|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex po porodu
3.1.2012 13:51:03   
Isabelle
IZVIRNO SPOROČILO: IceAngel

jaz sem pred dvemi tedni prvič rodila,vse naravno,brez šivanja,brez umetnih popadkov....danes sma pa probala če bi me kaj bolelo,ampak me je prej fajn zrajcu in je steklo brez problemov! Pa še pasal je po dveh tednih!!! :) tak da je vse odvisno od ženske!!!!


Čaki, kako tako hitro?Pa sej maš še čiščo. user posted image


< Sporočilo je popravil Isabelle -- 3.1.2012 13:52:56 >

(odgovor članu IceAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sex po porodu
3.1.2012 15:54:45   
IceAngel
Isabelle,ja imam še čiščo,ampak je še sam malce rjavkast izcedek,ni krvavitev!

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sex po porodu
3.1.2012 16:02:27   
ronja
Ste čakale na ginekološki pregled 6 trdnov po porodu?

Niti pod razno, nikoliuser posted image . Sva morala že prej dovolj dolgo čakatuser posted image . Mislim, da obakrat nekje 3 t po porodu, res pa nisem bila nikoli šivana.

Mislim,da se s tem ni za špilat,ker lahk pride do ornk okužbe

Za to pa obstajajo kondomiuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sex po porodu
3.1.2012 16:08:01   
ronja
Strah me pa ni bilo, prvič sem bila kar malo paf, ko sem začutila, da morava bit mal bolj na izi. Ampak se je stanje hitro spravilo v normalo, v kakem tednu ali dveh. Drugič je bilo vse ko da ne bi rodila.

Naš malček ima tako rahel spanec, da se zbudi že samo, ko se mož obrne na postelji, tko, da vprašanje ni tako butasto!!!

Drugič, ko sta mali zasedli vsaka eno sobo, ker pač nista hodili istočasno spat, sva prvič spala skup po porodu v kopalnici pod tušemuser posted image . Sem bila kar presenečena, da je bilo vse tko na izi, čeprav ni bil glih najlažji položaj verjetno - mislim tko, za prvičuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sex po porodu
21.1.2012 12:05:01   
Agnes27
Jaz sem pa sedem tednov po porodu in me je kr groza probatuser posted image  Sm bla šivana in je tam vse okol tko občutlivo da si ne predstavljam kako bom še kdaj uživalauser posted image
Je pa res da še nisem bla na pregledu pri G, imam ga šele drug teden tko da bomo vidli kaj bo ona rekla.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sex po porodu
22.1.2012 12:47:50   
nusi
midva sva počakal do prvega pregleda 6 tednov, ker sem bila kr ornk prerezana in zašita, me pa ni pretirano skrbelo, ker sem čutila, da je ok, oz me ni nč vezalo pri hoji al kokr kol drugače. Tudi lubrikanta nisva potrebovala, samo parkrat mal bolj na izi in iskat poze, kjer te nč ne zateguje. Potem je blo zlo kmalu spet "po starem", ampak čist tko kot prej pa kr dolg ni blo - vsaj zame ne, pa ne zaradi kakšnih bioloških ovir, ampak mal stresa, pa utrujenosti, pa skos neki.... ko je bil tamal starejši, se pravi več kot pol leta, sem se šele počutila res tko kot prej.Zdej sem itak spet noseča, ampak to me ni nikol oviralo, pa tudi upam, da se v drugo prej nazaj sestavim kot prvič. Se pa ne bi lotila akcije pred prvim pregledom, razen če ne bi bila šivana.

< Sporočilo je popravil nusi -- 22.1.2012 12:48:33 >

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?