|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekologi, Ptuj
7.10.2007 16:47:52   
mihi78
Punce, kakšne imate izklušnje z ginekologi na Ptuju? Predvidevam, da vas je nekaj z okolice. Razmišljam o menjavi, ker moj me samo sem pa tja pošilja, razen napotnic pa zmigovanja z rameni pa ničuser posted image

< Sporočilo je popravil Frizerka RR -- 8.10.2007 20:38:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
7.10.2007 16:52:49   
mamči
Jaz sem sicer iz okolice Mb - ja in imam dobrega gin. Ko pa je enkrat naneslo, da sem potrebovala še eno mnenje glede 2. nosečnosti sem bila pa izredno zadovoljna z prijaznim in strokovnim dr. Lukmanom  iz Ptuja.

Priporočam user posted image

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
7.10.2007 17:03:32   
Blacky30
Dr. Rosič je zakon!!! Ne menjam ga za nič na svetu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
7.10.2007 17:25:05   
Barbara111
Jaz imam Sašo Đukanoviča je zakon ima tudi zdravljenje neplodnosti.Vse razloži in je ful čustven jaz sem imala dosti težav pa mi je vedno pomagal.
Lp.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
7.10.2007 18:01:59   
mihi78
Punce, hvala. Najverjetneje se bom odločila za dr. Djukanoviča. A mogoče katera ve, če dr. Al-Daghistani, ki se tudi ukvarja z nami "problematičnimi", ki nam gre malo težje  od rokuser posted image , še dela na Ptuju? Bil je edini, ki mi je odkril tako pregrado, kot PCO. Ostali kao niso nič videli. Ampak, če so mi maja odstranili 1,5 cm veliko pregrado pol očitno je bila. Z dr. Lukmanom pa nimam ravno najboljših izkušenj. No saj razumem, da vsepovsod pride do težav pa da sigurno ni vedno tako, kot bi človek želel
Bom kar ta teden še zavila v SB Ptuj, da se zmenim. LP

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
7.10.2007 21:16:45   
BLAŽIKA
dr. Al-Daghistani,


Ta dr. je mene imel zadnje mesece nosečnosti, ker je bil moj g. vedno odsoten in sem bila zeloooo zadovoljna z njim in če bi še enkrat iskala gin. bi se sigurno odločila za njega. Sedaj sem pri dr. Djukanoviču in sem z njim tudi zadovoljna pa čeprav ga je zelo težko dobiti v ordinacijiuser posted image .
Sicer pa saj veš, da se za vsakega gin. rado kaj slabo sliši tako, da je včasih odločitev za katerega gin. kar težka.

Ko sem bila jaz pred enim mesecem v bolnici pa še je Al-Daghistani delal, tako, da še je verjetno tam.user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
7.10.2007 21:45:26   
Sheba
Priporočam dr. Šučurja (zdravstveni dom Ptuj), je tudi porodničar v MB bolnišnici,  res se ti posveti in je zelo prijazen. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
8.10.2007 17:03:35   
Anonimen
če t je dr. Al-Daghistani všeč se kar zanj odloči.  zadeve lepo razloži-če je treba tudi slikovmo. user posted image

pa proti ostalim, mislim da sploh nimam občutka da sem pri G (ciljam na to, da nam G predstavlja bavbav ne glede na našo starost) , proti ostalim.

(odgovor članu Sheba)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
8.10.2007 20:24:38   
Oaza
mihi78, katerega G pa imaš?

Jaz imam dr. Mileta, pa nimam pripomb.
Za Šučurja pa sem slišala same slabe stvari- sicer pa tako kot je rekla BLAŽIKA , da se za vsakega sliši kaj slabega...

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
9.10.2007 11:12:15   
slovenka
jaz imam ginekologinjo na ptuju - Kolarjevo. Je mnogi ne marajo, midve se pa razumeva. Moja mami in sestra pa imata Šučurja in ga ne moreta prehvaliti, tako da...

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
9.10.2007 12:22:19   
silvya
Jaz bom rekla samo to, da dr.Šučur ni slab ginekolog. Slabe govorice pa se širijo o vseh, mar ne?
Jaz edino k enemu v ptujski bolnici ne bi šla, a o njem ne bom javno govorila.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
9.10.2007 16:25:07   
lana38
mihi78, že to je nekaj, da te sploh kam pošlje, da se premika. Včasih, katera napiše, da ji G reče, naj počaka 2 leti, ker je še mlada in ima čas.  Meni je zelo dosti pomenilo, da me je G kam poslal čim prej, da sem potem vedela pri čem sem. Hodim pa k dr. Lukmanu in imam same pohvalne besede za njega. Brez njega verjetno ne bi imela niti svojega prvega otroka. Ta user posted image  zdaj je pa tako čudež, ki se verjetno ne bi zgodil, če ne bi toliko vstrjali, mislim dr. Lukman in mi2 z user posted image . Res pa je tudi, da se o vsakem G sliši, kaj slabega.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
10.10.2007 12:51:35   
Anonimen
Še moje mnenje : dr. Rosič je tudi zame ZAKON
Me je pred leti operiral in spremljal skozi nosečnost.
Dr.Lukman je bil v porodnišnici dežuren ,ko sem rodila in ni bil nič kaj prijazen.
Tudi dr.Mileta je super.

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
11.10.2007 8:54:58   
katka37
Tudi sama hodim k dr. Lukmanu že 16 let, pred tem sem bila pri raznih zdravnikih na Ptuju, pa sem še vedno najbolj zadovoljna z njim. Sem slišala tudi o Lukmanu že kaj slabega, pa tudi o Rosiču..... Različne ženske, različni zdravniki, različni problemi....nekaterim je npr. razlog za paniko glavobol zaradi KT in bi želele res takoj na pregled. V nosečnosti imamo tudi veliko glavobolov, ki so pač pogosti v tem obdobju, tudi ob jemanju KT so lahko značilni glavoboli, tako kot npr. pri M.... Včasih pač moramo kaj prebrati, da vemo, kakšni so lahko znaki pri posameznih težavah, potem pa če nismo prepričane, pokličemo h G, tudi sestre marsikaj vejo in nam povejo, če je pregled potreben ali ne, če ne, pa nas naročijo na pregled.

Je pa res marsikaj odvisno od tega, kaj je za posameznice prijaznost... Od G pričakujem predvsem strokovnost, z malo vzpodbudnih besed in to je to. Lukman pa je takšen.

Smo me ves čas prijazne, tudi ko imamo slab dan?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
11.10.2007 17:51:22   
mihi78
Silvya, si kar mislim katerega G iz ptujske porodnišnice imaš v mislihuser posted image . Če se ne motim se njegov priimek začne z J, konča pa na ičuser posted image Če je to ta pa sem tudi jaz imela z njim katastrofalno izkušnjo. No ja, kar je blo je blo. Sem bila še parkrat v bolnici pa sem vedno vztrajala, da me ne bo on pregledoval.
BLAŽIKA zakaj si bila v bolnici, pregled ali je bilo kaj narobe? Mater sem radovedna user posted image
Saj se popolnoma z vami strinjam, da je o vsakem slišat nekaj dobrega pa tudi slabega. Ampak jaz od G pričakujem tudi kako vzpodbudno besedo, ne pa da preden stopim v ordinacijo bi že morala povedati, kaj je pa kaj hočem. Halo, a lahko prej vsaj sedemuser posted image Tudi jaz delam z ljudmi, če smo bolj natančni z otroki pa se vedno trudim biti potrpežljiva, prijazna pa prizanesljiva.
Lep pozdravček, drage mojeuser posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
11.10.2007 19:23:40   
BLAŽIKA
Mihi 78 ni bilo nič narobe, nekaj me je user posted image m zafrkavala in sem  šla malo na pregled in pogovor.  Sicer pa saj veš, da smo vse ženske radovedneuser posted image .


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
12.10.2007 12:12:29   
silvya
Mihi, zadetek v polno. No, torej nisem edina takega mnenja. Pa nisem razvajena, pa da bi me vsaka stvar vrgla s tira. Kot praviš, kar je blo je blo, samo bi od strokovne osebe, ki dela v porodnišnici pričakovala tudi znanje kako s pacienti ravnati, ko se zgodi najhujše.
Mislim, da moja pričakovanja glede tega niso nenormalna. Ali pač ?

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
12.10.2007 21:00:55   
mihi78
Silvya, očitno eni res nimajo pojma, kako se ravna z ljudmi. Ta pa je idiot na kubik!user posted image Bi ga trebalo poslat na kak seminar o primernem vedenju - predvsem, kako se obnašati do žensk, ki se nam zgodi kaj tako hudega. Edino, kar je dobrega; mislim, da ni več predstojnik gin-por oddelka. Baje je celo odprl privat ordinacijouser posted image , sicer izven Ptuja pa kljub temu, ne morem si zamislit, kdo bi ga želel za G-a. Temu pa resnično želim, da se mu enkrat v življenju vrne, kar je hudega, pa četudi samo z besedami, storil drugim. 

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
12.10.2007 21:24:46   
silvya
Privat praksauser posted image ha ha. Bo lahko na prste ene roke preštel pacientke. Jih poznam veliko, ki se z njim definitivno več ne želijo srečati.

Bi bilo bolje o tem na ZS.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
12.10.2007 22:11:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

jaz imam ginekologinjo na ptuju - Kolarjevo. Je mnogi ne marajo, midve se pa razumeva. Moja mami in sestra pa imata Šučurja in ga ne moreta prehvaliti, tako da...


Ja,tega dr.Šučurja zelo hvalijo,bila sem pa tudi sama 1x pri njem in ga moram tudi sama pohvalit. Ko sva se prvič srečala se je vsat,mi podal roko in se predstavil user posted image ,res zelo prijazno in seveda redko,da se zdravnik takole predstavi.
Sicer je pa bila moja ginekologinja dr.Kolarjeva in sem bila nasplošno zadovoljna,vse do moje druge nosečnosti,ko si je gospa doktor namišljla vedno nove in nove težave pri mojem še nerojenem otroku. Vso nosečnost sem preživela v strahu,a so se njene besede izkazale za neresnične. No recimo govorila je,da je moj otrok dosti premajhen in zaostaja v rasti,pa da ima vodeno glavo....pa velik je bilo tega.
Je pa bil normalno velik in težek ob rojstviu:3360g in 52 cm(a je to full malo??)
Tistega kar pa je bilo res pomembno in zaradi česar se je po porodu boril za življenje pa ni videla,čeprav se baje zelo lepo vidi na UZ(če seveda pogledaš)

Po porodu sem šla še samo 1x k njej,da sem ji povedala vse kar mi je ležalo na duši user posted image ,potem sem jo pa ucvrla vstran od nje!

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
13.10.2007 14:16:45   
BLAŽIKA
Tudi jaz sem z dr. Kolarjevo imela težave v nosečnosti. Tudi je govorila, da je otrok premajhen, da zaostaja v rasti, da v treh tednih ni nič zrastel, pika na i pa je bilo v koncu 8 meseca nosečnosti, ko se mi še otrok ni obrnil in je vztrajala da rodim otroka na ritko in mi ni hotela dati napotnice za CR pa še to je bil zadnji pregled pri njej, ki sem ga imela v nosečnosti. Je pa se tudi videlo, da je otrok kar velik in je tak porod precej rizičen. Potem pa sem se razkurila in odšla k dr. Djukanoviču, kateri pa me je potem redno spremljal do poroda. Otrok se je nato v zadnjih treh dneh pred porodom obrnil in ker sem bila že 12 dni čez rok sem bila vsak dan na CTGju, da so spremljali, če je vse vredu, Kolarjeva pa bi me kar pustila doma brez vsakega nadaljnega pregleda, rekla je samo, da se vidima naslednjič po poroduuser posted image . Sem bila v pravem šoku, ko sem šla domov od nje in hvalabogu me je potem takoj čez tri dni vzel dr. Djukanovič, kateri pa mi je res dal podporo in vse nasvete. Rodila pa sem deklico, ki je tehtala 3.550g in 51 cm in si ne predstavljam kako bi jo rodila z ritko naprej.user posted image

Jaz sem pri njem res zadovoljna, ker se posveti svojemu pacientu.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
13.10.2007 14:20:56   
BLAŽIKA
Mihi ta dr. J.... si je mene tudi malo privoščil v porodni sobiuser posted image user posted image user posted image , pa sma se po hitrem postopku skregala in je potem kar zginil kot kafra, ni sploh več upal priti v mojo porodno. Nič se pustit kar povedat svoje mnenje saj so oni tam zaradi nas in ne mi zaradi njih ( no delno tudi zaradi njihuser posted image ).

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
13.10.2007 20:06:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA
Rodila pa sem deklico, ki je tehtala 3.550g in 51 cm in si ne predstavljam kako bi jo rodila z ritko naprej.user posted image



Zgleda,da je so za dr.Kolarjevo vsi otročki,ki tehtajo manj kot 4 kg,premajhni,prelahki in ja seveda zaostajajo v rasti....to je za nnjo vse premalo user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
14.10.2007 11:28:43   
mihi78
BLAŽIKA, takrat nisem bila v stanju, da bi se z njim skregala, ker sem samo jokalauser posted image . Je pa mu mož povedal, kaj mu gre (saj ga poznaš, veš, da ko se gre za take stvari, hitro popuser posted image ). V glavnem, ko sem potem prišla čez 2 dni nazaj na abrazijo in je imel na dan, ko so me odpustili vizito, je samo komentiral: "Ste splavila, kaj?" Sem se samo stran obrnila, ko da ga ni. Ampak še vedno, ko se spomnim nanj, mi gre na bruh...
Jutri se grem v SB Ptuj zmenit, če se lahko prestavim k Al-Daghistaniju - edini od najmanj petih G, ki so me gledali, je odkril pregrado in PCO.
Ja do zdaj sem pa bila pri dr. Šučurju. Saj je res izredno prijazen pa vse, samo ko se ekrat stvari zakomplicirajo pa ni v veliko pomoč, vsaj pri meni. Pa, ko sem prišla k njemu z izvidom zgoraj omenjenega dr., se je samo smejal, ker je takrat bil še komaj specializant. Ampak je kljub temu zadel v črno. user posted image LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: GINEKOLOGI, Ptuj
14.10.2007 14:03:27   
silvya
Mihi, vidim da imava kar nekaj skupnega. Jaz se zaenkrat nisem odločila za menjavo. Bom pa  vnaprej tečna in zahtevna pacientka. In tako me bodo hočeš nočeš morali prenašati.
To pa zato ker sem prepričana v nekaj, za kar me nihče ne more prepričati, da nimam prav.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?