|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
4.10.2007 13:44:28   
lemavrica
Tamala nima smisla se pregovarjat in probat pojasnit svoje mnenje, ker se to včasih enostavno ne da.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Tamala82)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
4.10.2007 15:35:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Jaz sem zadnjič mojega kar v McDonaldsu podojila. Če lahko vsi jejo fastfood, ga lahko pa še moj!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Faca!

Tudi jaz dojim v javnosti, pa me baš boli! Kermu ne paše, nej se stran obrne! Je pa res žalostno, da taki obstajajo... user posted image

Če otrok je še GH poleg materinega mleka, ok... Sploh pa vseeno ne vidim poante, zakaj nebi dojile v javnosti? Zakaj??? A koga napadamo, žalimo...? Ne razumem... user posted image


< Sporočilo je popravil jasna81 -- 4.10.2007 15:39:56 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 11:35:33   
Raho
Meni pa ni jasno, kako vam uspeva iz enega k* dojenja narediti tako sceno in uporabiti take načine žaljenja. O tem, kaj je za otroka primerno, ve vsaka mama sama najbolje. O tem, ali bo dojila v javnosti ali ne, odloča vsaka mama sama.
Če smo že izpostavljeni takšni ali drugačni obliki seksualnosti na vsakem koraku, potem se pač lahko tudi doji, kjer se vsaki posameznici zdi primerno.  Če naše šole promovirajo vzgojo za strpnost in nenasilje, potem lepo prosim, da se učna snov ponavlja tudi v real lifu. Če dovoljujemo istospolne skupnosti in se nad tem ne zgražamo, potem dovolimo tudi dojenje v javnosti brez zavijanja z očmi. Če se upiramo nošenju krzna in se manekenke prav zaradi kampanje slečejo do nagega, potem dajmo, dovolimo dojenje v javnosti brez zajedljivih pripomb...

Me je pa zbodlo predvsem to, da se tiste, ki so imele pomoč iz vseh strani in so pač lahko šle kamorkoli so hotele same, sedaj tukaj hvalijo, kako nikoli v življenju niso dojile v javnosti in kako so sedaj prav zaradi tega ah in oh in sploh ponosne. Vse nismo imele take sreče. Vse ne živimo 5 km od nakupovalnih centrov, vse nismo mogle uživati 12 mesecev na porodniški... Pa smo kljub temu dojile pač, kjer je naneslo, in smo kljub temu preživele in preživeli so naši otroci.  Včasih je najlažje obsojati, ne pa stopiti na nasprotni breg in pogledati stvari iz drugega zornega kota.

Res pa je tudi to: NIKOLI NE RECI NIKOLI. Zarečenega kruha se največ poje (namazanega s kesanjem in obžalovanjem).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 12:07:34   
ŠpelaP
alice in WL - Se podpišem pod tvoj post! user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 12:08:51   
Anonimen
Res pa je tudi to: NIKOLI NE RECI NIKOLI. Zarečenega kruha se največ poje (namazanega s kesanjem in obžalovanjem).



slučajno?


veza : moj podpis?

(odgovor članu ŠpelaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 12:17:08   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

Meni pa ni jasno, kako vam uspeva iz enega k* dojenja narediti tako sceno in uporabiti take načine žaljenja.


S tem se pa strinjam.



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 17:12:41   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Res pa je tudi to: NIKOLI NE RECI NIKOLI. Zarečenega kruha se največ poje (namazanega s kesanjem in obžalovanjem).



slučajno?


veza : moj podpis?


Ja, sonce moje, tvoj podpis... Izviren, originalen in TAKO RESNIČEN

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 17:51:36   
mateyka
jest sem bolj "privatne" sorte in ne bi svoje zizike kazala okol - ccc, neznancem pa to pa že ne.. user posted image
ni mi pa kul da je tok mal previjalnic in kotičkov za dojenje kjer bi lahko mame šle s tamalimi, se mele udobno in vse v miru spedenale. tako kot majo igralnice za male otroke in so nekatere prav fensi, neki tazga da lahko tam posediš user posted image drugac so tok brezosebne in te nič ne mika tja it..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 18:36:41   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se podpisem,bogi otrocki ki morjo cakat do doma da lahko jedo,sicer pa kaksen miren kot se najde povsod,lohk pa prodajalki za pultuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 19:08:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: suyani

[image]bogi otrocki ki morjo cakat do doma da lahko jedo,sicer pa kaksen miren kot se najde povsod,lohk pa prodajalki za pult


ma sej ni treba čakat do doma - lahko v avtu al kej podobnega..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 20:07:17   
saline
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



ma sej ni treba čakat do doma - lahko v avtu al kej podobnega..



A pol naj grem z avtom na sprehod??

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 20:43:03   
Anonimen
Meni pa ni jasno, kako vam uspeva iz enega k* dojenja narediti tako sceno in uporabiti take načine žaljenja.


Tudi meni ne....user posted image


(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
6.10.2007 20:43:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: saline

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka



ma sej ni treba čakat do doma - lahko v avtu al kej podobnega..



A pol naj grem z avtom na sprehod??


nasprehodu ponavadi nisi v shopping centru in maš zasebnost, če mal poiščeš kak zakrit in neprometen kotiček - pozimi ko ni listja pa tud ne dojiš zunaj.. kaj pa potem?
jaz samo pravim, da mame, ki hočjo mal privatnosti, že najdejo način user posted image

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
7.10.2007 5:52:04   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Samo da je natančno preštela število gledalcev. Red je red.




Ja, res!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
7.10.2007 5:52:55   
*lenc@*
Res se vidi, da nima materinskih čutov. Ja, vse sorte ljudje smo, sam to lahko še izjavim.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
7.10.2007 21:24:36   
only_me
Mislim, da nobena ne doji zato, da se bo lahko razkazovala na javnih mestih.... Mene ne moti, če vidim mamico, kako doji. Pa tudi jaz se ne oziram na to. Pa vedno, preden odidem, otroka nahranim. In verjamem, da nobena ne gre od doma z lačnim otrokom, samo zato, da ga bo lahko dojila na klopci v nekem nakupovalnem centru. In jaz ziher raje otroka nahranim na klopci, kot pa na WCju. Pač...

LP





(odgovor članu Tamala82)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
8.10.2007 23:50:49   
sneška_
IZVIRNO SPOROČILO: only_me

Mislim, da nobena ne doji zato, da se bo lahko razkazovala na javnih mestih.... Mene ne moti, če vidim mamico, kako doji. Pa tudi jaz se ne oziram na to. Pa vedno, preden odidem, otroka nahranim. In verjamem, da nobena ne gre od doma z lačnim otrokom, samo zato, da ga bo lahko dojila na klopci v nekem nakupovalnem centru. In jaz ziher raje otroka nahranim na klopci, kot pa na WCju. Pač...

LP








Pod tole se podpišem .

Sicer ko je otrok lačen  in joka  sploh me ne zanima ali bo kakšen gledal ali pa ne, pomembno je da  je moj dojenček sit. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
9.10.2007 11:19:42   
Iša Biša
meni se zdin najbolj zgrožanja vredna izjava, da naj gremo otroka dojit na WC. Halooo!!! Kdo pa je na WC-je?!?
Men se bolj gravža zavaljena mladenka z mastnim sendvičem v roki, pol nej še ona gre v WC se prehranjevat!!!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
10.10.2007 21:34:15   
saskija
joj kako bi se šele ta oseba in podobne zgražale, če bi mene videleuser posted image jaz  otroka, ko grem v trgovino prenašam v slingu, medtem ko jaz kopujem on malo popapca, se ogleduje, zapančka, kar si zaželi jaz pa vedno v miru opravim kar je potrebno. mi je čisto vseeno kaj si drugi mislijo.

vsi tisti, ki se zgražajo nad dojenjem v javnosti imajo malo zamešane pojme- DOJENJE JE HRANJENJE IN NE SPOLNI AKT.

(odgovor članu Iša Biša)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
10.10.2007 22:40:47   
HuAnita
Nekje na 5. strani se mi ni dalo več brati. 100 ljudi, še več čudi.
Jaz sem dojila marsikje, pa razen kakšnega slinastega starčka ni niokgar zanimalo, kaj počnem, je pa res, da znam fizo kakriti, še jakno čez, da se res ne vidi, kaj počneva....

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
10.10.2007 22:42:07   
HuAnita
Drugače pa, če je dojenje - hranjenje ---- a mi ne jemo v družbi, ne gremo s sodelavci na malico, s prijatelji na večerjo?!
Pa če je dojenje -- cartlanje --- a se ne, vsaj precej najstnikov ne zalizuje na žive in mrtve prav povsod, na zame še bolj neprimernih krajih?!

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
11.10.2007 13:08:17   
FANTEK1







 Kaj hudica ste toliko obcutljive za to dojenje. Kdor hoce dojit v javnosti naj to dela, kdor noce pa ne. Kaj me briga ce vam joski visijo vsepovsod naokrog al pa ce jih skrivate pod debelim puloverjem. i don't care!!! Naj gre vse u tri krasne, s cim se ene obremenjujete

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
9.12.2007 14:56:39   
Ajvy
Jst pa nisem zagovornica javnega dojenja in jo zato tudi tak nisem...in pri temu ostane....vsak po svoje....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
10.12.2007 13:46:28   
muck
Ma vsak naj dela to kar mu paše. Meni se je tudi že zgodilo, da sem ga mogla na javnem mestu podojit, pa kaj pol, sam da je on sit in zdrav. Res pa je, da nisem z joško zunaj naokrog skakala. Prav lepo diskretno se da otroka podojit, tudi na javnem mestu kot je nakupovalni center. Sicer, pa nem zakaj je to tak velik halo oz. zakaj eni delajo iz tega tak velik halo? Pa končajmo že enkrat s to temo. Vsak ima svoje mišljenje in ne bo nikoli konc, če tako nadaljujemo. user posted image

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
10.12.2007 23:09:21   
Drnula
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR
Pa vendar me pogled mladih na te zadeve skrbi in zalosti.



Se strinjam.

Ne moreš verjet kaj si človek zmisli da se zgraža.... le zakaj si lahko umisli, da je dojenje in joški stvar zgražanja, nekaj kar se dela na WCju user posted image user posted image user posted image

Kriza ! ! !

Jaz se lahko zgražam samo nad tovrstnimi zgražalci.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?