|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (Ne)prijeten dogodek med spanjem
13.10.2007 23:04:51   
najina pikica*
ojoj za tak kalenje nočnega miru pa res ne rabiš bit v študentske,čeprav se tm verjetno dogaja svašta user posted image .....jst mama podobno zgodbo ko sva bila z mojim na morju!sva bila v hotelu,odprta vrata za na balkon,se zbudiva sredi noči,se slišjo grozni zvoki,k bi enga iz kože dajal!user posted image  jah itak jst ferbec grem gledat in poslušat na balkon za zvokom user posted image  ja zvoki vse močnejši in moje leve strani,jah no pa poglejmo kaj druzga kot nagnila sm se čez balkon,in zarad ferbca skor čez padla,zagledam dečvo in gospoda k sta se sadomazo ngavla pri prižgani luči.....je vse skup zgledal približno tako kot da bi izganjala hudiča drug iz druzga!user posted image user posted image  ja kaj naj rečem enim pač dela seksualna domišlija!
sm misla da se bom poscala od smeha,ja jasno sm poklicala mojga naj gre na ogled spektakla,pa me je sprva nahrulu kva se grem,da ju nej pustim primiru,no pol ga je pa le ferbec premamu,da je šel tut on mal poferbcat....user posted image
.....no navk te zgodbe je bil,da sm bila kaznovana za ferbcanje in sm jih fasal...user posted image


tako da tanikaa in vse tiste k še niste poročene,se splača bit!user posted image ....a vidte kakašna kazen vas pol lahk doleti...user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: (Ne)prijeten dogodek med spanjem
19.10.2007 19:54:10   
mimigirl
UUUUUUUU, koliko jih bom pa še jaz fasala, ker že 10 let neporočena spim zravem moškega. Sedaj pa še otroka imam z njimuser posted image - po nesreči sem ponoči padla na njega ali on na mene????

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: (Ne)prijeten dogodek med spanjem
19.10.2007 19:59:39   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: mimigirl

UUUUUUUU, koliko jih bom pa še jaz fasala, ker že 10 let neporočena spim zravem moškega. Sedaj pa še otroka imam z njimuser posted image - po nesreči sem ponoči padla na njega ali on na mene????


Sva na istemuser posted image .

Fajn tema ja.

(odgovor članu mimigirl)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?