moto "UPANJE UMRE ZADNJE" postal naša parola!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 17:04:43   
Pikapolonica
ANITKA,

Čeprav se že dolgo časa nisem oglasila v ZA NAS..... NIKOLI nisem pozabila tebe in NIKOLI ne bom pozabila tvojega veselja in čestitk ob mojih user posted image ......

In zdaj se končno lahko veselim tudi jaz zate. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitke iz srca!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pikapolonica user posted image






(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 17:11:24   
bumbum
Anitka, tole me je pa reeeeeeeeeeeeeees razveselilo! Kako lepo! Jupi! Še kar jaz vriskam od sreče! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 17:34:53   
Kornelija
Prvo en velik objem zate draga Anitka in seveda čestitke bodočima staršemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako nestrpno sem čakala, da končno enkrat ugledam, da bo pri Anitki pisalo user posted image user posted image  in ko sem danes to zagledala, si nisem mogla pomagati, da mi ne bi od veselja stekle solze...moj mali sinko me je samo prestrašeno gledal, saj mu ni bilo jasno, kako se lahko mamica joka in smeje naenkrat.

Naj tebe in tvojegega tako zelo zaželjenega srčka, ki raste v tebi, spremlja srečna nosečnost!

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 19:22:27   
monikap
Anitka iz vsega srca ti iskreno čestitam ter ti želim zdravo nosečnost user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kornelija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 19:31:11   
Jančika_
Anitka, tako zelo sem vesela zate! Ko sem zagledala 300-tko, so mi šle kar dlake pokonci! Juhuuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 20:22:18   
dajamaja
ANITKA & ATI iskrene čestitke!
Želim mirno in srečno nosečnost.
Tole leto je pa res nekaj posebnega in tako je prav!
Uživaj!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 21:05:49   
Anitka
Hvala vsem skupaj in vsaki posebej še enkrat.

Ja moto UPANJE UMRE ZADNJE pa naj vam čakajočim na ta čaroben trenutek pride v podzavest.

Mlinčka verjamem, da bo tudi vama uspelo. In pa seveda vsem mojim starim soborkam, ki čakajo na user posted image user posted image user posted image Če je uspelo nama, bo tudi vsem vam.

Lep pozdravček od srečke user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 21:25:07   
Marina_
Še enkrat ti povem ,da sem presrečna za vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Če se ne motim sem tvojo zgodbo spremljala čisto od začetka.Zato se veselim s tabo draga Anitka.

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?