|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 10:38:19   
Joeline
Baguska

ti moram priznat da meni tudi še kar zamuja in testa tudi še nisem nardila ker se bojim razočaranja. Sam mislim da bom pa jutri vseeno poskusla ker zdej jo pa že teden dni odkar naj bi prišla.

Držim pesti za naju obe

papa J.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 10:43:36   
Tiamo
Beguska in Joeline tudi jaz držim pesti za nas. :angel:

moje tudi še ni na spregled. Danes teče 35 dan od zadnje :hudicek:.

Tudi jaz sem na istem kot ti Joeline, bojim se ga narediti, da ne bom potem :(( . Test bom poskusla jutri naredit ali pa v sredo še nevem. :zmeden:

Kakšne znake imata? Jaz skoraj nobenih, polne prsi in mazolje.

Se tipkamo
Tia74

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 10:56:01   
baguSka
Joeline ;)!
Jst sm sicer en test že delala, mislm da prejšnjo sredo, ampak test ni pokazal to kar sm si želela (me je pa moj lubi zato potolažu). Moram pa rečt da so se mi po tistem pokazal razni znaki kot so boleče prsi (kar jih nimam sicer nikol), slabost in ta vikend tud upiranje hrane (bljak!). Ne vem če je to kakšn pokazatelj, saj so take znake imele tud nekatare druge, pa jih dons beremo da so dobile M. Hudo mi je za njih in s tem tud vem da si ne dajem lažnega upanja. Pač prepustila se bom čakanju in kar bo pa bo! Vsekakor vam sporočim če bo kej novega.
Lp,
Tadeja.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 10:57:38   
baguSka
O Tia?!
No mozolje imam pa tud, ampak tej so pa žau pri meni kr večkrat prisotni.
Držim pesti tudi zate!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 11:10:40   
Joeline
Znaki ?!

Ma če povem po pravici mi ni ravno najbolj jasno. Nimam še nič mazoljčkov, vsake tolko me mal špikne tam odpodej in da ne govorimo da bi pojedla na tone čokolade. Prsa se mi zdi da niso povečana. Je pa res da me je že nekaj časa nazaj glava bolela in to že ko sem ustala s postle. Kar ni ravno običajno zame.

Ma bomo vidli.

PAPA J.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Baby shower
Michonne RR

Ali ste imele zabavo pred rojstvom otroka (Baby shower)?

Da-organizirala sem jo sama (26%)

Da-organizirale so mi jo prijateljice (23%)

Ne-takrat tega še nisem poznala (13%)

Ne-to mi je totalno mimo (38%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!