|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Potovanje v zgodnji nosečnosti???
30.9.2007 10:14:30   
Magi*
če bi bilo tako, bi človeštvo še davno izumrlo. kaj vse so včasih počele ženske in smo očitno preživeli. če mali pikici ni usojeno, potem lahko cele dneve doma ležiš in ne bo preživela.

sploh tako zgodaj v nosečnosti (če sploh je) ne morejo take stvari nikakor vplivat na izid nosečnosti.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Potovanje v zgodnji nosečnosti???
1.10.2007 7:06:30   
oktavija
Najprej hvala za odgovore!
Hvala tistim ki me spodbujate in stojite ob strani!
Tiste, ki pa ste malo kritične pa sorry ker sem previdna, ker dolgo čakamo user posted image  in zdaj ko naj bi skoraj 100% uspelo nebi rada kaj reskirala in se raje prepričam o nevarnostih, saj so mi moje prijateljice vse odsvetovale potovanje.


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Potovanje v zgodnji nosečnosti???
5.10.2007 23:05:52   
Pingvinčica*
Jaz sem v 6-7 tednu, prejšnji teden sem bila v Istanbulu, let z letalom in 4 dni vsaj 6-7 ur letala po mestu in si ogledovala znamenitosti, pa ni zaenkrat nič narobe. Pravijo da če je usojeno biti kaj narobe je to lahko tudi doma pred TV-jem.
Čez 14 dni letim v Maroko za 14 dni, upam da bo vse uredu, seveda se bom pazila. Ginekolog mi tega ni prepovedal, bil je bolj nejevoljen, rekel je samo naj pazim pri hrani.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Potovanje v zgodnji nosečnosti???
5.10.2007 23:09:21   
Anonimen
ali je lahko 4-5 ur dolga vožnja v novem avtu in z počitki, nevarna v prvem tednu nosečnosti...


Ne.

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Potovanje v zgodnji nosečnosti???
6.10.2007 9:27:02   
Magi*
oktavija, ne bit huda. včasih je bolje kakšne vraže preslišati, sicer si lahko celo nosečnost v krču od skrbi.

jaz, v drugi nosečnosti precej bolj uživam v tem smislu, da se manj sekiram, ker poslušam veliko bolj sebe, zdrav razum in svoje telo in veliko manj babje vraže.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Potovanje v zgodnji nosečnosti???
6.10.2007 9:43:14   
miškot
Jaz sem izvedela, da sem noseča , ko sem bila že v drugem mesecu in do takrat sem intenzivno telovadila, v službi fizično delala kot norec in celo norela po žurkah. Ko sem izvedela za nosečnost me je seveda full zaskrbelo pa mi je zdravnica pojasnilla, da če je z otrokom vse v redu ni občutljiv kot bi bil iz kristala in ni posebne potrebe, da bi človek čisto spremenil lifestyle. Če pa je kaj narobe, narava naredi svoje ne glede na karkoli. Tako, da se nič ne vznemirjaj.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Potovanje v zgodnji nosečnosti???
6.10.2007 18:09:34   
mateyka
jest sem šla iz Ljubljane v Luleo nekako v takem zgodnjem času kot ti (nismo še vedeli a se je "prijel" al ne) - avion 8 ur, 3x presedat. in še sem šla v 7 mescu nazaj v Ljubljano in čez en mesec spet gor na Švedsko.
ta mala je zdrava k dren user posted image lahko pa reče da je že potovala k profesionalc čez evropo (parkrat) še preden se je rodila user posted image

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?