|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nami?
21.10.2007 20:56:41   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Bom prijazna in samo napisala, da mi ni všeč.

user posted image "Ime" pa tudi meni ni všeč.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nami?
21.10.2007 22:56:55   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

user posted image Reklama za pašteto. Njami, še bi mami!


jaz sem se tudi najprej na to spomnila user posted image user posted image user posted image user posted image ,...


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nami?
21.10.2007 23:26:18   
Tanayya29
meni tudi ni všeč

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nami?
22.10.2007 14:05:32   
Kuba
Res je, ime je japonsko, vendar moraš upoštevat, da se ljudje tukaj pri nas radi norčujejo iz takih imen (saj sama vidiš po postih) in nekako težko sprejemajo ''novitete''. Če so se skozi zgodovino pri nas prijela razna španska imela kot npr. Karmen, Ines, Dolores... itd., se bodo morda nekje v bližnji prihodnosti sprijaznili tudi z Nami user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nami?
22.10.2007 14:51:05   
katarina2004
Tudi meni ni všeč. Zelo nenavadno.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nami?
22.10.2007 15:03:46   
solatja
ime mi ni všeč. bi pa dodala Kubi, da čeprav se sčasoma sprejme neko ime, ki je popolnoma novo, se to ne zgodi kar čez noč. in moraš biti pripravljena na posmehovanje, še bolj kot ti, pa tvoj otrok, ki sploh ne bo vedel, zakaj se mu posmehujejo. za posebno ime potrebuješ zelo samozavesten karakter otroka.če to ni, lahko zelo trpi (pa še samozavestni si včasih želijo drugačno ime). 

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nami?
22.10.2007 15:05:03   
Anonimen
Nami je šla z nami k veleblagovnici Nami.

Ne, niti meni ni všeč-

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nami?
22.10.2007 15:26:09   
Nami
Za vse ki imajo radi nova zanimiva imenauser posted image

Glede na same negativne odgovore se meni ime Nami še vedno dopade ravno zaradi tega ker je nenavadno saj nisem ravno ljubiteljica navadnih imen! Vem da okolica rabi veliko časa da se navadi na nevsakdanje ime...ampak glede na to kakšna imena dajejo danes starši svojim otrokom se mi ime Nami ne zdi da bi kaj dosti odstopalo od ostalih! Čez 10 let ko bo šla v šolo bodo itak vsi z nekimi ekstra imeni in bodo tisti z imeni Nina, Tjaša, Maša...izpadli staromodno!
Moram povedat da je naši mali punčki ime Nami, in tle na Primorskem se večini ime dopade ker je nekaj novega, če bi imeli fantka bi mu pa dali ime Taneo! user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nami?
22.10.2007 15:31:27   
helloKitty
Zakaj pa potem sprašuješ kakšno se nam zdi, če maš itak že punčko s tem imenom user posted image

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nami?
22.10.2007 16:01:58   
soncek.djukelica
Tudi mene asociira na Namo! user posted image
Pa še ena druga asociacija,ker zveni tako afriško, da sem pomislila na Naomi Cambell!  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nami?
22.10.2007 16:08:52   
pety78
Kaj poznate kakšno punčko s takšnim imenom, ker jaz nisem še slišala za nobeno!


Razen ene, a ne?

No, drugače pa tudi meni ime ne sede spljoh, ampak važno da je vam všeč. Človk se pa tudi vsega navadi. Pa če bi bil otrok Xcurzgljnik, bi se ga navadli.


_____________________________



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nami?
22.10.2007 18:28:09   
Nami
Za hellokitty: Ja vprašala sem da vidim na splošno mnenje cele Slovenije, ker zdej trenutno vem samo za mnenja domače okolice! Če pa še kakšno poznate sem pa vprašala, da vidim če je v Sloveniji še kakšna punčka s takšnim imenom!  user posted image  Samo tako na splošno!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nami?
22.10.2007 22:36:24   
frrrr
js prvič slišim. ni mi pa tolk všeč, da bi svojemu otroku dala takšno ime.

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nami?
22.10.2007 22:48:03   
MAŠKA
Nami, mogoče bi bilo pa boljše, da ne bi vprašala za mnenje... ljudje se znajo posmehovat prav iz vsakega imena. Mi imamo Mašo, pa sem od začetka kar nekaj pripomb slišala tudi na to ime (maša v cerkvi), ne da bi koga sploh vparašala za mnenje. Pa mi ni bilo prijetno poslušat takšnih kritik.

Sicer tudi jaz prvič slišim za to ime, nikakor pa ni posmehovanja vredno, meni prav nežno zveni. user posted image

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nami?
22.10.2007 22:54:27   
Naja31
A to je ime? user posted image
Meni ni všeč.

Sicer mi pa ni jasno zakaj sprašuješ za mnenje če že imaš punčko s takim imenom. Očitno je bilo vama dovolj všeč. da sta jo tako poimenovala. A vama mogoče reakcija okolice ni bila všeč? Jaz bi rekla, da je bila popolnoma pričakovana.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nami?
23.10.2007 12:05:57   
Nami
Za Naja31: Ma ne jaz se ne sekiram za reakcijo okolice, ker sem vedla da ne bo ravno pozitiven odziv, ker je ime nevsakdanje in ko ga prvič slišiš ti ne gre takoj v uho! Nama ni niti podrazno žal da sva svojo punčko tako poimenovala, čeprav sva dobila večinoma same negativne odgovore...Vprašala sem samo tako na splošno, da slišim mnenje ostalih...sicer pa se je okolica v kateri živimo kar že precej navadla na ime naše punčke in bi bilo prav čudno če bi se imenovala drugače...user posted image    Pač vsak ima svoj okus in prav na nobeno mnenje nisem jezna oz. užaljena!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nami?
23.10.2007 12:12:28   
Balonchy
Men ne potegne!

Če je pa teb OK, potem ne razmišljaj! user posted image

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nami?
26.10.2007 11:04:58   
African queen
A lahko vprašam iz kje izhaja to ime?

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nami?
26.10.2007 12:12:53   
Nami
Ojla Nakeeba!

Ime Nami je japonsko ime! user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nami?
26.10.2007 13:32:55   
African queen
Ko sem bila majhna je bila na ital.programu Italiauno risanka, v kateri je bila punca z imenom Nami.Risanka je bila seveda made in Japanuser posted image .




(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nami?
26.10.2007 14:41:10   
anonimna thumbs up
Ne mi zamerit, ampak sem šla iz firbca pregledovat japonska imena. Japonska dekliška imena so npr. tudi ****i, Fuuka  
http://japanese.about.com/blgirlsname_f.htm Pa Nagi, Kako, Kao, Sadami,... Da fantovskih niti ne naštevam.

Bi kdo? user posted image

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nami?
26.10.2007 15:01:28   
Nami
Za anonimna thumbs up: Noben ti nima kej zamert sam po moje niso vsa japonska imena takšna kot si jih ti naštela...Med vsemi se najde tud kakšno prov ljubko ime!

Lp

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nami?
26.10.2007 15:08:31   
maša*
Jaz sem tud šla na net pogledat kaj pomeni Nami v japonščini, pomeni pa morje, val. Tak da še enkratuser posted image user posted image user posted image za ime.

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nami?
26.10.2007 15:13:52   
anonimna thumbs up
IZVIRNO SPOROČILO: Nami

Za anonimna thumbs up: Noben ti nima kej zamert sam po moje niso vsa japonska imena takšna kot si jih ti naštela...Med vsemi se najde tud kakšno prov ljubko ime!

Lp


Seveda se user posted image  Samo pravim, kaj vse drugo se še najde user posted image ž

Meni osebno je pa res čisto vseeno, kako kdo poimenuje svojega otroka. Po drugi strani pa imam sama (skupaj z mojim user posted image ) toliko svoje lastne volje in okusa, da ne sprašujem tujcev (no, niti znancev, sorodnikov in prijateljev ne user posted image ) po ljudski všečnosti imen, ki jih imajo/bodo imeli najini otroci user posted image

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nami?
26.10.2007 22:37:07   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Tudi jaz sem najprej pomislila na veleblagovnico Nama.

No res mi ime paše v kakšno Afriko, za slovenijo mi pa res ne potegne.


se podpišem


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?