|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 20:10:58   
koala
Špelka wow je luškana tvoja princeska. Pa Že tako globoko razmišlja.user posted image
Dojenej pa bo zalaufalo, boš vidla, pol pa bojo tudi noči daljše.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 20:38:21   
pika74
Ojla,

najprej dvojne čestitke emimair , očiju in malima junakoma!!!

Špelka - tvoja je tak cukrčk!!!

citrončica - tebi pa držim pesti, da se oba user posted image user posted image  ohranita in da dočakaš user posted image user posted image

punce - hvala vam za vse spodbudne besede... kar ne morem verjet, kolk vas misli name v teh dneh...user posted image user posted image

mi je kar nerodno... ko vas tkole mučim s tem al bo al ne bo user posted image ...

Vam povem, dons sem kupla 2 nova modrca... prej je bla košarca B, zdej je C in ... v trgovini je zgledal še kar ok... zdele zvečer... sm pa doma probala in bi mogoče skor mogla imet D user posted image . No - upam, da je to sam zvečer... da bo zjutrej bolj normaln... drgač ne vem, kam bom pršla... user posted image .

Je pa prejle moj v lekarni kupu CB...user posted image ... najprej je reku, da je bolj zato, da grem na krvni test... ker imava slabe izkušnje s testi... ampak.... pol sva nekak rekla, da je mogoče najboljš, da kr CB kupva... in probava s srečo...user posted image . Dejstvo je, da se testov izogibam kot hudič križa... nekak si ne upam soočit z resnico... bojim se neuspeha... ponovnega poloma... čeprav - sem rekla, da nimam kej izgubit, ker me itak v GK čakajo zamrznjenčki... ampak vseen to bi bil že stoti poraz po vrsti... in kadar tkole čakaš... in se pojavljajo prvi znaki, ki bi utegnili pomeniti tisto!!!... (glavobol, velike in boleče prsi, slabosti, špikanje spodaj, hladno/vroče oblivanje, napihnjenost, utrujenost, zaspanost... in nenazadnje zamujanje M)... se bojim, da je vse to samo v moji glavi in raje vidim, da traja tako, kot je... ker... če bo test negativen bo itak v 24 urah prišla M... vsaj ponavadi je bilo tako... čeprav... roko na srce... tako dolgo mi še ni zamujala... pa smo spet tam, spet na začetku te začarane poti...
Nič, test CB je doma... ne vem, kdaj ga bom upala narediti...

huh... sm se mogla mal spovedat user posted image ...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 20:47:15   
lana38
pika74, daj naredi že ta test. Jaz sem ga naredila na 35. dan, pa je pokazal user posted image .

emamair, davidu in lukcu vse najboljše za 1. rojstni dan!user posted image user posted image user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 20:50:56   
pika74
lana38... najrajš bi ga kar preskočila in bla noseča user posted image user posted image user posted image  

sej vem... na CB piše, da ga lahk nardim kadarkol... da ni nujno, da je jutranji urin... ampak... nimam jajc...user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 21:43:28   
neni
Zdravo!
No, mi smo se danes prvič okopali, sedaj bi pa lepo dišali, če se ne bi že 2x fajn po.....
Tko je, naš ni glih ene fine sorte - nima bit po kom.

Čestitke Davidu in Luki za 1. svečko. Res gre hitro ta čas. Kmalu bomo vse imele user posted image . Že kar po več. Pa se mi zdi, da so se začele stare fosilke vračat. Ker delajo na drugem user posted image . Še bo pestro tukaj, čvekanja in navijanja ne bo nikoli konec.

Pika, jaz te razumem, ne vem, če me je bilo kdaj bolj strah v življenju, kot ko sem morala delat test. Samo ni kaj, se je treba soočit.
Sem pa večkrat test naredila samo zato, da je prišla M, ker me je hecala, ko sem začela s postopki. In Goyči dobro ve, kako lepo se je prikazala po negativnem testu. V par urah.
No, upam, da si ti ena od srečnic, ki bo imela zamrznjenčke še kakšno leto ali dve na hladnem.
Mislim nate.

lp neni

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 21:49:16   
tinkamiška
Hehe, Pikica,še tukaj čestitke, pa naj ti povem, da sva oba z mojim vred šmrkala ob tvoji novički, tolk, da veš, kak smo zdej vsi srečni, hehe Drži se bejba!user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 21:54:46   
pika74
hehe... me je lana38 zrajcala... in ob 20.55 sem šla lulat user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 21:58:13   
tinkamiška
Sem razmišljala zdejle, madonca kolk hormonv ti že šiba po teleščku, da ti CB prej kot v 20 sek pokaže debel +, hihih ma sem čist zmešanauser posted image Eh, zdej se mi bo pa celo noč smejalouser posted image

Papa in se veselim brat tvojo nosečnostuser posted image pa pol še nadaljevanje sevedauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 22:00:48   
pika74
ej... ta je bil zihr narjen v Afriki.... in če nam rata tega otroka na svet prvekat, mu bomo najprej za ušesa pogledal, če ima kej peska odzad user posted image user posted image user posted image

hehe točn vem, kje sva ga delalauser posted image user posted image user posted image ... globoko v puščavi... user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 22:01:48   
Ancy
če je blo tok hitro sta pa mogoče celo dvojčkauser posted image user posted image user posted image vse je mogoče.


pika, še enkrat čestitke... res mi je tale novička polepšala danuser posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 22:03:43   
Anitka
Pika74 zdaj sem pa nervoooozna,a to pomeni, da je čas za 301.???? Ne me mučit bejba, odpri ga please

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 22:05:16   
tinkamiška
hehe anitka, poglej na naslov saj ni res pa je:-) hihih



_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 22:08:14   
Anitka
Ja jaz trola pa grem vedno najparej na ZA NAS.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 22:08:38   
tia
Pika74 še tukaj,  ČESTITKE!!!

To je novica stoletja.

Kako sem danes vesela, jupi jupi jupi.


Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
26.11.2007 22:09:06   
tinkamiška
ahaha Anitka, sej smo vse bulile semuser posted image juhuhuuser posted image

zdej pa res šibam...

nočko

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 6:27:26   
LuNa73
Pika, čestitam!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To pa je res vesela novička...eh kaj novička, novicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Pazi nase in svojo malo pikico! user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 7:44:57   
GoYa
Ma veste kaj. Jaz pa mislim, da je tole 300. nadaljevanje nekaj posebnega in je prinesel mnogim fosilkam srečo, da bi kar tle ostali. Kaj pravite? Naj se sreča tu nadaljuje.

Seveda pa ne bom imela nič proti 301., ker si Pika absolutno zasluži novo temo.

Pikič moj, ti še tukaj čestitam. Še vedno sem brez zajtrka, ker sem morala valjda morala direkt iz postelje na RR user posted image .

Neni, user posted image  za prvo kopanje.

No, zdej grem pa kej pojest, da ne bom dol padla.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 9:46:50   
emaa
Ja sem pa včeraj še spremljala debato ali narediti test ali ne, pol sem se pa likat spravila in sem šele ob 11 vidla, da imamo novo fosečko. Čestitke še tu. 

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 9:53:44   
Sulfinija
Ema tvojima korenjkamo vse naj,naj ob prvi svečki.

Pika še tukaj čstitke iz vsega srca.

LP user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 10:37:21   
citrončica
Špelka, tvoja Kaja je pravi sonček, full so mi všeč lasje, mačkica je!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 10:39:03   
lana38
pika74!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Še tukaj iskrene čestitke.
Škoda, da nisem potem počakala, da bi že včeraj videla veselo novico. Po tistem postu, ki sem ga tebi napisala, sem šla dol z RR. Si se tako branila testa, da sem mislila, da boš šele danes zjutraj razmišljala in ga gledala, če ga narediš ali ne. Važno, da je +.
Iskala pa sem tudi 301. nadaljevanje. Potem pa vidim nek čuden naslov teme, avtor pa naša pika74. Sem si kar mislila, kaj piše...user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 18:40:11   
Anitka
Ha punce, kako novico smo včeraj zvedele. Jaz sem kar celo noč mislila na našo afričanko Piko. A sem rekla, da Afrika dela čudeže? Prinsela ga je meni in tokrat tudi naši zlati Pikici. Leto 2007 je leto starih sabeljuser posted image user posted image user posted image user posted image I naj vam povem, da sem za Piko tokrat imela tak dober filing in sem res vesela, da me le-ta ni prevaral.

Emamair se opravičujem, ker včeraj tvojima sončkoma nisem želela vse najboljše zato bom danes to nadoknadila. Torej draga prijateljčka želim vama vse najlepše in najboljše in pa seveda en velik kup zdravja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj pregled je tudi za mano. Vse poteka super, kilce tudi o.k., naslednji pregled pa me čaka 24.12.




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 19:39:57   
emaa
Nič zato Anitka, saj si tudi jaz komaj kaj zapomnim. 

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 20:29:23   
biba77
Hmmmm user posted image , tinkamiska, kaj menis? user posted image Greva midve tudi na eno turo v afriko z mozekoma?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Punce, samo tako naprej. Res je dobro leto.

Samo se kaka lepa novicka od BaguSke manjka, pa od Pie73...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
27.11.2007 21:05:30   
Anitka
Ja Emamair po včerajšnji novički leta ni čudno, da sem izpustila čestitko.

Biba tako je Afrika vabi.user posted image user posted image user posted image

To pa itak, da držimo pestke še za našo Pio in BaguSko. Naj se leto 2007 konča v znamenju lepih novičk tudi od njiju in pa seveda tudi od ostalih.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?