|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.10.2007 20:58:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF-ICSI oktober / november
6.10.2007 23:16:41   
Amelia
Ja, pri prvem IVF postopku ti dajo minimalno dozo, ker se bojijo, da bi prišlo do hiperstimulacije, potem pa naslednjič, če ne uspe v prvo in če premalo odreagiraš povečajo dozo. Jaz sem pridelala prvič 6 jajčnih celic, od tega 3 zrele, 2 sta se oplodila, ki so mi ju vstavil, ampak se na žalost nista prijela. Konec meseca se začnem spet špikat in sedaj mi bodo povečali dozo, da bi bilo več zrelih jajčec, več zarodkov,... Imam pa prijateljico, ki ji je uspelo prvič in ima sedaj dvojčke, tako da ne razmišljat v smeri, da je prvič bolj malo možnosti da ti uspe, zakaj pa ne, mogoče boš pa ti ta srečnica!!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 9:09:08   
DaisyE
Ola čebele!

Mater božjo, malo se odklopim, pa ne samo, da ful postov naklamfate, o ne, še novo temo odprete. user posted image user posted image user posted image  Zdaj mam pa res slabo vest, ker vas zanemarjam.

Vidim, da mega dogaja. Navijam za vse trepetalke. Blanči upam, da te je pesimizem glede Reškota popustil, Dajčimajči v tvoje otroke pa sploh ne dvomim. Edino, kar mi ni všeč, je tista serija imen med objemčki. Preveč se nas je nabralo. Zatorej mora vsem od zdaj naprej uspeti, če ne bo že gužva.

Jaz sem trenutno optimist. Kot je rekla Blanč, lahko bi gore premikala.user posted image

Pozdravčki vsem, ko bo kaj novega se javim. Pridne pupe ste.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 9:18:44   
blanč
O marjetka pa si le še živauser posted image user posted image .
Jaz že pol ure kličem Reškota, da bi mi povedu, če imam kaj zamrznjenih otrok pa se mi nič ne javi. Bom še malo poskušala.Sayuri a tebi se je pa takoj javu?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 11:43:25   
dajamaja
Blanč, tudi jaz sem 2 x klicala ni se ni oglasil. Pol sva se pa še z user posted image  udarla, ker on pač ne bi težil, če je Reš rekel, da pride pisno... Jaz bi pa rada vedela, če mam kej backupa. Je lažje na test čakat. Od tečnobe me bo razgnal user posted image .

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 11:49:24   
dajamaja
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Jaz sem trenutno optimist. Kot je rekla Blanč, lahko bi gore premikala.user posted image



Ojla, Marjetka, pogrešam kakšno zezanje tule. Al pa pivo. Smo vse tko not padle, da je vse resno, nič kej lahkotnega čvekanja. Lepo se imej in da boš naslednjič na veselem delu seznama!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 12:00:46   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image o marjetka je spet med pozitivkami user posted image  user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image

dajčimajči - komaj že čakam, da bom lahk tuuuuuuuuuuuuuuulilaaaaaaa od veselja user posted image user posted image user posted image


Vsem trepetalkam, vsem kokoškam, vsem borkam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 12:01:43   
blanč
Ja sej je moj tudi proti klicanju. Sem dobila Reša samo ne ve, če jih kaj imam, je reku, da so nekaj zamrznjevali samo ne ve čigave in naj počakam poštouser posted image  Pa je spet imel moj pravuser posted image user posted image .
Lepo nedeljo vam želim.

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 12:06:03   
soncek.djukelica
dober dan,

Daisica, lepo da si prišla nas pozdravit!user posted image  Le optimistično naprej, kot si sama rekla!user posted image
Amalia, tudi jaz sem imela prvi postopek, in dvojno srečo!user posted image
Cukica, prava kokoška si! Sedaj je punkcija že tabo! Upam,da nas razveseliš z novicami o velikem številu jajčec!user posted image
Mi smo se danes že fajn razmigali!Bili na resnično dolgem sprehodu! Otroka sta tudi očitno uživala in se utrudila, se nista še oglasila! user posted image
Pika, a veš,da sem ti kar mal folš, k takole hodiš naokoli! Jaz bi tudi šla!user posted image
Meni se je začela maternica mal bolj širiti,pa pritiska na notranje organe, zna biti neprijetno, ampak bo že nekako! user posted image  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 13:18:16   
MARTINŠČICA
Hojla,
jaz sem že s punkcije. Pridelala sem 19 foliklov. V petek imam ET. Jupiiii!

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 13:30:18   
cati
UUUUUU Martinščica ti pa si jih ti. Čestitam si bila pridnauser posted image user posted image


(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 15:22:43   
GoYa
_rebeca_, meni je uspelo v 1. ICSI, samo sem potem imela v 11t ss.

O, dejzica user posted image . Lepo, da si spet mal sem pokukala user posted image . Naj ta optimizem, ki trenutno veje, kar ostane.

MARTINŠČICA, ti pa si koka user posted image . Kar 19 foliklov. Ni vrag, da ne bo vsaj en čez dobrih 8 mesecev v tvojem naročju se zibal.

Kako ste pa kaj nosečke (mislim na une začetne)? Zalazoya, darmar, skye? Vam je kaj slabo? Mene kar mal na momente grabi. Isto kot v prvi nosečnostiuser posted image .
Skye, ti boš jutri spet vidla svoje sončke user posted image . No, jaz pa jutri kličem G, da se zmeniva za datum pregleda. Upam, da bo reklu, naj kar v torek pridem, ker sem firbec user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 16:32:43   
dajamaja
Martinščica, to pa je številka! Cela vojska. Super!

Cukica, kako je kaj s tabo? Te je delna punkcija zelo zdelala? Zdrži še jutri!

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 16:42:02   
cukica
Pozdravljene punce.

Ja punkcija je delno za mano,spunktirali 16 foliklov iz levega jajcevoda in jutri isto število.Mal krvavim ostalo je pa vse o.k. Grem nazaj počivat pa vam jutri javim kako bo.

Hvala ker mislite name še to ET 13.10.

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 17:09:41   
soncek.djukelica
Martinščica in cukica, iskrene čestitke!Super sta se odrezale na terapijo!user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 17:19:58   
sayuri
Uf, martnščica, 19 jajčk? user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  Iz tega pa res bo nekaj. user posted image
Cukica, prav tako zate velja...16 jajčk danes? Jutri pa še enkrat tok? user posted image  Če pomislim na svojih 5 jajčk v prvem postopku, me kar sram postane user posted image

Čestitke obema. user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 17:35:12   
citrončica
Martinščica, 19, bravouser posted image user posted image ,
enako cukica, še pestke za jutri!!user posted image user posted image user posted image ,

pa obe lepo počivajta do ET, potem pa srečno, do user posted image user posted image  seveda!!!user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 18:49:39   
blanč
Martinščica, cukica vedve sta pa re prave user posted image .Jaz pa danes, joj nikoli več ne jem pečenega kostanja, že vem kaj me čaka zvečeruser posted image .

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 19:12:56   
DaisyE
je reku, da so nekaj zamrznjevali


user posted image user posted image user posted image  PA TA JE NEVERJETEN!!!user posted image user posted image user posted image

Jaz ga že prav pogrešam.

Ja, mi smo tud neki zmrzovali. Pa ne vem al je bil stročji fižol al govedina. user posted image  Mislim, Reško ga pa pihne.

Dajčimajči jaz bi ti z veseljem ponudila pivo, pa ne smem, ker si na čakanju. Ampak specialno zate ... user posted image Privošči si. Higiensko neoporečno. Ko smo glih pri futru... Povej kako si se lotila mišek diete? Čimbolj konkretno. Ne zanima samo mene. Jaz sem si kupla mandarine in polnozrnate testenine. Počasi preurejam našo omaro, vmesni čas pa žrem vse možno sranje in pijem pivo. Ampak sem danes ugotovila, da ima svetlo pivo nizek glikemični indeks in je med priporočenimi živili. Je pisalo v reklami od Spara. user posted image

GoYa kako deca? Sem zasledila, da sta kar dva. To bo lušno pri bajti.

Tosjek ljubavi. Ker mesec si? Sem pozabla štet. Nekje proti pol? Kaj dela mala tosja? Kaj dela mami. Kako so pregledi? Aha sem že našla. 13 in 4 dni. Superca.

Sonček pazi da ne bo malčkom zmanjkalo placa.

Vidite, kolk sem naklamfala. In to že drugič dons. Seveda. To je zato, ker nikamor ne grem in zato, ker je naš prikovan na TV in sploh ne registrira kaj delam (drugače skoz špega, mene pa to nervira).

Napišite kaj... Še preden bo konc hokeja. user posted image user posted image user posted image

Aja pa čestike vsem, ki ste v akciji. Vidim, da mate masovno produkcijo jajc. Pridne koke. To je ziher od pira. Na zdravje user posted image

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 7.10.2007 19:20:15 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 19:24:54   
Sulfinija
Martinščica,user posted image user posted image user posted image  za ful dober pridelek,vso srečo ti želim na ET.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   [Brisano sporočilo]
7.10.2007 20:42:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF-ICSI oktober / november
7.10.2007 22:37:08   
pikovit
Martinščica in Cukicauser posted image user posted image user posted image Sta jih pa pridelaliuser posted image
Oooo Marjetka lepo da si se oglasila.Prav lepo te je brat.Tudi jaz se poslužujem Mišek dijete in preurejam omare.Zdej pa sem rekla da se gremo še malo gibat pa kakšna savna.Jutri pa na Rašico ali Rožnik.
Dajamaja še malouser posted image
S.d. vidim da ste vsi trije ok in da uživate.
Blanč kakšni so občutki?user posted image
Kje pa je kaj naš Mišek?
Čarna kako je?
Kje pa ste še ostale trepetalke?

Držim pesti da rata.Za vse punceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF-ICSI oktober / november
8.10.2007 6:49:06   
andreja 07
Pozdravljene Čisto na kratko ker imamo dve supetečke ,ki nista spali celo noč pa še kat težita.

No vsem kokoškam čestitke pa upam da greste po moji poti,nosečkam pa lepo in mirno nosečnost,brez zapletov.

Mi smo v soboto praznovali rd dvojčkov in je bilo pestro,včeraj so tud kar eni ljudje prihajali tko da sem skoz sam fato imitirala.Danes ponoči pa je David zakuhal ,že včeraj pa je dobil neke spuščaje sicer ne vem zakaj samo mam občutek da je kaj staknil.Tako da greva k dr.da vidmo kaj se je izcimilo.

Cukica hja sem presenečena nad vprašanjem,ker mi ni jasno od kod tebi taka povezava j sicer pa prav razmišljaš.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF-ICSI oktober / november
8.10.2007 9:05:40   
Sulfinija
Ojla!

Evo punce moje jaz sem klicala in se zanima za refleksno masažo stopal in zvedela ceno in vse ostalo potrebno.
Tkole,da drugi mesec začnem mislim da bom šla trikrat.Baje traja 50.minut ena masaža.

Punce ne pozabite vsem džim pesti da nam tokrat vsem porata.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF-ICSI oktober / november
8.10.2007 10:22:49   
dole
Hoj!! Tud jz bi se dala k vam na seznam, če lahko? Trenutno nimam svojega rač., pa sem občasno na forumu. Kljub temu bi rada, da se skupaj bodrimo in upamo.
Takole je pri meni: 12.12. 2007 imava1. razgovor pri dr. Vlaisaljviču v Mb. Za mene bo to drugi postopek IVF. Težave imam z zarastlinami. kot posledica operacij. Bila sm že tud na laparo in histeroskopiji, takarat mi je bila odstranjena tudi pregrada.
Decembra torej gre dragi na spermiogram ob 7-ih, potem pa imava ob 11ih skupni razgovor.Trenutno pa sem tudi na Klomifenu.
Želim vam lep dan in veliko uspeha!!!!!

DOLE


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?