|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izpoved hard core dojilje
18.10.2007 12:13:36   
NRMM
user posted image user posted image user posted image tale je pa dobrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Izpoved hard core dojilje
18.10.2007 13:57:22   
Majchi
Tud jaz sem se nasmejalauser posted image ! Ful dobr si napisala.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Izpoved hard core dojilje
18.10.2007 14:43:50   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ... uh, tvojo knjigo bi pa na eks prebrala user posted image


se samo podpišem in upam, da me ne čaka kaj podobnegauser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Izpoved hard core dojilje
19.10.2007 23:12:42   
Anonimen
Luštno napisano. user posted image

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Izpoved hard core dojilje
20.10.2007 9:40:34   
caillou
Alice, zelo dobro napisano. Najbolj zanimivo in resnično pa se mi zdi tisto, ko si napisala, da ti po prvem letu še vse ploska in hvali, v naslednjem letu pa se že posluša o neokusnosti in celo Ojdipov kopmleks se začne pojavljati. Zanimivo ne, kako ljudje kar čez noč spremenijo mnenje in ukrivijo  hrbtenico.

Tudi sama se lahko štejem med tahude dojilje (sem se pred leti), vendar dejstvo, da je imela prijateljica Mina doma zalivančka, nikoli ni izzvalo mojo nestrpnost. In kako biti potem strpen pri drugih, bolj perečih zadevah, če že pri navadnem hranjenju ne gre user posted image ? Samo pobožne želje morda.




_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Izpoved hard core dojilje
20.10.2007 9:56:55   
*lenc@*
Še enkrat se vprašam, je to res?!user posted image
Zelo dobro in zanimivo pišeš, dobra bi bla za knjigo napisat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Izpoved hard core dojilje
23.10.2007 23:17:04   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image
Še ena hard core... Mama zizaland, tudi dojim skoraj neprekinjeno že 3 leta. Pa še nič ne kaže, da bom čajne vrečke dobila nazaj. Ko ko knedl nehal vlečt, bodo po mojem samo že tiste vrvice od čajauser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?