|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 20:58:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

No, no, no ..... mirno kri ( glede izraza ogabna pa to ) .... v resnici ga skorajda ni starša, ki slej ko prej ne bi bil "zaloten" s strani otrok. Kar se tiče anonimne avtorice teme pa - hja, mal iznajdljivosti bo treba vklopit, ni druge user posted image  .


Zaloten ja, ampak da ji pa prihaja, ko jo otrok gleda...user posted image  To je pa velika razlika, se ti ne zdi?

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:03:55   
Njuškalo
Čeprav sem se spomnila nekega dogodka, sem imela sama izkušnjo nekaj časa nazaj.Namreč, z mojim seksavauser posted image , potem se je pa tamav zbudil, pa sva mislila, da bo prišel in zmotil zabavo.Dedc pa v paniko user posted image , je prav na hitro skočil z mene, spotoma me je pa še s svojo nogo uščipnil v špeh na mečih, da sem imela prav modro potem.Tako, da je včasih mogoče res boljše, da kar nadaljujemo.Vsaj poškodovan ni nihče.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:04:03   
Anonimen
tega pa res nisem pričakovala, da me boste tako napadle...

olajševalne okoliščine: bila sva pokrita. bila je prižgana sammo majhna lučka, tako da je bila medla svetloba. nisem se drla in moje stokanje je bilo zelo diskretno (sem se zelo trudila, da sem bila čimbolj tiho).
sin, ki je star 17, 5meseca, se je začel jokat šele takrat, ko je očka že prišel k njemu in ga žele vzeti. prej se ni jokal, samo nekaj je brundal (kaj pa vem, ne spomnim se dobro).

in ne, nisem ogabna ali kaj še vse ste mi rekle. pač gledam na to bolj kot daddy, bolj prizemljeno. če bi se pa igrala neke verige in vibratorje pri 3 reflektorjih in odgrnjenih zavesah poleg 2 otrok, to pa je nekaj ogabnega.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:19:37   
Anonimen
Kakor hočeš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:21:40   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Zaloten ja, ampak da ji pa prihaja, ko jo otrok gleda...user posted image  To je pa velika razlika, se ti ne zdi?


Tu pač ni vzročne povezave, se pravi, ni ji prihajalo zaradi dejstva, da jo gleda otrok, temveč je naključno sovpadalo oboje ( orgazem in otrok se je takrat pač zbudil ). Vprašanje, kaj je toliko star otrok sploh "videl", kako si je prevedel itd .... vprašanje, če je sploh takoj dojel okolje ( večkrat se tolko stari otroci zbujajo zaradi sanj in ko so "tehnično" že budni, še nekaj časa ne dojamejo prave okolice, temveč so še vedno pod močnim vtisom sanj ).
  Še ena malenkost: če se je orgazem že začel, potem niti ni imela vpliva na dogajanje ( prekiniti sredi orgazma? se to sploh da? ). Zato, mislim, je beseda "ogabnost" odveč, najmanj močno pretirana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:33:10   
Akil
Drage moje!
Nekateri živimo (žal) zraven svojih staršev in imamo samo eno sobo na razpolago.  V tej sobi spimo mož, jaz in najin otrok.
Pa kaj naj zdaj ne sexam???   Ja, ve verjetno ne bi. 
Je pa res, da če bi se tamal zbudu, bi nehala.  To se pri nas še ni zgodilo, ampak vse je enkrat prvič


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:33:50   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: daddy


Tu pač ni vzročne povezave, se pravi, ni ji prihajalo zaradi dejstva, da jo gleda otrok, temveč je naključno sovpadalo oboje ( orgazem in otrok se je takrat pač zbudil ).

Opravičljivo bi bilo, da bi se ona ne zavedala, da ju otrok opazuje. Tako pa je vedela in ga tudi slišala, kako "brunda", pa sta vseeno nadaljevala, pa še prišlo ji je. No meni je to **********************************

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 9.10.2007 22:42:50 >

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:48:02   
daddy
Ja, v redu, no .....  anonimna, hitro se pokesaj, ker ti je prišlo  .......

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 21:58:34   
Naja31
Pa saj te ne obsojkamo ker sta seksala v istem prostoru kot otrok spi! Če se ne bi zbudil, potem te cele zgodbe sploh ne bi bilo. Gre za to, da se je otrok očitno zbudil, ti pa se nisi pustila motiti in si nadaljevala do vrhunca.user posted image

Mi tudi spimo skupaj, otrok spi v najini postelji, ampak seksava pač drugje. In ja, tudi naš kavč je neudoben, ampak mi tudi na misel ne pride, da bi zdaj to počela zraven otroka, ker je meni neudobno.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 22:01:45   
lelaval
Mah, napadate anonimno. A se vsi med seksom zaklepate v spalnice? Kaj pa, če va je vaš otrok že zalotil med seksom (mislim malo večji, kot od anonimne), ki že te stvai razume, pa si ni upal omenit. A ni potem stva takorekoč ista?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 22:04:40   
Naja31
Ne, ne bi bila ista, ker je drugo če to počneš za zaprtimi vrati, ali pa zraven tretje osebe, ki spi.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 22:06:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


Tu pač ni vzročne povezave, se pravi, ni ji prihajalo zaradi dejstva, da jo gleda otrok, temveč je naključno sovpadalo oboje ( orgazem in otrok se je takrat pač zbudil ).

Opravičljivo bi bilo, da bi se ona ne zavedala, da ju otrok opazuje. Tako pa je vedela in ga tudi slišala, kako "brunda", pa sta vseeno nadaljevala, pa še prišlo ji je. No meni je to **************************************************


kakšne puritanke user posted image

in kaj potem, če ji je prišlo? in zakaj bi morala anonimna tisti miljoninko sekunde, v luft skočit???...dejstvo je, da se otrok ni jokal in kot je daddy omenil, najbrž je bil se pod močnim vtisom sanj. Poleg tega sta bila s partnerjem pokrita. In kaj je zdej tuki tko ogabnega in nagravžnega??




< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 9.10.2007 22:45:35 >

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 22:08:29   
Anonimen
Pa dajte no, skratka ogabno je, da se seksa pred tretjo osebo, še posebej če je to tvoj otrok. Ajde, da se greste trojčke in ne vem kaj še, izvolite, ampak, da seksate pred spečim otrokom, je pa ogabno. Pa kaj nimate nobenega spoštovanja? ja, spoštovanja. Tudi do majhnih ali še posebej do njih je potrebna velika mera spoštovanja. Malo se je tule za zamislit. In samo zato, ker gospo tišči pod rit, še ni treba seksat pred lastnim otrokom. In celo čakat, da ti pride, medtem, ko otrok gleda user posted image  Pa su drugič povštre znosi na kavč ali na tla v drugo sobo, pa seksaj.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 22:13:20   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Jst še mačke vn zaprem takratuser posted image




ta je pa dobra..user posted image user posted image user posted image user posted image . sem se takoj na mojga spomnila, ko sva živela v Ljubljani kot študenta in sva imela hrčka pa ga je v času sexa nesu v kopalnico....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 22:22:39   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


Tu pač ni vzročne povezave, se pravi, ni ji prihajalo zaradi dejstva, da jo gleda otrok, temveč je naključno sovpadalo oboje ( orgazem in otrok se je takrat pač zbudil ).

Opravičljivo bi bilo, da bi se ona ne zavedala, da ju otrok opazuje. Tako pa je vedela in ga tudi slišala, kako "brunda", pa sta vseeno nadaljevala, pa še prišlo ji je. No meni je to ********************************************


kakšne puritanke user posted image

in kaj potem, če ji je prišlo? in zakaj bi morala anonimna tisti miljoninko sekunde, v luft skočit???...dejstvo je, da se otrok ni jokal in kot je daddy omenil, najbrž je bil se pod močnim vtisom sanj. Poleg tega sta bila s partnerjem pokrita. In kaj je zdej tuki tko ogabnega in nagravžnega??

Oh moj bog! user posted image Res, drugega skoraj ne morem več napisati. Mislim, HALO (!!!), pa saj ni važno, koliko kovtrov je bilo na njiju, gre za dejstvo, da se nista pustila motiti kljub temu, da sta se zavedala, da imata občinstvo in sicer lastnega otroka. Ja, mislim, če pa to ni za zgražati, potem pa ne vem.... Zakaj le, bi čakali da otrok zaspi in iskali skrite kotičke... pa dajmo seksati kar tedaj, ko nas prime, mali naj pa se špila v isti sobi, če ga bo pa zanimalo, pa lahko tudi gleda. Zakaj pa ne, saj nismo neki zategnjeni konzervativci, kajne *punka*? Svašta user posted image

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 9.10.2007 22:45:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 22:38:20   
Anonimen
Puritanke user posted image , lepo te prosim. A misliš, da mi pa v temi sexamo? In pokriti s kovtrom? Ne. Le vpričo otrok ne.
A smo puritanke, ker ne sexamo zraven, ko nas otroci gledajo? Za posrat. user posted image
Pa 17 mesečnik se malce že zaveda in ja OGABNO je, da sexaš ko je zraven v isti sobi in da zdaj tu razlagaš, da ti je medtem prihajalo. user posted image  Mislim, če bi bila še tako zelo potrebna, bi me vse minilo v trenutku, ko bi videla, da naju opazuje otrok. Res bolano.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 23:30:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

dejstvo je, da se otrok ni jokal


dejstvo je..  da ta debata ne bo zagledala plodnega konca.. tko da dej rajs crko.. :))) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 23:42:40   
Marogica
Tudi midva nisva nikoli, če sta bila otroka v istem prostoru, npr. na morju, ker pač ni šlo..zaradi bedastega občutka.

Razumem pa anonimno, da ni mogla nehati...če pa ji je prihajajo...V takem trenutku pa nehatiuser posted image user posted image

V glavnem, anonimna, naj ti bo to neke vrste šola....pa kaj kavč ni dovolj mehak?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: neprijetni dogodek med seksom
10.10.2007 8:28:28   
Anonimen
Jao jao...men se vse bolj zdi, da je veliko mamic na tem forumu zakompliciranih in zadrtih.
Moje mnenje je, da se včasih tudi zgodi, a ne? Al mate vse mamice vsako situacijo popolnoma naštudirano.
Sploh pa.....17,5 m otroček....lepo vas prosim...a mislte, da on ve kaj sta počela???
Da pa ne bo pomote pri razumevanju mojega posta, pa: Ne zagovarjam to, da se sexa vsepovsod in kdajkoli, ampak, če se kdaj zgodi, da nas kdo zaloti, pa res ni to taka zadevšna. In zakaj hudirja bi morala bit tale Anonimna takoj v luftu sred orgazma?? Ja madonca, še takrat, ko si prvošmo mal sprostitve bi mogl kr na uro gledat in prot postlci letet takoj ko otrok prdne, da ja ne bomo nespodobni starši. Mislim, da mejčken pretiravate.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: neprijetni dogodek med seksom
10.10.2007 9:13:19   
Anonimen
Moja punčka je še sicer premajhna, da bi vedela za kaj se gre, ampak kljub temu nehava če se slučajno zbudi, ker se mi zdi otrok pomembnejši od seksa. Je res malo neokusno, da otrok gleda zraven. Fuj jez že ne bi mogla nadaljevat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: neprijetni dogodek med seksom
10.10.2007 9:21:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Fuj jez že ne bi mogla nadaljevat.user posted image


Pa ne zato, ker bi otrok bil zraven.. ampak zato, ker je taksen tvoj predsodek... ker tudi ti nisi nikoli vedela, da tvoja starsa seksata.. oziroma so tvoji starsi imeli taksen odnos do tega.. negativen..

Sej ni treba takrat ravno tko.. da otrok misli, da je potres.. user posted image

So pa psihologi po TV predlagali hiso brez sten.. da bi bilo boljse.. za otrokov razvoj.. ce bi vedeli, da starsa seksata.. in ce bi ta seks bil videti tko lepo.. ne ravno tko. da bi otroci mislili, da se tepeta.. in hoceta zadusit..  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: neprijetni dogodek med seksom
10.10.2007 10:23:19   
FLASK_A
Hm, pol mam pa jaz tudi preveč predsodkovuser posted image  Ker bi nehala, če se otrok zbudi, spleza na stajco in gleda čez.
Kar se pa tiče tega, da ne vemo, da naši starši sexajo: A mora otrok res videt starša sexat, da bo verjel, da to res počnetauser posted image user posted image  Men je lepše, če vidim našedva kako se objemata, lupčkata, po riti sekata- pol je itak samoumevno, da nekej delata u spalnici. Sej bl nazorno res ne rabim videt, kaj se tm dogaja...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: neprijetni dogodek med seksom
10.10.2007 10:34:16   
Anonimen
Sej ni treba zdej it direkt v te ekstreme.. ker tile predsodki so privzgojeni.. in ne verjamem, da ne mores kar zdaj preklopit..

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: neprijetni dogodek med seksom
10.10.2007 10:38:51   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


Tu pač ni vzročne povezave, se pravi, ni ji prihajalo zaradi dejstva, da jo gleda otrok, temveč je naključno sovpadalo oboje ( orgazem in otrok se je takrat pač zbudil ).

Opravičljivo bi bilo, da bi se ona ne zavedala, da ju otrok opazuje. Tako pa je vedela in ga tudi slišala, kako "brunda", pa sta vseeno nadaljevala, pa še prišlo ji je. No meni je to **********************************

Na mestu, kjer so trenutno zvezdice, so stale besede: ogabno, fuj, bljak, za kozlat. Prosim za pojasnilo, zakaj so te besede neprimerne, saj niso niti žaljive, vulgarne, niso kletvice, niso nasilne, izražajo samo moje mnenje o "neprijetnem dogodku med seksom", zakaj so torej cenzurirane user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: neprijetni dogodek med seksom
10.10.2007 11:04:51   
daddy
Ker so bolj "grde", kot pa sam dogodek user posted image user posted image ?

Ne bi vedel, no. Obrni se na moderatorko foruma ( zs pa to ).

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?