|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:00:09   
Anonimen
PRIMORKE NA POMOČ!

Dajte mi prosim malo pomagat.
Moj mož gre čez mesec dni službeno za pol leta v tujino.  user posted image
Med tem časom bo nežika že v puberteti in nekje vmes bo rabila avtosedež.
Gledala sem Maxi Cosi priori fix. Pred dnevi je ena deklca nekam na forum prilepila ceno 233€ pri neki italijanski spletni trgovini. Drugače v BC je 333€
Gre se pa za tegale: http://www.fitkiz.de/bilder/Priorifix%20Lily%20Pink%20Galeriebild.jpg
In jaz bumberka tega posta ne najdem več. Nebi pa rada Nežike vozila v Italijo za brezveze (BTW: moramo še osebno naredit), se mi pa rahlo mudi.

Poznate kakšno trgovino, kjer imajo ugodno te sedeže? Če katera zavije po nakupih v Italijo....bi mi pogledala, če imajo? Če dostavljajo SLO? Sem pripravljena tdi kak € plačati kateri, če mi ga pripelje vsaj v SLO...... user posted image

< Sporočilo je popravil nefretiti -- 6.1.2008 21:01:44 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:14:58   
sonce78
Čer punce!

Moj sine je zaspal, sicer je pa bil včerajšnji ritem tudi hud; dojenje ob: 21h, 22h, 23.50h, 1.50h, 3.20h, 5h, 6.50h user posted image user posted image user posted image Jaz z vročino, še danes ni padla. Danes ga je moj dragi imel, jutri pa ....user posted image . A mogoče veste, če lahko vzamem tablete vitamina C ) niso niti limoninega niti pomarančnega okusa (polno dojim)?

Vasja še vedno fajn kašlja in nosek ima čisto zapacan user posted image user posted image user posted image . No, imamo malo težke dneve, pa bo tudi pri nas kmalu bolje.

december user posted image in čestitke za  user posted image svakinjo  user posted image

lina, helenav, melani  lepi, lepi malčkiuser posted image

user posted image user posted image user posted image Tiste, ki imate jajček "namontiran" na zadnjem sedežu, ali sedite poleg vaših malčkov ali sedte kar spredaj? Sem na forumu novorojenček, dojenček zasledila to temo in so me presenetili odgovori, da skoraj nobena ne sedi poleg malčkauser posted image Jaz pa striktno zadaj.


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:15:21   
nena80
melani, dobrodošla
res prava borka, tvoja punčka in ti tudiuser posted image user posted image user posted image , vse lepo za tvojo družinico user posted image

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:24:36   
sonce78
nefretiti http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=7695

Jaz bom ziher šla kaj v Italijo (Trst), samo ne vem kdaj .... rade volje ti pomagam, samo ne vem, če imajo tako ugodne cene v Trstu. Bom malo prečekirala na tej strani, če dostavljajo v Slovenijo.


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu nena80)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:30:16   
sonce78
nefretiti evo sem prečekirala http://www.culladelbimbo.it/ordine.asp?destinazione=Slovenia
Pošiljajo tudi v Slovenijo, ampak so stroški dostave 52,82€ ..... končna cena bi bila 291,47€


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:30:17   
Anonimen
http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=7695


Ja, ja, ja.....to sem iskala......Sonce....TI SI CARICA....ZLATA SI! Pa ta barva mi je še celo bolj všeč.


(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:34:31   
sonce78
nefretiti lahko ti pomagam s prevodom ..... boš že Pri jezu za Savinjo kafe plačala user posted image

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:44:48   
PBJ
Nefretiti, ma se mi smiliš. A pride može kaj vmes domov, verjetno že??

Cukerček, imate res pestro. Zdaj čakaš da mine inkubacijska doba. Upam, da če bosta dobila norice, da bodo v lažji obliki.

Melani, deklica je cuker, hvala Bogu, da se je vse dobro končalo. Bo pa nekja posebnega, ker se je rodila v avtuuser posted image .

Cuma, a so kakšne spremembe? Pri nas jih ni, čakam da morda izgineuser posted image

Ano sem stehtala in zmerila: pri 4. mesecih ima 7700g in velika je 66cm. Ni se kaj dosti zredila (470g) je pa zrasla za 4cm.
Včeraj in predvčerajšnjim je bila precej prehlajena, tudi vročino je imela, ampak na srečo se ni kaj resnega razvilouser posted image

Z gosto hrano bova začeli na začetku 7. meseca in ne vem zakaj bi hitela in ji dajala prej... Se pa še vedno polno doji in videti je zadovoljnauser posted image ...



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:47:31   
ana b
Nefretiti: po novem več ne rabiš osebne za v Italijo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 21:59:52   
Anonimen
Anab: Sej vem, da ne rabim za prestop bivše meje, ampak tam pa moraš imet neke dokumente....kako bi sicer dokazovala, da je Nežika moja.

PBJ: pride 2x vmes po 10 dni domov.....upam.
Rada bi pa postorila še vse, preden gre.

Sonce
: Itaq.....kavo pri jezu plačam tudi brez sedeža......Sej res.....bi bila katera za kakšno kavo v Šempetru? Jaz sem še vedno bolj slabo mobilna....pa res bi se že  mogle kej dobit, Že lani smo o tem govorile.


IZVIRNO SPOROČILO: sonce78

nefretiti lahko ti pomagam s prevodom ..... boš že Pri jezu za Savinjo kafe plačala 

V bistvu ne zastopim nič.....sem samo ceno videla in so se mi očke zasvtlikale. Ampak dostavljajo pa z zlatim kombijem, pa eno gumo zraven pustijo.



(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 22:00:14   
Anonimen
Spet jaz v poznih urah.

Sem vas prebrala za nazaj in upam, da nisem kaj pozabila.

Helenav - Klara pa je prava deklica, ne bi je mogel zamenjat z fantki. Zelo je srčkana, bo očka potreboval puško.

Cukrček - res imate smolo. user posted image  za vas in upam, da boste čimprej zdravi.

Sonce78 - jaz C vitamin tabletke (niso šumečke) jem že od vsega začetka in Daily (multivitaminske)

https://www.amway.si/catalog?product=1066&category=1003
https://www.amway.si/catalog?product=1067&category=1002
https://www.amway.si/catalog?product=1113&category=1004
https://www.amway.si/catalog?product=10226&category=1004

To je moja dnevna doza vitaminov in dodatkov (razen železo po potrebi)
Se pa tudi vozim odspredaj. Matija je odzadaj z Žano in Juretom, če pa njiju ni zraven, je pa sam in do sedaj še nismo imeli težav.

GUPPY, PBJ, in še nekatere punce - kje se skrivate?

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 22:00:56   
Anonimen
Ups - PBJ zdaj te vidim. sem predolgo pisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 22:27:21   
Anonimen
Jaz sem pa danes malčku naročila tole:
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2463708

Kaj pravite? Upam, da ne bodo potrebovali celo večnost, da mi pošljejo, ker mu bo potem premalo.

Joj sama s seboj se spet pogovarjam. Mislim, da je čas, da grem spat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 22:28:13   
annie
Končno je tudi naš malček zaspal...sedaj ga več nič ne zbudi, pa magari bi se kinderpet treseluser posted image ...glede tega je res sreča, da ko zvečer zaspi, res trdno spi in upam, da se bo danes tudi samo 1x zbudil... Je pa čudno, da če sem čez dan malce preveč glasna (npr. s posodo ko kuham ali pa če pralni stroj centrifugira, ker je takoj naslednji prostor spalnica) se takoj prebudi. user posted image A se vaši malčki čez dan tudi tak hitro prebudijo, če je kaj preveč glasnega? Ko je bil še čist mičken, ga tole ni nič motilo, sedaj pa zgleda, da je že toliko bolj dovzeten za takšne stvari user posted image
Sonce78, ja tole pa je res čudno, da jih zlo malo sedi zadaj pri malčkih, saj sem jaz tudi vedno obvezno zraven, če se slučajno zajokca, da ga potolažim ali pač karkoli drugega...drugače pa skoraj vedno, če se kam peljemo, pa tudi če grema k mojim staršem v Prlekijo, ko je od tukaj skoraj 2 h vožnje kar celo vožnjo prespi user posted image . Nič user posted image je šel tudi spat, pa grem še jaz...pa lahko noč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 22:29:08   
sonce78
IZVIRNO SPOROČILO: nefretiti


V bistvu ne zastopim nič.....sem samo ceno videla in so se mi očke zasvtlikale. Ampak dostavljajo pa z zlatim kombijem, pa eno gumo zraven pustijo.





Mogoče te pa dostavljač zmasira in stanovanje pospravi user posted image . Ampak preveri, ker v opisu piše, da ta avtosedež ne paše v vsak avto. Ni pa navedenega seznama v katerega pašeuser posted image


 Duška žal ne morem odpreti linkov, mi napiše, da moram biti prijavljena. Jaz tudi pijem Elevit, pa bi se rada še s vitaminom C nafilala, da prej preženem bolezen.

annie jaz sem tudi ostala presenečena. Sem tudi jaz zmeraj zadaj, še posebej, ko gremo k mojim staršem na Primorsko. Včasih celo pot prespi, včasih ga pa moram zabavati, zato si ne predstavljam, da bi sedela spredaj.
Tudi mojega sineka podnevi prebudi hrup .... sem se ravno danes čudila, de je spal 2 uri podnevi, ampak je pa bila čista tišina, ker sem spala tudi jaz. Drgače v normalnem "hrupu" pa več kot pol ure skupaj podnevi ne spi.


< Sporočilo je popravil sonce78 -- 6.1.2008 22:31:10 >


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 22:34:52   
Anonimen
Duška žal ne morem odpreti linkov, mi napiše, da moram biti prijavljena. Jaz tudi pijem Elevit, pa bi se rada še s vitaminom C nafilala, da prej preženem bolezen.


Zanimivo. V bistvu so vitamini od Amwaya. C vitamin (acerola), Daily, Calcij/Magnezij in žvečljive železove tabletke.
Poskusi sedaj:
http://www.amway.si/catalog?category=1001

Tudi otrokom dajem njihove multivitamine in sem zelo zadovoljna. Razen, da je Jure imel zdaj gripo že zelo dolgo nismo bili na antibiotiku. Mislim, da že 3 leta ne.

Annie - Matija tudi ne spi več tako trdno kot včasih. Prej ga zbudi hrup. Zato meni zmeraj igra radio ali TV, pralni stroj pere, pa še gradbišče imamo čez cesto (ravno pred njihovo sobo)

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 22:39:38   
sonce78
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

Zanimivo. V bistvu so vitamini od Amwaya. C vitamin (acerola), Daily, Calcij/Magnezij in žvečljive železove tabletke.
Poskusi sedaj:
http://www.amway.si/catalog?category=1001




Zdaj pa ja, hvala. A to se da samo preko agentov naročiti? Jaz sem imela GNLD vitaminčke in sem bila zadovoljna. Bom pa zdaj naročala od Justa, tiste, ki že uporabljate, kaj priporočate?


_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: septembrke 2007
6.1.2008 23:02:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonce78

IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

Zanimivo. V bistvu so vitamini od Amwaya. C vitamin (acerola), Daily, Calcij/Magnezij in žvečljive železove tabletke.
Poskusi sedaj:
http://www.amway.si/catalog?category=1001




Zdaj pa ja, hvala. A to se da samo preko agentov naročiti? Jaz sem imela GNLD vitaminčke in sem bila zadovoljna. Bom pa zdaj naročala od Justa, tiste, ki že uporabljate, kaj priporočate?



Jaz mislim, da jih lahko naročiš. Drugače jih nebi imeli na spletni strani. Od Justa pa poznam samo kremice...

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 7:49:45   
Anonimen
Jutro!

Mi pa že danes prvo kitico pančkamo. HVALABOGU.

Moram malo pojokat user posted image ......Naša user posted image je pa zadnje 4 dni obupna. Odkar je odkrila, da se lahko oglaša in temu dodala še miganje z nogicami je obup. Cel dan se dere. Nekje med jokom in blebetanjem. Pa čisto je postala hiperaktivna.

Včeraj ni spala niti pol ure skupaj v celem dnevu, iz postelje me je pa že ob pol šestih izbezala.
Danes je začela že ob 1h in je na vsake pol ure malo pojokala. Ob pol 6h pa ji je bilo dovolj in je hotela vstat.
Če jo dam spat v posteljo pa začne tako panično jokat, da že razmišljam, da jo kaj boli, čekiram temperaturo, ampak je vse OK.
Pojma nimam, kaj ji je. Se mi zdi, da sploh noče zaspat, da nebi česa slučajno zamudila......še med sprehodom se trudi in bedi user posted image

Zvečer ji je moral mož z medvedki ropotat 2 uri, potem pa je zaspala, ampak se je vsake 2 minuti prebudila in preverila ali še ropoče.....joj, jaz pa sem imela že polno glavo. Včasih sem ful srečna, ko gre zvečer spat in imam tiste tri ure časa zase.  user posted image

Ne vem, ali so že zobki krivi, da je takšna. Iz pridne punčke se je na enkrat spremenila v user posted image
Tudi med dojenjem je taka, da mi vleče dojko, se razjoka, potem pa spet tolaži. Dude pa po novem videt ne more.

Joj.....čisto sem že brez enegije.

Dajte mi povedat tiste, ki že imate starejše otročke, kako je bilo, ko ste čakali zobke?




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 8:23:49   
Pikica pokica

Dajte mi povedat tiste, ki že imate starejše otročke, kako je bilo, ko ste čakali zobke?



Boga..

Preveč natančno ti ne bom znala opisati, ker to tako hitro pozabiš. Dobro se pa spomnem, da se je malo po dopolnjenem 3. mesecu začelo s sinom podobno, poleg tega se je še slinil in si vse tiščal v usta in drgnil ob dlesen. Vsak dan sem pričakovala zobek, ki pa je končno uspel ven pokukati šele po dopolnjenem 7. mesecu.

Tako da zdaj zobka pri Zojo sploh še ne pričakujem, čeprav se nenormalno slini in mi vsi okoli mene pametujejo, da bo vsak čas zobek tu.

OOOOOOOOOOOO, sem pogledala proti oknu, pa je sonček vzunaj!!!!!!!!!!!!! SUPER. Ampak prvo imava aerobiko, šele nato greva na sprehod user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 8:26:04   
helenav
nefretiti..se podpišem pod tvoje....naša noč je bila tudi težka.....in opažam, da ona neje vedno...ampak važno da se ona priklopi..enkrat potegne in potem na cici zaspi....mislim, da izsiljuje družbo.....še malopočakam...potem pa očku nabavit čepke in mama jo bo pustila rogovilit.

je pa tudi naša včeraj odkrila da ima glasilke in je kot praviš ti nekja vmes med kričanjem in jokanjemuser posted image user posted image

grem se zrihtat, dokler drema

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 8:34:05   
Anonimen
Dobro jutro.

Jaz se tudi prav ne spomnim kako je bilo z zobki, vem pa, da so se zelo hitro slinili in tiščali vse v usta. Žana je dobila prvi zobek pri 5,5 mesecih, Jure pa šele pri 9. Vem pa, da lahko otroci dobijo tudi malo povišano temperaturo.

Mi smo se pa ob pol štirih ponoči preoblačili. Zbudil se je za hranjenje ( zdaj se spet zbuja 1x na noč od kar hodi prej spat) in je bil po desni strani cel moker. Očitno sem ga slabo zaprla, ker plenica ni bila pretirano polna. In kako je bil vesel ko naju je videl...user posted image user posted image user posted image
Na srečo je zaspal nazaj, edino me je več kot pol ure vlekel. In ostal v najini postelji.

< Sporočilo je popravil duskamb -- 7.1.2008 8:38:44 >

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 9:13:05   
123a
Dobro jutro punce...no sedaj pa končno jaz malo prej pišem.....Namreč naši SOSEDI so se odločili ob 8 vrtati in razbijati.Seveda so zbudili tudi Zojo in sma se vstale in šle zrihtatiuser posted image user posted image user posted image Sploh nisem navajena,ker drugače se zbudimo ob 10user posted image
Misli,da imamo vse po malem zadnje čase težave z našimi malčki....namreč tudi moja Zoja,ki je spala celo noč (21,22-06)se mi zadnje dva dni zbudi ob 2 in hoče papcatuser posted image Ne vem kaj ji je..verjetno rabi??No sej potem zaspi nazaj,ampak sploh nisem navajena...je pa lepo ko mi ob 2 zjutraj nameni kup nasmeškovuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZOJA-ko si prikukala na svet,si nama polepšala življenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 9:15:47   
lemavrica
Jutro,

mi smo pa dolgem času prespali celo noč, od 23h do 7h, potem je pojedel zdaj pa še malo pančka. Pri nas je še megla. Upam da bo kaj sončka in ne prehudega mraza da greva danes malo ven.

Sedenje v avtu zadaj nisem prakticirala ne na začetku in ga tud sedaj ne. Ponavadi vedno zaspi v avtu in ne vidim razloga da bi sedela zraven. Poleg tega dostikrat vozim jaz. Kako pa tiste ki sedite zadaj rešite zadevo če greste kam same z otrokom? Sej takrat je tudi sam na zadnjem sedežu ali ga imate na sprednjem?

123a a imava midev iste sosede ker pri nas tud nekaj vrtajo in tolčejo?user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: septembrke 2007
7.1.2008 9:25:24   
Anonimen
SONČEK!!!!!!user posted image user posted image user posted image  In +2!!!!!user posted image user posted image user posted image

Odpade načrt, da bi si pobarvala glavo, grem raje ven. Samo malček se še mora zbudit in posesat moram stanovanje, perilo pa je že obešeni, likala pa bom zvečer.

Grem malo po razprodajah - Baby center, H&M, C&A,... malčku so stvari 68 že kar tesne, pa še Žana ima rojstni dan v nedeljo in ji bom kupila kakšno krilo....ne vem še točno. Zelo rada je lepo oblečena.

Greste kaj po razprodajah?


(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?