|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:53:34   
Barči78
Rod. sest. smo imeli že pred tem, pa tukaj ni problem o pomočnici, ampak je tu izustila vzgojiteljica.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:54:47   
Barči78
Nič, grem po Nejo, ker itak ne morem delat nič druzga, kot misliti nanjo. Sej bo bolš. Bomo videli kakšne volje bodo danes. Poročam.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 12:55:51   
Barči78
Če greste drugo leto v drug vrtec, jo pa že sedaj vpiši v tistega, pa je problem rešen.


Bil je prepoln in nas niso sprejeli, drugo leto imamo pa prednost v vseh kranjskih vrtcih.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 13:37:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barči78
Nataša - a si bla ti tud na sestanku včeraj?

Ja, jaz sem govorila o tem kdo vzame otroka iz vrtca. No, o tem, kar se nam je zgodilo, sem takoj naslednji dan še pred njenim avtom ustavila vzgojiteljico in ji povedala, da naj tega ne delajo več.
Posebej sem pa še včeraj poudarila, ker se mi zdi, da še vedno mlačno delajo.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 13:38:21   
Majabo
joj to je pa res grozno obnasanje za cloveka, ki bi moral imeti max potrpljenje za delo s skrati
kar zmrazi me user posted image user posted image  upam da v Janini niso takeuser posted image

drugače pa morajo tudi pri nas otroci, ki se prej zbudijo, ostati na lezalnikih,....

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
28.9.2007 13:57:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 14:30:01   
Pikca
joj Barči, to je pa res grozno, jaz bi jo po moje kar izpisala, če bi kaj takega slišalauser posted image , vsekakor pa ne bi bila tiho

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 15:02:44   
Pobalami
Mene je kar pogrelo, ko tole berem.

Opica zmešana. Pa kaj se dere na otroke. Tako se res ne obnaša.user posted image

Pokliči ravnatelja naj se lepo pogovori z njo.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 15:24:33   
dory
O matruser posted image ..zgin spat in mamice ne bouser posted image user posted image

če bi jest to slišala gotov ne bi bla tiho...mislim halo?!...

razumem, otroc so vseh muh polni in tud vzgojiteljice morjo določat mejo in se jo držat...pa bit mal stroge...hvalabogu...ampak tole...tole je pa višek...jst ne bi bla tiho...res ne...

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 18:06:20   
Barči78
no takole, danes je bila sicer videti zelo prijazna, nasmejana, pojma nimam, a so ji mogoče res živci popustili, ker ta fantek je tud danes ful mamico klical, samo mu je pa pomočnica lepo reekla, a lahko prosim nehaš, ker se je to kar nekaj časa vleklo, ampak je rekla umirjeno in prosim. Vzgojiteljica je pa oblačila in pripravljana tiste otroke, ki so šli domov.

Sem pa za foro danes Nejo vprašala, kaj je vzg. včeraj enga fantka kregala. Pa pravi mala meni, da mu je rekla, naj gre kuj spat, pa še povedala je komu je rekla. Ona si je tako zapomnila, malo lepša oblika. Čeprav vedela pa je, da ga je kregala. Ne morem verjet, zdej vsaj vidim kako takšno obnašanje ostane otroku v spominu, pa je stara šele 2 leti in 4 mesece.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
28.9.2007 18:09:55   
Anonimen
Ja, v jaslih si lahko marsikaj privoščijo, ker večina otrok še ne govori. Me zanima kakšne so na vrtčevskem delu. Naš je šel letos v večjo skupino.
Barči78, ti si v svetu staršev. Mogoče bi bilo pa fino vseeno kaj rečt. Naj vedo, da so starši opazili tako obnašanje.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
29.9.2007 14:58:52   
frutka_
Jaz bi v tistem momentu stopila noter in ziher kaj rekla. Vprašaj jih ali je to primerno obnašanje strokovne delavke v vrtcu? In zaradi takih črnih ovc pademo vsi v isti koš.Žalostno, pa toliko jih čaka na službo in bi z veseljem delali!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
29.9.2007 15:00:47   
frutka_
Aja, pa še nekaj. Temu ne bi rekla strogost ampak blesavost!
Strogost sploh ni tako negativna, še celo zaželjeno je včasih, da malo zožaš meje. Zdiranje je pa nepotrebno.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kolk so kaj stroge vzgojiteljice
29.9.2007 15:22:31   
natasaom
tud moja je bla v najdihojci na planini.ko je bila zjutraj ena vzgojiteljica je vedno dobivala napade joka.zmeri jo je mogla odtrgat od meneuser posted image .sam une ni marala.kasnej sem slišala,da je tud tepla otroke.zdaj smo na vrhniki in moram rečt,da bi se od naših vzgojiteljic lahko marsikateri vrtec kaj naučil.
to je samo moje mnenje,upam,da me ne zdaj kera napadla.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?