|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 21:27:45   
pika74
Anitka, dej da te še enkrat polupčkamuser posted image .
Ti srce mojeuser posted image ... ti si upanje za vse fosilke user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Čestitke še enkrat - od srca!!!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
19.9.2007 21:53:34   
gold fish
Anitka - user posted image user posted image user posted image  čestitke še z moje strani......

Pa lepo in mirno nosečnost ter zdravega user posted image


Ta ...  nadaljevanja mi niso najbolj poznana..., ampak ko sem danes zagledala 300... sem vedela, da se je nekaj lepega moralo zgoditi ....  Me veseli, da se je to zgodilo tebi -  "fosilki"...

Čestitke še enkrat...

Uživaj v user posted image .

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
20.9.2007 8:17:07   
Špela100
Takoj ko sem videla 300. nadaljevanje in da si ga ti odprla sem rekla TO JE TO!
ANITKA JE NOSEČA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bravooooo user posted image user posted image user posted image user posted image , super!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image KONČNO si tudi ti dočakala user posted image , polepšala si mi dan in veselim se s tabo. Želim ti še 8 brezskrbnih mesecev in zdravo piko.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
20.9.2007 11:23:48   
Massa26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja to je pa noro dobra novica! Tudi jaz sem za stotinko pomislila, kako upa nekdo odpret 300tko, potem pa vidim, da jo je anitka in se mi je kar zasmejalo.

Anitka, legenda in sonček tega foruma, čestitke in srečno naprej!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
20.9.2007 11:40:10   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  čestitke, čestitke... in čarobnih 8 mesecev user posted image
 
Sem te našla med majčicami user posted image  Zgleda, da ta naš user posted image  res radodarno deli user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
20.9.2007 11:43:30   
SAFIRA
..... SPET NOVO UPANJE.... ZA VSE NAS FOSILKE


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz sem pa bila v torek na histeroskopijo..... jooooooooooooj kak je bolelo. Reklo so, da bom dobila lokalno narkozo, pa mi je niso dali. Potem so iugotovili še , da imam čisto m,ajhno pregradico in so jo odstranili brez narkoze user posted image .  Komaj sem zadrževala solze od bolečin. Še danes me boli, zato počivam.

Anitka, še enkrat čestitke..... vem, kakšni so občutki, ko po dooooooooooooooolgem času in veliko trida zagledaš user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
20.9.2007 12:59:15   
lana38
SAFIRA, pa te niso vmes vprašali, če te boli. Meni so rekli, da naj kar povem in mi bodo še dali kaj proti bolečinam. So pa res grozni. Jza sem bila v bolnici Ptuj na diag. HYSC. Predvidevam, da si ti bila v MB. No, zdaj je to za tabo. Upam, da čimprej tudi ti zagledaš user posted image .user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu SAFIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Za nas (300. nadaljevanje)
20.9.2007 15:28:17   
SAFIRA
Lana, skoz sem pravla kak fejst boli, ker so mi rekli da mi bodo v primeru bolečin dali narkozo. Pa niso!
Resda so bli fuuuul prijazni z mano, ampak narkoze nisem dobila. Glavno, da je za mano.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
20.9.2007 17:37:04   
baguSka
Nimam besed Anitka... men tecejo po licih solze srece...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
20.9.2007 18:11:28   
citrončica
Anitka,
šele zdaj sem videla 300.nadaljevanje,tvoje ime...in ko sem odprla..
user posted image juhu!!!!To pa je novica,iskrene čestitke,lepo nosečnost,katero izkoristi vsak dan posebej,dokler te ne razveseli samo tvojuser posted image !!!!
user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
20.9.2007 19:13:39   
soncek.djukelica
Safira, kljub vsej bolečini, upam,da so te poštimal!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
20.9.2007 20:34:40   
GoYa
Joj, a ni to lepo user posted image . Vsakič znova, ko odprem to temo, sem tako vesela.

SAFIRA, žal mi je da te je moralo boleti. Hudiči bi lahko dali kaj proti bolečinam. Ampak upam, da je sedaj vse ok in tudi ti prideš kmalu do sončka.

Ej, pikica, danes je bila reklama na radiu, da bojo logatčani v soboto nek žur v kopalkah naredili, pa sem že imela sliko tebe v kopalkah na mrazu user posted image user posted image .

Sej ne vem zdej, a bomo kar novo temo odprli za čvekanje in to pustimo samo za čestitke. Kaj pravte? Anitka si pa že zasluži čisto svojo temo ob tako lepi novički.


(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 6:33:21   
Anitka
Ojla!

Dobro jutro vsem skupaj od srečke user posted image , ki zaradi veselja še ne more spati celo noč user posted image user posted image in kateri je jutranje umivanje zob prava muka.user posted image - seveda zaradi silljenja na bruhanje. Ampak bom raje prestajala takšne in drugačne slabosti, samo da pridem do tako težko pričakovane user posted image

Punce hvala vam vsem še enkrat za vse te čestitke in lepe želje.

Safira upam, da boš kljub tem bolečinam prav kmalu tudi ti srečka user posted image in da so te dobro poštimali.

Pika lubčke tudi tebi user posted image Zdaj pa ne vem, če bom lahko še šla na seminar v marcu. Kaj pa najin kofetek user posted image user posted image Boš pa ti prišla do mojih krajev.

GoYa jaz bi pa predlagala, da še kar pišemo v 300-tko, ker le tako ne bo hitro splezala navzdol. Moja želja je bila res da vas s to novičko seznanim z otvoritvijo 300-tke, ampak bi še kar pisale sem. Mogoče pa še vseh 8 mesecevuser posted image user posted image user posted image

Lepo bodite in se beremo,

user posted image user posted image Anitka

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 10:23:09   
lana38
Anitka, saj zato si pa odprla 300., da bomo pisale not.user posted image  Od začetka so seveda padale samo čestitke. Zdaj pa gremo naprej. Jaz si sploh nisem mogla umivati zob do 17T, sem samo ustno vodo uporabljala. Že če sem videla zobno ščetko, mi je šlo na bruhanje. Niti slučajno je nisem mogla dati še v usta. Ampak to apč spada k user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 11:23:08   
neni
Zdravo!

Joj, kolk sem vesela, ker pišemo v 300.nadaljevanje. JUPIIIIuser posted image user posted image user posted image

Tudi pri nas se je malo začelo premikati. So namreč v bloku zakurili in me je zbudilo škrtanje po radiatorjih. Sem hitro skočila pokonci in sedaj se pere že drugi stroj malih cotic. Mi je včeraj še sestrična veliko dala. Bom zbrala samo najlepše in imam čisto vse cotice za mojega bejbija. (No, revček je še vedno brez postelje) Sej gre vse skupaj v dva stroja, jutri bom pa počasi zlikala in zložila. Potem bo mogoče samo še kaj za dopolnit, drugi teden gremo pa še v Lj po postlo in štrmac in koutrček.

Potem pa lahko tudi pride, ker me ponoči res že vse boli in komaj čakam jutra.
Spremljam pri oktoberkah, se je že začelo, počasi tiste z začetka meseca odhajajo v Rim.

Danes sem na veliko pekla zjutraj (sem obljubila svakinji) in sem imela en tak občutek, kot da bom M dobila. Potem sem pogruntala, da M pa že ne morem dobit. Verjetno me je že malo poščipalo. Moram sedaj še v trgovino po ribe, potem pa malo več počivat. (da slučajno res ne pride M)

Tolk sem vesela za nove nosečke, sem tudi Klarisi sporočila. Sem se pa včeraj malo skregala z mojim možem, ker je rabil en tretma. Pa danes bo dobil drugo porcijo. Imam pravico, ker sem user posted image , da mu jih malo naštejem, da se malo zbudi in začne delovat kot en očka.

Se beremo

Neni in user posted image

ps: Vprašanje za izkušene: ali se benkice pere odvezane ali zavezane? Da se nebi vse potrgalo??

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 11:39:23   
lana38
neni, zdaj si pa res že blizu cilja.user posted image  Moški so pa včasih pravi paničarji, ko gre za user posted image . Moj se mi zdi zadnje čase ful prestrašen. Pa tudi svakinja je opazila, da ga je strah, ko govorimo o našem user posted image . Ja, kaj češ 10 let je kar nekaj, da malo pozabiš. Tudi prvič je bil prestrašen, pa ga je kar hitro minilo, ko se je privadil. najbolj ga je strah, da se bo user posted image  dosti user posted image . Pa saj user posted image  malo user posted image , malo se user posted image , veliko tudi user posted image  na začetku. Čez čas pa tako postane vse nekaj vsakdanjega. Pri prvem user posted image , ga par dni sploh ni upal vzeti na roke.user posted image  Potem pa ga je minilo, ko je videl, da ni to nič strašnega.
Jaz pa komaj čakam, da minejo še ti 3 meseci.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 11:41:19   
lana38
Jaz benkic nisem uporabljala, ker sem kar od začetka imela bodyje. So bolj pratični, ker se zapirajo med nogicami in potem se user posted image  ne razkriva po hrbtu. Tako da ne vem, če jih prati zavezane ali odvezane. Pomoje pa to nima neke veze.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 12:23:07   
biba77
Neni, svetujem ti benkice s pritiskaci; se boljsi so body-benkice. Ce pa ze imas te na trakce, potem pa jih peri v vreci za pranje (ali kar v prevleki od vzglavnika ipd.). Tako ne bo nic narobe. Trakci se drugace res znajo potrgati. Jaz sem na tak nacin uspela uniciti user posted image tiste previjalne plenice s trakci.

Drugace pa se tukaj: Cestitke Anitki in mamici bambi za Heidi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 12:23:20   
soncek.djukelica
dan,

goya, a veš,da si mi vzela iz jezika,da bi odprli novo nadaljevanje Za nas! Ker tale je resnično slavnostno! Ker pa se Anitka strinja s tem,da se tukaj še kar piše, pa tudi cool!user posted image
Jaz pa nisem imela težav glede umivanja zob!Se mi kar smiliš, Anitka! Meni bi to šlo posebno na živce,ker izredno pazim na svoje zobke, in se mi sploh ne more zgodit,da si jih vsak dan ne umijem!
Neni, jaz pa tebi napovedujem,da boš kar novembra šla v Rim!user posted image  A čemo sprejemat stave za neni? user posted image  Sam ne 1.11, pol tam okoli 5! Kaj meniš? Bosta lahko z hčero od MuceMace praznovali skupaj!user posted image  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 12:28:58   
simonas
ANITKA ISKRENE ČESTITKE!!!!
 
Želim ti dobro počutje, velik trebušček in veliko veliko dobrega, saj si zelo dolgo čakala!

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi.


(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 12:38:03   
koala
sonček.djukelica, pol pa naj bo 6.11, da bosta z mojo nečakinjo praznovaliuser posted image user posted image .



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 12:38:52   
tinkamiška
Safira, pa kako to, da so delali kr na živo? Joj, ne vem no, včasih se mi zdijo, kot, da nimajo nobenega občutkauser posted image Glavno, da je za tabo in držim pestke, da bo zdej vse vredu...

Anitka, jst sem si tudi komaj zobe umivala, sem pa kasneje pogruntala, da je boljše, če najprej pojem zajtrk in si potem umijem zobe, mi je bilo manj slabouser posted image

Neni tudi jst sem uporabljala samo bodije, ker so res praktični in nikjer nikamor ne zlezejo. Sem imela take na preklop, na netke. Ti je pa Biba fino svetovala glede pranja benkic z trakci. Meni je bilo tako fino pripravljat vse za Izouser posted image

Lana, mojega moža je treba še zdej tu in tam malo podregat, ker ne vem no, se mi zdi, da jim možgani delajo čisto drugače kot nam, al je pa to nagon al kako. Jst mam vse čas radarje za Izo užgane, on se pa zna prav finoodklopituser posted image ,pa ga potem jst vsake toliko malo naštimam, da se mu spet vklopijouser posted image



joj kako je fino čvekat v 300totkiuser posted image

papa,
Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu simonas)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 12:42:39   
Lu
Anitka končo je tudi zate posijalo sonce. Čestitke, čestitke. user posted image Sem res vesela zate. Zdaj pa se pusti samo razvajati.




_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 12:54:15   
Bejba
Anitka, še tukaj iskrene iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image .
 
Sem ena praktično "najstarejših" fosilk, saj smo skupaj odprli 9.nebesa user posted image . Od takrat se je nama nasmehnila sreča in imava dva prečudovita sončka. Vendar nikoli nisem pozabila nate ter sem spremljala tvoja sporočila. In kako sem bila vesela tvojega SMS-a z vsebino : USPELO NAMA JE!
 
Resnično vama privoščim iz dna srca.
Želim ti fenomenalno nosečnost, srečen porod in neskončno srečo z malim sončkom.
 
Uf, kaj vse lepega te še čaka - resnično uživaj 100 na uro user posted image user posted image user posted image .
 
LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 20:14:25   
GoYa
No, če Anitka želi, da tu nadaljujemo, bomo tu magari celih 9 mesecev user posted image .
Jaz z umivanjem zob nisem imela problemov. Zdaj pa itak nimam nobenih problemov user posted image , tako da se....mah, bom raje tiho. Bom raje napisala, da ŠE nimam nobenih problemov user posted image .

Neni, kar napni jo možu, če se ne misli zresnit user posted image . Glede benkic, jaz sploh nisem komplicirala. SEm imela nekaj tudi na trakce in sem jih odvezane vrgla v stroj in je blo vse ok. Nič se ni potrgalo.

S.D., ne vem, če bi se neni strinjala za november user posted image . Če bi blo po njeno, bi šla rajši jutri rodit. Pa jo čist razumem.

Anadejka, kako je pa s tabo? Kaj je pomenil tisti roza icedek? Upam, da nič slabega.

< Sporočilo je popravil GoYa -- 21.9.2007 20:16:05 >

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?