|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prometna nesreca
27.3.2008 18:20:55   
tananejka
Ojla punci, kako sta kaj? Se potepata z avtom?

Kako je Laura??


Oglasita se kajuser posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: prometna nesreca
13.4.2008 13:10:27   
junior
včeraj smo šle atiju na pokopališče svečko prižgati,danes pa ko sva šle na teraso perilo obesiti reče Laura to so hlače od atija.pa sem rekla ne to so moje hlače.
ja ja drugače pa se kar vozimo z avtom in je res poudarjam užitek imeti nekaj  svojega.čao čao pozdravček od Karmen in Laure

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: prometna nesreca
13.4.2008 15:22:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: junior

včeraj smo šle atiju na pokopališče svečko prižgati,danes pa ko sva šle na teraso perilo obesiti reče Laura to so hlače od atija.pa sem rekla ne to so moje hlače.
ja ja drugače pa se kar vozimo z avtom in je res poudarjam užitek imeti nekaj  svojega.čao čao pozdravček od Karmen in Laure
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: prometna nesreca
13.4.2008 21:26:38   
vesel
Junior!

Sem nova na tem forumu in se še malo lovim.Ko sem prebirala tvoje poste me je kar zmrazilo in se začela jokat.
Spomnilo me je na našo(moje in moja2 brata)tragedijo,ki se je zgodila v našem ranem otroštvu v kateri smo izgubili oba starša v prom.nesreči.Ko sta neko jutro šla oba v službo.Nazadnje smo mi3 otroci jih videli večer pred nesrečo,ko sta mama in ata nam prišla zaželet lahko noč in nas je mati poljubila in dejala:"za vsak slučaj,če se zadnjič vidimo"! A drugo jutro ju ni bilo več.
Mama je očitno čutila,da je to dejala.

Drugače pa želim vama vse naj,naj in vama pošiljam velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in mislim na vaju!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: prometna nesreca
13.4.2008 21:29:55   
Urša
Vesel, kako žalostno...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: prometna nesreca
13.4.2008 21:29:57   
Marogica
Lepo, da si se spet oglasila... Mislim na vaju...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: prometna nesreca
20.4.2008 22:07:32   
junior
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no evo danes ponoči je Laura padla s postelje,ampak jaz prakticiram že od njegove smrti tako od kavča blazino ob postelji pa še debelo deko na tla položim.ona se pa kar vrti po postelji in bum ampak ni bilo tako hudo,ko je padla je ful zaropotalo samo udarla se pa ni tako hudo,kmalu zatem je že nazaj zaspala,jaz pa od šoka še dolgo v noč bedela.
lp Karmen in Laura

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: prometna nesreca
24.4.2008 22:00:43   
ZmajTolovaj
Živijo, junior, lepo je po par straneh prebrati, da je kakšen dan vseeno lep po vajini tragediji, da sta optimistki in dovolj moćni, da gresta skupaj skozi dogodke. Nobene besede niso povsem prave, ampak vedi, da te občudujem in vama z malo navihanko želim čim več lepih dni, čas pa naj počasi blaži rane ... zacelijo se po mojem težko.
En poljubček obema!
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: prometna nesreca
25.4.2008 23:08:59   
junior
danes, ko sem pripeljala Lauro v vrtec mi je vzgojitelljica pokazala kaj je Laura narisala sliko obraz,oči,obraz,mami,in obraz Laura. to me je tako ganilo,da so mi velike solze lile po licu kar precej časa.
ojojo kaj delajo čustva.
lp Karmen in Laura,ki pa je danes kar na meni zaspančkala.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: prometna nesreca
25.4.2008 23:25:09   
kew kew
junior, kako lepo... vesela sem, da gresta naprej, čeprav je težko.

vse dobro vama želim, res. in velikokrat se spomnim na vaju.

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: prometna nesreca
5.5.2008 19:49:23   
junior
zadnjič sem v eni trgovini nakupovala in srečam prijatelja,ki mi reče pozdravi partnerja,jaz ga gledam on mene gleda pa mu rečem ja kaj ti pa je,on pa meni ja a nista skupaj,jaz pa njemu a me imaš za norca,pa me debelo gledam,pa mu rečem,da je že pol leta mrtev on pa meni ja nisem vedel,jaz pa aja sem mislila da veš.

ja še kar nekaj časa nisem mogla priti k sebi.
lp Karmen in Laura

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: prometna nesreca
5.5.2008 19:52:41   
Nea_teja_
Oi Karmi kako ste kaj ?? Se že dolgo nismo slišale .Pozdravi mami in Lauri daj enag velicga lupčka.

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: prometna nesreca
29.6.2008 21:45:06   
junior
joj včeraj smo šli na pokopališče in kar naenkrat Laura reče - kje je moj ati - jaz nekaj časa tiho strmim nato ji pa rečem, ja saj veš, da je ati umrl, ker se je z avtom zaletel.
lp Karmen in Laura

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: prometna nesreca
29.6.2008 22:18:41   
amaya
Tvoji zgodbi sledim od samega začetka, a do sedaj nisem imela poguma nič napisat, razen tega, da mi je hudo. Mislim, da si zelo močna in pogumna punca in kar tako naprej. Verjamem, da vaju vajin fant opazuje in je ponosen na vaju. Solze in žalost pa spadata zraven. Nič ni narobe s tem, da se razjočemo, ko je to potrebno.

Tebi in tvoji hčerkici pa pošiljam user posted image .


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: prometna nesreca
29.6.2008 22:19:36   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Junior!

Sem nova na tem forumu in se še malo lovim.Ko sem prebirala tvoje poste me je kar zmrazilo in se začela jokat.
Spomnilo me je na našo(moje in moja2 brata)tragedijo,ki se je zgodila v našem ranem otroštvu v kateri smo izgubili oba starša v prom.nesreči.Ko sta neko jutro šla oba v službo.Nazadnje smo mi3 otroci jih videli večer pred nesrečo,ko sta mama in ata nam prišla zaželet lahko noč in nas je mati poljubila in dejala:"za vsak slučaj,če se zadnjič vidimo"! A drugo jutro ju ni bilo več.
Mama je očitno čutila,da je to dejala.

Drugače pa želim vama vse naj,naj in vama pošiljam velikouser posted image user posted image user posted image user posted image   in mislim na vaju!


joj, kar stisnilo me je.......user posted image




_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 13:26:28   
junior
no tako, danes je natanko eno leto kar mi je umrl partner. Ne vem kaj naj povem, kaj vse sem preživela v tem letu.ja ja ljudje smo res trpežna bitja.Laura pravi ubogi ati.
lp Karmen in Laura

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 13:35:48   
aprilčica07
junior, en velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tebi in tvoji mali hčerkici za pogum..... 

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 14:53:52   
fragola
pošiljam vama en velik user posted image user posted image user posted image !!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 17:05:53   
Rožica82
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 17:08:08   
Maxica
Junior, tebi in tvoji najdražji punčki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 17:09:27   
rija
junior user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu junior)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 17:17:33   
Anonimen
junior, tebi in punčki vse dobro.user posted image user posted image

(odgovor članu junior)
  Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 17:19:49   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu junior)
  Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 17:57:56   
clara23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: prometna nesreca
20.10.2008 23:04:08   
Čmrlika
user posted image  velikokrat se spomnim na vaju... ati vaju čuva od nekod. imejta se radi!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?