Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Kopalnico bi si opremila v rjavo bež kombinaciji in me strašijo, da bi se na temnih tleh - rjava -vse smetke in preah videlo - je to res? Ima kdo rjave ploščice po tleh? Nekako tako bi zgledala naša kopalnica
Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala - dokler ne odrasteš. In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo. Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.
Če so ploščice tako temne, kot je tista slikica zraven, ti povem, da se bo vse poznalo, res. Jaz imam sicer parket v taki temno rjavi barvi in ti povem, da bi ga že po 2 mesecih, kar smo v hiši, vrgla ven. Ravno zato, ker se pozna na njem popolnoma vse. Kopalnica je pa še toliko hujša. Jaz imam sicer temno rdeče ploščice z marmornim vzorcem po tleh, pa sem z njimi zelo zadovoljna, se nič ne pozna na njih. Ampak za rjave pa ne vem, če bo tako kot je naš parket, potem samo stran od njih.
Glede na to, da so dosti šekaste, mislim da ne bo panike. Pa saj jih imajo verjetno v salonu kaj položenih in jih lahko sprobaš. Jaz vsaki stranki svetujem, naj jih malo popacka, da se vidi občutljivost.
_____________________________
Ljubezen mame ob ljubečem očetu je nekaj najmogočnejšega na svetu!
Tudi meni se zdi, tole malce pretirano. Mogoče se malce bolj pozna, ampak ob rednem čiščenju ne bi smelo biti problema, sploh ne če so mat. Kljub vsemu imam jaz svetle ploščice
men se pa dopade. prej sem živela v bloku in smo v originalu imeli temno rjave ploščice po tleh in se ni nič poznalo, tko da je moje mnunje --go for it girl-- boš imela kopalnico po mojem okusu
upam, da bom tud jaz imela nekega dne tako kopalnico.
_____________________________
Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate, ko bodo razmišljali o poštenosti, ljubezni in pokončnosti.
Ko sva nazadnje z mojo mamo izbirali plošice za njeno kopalnico, si je želela, rdeče-belo-črno kombinacijo. Seveda se je ustašila predvsem črne, ker je imela podobne pomiselke, kot ti. Ti pa polagam dogovor prodajalca, kateremu se pridružujem:
"Obstaja svetla umazanija/svetel prah in obstaja temna umazanija/temen prah."
Torej je vseeno, kakšno barvo daš, vsaj kar se umazanije in podobnega tiče. Vedno se bo videla...zato ne "cincaj" in kupiiiiiiiiiii.
_____________________________
"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa". R. Tagore
"Obstaja svetla umazanija/svetel prah in obstaja temna umazanija/temen prah."
Se popolnoma strinjam z izjavo. Mi2 imava talne ploščice v kopalnice svetle, bež, pa se tudi, če par dni ne obrišeš vse pozna, zatorej, kupi kar ti je všeč in ne kar ti drugi pravijo, da je praktično.
_____________________________
True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!
Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.