|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2006-2
23.4.2010 8:04:26   
rija
evo, mala zbirka mojega user posted image

http://www.mojalbum.com/ttil/til


@srečica: ISKRENE ČESTITKEuser posted image
to ješlo pa hitrouser posted image

@ajdaN: madonca, tvoja sta pa videti ful starejšauser posted image  velika pa itak vem da stauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Januarke 2006-2
24.4.2010 20:24:21   
liju
Pozdravček od nas user posted image

Pri nas zelo veliko dogaja zadnjih 14 dni user posted image Imamo farmo koz user posted image Najprej Žan, zdaj pa jih je še Nino dobil user posted image  Vsaj nekaj dobrega v tem ...... da se jih rešimo in konec user posted image

srečica: Čestitke še za enega sinka in bratcauser posted image  Uživajte maximalno, pa le napiši kako je kaj potekal porod.....
Tak to bo vse, me že kozice potrebujejo user posted image  Lepo bodite in uživajte čez praznikeuser posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Januarke 2006-2
6.5.2010 16:52:26   
alenkica
Srečilča: super za še enga sinčka, se mizdi da je bilo včeraj, ko si nam sporočila, da si user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pišite kaj!!

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Januarke 2006-2
15.6.2010 12:00:38   
srečica
Hej punce, ja kje ste vse? Hvala za čestitke. Porod je trajal 2 uri in je bilo manj boleče kot prvič.

Že cel mesec se ni nobena javila. Kaj, če bi se dogovori, da se enkrat mesečno javimo in malo poročamo kako so kaj naši navihančki in navihančke?

Kako ste? Kako vaši sončki? Naš Anže je še vedno trmast in vedno hoče biti glavni in najboljši, čeprav mu to vedno ne uspe :) Na našo veliko srečo pa ima zelo rad Vita in ni nič ljubosumen.

Kako so kaj veliki? Naš ANže je 110 cm in ima 17 kg. Meni se zdi to malo, ne vem.

Lepo se imejte

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Januarke 2006-2
16.6.2010 10:56:02   
AlenkaIST
Lepo da tole še laufa. En prav lep pozdrav vsem skupaj user posted image
Vidim tudi da so se družinice lepo povečale. Tudi pri nas. Poleg Sare imamo zdaj še Laro user posted image  staro 3 mesece. Imamo se super, brez kakršnih koli problemov.
Upam, da mi uspe kakšno slikico prilepit....

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Januarke 2006-2
22.6.2010 9:34:54   
srečica
Alenka lepo, da si se javila. Tudi naš drugi sonček bo jutri že 3 mesece. Kako je sara sprejela sestrico? Naš Anže super in ga ima zelo rad.

Javite se punce kaj. Pa tiste ki veste prilep slikice jih pokažite. Velja?

Pozdravčki

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Januarke 2006-2
22.6.2010 9:55:28   
srečica
Sem dala zdaj v album nekaj slikic pa jih ne vem prilepit????


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Januarke 2006-2
7.7.2010 12:51:57   
lonja
Dan,

da nas spet malo dvignem po dolgem času user posted image .

Lepo, da ste nekatere spet prilezle iz anonimnosti user posted image user posted image . AlenkaIST, čestitke za še eno lepotičko user posted image . Je fajn a ne, sam očiji mal trpijo, k majo zdej same babnce za rihtat. Tud pri nas je podobna zadeva, čeprav je Manca karakterno čisti ravbarček. No, sej prav punčkasta tudi Ajda nikoli ni bila.

Pa sej verjetno veste, a ne, da je v vmesnem času tudi naša Tinkamiška povila še eno deklico, Zalo po imenu user posted image .

Mi smo nazaj s prvega dela dopusta, smo bli kr leteči, najprej na Cresu en teden, pa vmes na Bledu tri dni, prejšnji teden pa na Pašmanu, je blo super, fino fajn, bejbi sta uživali za znoret, sem mislila, da bo zdele katastrofa it nazaj v vrtec, pa ni blo, sta bili kr veseli male spremembe. Na morju je Ajda dokazala, da je na plavalnem tečaju, ki ga je obiskovala od marca naprej dejansko splavala, sicer mora bit en skoz zraven nje, ampak vseeno, strahu se je znebila, skače s pomola, se potaplja, prav veselje jo je gledati user posted image . Manca jo pa hoče posnemati na vsakem koraku. Smo prejšnji teden pokasirali eno malo večjo buško, tudi kri je tekla, ampak je blo hitro dobro.

Zdej pa že čakamo na naslednji dopust, ki bo v drugi polovici avgusta user posted image , se že veselimo.

Doma še kar delamo okoli hiše, drug teden bomo začeli polagati tlakovce, tko da poštimamo tudi malo okolico.

Služba je kt ponavadi, včasih super, včasih se vleče, ob konicah je kar pestro, ampak se da preživet.

Kaj pa kaj ve? Se hladite v kaki senčki?


(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Januarke 2006-2
7.7.2010 13:50:23   
pikica*
Januarke se počasi spet zbiramo:))

AlenkaIST, tebe sem imela pa še nekaj časa v  telefonu. Si bila ravno na prvem mestu in je Zoja včasih tudi poklicala:)).

A da je Tinkamiška rodila? Super!:) Res sem vesela zanjo.

lonja - vi pa že s tako obsežnega dopusta? Mi se odpravljamo v petek. Malo gremo na drugo stran Atlantika pogledat. Še najbolj me skrbi 10-urni let s tamalima, ampak bomo preživeli. Potem pa uživancija:).

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Januarke 2006-2
7.7.2010 14:45:08   
lonja
Pikica*, a vi pa kar v USA user posted image ? Ja, super. A to greste na kako krožno turo ali samo v kako večje mesto? Joj, to pa tudi mene še enkrat vleče. Sva bili s sošolko na faksu v Chicagu, pa pol sva nardili še turo po Kaliforniji z avtom, noro je bilo, res bi šla še....sam se mi zdi trenutno še nemogoče...mogoče enkrat, ko bojo pupe mal večje....user posted image

AlenkaIST, ja tudi pri men si bila večkrat žrtev nenadzorovanih klicev naše Ajde user posted image , verjetno si bla full jezna.

Grem počasi domov. Jutr pa spet sem, namreč v službo user posted image .

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Januarke 2006-2
7.7.2010 14:52:48   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: lonja

Pikica*, a vi pa kar v USA user posted image ? Ja, super. A to greste na kako krožno turo ali samo v kako večje mesto?


Germo bolj penzonistično verzijo - z mulčki si česa zahtevnejšega ne predstavljamuser posted image . Najprej gremo malo D.C. pogledat, potem pa še NYC.  In vsi 4-je že komaj čakamo:).

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Januarke 2006-2
21.7.2010 13:30:37   
tinkamiška
se vam na hitro javim...user posted image

smo vredu, porod je bil hiter, brzinski, zala je isti scrkljanček in mala žerka kot iza, ji je precej podobna tudi na pogled...

ne vem kako se že slike lepijo, pozabilauser posted image

pišem z eno roko, ker zala čez dan spi samo v naročju, drugače pa se po 5 minutah zbudi in že krega, no čez noč spi nekje 1,5 do 2 uri, potem se dojiva in spiva in dojiva in spiva...sej pravim, zelo je podobna iziuser posted image

iza je pridna, zalo cartka, zaenkrat ni veliko ljubosumja, sicer zelo paziva, da dobi dovolj poljubčkov, pozornosti in ljubezni...no te ni nikoli dovoljuser posted image


vam vsem pošiljam en velik pozdravček!

srečica...čestitke!user posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Januarke 2006-2
21.7.2010 14:39:09   
lonja
Tinkamiška, še enkrat čestitke user posted image  za Zalo, ste izbrali res lepo ime. Je blo tudi pri nas (pri meni) v ožjem izboru, sam se ni prebilo čez strogo sito mojega user posted image .

Mi smo OK, pridno hodimo v službo in vrtec, vikendi pa si popestrimo s kakim skokom na kak izletek. Že ob ponedeljkih začnemo planirati in je potem teden krajši user posted image .
Bejbi sta pridni, čeprav se znata tudi že fino scufati, Manca ne ostane Ajdi prav nič dolžna in potem je večkrat tudi jok. Ampak se potem lepo zmenimo, se polupčkamo in gremo dalje.

Nadaljujemo tudi dela okoli naše hišice, jutri spet dobimo delavce, ki nam bodo okoli hiše polagali tlakovce. Tako bo tudi okolica še lepša.

Pikica*, kako kaj počitnice, ste že doma? Upam, da dobimo tudi januarke kak hiter raport user posted image


Lep dan, pa dejte se no kej oglasit.




(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Januarke 2006-2
23.7.2010 9:02:53   
liju
Pozdravljene babike!

Vidim da ste se le malo javile user posted image , no zdaj pa da se še malo mi user posted image . Dopust je za nami user posted image  kar hitro mine teh 14 dni user posted image  Bili smo na Visu in smo se imeli prav fajn, no če odmislimo gostoljublje in recesijo ki vlada v tem hotelu user posted image

Včeraj pa je naš mali sonček dopolnil 2 letiuser posted image , je pravi nagajivi fantek- živec, med tem ko Nino on pa računalniški frik user posted image user posted image user posted image   in risanke so zakonuser posted image .

Zdaj pada probam priepit slikico,če mi ratauser posted image

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=150533

Pač link, ker slikice več ne znam user posted image

Lepo bodite pa se še javite kajuser posted image , tudi mi se bomouser posted image

lp

< Sporočilo je popravil liju -- 23.7.2010 9:04:20 >


_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Januarke 2006-2
23.7.2010 9:06:22   
liju
Tinkamiška: čestitke za pupiko user posted image

_____________________________

No in jih imamo. Dva sončka mislim. hehe

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Januarke 2006-2
24.7.2010 10:58:13   
Ovnica78
Oj, oj!!!

Lepo, da se občasno še javljate. Vas je prav fajn prebrat.

Tinkamiška ČESTITKEEE za tvojo malo princesko, prav tako Alenki IST.
 
Mi smo tudi že z dopusta. Je kar prehitro minilo!

Tin je užival 100 na uro. Najbolj v iskanju rakcev, lovjlenju rib, plavanju s plavutkami,...  Trma je pri nas še vedno prisotna a ne več v taki meri kot je bila. Zdaj se mu že da tudi kaj dopovedat.

Iva je dopolnila že 1 leto in je že prava malo gospodična. Prav vidi se ji, da je punčka, saj jo zanimajo čist druge stvari kot Tina.
Septembra gresta oba v vrtec.

Toliko za zdaj. Pa napišite še kaj.

Še ena fotka mojih lumpov:

user posted image

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu liju)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Januarke 2006-2
10.9.2010 12:56:50   
lonja
Da nas vsaj premaknem na prvo stran, sej dolgo tam itak ne bomo ostale user posted image .

Tinkamiška, kako kej življenje v četvero, dej vsaj kej se oglasi. Smo radovedne user posted image .

Pikica*, kaj pa raport iz počitnic v ZDA, si pozabila?

Rija, kje ste kaj dopustovali, je blo luštno? Odkrili kak nov dober hotel? Ja, preveč me stvari zanima, vem. a še kaj hodiš v LJ? Bi imela eno prošnjo spet zate user posted image .

Mi smo po tednu dni dopusta veselo zakorakali nazaj v vrtec. Naša Manca je iz lunce (skupina 1-2 leti) postala ribica (2-3 leta), v skupini je še 13 majhnih ribic, dobila je dve novi zelo luštni vzgojiteljici in s spremembo ni bilo nobenih problemov. Edino, kar je, da smo ta teden hodili malo bolj pozno v vrtec, ker imam še dopust, oz. sem zdele dva dni celo na bolniški in pridno jemljem AB. Vzrok je bil grozen kašelj, ki se vleče že ene dva tedna. Ampak gre že na bolje.

Ajda je ostala v skupini škratkov in se že počasi pripravljamo na šolo. Ja, groza, me ta ''zgodnje'' januarčice oziroma prelevljene januarčice v decembrke bomo drugo leto že imele prvošolčke. Me je kar groza user posted image . Trenutno smo v enem sila trmastem obdobju, tko da je vse kar zabavno, ampak z dobro voljo ali pa tudi malo slabe volje kdaj, rešimo vse

Prejšnji teden smo še veselo čofotali na morju, smo bili v Rogoznici pri Šibeniku in je bilo luštno, edino voda je bila bl brrrr, tam nekje okoli 20-21 stopinj.

Zdej pa že pospešeno iščem kako ugodno varianto za 1.november, upam, da nam kak Egipt finančno znese. Bi prav rada izkoristila, ker ima Manca letos še zastonj user posted image .


(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Januarke 2006-2
13.9.2010 8:38:53   
AlenkaIST
Ah, punce ne se sekirat če je kdaj telefon zvonil. Saj mi je bilo jasno kaj je narobe, če je bila ura okol 7 zjutraj user posted image user posted image . Imam pa res par klicev v spominu od Ovčke.

Tko, sem hotla sliko kar prilepit pa mi je celo besedilo pojedlo. Evo dodajam album pa poglejte!!

Lepo se imejte in en velik user posted image

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: Januarke 2006-2
14.9.2010 9:34:13   
A & T
Tinkamiška - čestitke za princesko tudi od mene.

AlenkaIST - super slike. Najbolj všeč mi je tista, ko si pupi ob ležanju podpirata glavo z roko in ena drugo gledata. Za to pa ne zaostaja niti tista, ko sta s Saro isto oblečeni.

Moj starejši je zakorakal v 7. razred in učenje se je začelo, januarček Tino pa je bil prejšnji teden doma, ker je imel virozo (kašelj, hripav glas in nahod), zdaj pa spet hodi v vrtec.

Danes je vremo fenomenalno, že zjutraj smo imeli preko 15 stopinj in tako naj tudi ostane - naj bo jesen lepa, da bomo lahko čimveč zunaj z našimi miši.

Pišite kaj.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Januarke 2006-2
16.9.2010 21:23:12   
srečica
Ej, punce lepo, da ste se malo javile.

TINKAMIŠKA čestitke še od mene. Zelo vesela za vas.

LIJU - porod je bil hiter in kar ok. Prišla v porodnišnico ob 9 zjutraj, ker mi je odtekla voda, ob 10,30 dobila umetne popadke in ob 12.48 že v rokah držala sinka Vita. Hitro, a ne?

Jaz bi tudi rada kakšne slikice prilepla pa ne gre :(

Dajte mi povedat ste ve po drugi nosečnosti tudi imele probleme spravit dol kg? Meni je še ostalo 10 kg i n čeprav polno dojim in bo Vito star že 6 mesecev ne gre nič kaj dosti. Od prihoda iz porodnišnice sem izgubila 5 kg.

Kako ste kaj drugeče? Naš Anže je zelo trmast in na čase zelo glasen in seveda malce nagajiv. Z Vitom se imata zelo rada in trenutno še ni nobene ljubosumnosti.

Lepo se imejte in upam, da se kaj javite.

Darja

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: Januarke 2006-2
17.9.2010 13:29:26   
A & T
srečica - to pa je bil res hiter porod in lepo je slišati, da niso vsi dolgi in hudi. Jaz sem tudi po drugem porodu izgubila pridobljene kilograme, vendar še ne prve mesece, en čas traja, tako da sem prepričana, da bo tudi tebi uspelo.

Ste tudi ve svoje otroke že vpisale na kakšne tečaje, telovadbe...? Naš Tino je začel obiskovati plesne in je tako zelo navdušen. Vedno komaj čaka naslednji termin. Je v skupini med samimi deklicami, vendar ga to sploh ne moti. Pleše, ponavlja gibe...bomo videli, če bo ta navdušenost trajala in dokler bo, naj kar pleše.

Naj kakšna, ki obvlada objavo slike, opiše postopek.

Pišite...



(odgovor članu srečica)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Januarke 2006-2
18.9.2010 20:58:01   
pikica*
Tinkamiška - čestitke za hčerkico. Uživajte!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: lonja


Pikica*, kaj pa raport iz počitnic v ZDA, si pozabila?



Pa sem res pozabilauser posted image . Se nam čisto preveč dogaja. No, pa začnimo.....z eno besedo - bilo je super duper enkratno (ok, to so že tri besedeuser posted image ). Tamaladva sta let super prestala, tako da se nama je kar odvalil kamen od srca. Najprej smo devet dni odkrivali Washington (od tega sem ga štiri dni z mulčkoma več ali manj odkrivala sama, ker je bil mož večino časa na konferenci). Za moje pojme res lepo mesto, nad katerim je bila tudi Zoja totalno navdušena. Ljudje so bili zelo prijazni in odprti, ko so me videli samo z dvema otročkoma, so se ves čas ponujali, da mi kje pomagajo (nesejo voziček ipd.).  Vsak dan smo pohajkovali okrog, odkrivali muzeje (ki so btw. vsi brezplačni in res zanimivi za otroke) in postajali vse bolj odvisni od ameriškega načina življenja. Vsak dan smo odkrivali nove kotičke National Mall-a (ne, to ni nacionalni nakupovalni centeruser posted image ) Stanovali smo čisto blizu Capitol Hilla (kakšnih 500m stran), zato je bila to vedno naša izhodiščna točka, potem pa smo se prebijali proti Lincoln Memorial-u, ki predstavlja konec National Mall-a. Vmes pa 3 milje parka z vsemi moočimi znamenitostmi, ki jih premore Washington, vključno z Belo hišo. Da nas slučajno ne bi kdo spregledal pa sta maladva ves čas na ves glas prepevala Kekčevo pesemuser posted image .  Po devetih dneh pa smo "zajahali" vlak in jo odrinili v NYC. Neverjetno mesto, s čisto posebno karizmo, ki te zasvoji ali pa totalno odbije. Mi sodimo v prvo kategorijo user posted image .Štiri dni smo prebili v tem posebnem mestu in vpijali vtise. Čisto preveč stvari je bilo za videti, da bi lahko obredli vse. Ampak tiste ključne nam niso pobegnile - Rockefeller center, Statue of Liberty, Times Square, Ground Zero, Central park z ZOO-jem in še bi lahko naštevala. Seveda pa nismo izpustili niti šopinga na sedmi aveniji. Zdaj lahko razumem kako lahko nekateri postanejo odvisni od šopingauser posted image . Če katere zavije v tisti konec, ne sme izpustiti trgovine Forever21. Vsem nam je bilo kar težko zapustiti to neverjetno mesto in se vrniti domov. Prve dni nas je kar konkretno zdeloval jet lag in pa občutek utesnjenostiuser posted image . Res neverjetno, kako zelo smo si želeli nazaj. Ni debate, vsekakor se bomo še vrnili. Jaz pa si že lep čas prepevam pesem New York od Alicie Keys.


Ravno včeraj pa smo se vrnili še z dvotedenskega oddiha na morju, ki je bil bolj lenoben. Super vreme, malenkost hladno morje (22C) in veliko uživanja. V ponedeljek pa spet nazaj v realnost. Zoja in Lovro že komaj čakata vrtec in svoje male prijateljčke, midva pa malo manj veselo pričakujeva službouser posted image .

Kar precej sem se razpisala - upam, da ste se uspele prebiti čez to solatouser posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Januarke 2006-2
20.9.2010 16:12:58   
A & T
pikica* - lepo je bilo prebrati ta potopis, me je kar zamikalo, da bi takoj šla tja. Ni fajn po dopustu priti nazaj v službo, delovno okolje, se pa čez čas navadiš in je lažje.

Piši še kaj, pa tudi ostale, lahko pa zalepiš tudi kakšno sliko, če obvladaš - jaz na žalost ne...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Januarke 2006-2
7.10.2010 9:05:02   
AlenkaIST
Punce, pojdite v svoj profil in naredite album. Zame je bila to edina opcija da slike gor spravim.

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: Januarke 2006-2
7.10.2010 9:07:41   
AlenkaIST
Moja ringaraja / Albumi / Dodaj album

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

(odgovor članu AlenkaIST)
Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?