|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 7:40:28   
mojca75
Dobro jutro,

da nas dvignem na prvo stran.

Mojči je očitno sprejela vrtec, včeraj je šla sqama notri (kljub temu da nas en teden ni bilo v vrtcu) in baje se ima super! Popoldan je bila mal tečna, ampak to bo vreme, sej sem še jaz sitna!

zdejle letim na eno izobraževanje za en grafični program (šnelkurz - 3 dopoldneve), pa da vidim kaj me bodo naučili.

Se beremo


_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 8:13:06   
maya2
Dobro jutro!

Jaz sem čist hin, tale prehlad, ki se vleče že en teden je čedalje hujši, včeraj sem še komaj kaj spravila iz sebe, danes samo še 'piskam', valda ne morem taka v razred, pa še grlo me fuuul peče, tako da grem zdajle k zdravniku pa v bolniškouser posted image , ni ravno pravi čas (če sploh kdaj je), ampak kaj čem... Karinin nosek je malce boljši, vendar je začela kašljatuser posted image , upam da je le prehlad, da se še njej kaj ne razvije...

poročam ko pridem domov.

mere: mi smo očitno 'palčki'user posted image Karin ima 81cm in 11100g, vsaj tako nas je zmerila v RA.

user posted image user posted image user posted image Mojci za vrtec!!!

lp

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 8:27:13   
mojsoncek
Jutro!

No, danes je pa ze za odtenek bolje zunaj. Vceraj je bil res neznosen veter... mene so vsi hecali naj si dam kaksen kamen v zep, da me ne bo odpihnilo user posted image .

mojca75 - super, da je Mojca po enotedenski odsotnosti tako lepo sprejela vrtec.

maya2 - upam, da se cimprej pocajtas in da Karin ostane samo pri prehladu.

mere - maya2, ti pravis, da je Karin "palcek". Nas Anze je imel, sicer pred enim mesecem v RA, 78 cm in 9.800 g (z bodijem in plenicko). Kako "napreduje" bomo pa izvedeli v novembru, ko imamo sistematiko.

Pri nas drugace nic novega, res je vse po starem in se v bistvu nimam kaj pritozevat user posted image .

Kje pa se skriva nasa puncica?

Bodite lepo!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 10:11:27   
puncica
Puncica ima bolno tavečjo (driska in bruhanje, čeprav je bilo včeraj že čist ok in danes tud) in nima časa pisat, ker je tamali ful dolgcajt in je potrebno nonstop nekaj delat (se friziramo, igramo bolnike in zdravnike, bereva knjigice, riševa vse po vrsti, gledava risanko-trenutno,...), no preberem vas lahko, kaj več pa pišem v četrtek, ko pridem iz bolniškeuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 10:22:39   
Kalina
Huh RA, nasa dr. nas bo fentala, se vedno je nisem pelala na pregled, da vidi kako hodimo. Ja sej bom, sam se nam je tko zamerla, da je kr groza.

hm, mere nasa je kr dost, tezka je kaksnij 13.5kg velka pa tm okol 87cm. Kdo bi si mislu?user posted image user posted image

Mene ful glava boli, zadnje dni grlo, upam, da nom kaksne angine fasala. Tamala je ok, sam neki ji nosek nagaja.Drugac je itak cist hiperaktivna, no ja kaj cmo. Ze dolgo vas nism brala, tko da niti nevem kaj se kej dogaja, moram enkrat za nazaj prebrat. Zdej pa laufam pospravljat, dokler miska se spi.

Bodte fajn


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 13:32:57   
maya2
Evo mene od zdravnice... sem šla zjutraj ob 9. tja (delat začne ob 10.) pa sem naletela na polno čakalnico, nekih 12 penzjonistov... sem samo oddala kartico in šla domov počivat. Ko sem ob pol enih prišla ponovno tja, je od zdravnice prišel ravno tisti moški, ki je bil kao pred manouser posted image , še dobro da sem šla domov!!!

V glavnem: dobila sem antibiotikeuser posted image user posted image (pa tako lepo mi je uspelo bit brez skoraj tri leta!!), pa nekaj za ta moj seksi hripav glasuser posted image , in nasvet: čimmanj govorit user posted image ... a rabim komentirat?user posted image Ta teden sem na bolniški, potem imamo pa tako frei, da se bom lahko do konca pozdravila.

Super fotke, je tako luštno spremljat vaše malčke, kako hitro rastejo in napredujejouser posted image user posted image user posted image . Se bom jutri potrudila in prpopala kakšno slikico, ker jih moram dol s cd-ja potegnit...

lp


(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 14:43:20   
puncica
Uh smao za primerjavo, naša triletnica ima 14,5 kilc pa 95 cm. Uh je miniaturnauser posted image , za malega pa še ne vem, sporočim ko bo pregled

Maya a pri vas še vedno čakate na pregledih, nimate ur kdaj prideš, mah tole je pa men mal mim, pri nas se naročiš prideš takrat in takrat čakaš max. 20 min in greš hitro domov, sam problem je če je kje kakšna nesreča al pa kaj podobnega potem pa se mal zavleče, drugače pa nikol in se mi to zdi super. Prav tako je za otroke.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 14:50:23   
Panda.
Ojla, punce! user posted image

Mi smo doma!! V četrtek se je rodila Ana Lucija, še en najlepši dojenček pod soncem user posted image . Ko bo user posted image kaj spraznil fotoaparat vam pokažem še kakšno slikico. Sicer pa imamo veliiiko punco, imela je malo čez 4 kile in 54 cm.

Tokrat je šlo okrevanje po CR tako brzinsko, da danes sploh ne vem več, da me je kje kdo kaj rezal. Tudi Roka dvignem brez problemov in že cel dan skačem okoli... user posted image , tako da grem sedaj kar malo prisilno zalegnit k tamali, da se mlekarne hitreje napolnijo user posted image ...

Se vam kmalu kaj oglasim.

lp He

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 15:13:33   
mojsoncek
Panda cestitke za malo veliko punco! Veliko veselja vam zelim vsem skupaj user posted image ! Pa malo vec pocitka si privosci user posted image

No, seveda pa v pricakovanju cakamo na slikice...


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Panda.)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 15:46:30   
Mari71
Panda - iskrene ČESTITKE  za user posted image Ano Lucijo!!!user posted image user posted image Čim bolj mirne noči,.........

(odgovor članu Panda.)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 16:00:58   
Barbs
user posted image Ana Lucijauser posted image user posted image  in mamica Pandauser posted image user posted image user posted image

p.s.
Itak veš, kaj ti želimuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Mari71)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 16:12:37   
žmož
Panda iskrene čestitkeuser posted image . Je pa bila res velika tale vaša punca-pa ful lepo ime ste ji izbrali. Pridno se cartajte in uživajte maximalno.user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 17:17:56   
mojca75
Panda user posted image  user posted image  user posted image  - lepo lepo se rihtajte!!!!

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 17:38:33   
Lara28
Panda - čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Carica si! Jaz si sploh ne predstavljam, da bi že imela dojenčka!
JE pa v planu za naslednje leto!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
23.10.2007 19:48:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lara28)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Male majčice in majčki 2006
23.10.2007 22:01:49   
lenika
Panda čestitke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 8:31:13   
mojsoncek
Jutro! Jaz ze komaj cakam, da bo vikend, da bom lahko kaksno urico vec spala. Ta teden se mi oz. nam vsem dogaja, da sploh ne mormo vstat zjutraj. Potem pa se cel dan tako user posted image in komaj gledam. Zdi se mi, da vsak dan zivim samo zato, da se zvecer lahko ulezem v posteljo user posted image .

Vam moram povedat, da je zadnje dni Anze zelo redoljuben in vse smeti in smetke nosi v kos za smeti. Od olupka banane, do micenih micenih smetk, ki jih najde na tleh nese v kos. No, zadnjic je bil celo tako priden, da je svoje igrace, ko se je z njimi nehal igrat, nesel v kos za smeti namesto v kos za igrace user posted image . In veste kaj se je tudi znaslo v smeteh... duda... Sem ga vprasala, ce je ze tako velik fant, da ne rabi vec dude in je pokimal. Ja, cez dan res ni nobene panike in jo sploh ne rabi, ampak zvecer je pa druga zgodba.

Danes grem ob enih na eno delavnico, se prej pa bom "izkoristila guzvo" in sla za tamalega v shopping.

Grem delat, ker bo kratek dan danes.




_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 8:40:43   
cofek
Bravo Panda in Ana Lucija user posted image user posted image user posted image !!!user posted image

p.s. tole s carskim rezom je pa vzpodbudno tudi zameuser posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 9:49:23   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

Vam moram povedat, da je zadnje dni Anze zelo redoljuben in vse smeti in smetke nosi v kos za smeti. Od olupka banane, do micenih micenih smetk, ki jih najde na tleh nese v kos.



Jutro...
sem ravnokar govorila z mamo in  mi je (poleg ostalih prigod) povedala tudi, kako so iskali njena očala za tv gledat. Aleks je izkoristil gužvo in je par minut, ko je bila nona na wc ju, pospravljal. Je rekla, da jih nikoli ne bi našla, ker je vse pregledala, potem je pa že obupala.... Nakar ga je "zasledovala" čez kake pol ure, kam nosi kocke. Hja.... seveda, V koš za smeti, tam so bila na čebulnih olupkih tudi že očala, škarjice za nohte v etuiu - je rekla, da nima pojma, kako je prišel do njih, ker so v kopalnici na predalniku ponavadi... potem je mama rekla, da ji je kanilo, da bo verjetno morala pregledati ves koš in je čisto na dnu najdla čudežno izginulo malo knjigico Volk in sedem kozličkov, pa še zapakirano čokoladno mleko Lumpiuser posted image
Tako zgleda mojsonček, da imata enako fazouser posted image

Jaz pa delam sto na uro in komaj čakam, da bo jutri, ko greva po Aleksa - čeprav mi je mama rekla, naj ga kar še pustim... ker včeraj je menda spal od osmih do petih zjutraj, potem je malo mevkal in je zaspal nazaj še do sedmih, danes pa se je menda prebudil ob enih, se vsedel na posteljo, nekaj modroval, nato se je sam zbasal nazaj pod kovter ( kar mi je čudno, ker doma ga zbrca dol) in spal do pol sedmih. user posted image  In menda ne sprašuje po meni.user posted image   Po telefonu mi tudi noče rečt "alo alo" , sploh ga rine stran, ko mu mama hoče poturatuser posted image

hja.... očitno misli, da... kaj pa vem, kaj misliuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 10:59:26   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

V koš za smeti, tam so bila na čebulnih olupkih tudi že očala, škarjice za nohte v etuiu


Me veseli, da ni samo nas tako "priden" user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 11:27:36   
maya2
'jutro'

me smo že nazaj od zdravnika, ... ja mi je ratal še Karin okužit, zdaj smo obe boge, pa še M se nekaj lotevauser posted image , ponoči nismo skoraj nič spali, včeraj popoldan je Karin kar naenkrat začela izgubljati glas, je postajala čedaljebolj hripava, kašljala je da je bilo grozno, in tako potem celo noč. Vneto ni še nič, moramo se pazit, noska pucat, pa nekaj smo za kašelj dobile. Je bolj slabo, pa očitno je precej sluzi, ker se ob kašljanju 'davi'... Torej nič počitka in zdravljenja zame, user posted image user posted image antibiotiki še niso prijeli, upam da bom kmalu boljša....

Grem se mal s Karin igrat pol bo šla pa spat... jaz pa kuhat župcouser posted image

lp

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 12:57:25   
cofek
tko, zdaj mam pa malo več časa, da kaj pokomentiram...

sem mela danes zjutraj "frej" - sem nam malo dvignila higienski minimum, sam kopalnica je še malo kritična, pa bom že enkrat tudi to poštimala...sem pa bila jezna kot user posted image - sem si barvala lase in bi mogla met barvo mahagoni-baker, torej malo bolj svetlo rdečo, zdaj pa mam skoraj črno z rdečim odtenkom - za popiuser posted image ...očitno si moji lasje tole kemijo malo po svoje razlagajo...

kombinezon oz. pajac - sem bila včeraj v šopingu in sem v H&M dobila bundo in hlače, na pogled bi lahko rekla da so smučarskeuser posted image - oboje za 60€, nisem pa dobila nobenega bodija al pa žabic, tko da sem kupila ene dolge gate, ki jih bomo pač kombinirali pod hlačami, za bodije pa srčno upam, da jih bomo dobili, ker si ne predstavljam kako bi zgledalo sam s spodnjo majčko, ker bi po moje vse gor zlezlo...

smeti - so tudi pri nas ta nov hobi,...ko je začel je vse metat v smeti, jaz pa seveda ven vlekla (daljinc zna še kako prav pridet)user posted image , tko da je mislil da se lahko tudi potem ven pobere - no, smo meli že učne ure...je nesel steklenico v smeti, ven pa pobral drugo steklenico, ki jo je moral nest nazaj v smeti, vendar je potem ven pobral eno drugo stvar, dokler nismo smeti zabarikadiral in jih ni mogel več odpret...je pa ves srečen, ko mu rečeš no, nesi v smeti. zdaj že ve, da so to SMETI in da nič več ven ne vzameš...


maya - tole z okužbami se pa pri nas itak vleče z enega na drugega - tko je, ko smo pa v tako tesnem stiku z otroci


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 13:17:16   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: cofek



kombinezon oz. pajac - sem bila včeraj v šopingu in sem v H&M dobila bundo in hlače, na pogled bi lahko rekla da so smučarskeuser posted image - oboje za 60€, nisem pa dobila nobenega bodija al pa žabic, tko da sem kupila ene dolge gate, ki jih bomo pač kombinirali pod hlačami, za bodije pa srčno upam, da jih bomo dobili, ker si ne predstavljam kako bi zgledalo sam s spodnjo majčko, ker bi po moje vse gor zlezlo...



Imaš enake probleme, zgleda.user posted image  A ste kupili "vojaško kariraste smučarske hlače" in enobarvno bundo iz iste kolekcije  za zraven oz. obratno? Oz... nekateri sem videla da kupujejo vse enobarvno oz. vse karo... No ja, mi smo hlače nakarirali in bundo vzeli enobarvno - in res je pravi smučarski kompletuser posted image  Glede žab, bodijev in gat...user posted image  hvala enako. Jutri, ko grem po ALeksa na primorsko, se bom odpravila dovolj zgodaj, da bom kje našla kak bodi... aja, v  H&M sem mu kupla en super bodi - medvedek PU, rjave barve, je plišast, namesto majčke oz. kar namesto kakega tanjšega puloverčka... res je ok. user posted image  Ampak rabim jih še vsaj 5user posted image

Ok, grem nazaj delat...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 14:00:10   
mojca75
maya - če te kej potolaži! do nedelje sem bila na antibiotikih, danes sem spet v enaki fazi kot pred jemanjem, čist zabasana! pa kaj me to napadajo eni povampirjeni bacili????

da ne omenjam gužve v službi in izobraževanja ki mi pobere pol delavnega dneva!

HM... najbolje da grem v lov za bundico in kombinezončkom, da bodo majčki v stilu...

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Male majčice in majčki 2006
24.10.2007 14:18:02   
cofek
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs



Imaš enake probleme, zgleda.user posted image  A ste kupili "vojaško kariraste smučarske hlače" in enobarvno bundo iz iste kolekcije  za zraven oz. obratno? Oz... nekateri sem videla da kupujejo vse enobarvno oz. vse karo... No ja, mi smo hlače nakarirali in bundo vzeli enobarvno - in res je pravi smučarski kompletuser posted image  Glede žab, bodijev in gat...user posted image  hvala enako. . aja, v  H&M sem mu kupla en super bodi - medvedek PU, rjave barve, je plišast, namesto majčke oz. kar namesto kakega tanjšega puloverčka... res je ok. user posted image  Ampak rabim jih še vsaj 5user posted image





ne, mi smo pa v črnem letos user posted image - enobarvne hlače, bunda je pa bolj siva z enimi črtami oz. vzorcem no - ne znam točno povedat kakuser posted image - take vijuge so....kapo ma pa svetlo zeleno, tako klasik (patent, pa zavihano) no, če boste kaj hodile v H&M bote že vedle o čem govorim user posted image

bodija pa RES nisem vidla čist nobenega, sam za punčke...vam povem, če bi mela punčko bi nabrala tono stvari, čeprav je vse neki rozauser posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?