|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 194 [195] 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki 2006
16.4.2010 15:14:16   
Janci F
Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Male majčice in majčki 2006
21.4.2010 20:03:41   
mojca75
Jooj punce moje, sej smo čist opustile vse čvekanje. Moram malo dvignit našo temo user posted image .

Sej vem, časa ni, časa NIIII. Popoldan smo zunaj,... službe, akcija... Sama večrat kuknem samo ker ni nič napisano tudi grem. PAč. Ampak sedajle sem si vzela čas za en monolog. No sej pri nas ni kaj posebej novega. Pozna se nam operacija, mojči je zdrava in ful boljše energije. Je kot uš, raste ... še dobro da gre poletje notri, sicer bi vse hlače morali menjati,... čevlje smo pa itak že morali.
V službi imam pestro, da komaj "sfolgam". Magisterij stoji od januarja... ampak... za praznike se lotim.

čas šiba z astronomsko hitrostjo,... zdejle polikam kup perila, no sej ljubi se mi ne, ampak... je treba zjutraj kaj oblečt user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Male majčice in majčki 2006
1.5.2010 21:12:54   
TiaSara
Ja Mojca, saj mi je kar hudo, ampak res ni časa. Pri nas imamo projekt hiša in ta nam pobere ves čas, ki ga pri dveh otrocih in službi sploh še ostane.

No tale vikend smo si pa vzeli čist zase, ker je itak vse zaprto in se imamo prav super sproščeno.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Male majčice in majčki 2006
3.5.2010 10:14:02   
tea
Joj, pa smo res čisto opustile našo klepetalnicouser posted image No, pa bom vsaj jaz natrosila malo novičk, ko sem še domauser posted image No, saj bo tudi meni kmalu odklenkalouser posted image
Naša fanta sta danes po dobrem tednu počitnic zopet v vrtcu. Prejšnji teden sta imela počitnice in smo se imeli prav luštno. En dan smo bili tudi v Ljubljani, med drugim tudi v Tivoliju na igralih in v čolnarni na torticiuser posted image Se še spomnite?? Tri leta so že mimouser posted image user posted image Zdaj je moj Miha ravno takšen, kot so bili takrat naši majčki. In, Mojca, ne boš verjela kamenčki so še vedno zakon - sem mu komaj preprečila, da ni zasul enih mamic z dojenčki in metal kamenčkov v vodouser posted image
Če bo vreme sprejemljivo, gremo drugi teden v Gardaland. Na koledarju piše zelo na veliko in fanta vsako jutro preštejeta kolikokrat morata še spat, da bomo šli. Upam, da ne bo deževno, ker potem bo potrebno prestaviti.
Pa praznovanja naših jnakov in junakinj se bodo počai začela, a ne?
Zdajle je ravno prenehalo deževati in se bova z Mihcem odpravila ven. Imejte se lepo!!

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Male majčice in majčki 2006
4.5.2010 13:42:14   
lenika
Tea, a ti si še doma? Jaz pa v četrtek zaštartam.user posted image

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Male majčice in majčki 2006
4.5.2010 20:41:30   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

Sej vem, časa ni, časa NIIII. Popoldan smo zunaj,... službe, akcija... Sama večrat kuknem samo ker ni nič napisano tudi grem.

se podpisem... na zalost user posted image

lenika & tea - a je res ze prisel vajin cas?!

En lep pozdravcek vsem majskim mamicam. In seveda cestitke in lepa praznovanja vsem majcicam in majckom!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Male majčice in majčki 2006
4.5.2010 20:48:17   
TiaSara
Tea, Lenika - user posted image . Naj bo tale prehod čim manj boleč.

Jaz sem pa na dopustu, tamala pa  kuha z 39 vročine user posted image . Pa smo hoteli še malo na dvodnevni izlet jo mahnit, k oddaljenim sorodnikom, pa ne bo nič iz tega. Potem pa še tale dež zunaj...

Majčka bomo pa kar v vrtec spet poslali, ker  je doma nemogoč. Poln energije, bi ves čas samo divjal, midva imava pa že s tamalo in gospodinjstvom polne roke. Kakšen dopust user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Male majčice in majčki 2006
6.5.2010 12:11:02   
cofek
helo punce!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: mojca75

Sej vem, časa ni, časa NIIII. Popoldan smo zunaj,... službe, akcija... Sama večrat kuknem samo ker ni nič napisano tudi grem.

se podpisem... na zalost



ne tko hit obupat, pa saj lahko tudi same kaj napišete, ne?

mi smo tudi imeli malo počitnic in moram povedat, da so prav pasale in da jih že pogrešamuser posted image . sicer smo šli v četretk  do nedelje v Moravce in se imeli prav fino...sicer ne vem kaj je v tisti ravnini, samo mi se imamo vedno ful fajn ko smo tam...
praznovanja rojstnih dni so v bistvu že za nami - spet smo dobili en kup daril - igrač, ki jih spet ne vemo kam spravit...
a ste vedele, da obstajajo zidaki in glina, da lahko zidaš ta prave hiške z vrati in okni? pa Ses ima ful dobre igrače iz lesa za sestavljanje raznih robotov, veternic,...
ja, nekaj prav dobrih igrač smo dobili...

zdaj se pa začenja ta pravo delo, ko se zgleda spet ne bomo videli po nekja dni - U naslednji teden za cel teden odhaja na službeno pot, jaz imam en kup seminarjev, tk oda bomo mogli spet babice in dedke vpreč...res  so zlata vredni...

vsem majčičam in majčkom želim lepo paraznovanje in en kup pametnih daril...

lp,t

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Male majčice in majčki 2006
12.5.2010 20:34:44   
mojca75
O bejbe, dolgo nisem čekirala pa vidim da ste se spet "sestavile". user posted image

Mi smo danes preživeli prvega v seriji praznovanj. Smo preživeli, je bilo pa kar pestro. Smo imeli sosedove punčke (5 komadov), sem mislila da smo že prerasli jok zaradi delitve/posojanje igrač, pa ga očitno nismo. user posted image  No, mojči ima težave samo z eno punčko, pa ne vem zakaj, res je taka bolj živa, ampak vseeno, nič ji ne bo vzela "zares".

sicer pa smo po starem, jaz precej delavno, v službi, doma, magisteri. Dedec tečen na vsako luno, vmes Okuser posted image .

Še vreme se zrihta pa smo na konju. Aja, če ima katera kej vez pri vremenarjih, naj zrihta da v nedeljo ne bo deževalo - smo sicer imeli plan v soboto imeti piknik, pa je toooolk fajn vreme napovedan. No upam da se v soboto zlije in bomo vsaj v nedeljo popoldan lahko zunaj. user posted image

Aja, še darila - jaz sem letos "naročila" kar oblačila. Igrač je itak preveč že sedaj, pa še zrasla je toliko da jo moram komplet na novo obleči, tako da če kdo kaj "prispeva" ne bo odveč.
Midva sva ji kupila "tekaške" sopergice, pa knjigico z naslovom "Doma je najlepše" - govori o enem krtku, ki misli da ima temen in vlažen dom, vmes proba ježkovega, pa od veverice,... na koncu pa ugotovi da je doma najlepše user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Male majčice in majčki 2006
13.5.2010 8:19:44   
mojsoncek
Hello punce!

Pa sem docakala dva dni dopusta user posted image . Danes pospravljam, jutri pa grem v LJ po opravkih (nabava za sobotni piknik, notar, babji cvek). V soboto pa nas caka grande festa... povabljenih je namrec veliko veliko ljudi user posted image . Upam, da bo vsaj priblizno solidno vreme, ker ce bomo vsi notri, ne vem kam se bomo dali user posted image . Torej se tudi ja priporocam, ce ima katera veze pri vremenu.

cofek, saj nisem obupala user posted image

darila, mi smo "narocili" nekaj igrac, ki si jih res zeli ze nekaj casa. So pa to outdoor igrace (vsaj nekaj). Drugace smo se pa tudi mi prijavili kar za cunje, tega ni nikoli prevec, sploh pa poleti, ko se valjajo zunaj po travi in peskovniku user posted image .

Sicer pa sta moja dva mladinca super fanta (z obcasnimi izpadi in vsak svojimi forami). Zdravje jima kar lepo sluzi. Sem mislila, da bo Nejc vec bolan, ko je sel v vrtec, ampak se kar dobro drzi.

Ja nic, najbolje, da se kar lotim pospravljanja, ker bo en dva tri ura tri... punce moje, bodite lepo!



_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Male majčice in majčki 2006
16.5.2010 14:56:00   
TiaSara
Vse najboljše vsem majčkom in majčicam, ki so že praznovali user posted image . Naš je bolj pri tazadnjih, tako da še čakamo, je pa že dobil rolerje v naprej. Saj, če bi vedeli, da bo takole vreme, mu jih še ne bi dali, tako jih je pa dobil, ker jih imata že oba, bratranec in sestrična, pa da se lahko še on zraven uči. Je take sorte, da mu taka zunanja motivacija precej pomaga, sam se kar stežka spravi k učenju novih stvari.

Zdajle, prav nenavadno, spi, verjetno zato, ker ima rahlo vneto uho. Upam, da bo natresk pomagal, da ne bo treba antibiotikov.

Drugače pa razmišljam, kakšno torto narest, da jo bi otroci jedli. Ker zdaj se mi zdi, se vsi, bolj kot ne, za bombončke zagrebejo, ostalo pa samo malo pobrkljajo in pustijo.

Jutri pa spet v službo user posted image



(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Male majčice in majčki 2006
18.5.2010 16:48:36   
tea
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Tea, a ti si še doma? Jaz pa v četrtek zaštartam.user posted image


Jaz sem pa še doma in to julijauser posted image  Naš Miha je moj tretji otrok in tako imam porodniško podaljšano za 30 dni, potem pa še 15 dni starega dopusta, pa nekaj novega, ker bomo šli na morja, tako da štartam tam nekje 10.7. - se za točni datum še dogovorim v službi.

V Gardalandu smo se imeli krasno, sta fanta tako navdušena, da bomo verjetno ponovili v jeseni. Drugi teden bo pa tudi pri nas prestro - iz vidika praznovanj, seveda.
Imejte se lepo, moram končat, fanta že lumparije šilatauser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Male majčice in majčki 2006
27.5.2010 21:51:19   
TiaSara
Naš mali je zaključim s prvim in najpomembnejšim praznovanjem 4. rd. Je povabil par prijateljev in so uživali... Jaz pa tudi, ko sem ga gledala, kako se ima fino. Čeprav je bilo kar težko biti pozoren na toliko malih na kupu. 

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Male majčice in majčki 2006
31.5.2010 11:12:11   
cofek
ojla punce!!!!

pišem drugič, ker me je prvič ven vrglo in mi cel post zbrisalo user posted image user posted image user posted image

pa da povzamem :
-včeraj smo šli gledat Sapramiško (ja, spet) - tokrat še z Nežo, ki je čudežno celo predstavo zdržala noter..
- tale vreme mi gre blazno na živce- še nisem prilezla in zimskih oblačil (tista dva dni sploh ne štejem)
- mi pa že odštevamo dneve do dopusta - "samo" 40 jih še mamo user posted image . Grem pa spet kampirat (Straško vabi), pa potem mogoče za kak podaljšan vikend še kam skočimo... pa vi? kam greste?

lep dan še naprej - vreme itak ignoriram...
lp,t


(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Male majčice in majčki 2006
27.6.2010 21:23:18   
lenika
Joj, joj, našla sem nas na tretji strani.user posted image  Se vidi, da smo polno zaposleni. No jaz sem že mesec in pol zopet v službi in sem se že počasi navadila na ritem. No še en teden smo v službi, potem pa zopet počitnice.user posted image  Septembra bo šlo pa bolj zares.

Matic je že velik fant, kar ne morem verjet kako meseci in leta bežijo in kako naši otročki odraščajo, Daša je pa tudi iz dneva v dan bolj zanimiva, sploh sedaj, ko je začela hodit.

Javite se kaj. Jaz upam, da bom imela tudi sedaj poleti kaj več časa za javljanje. Sicer pa komaj čakam, da gremo čez 3 tedne na morje.
Uživajte s svojimi malčki.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Male majčice in majčki 2006
11.8.2010 18:46:33   
cofek
helo punce!!!

nas skor nisem našla.... čist smo pozable na tale čvek...user posted image

no, v bistvu smo po starem, dopust smo že skoraj pozabili da je bil, bomo počasi začeli odštevati že za naslednjega user posted image
smo se imeli pa luštno v Straškotu in bomo najbž naslednje leto spet odpeketali tja...
Ažbe se je v ponedeljek naučil vozit kolo brez pomožnih koleščkov - kar nisem mogla verjet ko sem ga zagledala, ko se je peljal proti meni user posted image .
Čeprav so počitnice hodi v vrtec in me je čist presenetil, ker mu je ful fajn čeprav je manj otrok in so v drugem vrtcu...
se mi pa zdi da se je ful spremenil (tko vizualno)- da je postal tak fantek, ta prav štiri (glede na velikost skoraj pet) letnik...

in kako se kaj imate ve?
lp,t

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Male majčice in majčki 2006
19.9.2010 21:31:34   
lenika
Izgubljene, kje ste?

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Male majčice in majčki 2006
27.9.2010 10:46:05   
cofek
očitno samo še na fb user posted image ...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Male majčice in majčki 2006
16.10.2010 20:32:51   
mojca75
sem in ke kdaj pa še pokukam sem, ampak res bolj poredko. Mogoče pa ne bi bilo slabo obnoviti majskega čveka. user posted image .
Zdej na zimo, ko bo več časa user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Male majčice in majčki 2006
16.10.2010 21:53:02   
MiaSophia
Pozdravljene majčice user posted image ,
glede na to, da se nisem oglasila sto let, sem tudi jaz za to, da se malo bolj zaklepetamo tule gor in ne na FB.
Pa menda ne bomo dovolile, da nas en FB potolče?!
Kot lahko berem tule gor, ste skoraj vse (tiste, ki smo se "družile" l.06), dobile še drugega otroka.
No, pred pol leta smo tudi pri naši hiši dobili še eno fračko user posted image in je prav fajn (tok tok) user posted image .
Torej, pište punce user posted image

< Sporočilo je popravil MiaSophia -- 16.10.2010 22:04:52 >

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Male majčice in majčki 2006
21.10.2010 14:21:30   
cofek
ojla punce!

MiaSophia čestitke!!! in kako se zastopita otroka?
našadva sta prav smešna - včasih se stiskata in lupčkata, včasih se zboksata, včasih je eden ves meden pa ga drugi odriva stran, naslenjič je ravno kontra...dolgčas res nikoli ni. Je pa res da je Ažbe letošnje poletje postal bolj "resen", medtem ko je Neža še vedno naša Lola (poznate risanko Čarli in Lola - meni je zakon, ker se tako nasmejim zraven, ker je Neža res čista Lola - v svojem svetu in tako nedolžno bitje, ki ti včasih požre vse živce, Ažbe je pa že malce podoben odgovornemu Čarliju, ki Lolo ščiti in uči)

nič, upam, da bo res tale čvek še 1x zaživel...
jaz bom prihodnje dni imela več časa, ker sem si v ponedeljek poškodovala nogo na aerobiki, tko da so me v torek operirali in mi vstavili dva "šraufa" v kostko na stopalu in tako sem si priskakljala počitek. Mi ni nič fajn, ker sem 100% odvisna od ostalih - no, na stranišče in te zadeve mi še grejo, najbolj me pa jezi da nisem mobilna - imam longeto, tko da tudi avta ne morem vozit.user posted image user posted image user posted image user posted image

lp,t

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2010 18:51:03   
mojca75
O Cofek, tole je pa ena štala user posted image .

In ja MiaSofija... skoraj vse so "pridelale" še enega otroka, razen mene (se mi zdi) in tiste ki so enega že imela prej, pa še tiste so se ene odločile za tretjega user posted image . Mi še kar vstrajamo pri Mojci edinki, in očitno bo tako ostalo.
Sicer smo pa prav super, samo še službo ki bo imela normalen obseg dela najdem pa sem zmagala user posted image .

Meni je tudi všeč risanka Čarli in Lola pa Larina zvezdica je tko ljubka (Ok bolj za punce mogoče), čeprav je zelo poučna.

No, evo jaz se bom bolj pogosto poskušala javiti.

Evo, mečem kost: Kaj bo letos nosil Miklavž oz decemberski mož-je (katerikoli).
pri nas Lego kocke, pa kaj za posladkat  


_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Male majčice in majčki 2006
25.10.2010 21:02:26   
žmož
Pozdravček punce,

vidim, da se vam veliko dogaja, čeprav skorajda nismo več aktivne na tem forumu, da bi si izmenjavala medsebojne izkušnje :(. Meni osebno je bolj všečen tale forum, kot pa Facebook, ki se mi zdi preveč neoseben. Ja, naši malčki rastejo z veliko hitrostjo in 123 bodo vstopili v 1. razred. Nam se dogaja ogromo stvari; vseh dogodkov se ne da opisati z besedami - verjamem, da je z vami isto. Aja, Mikčavžu že veselo pišemo, samo se bojim, da bo to pismo do decembra že predolgo. Kaj bo dejansko prinesel, pa se še ni odločil :)). Bodite dobro in oglasite se še kaj.

Pozdravček 

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Male majčice in majčki 2006
26.10.2010 11:10:57   
cofek
ja, mojca cela štala je tole... povrh vsega me pa skrbi da pretiravam.. bi se mogla samo opirat na peto, pa si pomagat z berglami, pa mi doma sploh ne rata.. vse lepo prehodim-res da me nič ne boli in da so razdalje v našem stanovanjcu majhne, pa vseeno... bergle imam pa rajši ob strani, ker če jih Ažbe dobi v roke, pol ni boljše igrače...

joj, žmož ne omenjaj.. se zavedate, da so stari že 4,5 oz. skoraj 5 let?!user posted image

glede risank so mi pa na nacionalki veliko boljše, kot pa na popu oz. brio. Sicer se Ažbe trudi da bi bil "uptodate" (ben10, bakugani,...) je pa še vseeno tak "softi"...

ah, december... po eni strani tako daleč, pa vseeno tako blizu...po pravici povedano NE VEM... sem nakupila nekaj lego kompletov - zdaj ko so bili v akciji v Sparu, tko da sigurno nekaj od tega... Ažbe si želi nekaj iz te zbirke klik (Pirate ali pa Letališče), eno avtocesto z Rorijem,...mislim da se bo do Novega leta nabralo kar nekaj želja, ker vsako reklamo za igrače ki vidi - on to RABI!!!
bi pa vprašala vse, ki imate punčke (če se še spomnite) - kaj ste ji kupile za novo leto, ko je bila stara 2 leti (no 2,5?). Ne vem ali bi Neži že kupila kakšno hišico za punčke, ali je vseeno prezgodaj. Za Princesko Lili je sigurno še prekmalu. Če ne drugega bo dobila Pujso Pepo - tukaj pa ne moremo faliti...

lp,t



(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Male majčice in majčki 2006
30.10.2010 13:50:31   
mojca75
No pri nas bo Miklavž prinesel Lego hišo (iz šparove akcije)  - si jo mojca ful želi, zdej res ful sestavlja legokocke (tamale, ne duplo) skupaj z očitom.
pri babici pa vodenke in risalne liste (smo zgubili tastare vodenke).

Kaj je dobila pri 2,5 letih. Hm...mislim da une lesene kocke - http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169050
Lani pa potem babike  in avto... za barbike seveda.
In s tistimi lesenimi kockami se še sedaj kdaj igra, sestavlja stolpe etc....

Pri nas divje, danes zjutraj sem prišla iz Pirana - sem bila tri dni na eni konferenci, tako da še dobro da so bile šolske počitnice in je bil ati doma, da sta se rihtala z Mojco!
Sicer sm pa OK, zdravi,... Ja, še mal, čist še mal pa gredo naši majčki v šolo,...



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 194 [195] 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 194 [195] 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?